Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS - WASHINGTON CAPITALS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

NY RANGERS
69%
22
WASHINGTON
31%
10

http://novy.nhl.cz/den-matek-pro-martin ... si/5005679" onclick="window.open(this.href);return false;

Rangers :arrow: :cup:
Budem fakt sklamany ak Rangs postupia a nebodaj daju este aj SC. Uz len kvoli tomu zapasu c.5. pi*i ved to malo byt 4-1 a Rangers mali byt za looserov. Zauradovala vyssia moc a oni mozu byt hrdinami. Fucking unbelievable :hroza:
XruC píše:Budem fakt sklamany ak Rangs postupia a nebodaj daju este aj SC. Uz len kvoli tomu zapasu c.5. p*ci ved to malo byt 4-1 a Rangers mali byt za looserov. Zauradovala vyssia moc a oni mozu byt hrdinami. Fucking unbelievable :hroza:
Souhlasím... :yes:
Nejprve neuznaný gól Warda a potom, kdy při vyrovnání bylo na ledě 7 hráčů Rangers.
U jiných by platilo vyloučení pro příliš hráčů na ledě, ale u Rangers to neplatí, ba naopak, uznají jim vyrovnávací gól... :thumbsdown:
Dnes zápas o vše. Ale ať už postoupí kdokoliv, oba týmy si zaslouží palec hore. Tohle byla neskutečně vyrovnaná série.
Guddy.44 píše:Dnes zápas o vše. Ale ať už postoupí kdokoliv, oba týmy si zaslouží palec hore. Tohle byla neskutečně vyrovnaná série.
Zápas sa hrá až zajtra,dnes hrá Montreal o to aby aj on hral duel číslo 7. :wink:
Chris píše:Zápas sa hrá až zajtra,dnes hrá Montreal o to aby aj on hral duel číslo 7.
Mám v tom už hokej díky tomu MS, díky! :) Málem jsem ponocoval naivně do noci.. :lol2:
J.R.-20 píše:
XruC píše:Budem fakt sklamany ak Rangs postupia a nebodaj daju este aj SC. Uz len kvoli tomu zapasu c.5. p*ci ved to malo byt 4-1 a Rangers mali byt za looserov. Zauradovala vyssia moc a oni mozu byt hrdinami. Fucking unbelievable :hroza:
Souhlasím... :yes:
Nejprve neuznaný gól Warda a potom, kdy při vyrovnání bylo na ledě 7 hráčů Rangers.
U jiných by platilo vyloučení pro příliš hráčů na ledě, ale u Rangers to neplatí, ba naopak, uznají jim vyrovnávací gól... :thumbsdown:
To je hrozny hrat proti takovejm plackam. kdyz uz neni rozdil mezi vyloucenejma, vymyslej si fanousci caps takovouhle kktinu, aby si mohli za brecet nad udajnym dvojim metrem. Situace byla samozrejme naprosto v norme, jeste jsem nevidel, te by pri odvolani brankare naskakoval sestej hrac az v momente kdy brankar dojede ke stridacce. Btw kdyz si pustis minulej zapas, uvidis naprosto tu samou situaci pri odvolani Holtbyho
lets go Rangers píše: To je hrozny hrat proti takovejm plackam. kdyz uz neni rozdil mezi vyloucenejma, vymyslej si fanousci caps takovouhle kktinu, aby si mohli za brecet nad udajnym dvojim metrem. Situace byla samozrejme naprosto v norme, jeste jsem nevidel, te by pri odvolani brankare naskakoval sestej hrac az v momente kdy brankar dojede ke stridacce. Btw kdyz si pustis minulej zapas, uvidis naprosto tu samou situaci pri odvolani Holtbyho
Tak toto si do*ebal kamarat..so mnou ty vyjebavat nebudes. Nastastie mam predplateny hockey stream a pristum na game center. V ziadnom pripade nikde nieje zaber na Holtbyho ako korculuje na striedacku a ako naskakuje siesty hrac. Pridavam link na zapas http://nlds150.cdnak.neulion.com/nlds_v ... 1_1200.mp4" onclick="window.open(this.href);return false; (cas je 2:01:05) ze by si bol za demagoga a klamara. Ale dam ti sancu, ak mi sem hodis screen, alebo video kde je ten zaber som ochotny sa ti ospravedlnit. A ano, hrac naskakuje az ked je brankar na striedacke, wtf..sledujes vobec NHL, alebo si tie pravidla vymyslas sam? Presne toto sa nam stalo v PO x rokov dozadu proti TBL a rozhodcovia to odpiskali, sli sme von a Tampa to s kludom uhrala. A myslis to vobec vazne, v riadnom hracom case to bolo 1-1 s tym ze nam neuznali regulerny gol a ten vyrovnavajuci ste dali pri too many men. Keby len jednu z tych dvoch situacii (nemuseli obe) posudili v nas prospech ste out. Takze este raz, daj sem screen, alebo video z game 6 ako Holtby striedal nech sa ti mozem verejne ospravedlnit, v opacnom pripade si za klamara (osobne nechapem na co ti to bolo dobre) a v takom pripade nemam s tebou o com dalej diskutovat.
XruC píše:Takze este raz, daj sem screen, alebo video z game 6 ako Holtby striedal nech sa ti mozem verejne ospravedlnit, v opacnom pripade si za klamara (osobne nechapem na co ti to bolo dobre) a v takom pripade nemam s tebou o com dalej diskutovat.
tohle se prostě už pak nepíská.

na tomhle screenu není Holtby, ale prostřídání při vyhození. na konci zápasu už se to tak nehrotí ze strany rozhodčích a to ani u washingtonu.

Obrázek
:frajer2: To ako co si dal za screen? Ved 6ty zapas sme hrali doma. A my tam mame biele dresy? Fakt neviem o co ti ako ide? Najskor napises ze rovnaka situacia bola pri nasom odvolavani Holtbyho a ked ta vyzvem dat sem screen ty postnes toto? To z akeho zapasu si toto vytiahol? Z ktoreho roku? Preco sa ma tu snazis neustale ojebavat? :hroza:
Ranger tu mozno pise chobotiny ale aspon sa vyjadruje normalne. To ty by si si mal asi hlavu strcit do mrazaku aby si sa schladil....
XruC píše::frajer2: To ako co si dal za screen? Ved 6ty zapas sme hrali doma. A my tam mame biele dresy? Fakt neviem o co ti ako ide? Najskor napises ze rovnaka situacia bola pri nasom odvolavani Holtbyho a ked ta vyzvem dat sem screen ty postnes toto? To z akeho zapasu si toto vytiahol? Z ktoreho roku? Preco sa ma tu snazis neustale ojebavat? :hroza:
je úplně jedno jestli to je druhej zápas nebo šestej. Jde o to, že na konci zápasu se blbý střídání nepíská a to ani Rangers ani Washingtonu.
Ved o to ide ze pise chobotiny. Ked budeme v PO topicu spolu a ja ti budem pisat hluposti na tvoj argument budem reagovat vymyslanim a zavadzanim ako sa budes vyjadrovat? Chodim sem pretoze si myslim ze uzivatelia su na urcitej urovni co sa tyka znalosti NHL. Ak v prispevku napise ze v zapase c.6 sa stala rovnaka situacia pri striedani Holtbyho a ja viem ze tam zaber na Holtbyho ani nebol tak asi klame. Holt u nas na Slovensku to tak chodi, ze ked niekto klame, podvadza ale vyjadruje sa slusne je to v poriadku (vid politiku), ak niekto poukazuje na klamstvo a vyjadri sa hrubo (neznasam klamsto, nechapem ze ludia maju potrebu si takto vymyslat) je on ten zly. Tak si kludne diskutujte o nicom, zavadzajte jeden druheho, ale ja sa vzdy proti takym veciam ohradim.
lets go Rangers píše:
XruC píše::frajer2: To ako co si dal za screen? Ved 6ty zapas sme hrali doma. A my tam mame biele dresy? Fakt neviem o co ti ako ide? Najskor napises ze rovnaka situacia bola pri nasom odvolavani Holtbyho a ked ta vyzvem dat sem screen ty postnes toto? To z akeho zapasu si toto vytiahol? Z ktoreho roku? Preco sa ma tu snazis neustale ojebavat? :hroza:
je úplně jedno jestli to je druhej zápas nebo šestej. Jde o to, že na konci zápasu se blbý střídání nepíská a to ani Rangers ani Washingtonu.
Este raz a naposledy. Napisal si ze rovnaka situacia bola v 6tom zapase pri odvolavani Holtbyho. Kde si to teda videl? Dokazes to? Ten screen moze byt kludne po preruseni hry (nehovorim ze bol) ale jeho vypovedacia uloha je nulova. A z ktoreho zapasu si to vytiahol? Rad si to overim
tak sa na tom mas pobavit a rozbit ho s graciou a na urovni. Nie vulgarizmami a pejorativami. Tu nie sme na topkach alebo azete
no tak toto musi byt urcite lepsie forum ako topky al azet (osobne ani jedno nenavstevujem) ked sa tu pred obsah prispevku na prve miesto kladie forma. Tlieskam :taptap:
Doufám, že vypadnete. Nechci vidět takovouto diskuzi i v dalších kolech..
Jezisi, co tu zas dramatizujete ohledne 2-3 tvrdsich vyrazu?? Je playoffs, je uplne normalni ze ma nekdo pred 7-mym zapasem nervy. Ja se muzu na 2-3 vulgarismy s prominutim v.y.s.r.a.t.. Divte se nebo ne, taky me zajimaji v prvni rade ferovy argumenty :neviem:

Ranger napsal, ze stejna vec se stala v game6, tak by to mel vedet dokazat a ne argumentovat necim uplne mimo misu. Nebo.. a to by bylo nejjednodussi .. furt muze priznat barvu jako chlap a uznat ze nema pravdu.
Finch182 píše:tak sa na tom mas pobavit a rozbit ho s graciou a na urovni. Nie vulgarizmami a pejorativami. Tu nie sme na topkach alebo azete
jenže on nic jinýho nemá. pásmo u střídaček kdy hráči naskakují do hry v momentě kdy do něj střídající hráč vjede mu nic neříká, píše, že hráči se střídají až v momentě kdy je druhý na střídačce. co mu zbývá jinýho než vulgarismy, když nerozumí hokeji?
no mas pravdu lets go Rangers nic ine ako ten zaznam nemam. Ty si napisal ze si to videl, tak bud si sedel vo Verizon Center, alebo to mas na nete (TV) a mozes ma teda vyviest z omylu.

A Lundqvist bol dobrych par metrov od toho pasma ked vas siesty hrac naskakoval.
XruC píše: A Lundqvist bol dobrych par metrov od toho pasma ked vas siesty hrac naskakoval.

ale žádný náš šestý hráč nenaskočil, teprve dával nohu přes mantinel když padl gól. to co ty screenshoty vydávaly za šestého hráče byl hráč co šel na střídačku.
špatný střídaní tam bylo předtím, ale to se ke konci zápasu prostě stává a všeobecně se to toleruje, i sedm hráčů Washingtonu nebyl problém nalézt na jenom screenu.
a hlavně situaci to vůbec nijak neovlivnilo, brzy střídající hráč byl pořád ještě daleko před modrou a Rangers byli čtyři v útočném pásmu když padl gól. Rangers tím nic nezískali. To není jako Backstromův faul díky kterému caps dali vítězný gól wardem.

Obrázek
lets go Rangers píše:
XruC píše: A Lundqvist bol dobrych par metrov od toho pasma ked vas siesty hrac naskakoval.

ale žádný náš šestý hráč nenaskočil, teprve dával nohu přes mantinel když padl gól. to co ty screenshoty vydávaly za šestého hráče byl hráč co šel na střídačku.
špatný střídaní tam bylo předtím, ale to se ke konci zápasu prostě stává a všeobecně se to toleruje, i sedm hráčů Washingtonu nebyl problém nalézt na jenom screenu.
a hlavně situaci to vůbec nijak neovlivnilo, brzy střídající hráč byl pořád ještě daleko před modrou a Rangers byli čtyři v útočném pásmu když padl gól. Rangers tím nic nezískali. To není jako Backstromův faul díky kterému caps dali vítězný gól wardem.

Obrázek
Bol to myslim Yandle, ktory nahodil puk do pasma (zda sa mi, ze aj mal asistenciu na Kreiderovom gole) a okamzite isiel striedat. Ja neviem, nevyznam sa podrobne do pravidiel hokeja, ale ak by sa toto pisklo, tak by sa muselo piskat furt, ved ten striedajuci hrac mal na vsietenom gole rovnaky podiel ako ja, maximalne to tlacil ocami.
Connor McDavid píše:ale ak by sa toto pisklo, tak by sa muselo piskat furt,
Jak se ma piskat stridani je celkem jasne psany v pravidlech.. (zapojeni do hry, zony, vzdalenosti od hrazeni) Jestli se to tak piska, je jina zalezitost..
To jak moc ma to stridani efekt na pripadny gol nema na posouzeni vliv..
Atlantik píše: furt muze priznat barvu jako chlap a uznat ze nema pravdu.
Tak to už se těším, jak přiznáš barvu v topicu Manchester United a uznáš, že si tam minulé léto psal neskutečný bláboly. :-D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ale žádný náš šestý hráč nenaskočil, teprve dával nohu přes mantinel když padl gól. to co ty screenshoty vydávaly za šestého hráče byl hráč co šel na střídačku.
:hroza: Dobre, moja posledna reakcia, len nechapem preco mas potrebu neustale zavadzat. Prva vec, velmi sikovne si vlozil screen shot ked uz bolo po strelenom gole. Ten siesty hrac ako pise Conor McDavid bol Yandle, ale tu nohu co preskakovala mantinel bol 8 hrac, ktory preskakoval striedacku az po gole (ak to ma byt zrovna ten tvoj screenshot, lebo sa to tazko hodnoti). Takze po gole sa jeden cas na lade tesili az 8 hraci Rangers. Ale zdvoraznujem (aby si ma zase neobvinil) ze ten 8 naskocil po gole. V kazdom pripade som to pozeral 100x a bolo tam jasne too many men. Neobstoji ani fakt, ze sa to nepiska, lebo ako som pisal skor, nam to proti Tampe piskli. Nejdem s tebou ani diskutovat o game 6 a nasom striedani Holtbyho, lebo to si si tiez vymyslel
Len posledna vec, neviem na co je to dobre ze v kazdom prispevku zavadzas, niesme tu uplne blbi ze si to neoverime a tie tvoje argumenty a screen shoty su fakt zle.

pridavam link a game 5 http://nlds150.cdnak.neulion.com/nlds_v ... _1_800.mp4" onclick="window.open(this.href);return false; čas od 1.44.30 nech posudia ini. Pani..poručam sa :klobuk:
151 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS