Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS - WASHINGTON CAPITALS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

NY RANGERS
69%
22
WASHINGTON
31%
10

Ja bych jeste dodal, jednu vec, ktera s tim uplne nesouvisi, ale sere me dlouhodobe a byla prave v zapase #6.
Asi 20s pred koncem Rangers zoufale vyhazuji pres vsechny cary, a kdyby obrance Caps zasprintoval, mozna by to jeste pred carou o 10cm stihnul, ale on nezasprintoval a carovy icing zrusili. :grc:
Myslim, ze prokousavani pres cely hriste, misto vhazovani v pasmu, je taky peknej zarez.
XruC, pozri si toto video, specialne cast medzi 45. a 50. sekundou
https://www.youtube.com/watch?v=DVpoOTqkIiw" onclick="window.open(this.href);return false;

Yandle ide na striedacku, zatial co K. Hayes aspon podla mojho nazoru caka, kym Lundquist dorazi na lavicku a bude sa moct zapojit do hry ako siesty hrac. Ja tam skutocne ziadny problem nevidim, mozno to nie je uplne v poriadku s ohladom na pravidla, to neviem posudit, ale proste ja tam nevidim rozdiel oproti klasickemu striedaniu pocas hry.
Connor McDavid píše:XruC, pozri si toto video, specialne cast medzi 45. a 50. sekundou
https://www.youtube.com/watch?v=DVpoOTqkIiw" onclick="window.open(this.href);return false;

Yandle ide na striedacku, zatial co K. Hayes aspon podla mojho nazoru caka, kym Lundquist dorazi na lavicku a bude sa moct zapojit do hry ako siesty hrac. Ja tam skutocne ziadny problem nevidim, mozno to nie je uplne v poriadku s ohladom na pravidla, to neviem posudit, ale proste ja tam nevidim rozdiel oproti klasickemu striedaniu pocas hry.

Presne tak, pro xruce je to proste osmej hrac a basta. To ze jeden hrac je davno v zone u stridacky a brankar uz je za modrou uz ho nezajima.
Ok reagujem na Connora McDavida, lebo to vyzera ze s nim by sa aj dalo diskutovat. Jedna podstatna vec ktoru si treba uvedomit je, ze to video zachytava Yandla ktory je dajme tomu v tom pasme kde sa to nepiska v momente golu. Obrázek Na obrazku vidiet 7 hracov NYR v momente asi tak 0,5 sec pred golom a Yandle je dajme tomu v tom pasme (veeelmi tesne). Co nieje vidiet je to, kde je Yandle a ten hrac ktory ho striedal (na obrazku sa nachadza pri stredovom logu) tak 2-3 sekundy pred golom. A to je to, kde mali rozhodcovia odpiskat too many men..nie v momente golu, ale tak 3 sec. pred nim.
Druha vec je tiez ta, ze sa tu zle vysvetluje ta zona kde sa nevylucuje. Zjednodusene, hrac ide striedat a ked je tak pol. metra od lavicky naskakuje jeho nahrada. V ziadnom pripade ta "bezpecna zona" neznamena to, ze ten hrac ktory mal pockat na hraca, ktory je na lade je v stredovom kruhu, ked sa hrac ktory ide striedat dostava do tej "bezpecnej zony".

Este jedna vec Connor, k tomu Hayesovi, ak by gol nepadol..pozri kde je Yandle, tak cca meter od striedacky, v tom momente naskakoval Hayes (preto ste mali po gole az 8 hracov na lade) ale pozri si poziciu Lundqvista na tom screen shote. Neexistuje ze by to bol Lundqvist stihol a bolo by tam dalsich too many men.
dejf píše:
Atlantik píše: furt muze priznat barvu jako chlap a uznat ze nema pravdu.
Tak to už se těším, jak přiznáš barvu v topicu Manchester United a uznáš, že si tam minulé léto psal neskutečný bláboly. :-D
Situaci jsem se zacatkem NHL a se zacatkem moji sezony kdy mam vikendy plny totalne prestal sledovat. Takze je to mozny ze to byly blaboly, i kdyz ani nevim jak se to vlastne vyvinulo a co jsem tam vlastne psal (je tomu snad 8 mesicu) :neviem: Je mi to uplne jedno, ale klidne si ten pomyslnej win ber, fotbalu na klubovy urovni celkem houby rozumim. O urovni anglicky ligy nicmene svedci jejich ucinkovani v Lize mistru (tu nahodou do urcity miry sleduji), cili at uz to bylo v lize jakkoliv, zavery bych z toho nedelal. Jako chlap ale priznam barvu v tom ze jsem od zacatku sezony NHL nevidel jedinej zapas ManU. Ale to uz jsme neskutecne off-topic.
Az na to, ze hraci naskakovali kvuli golu, tudiz jak by vypadala vymena L-Hayes se muzem jen dohadovat, ma XruC naprostou pravdu a LgR se jen vykrucuje.
A je to v prdeli!!!!!!!!!!!!!! :-( :-O :shock: :? :cry:
Postoupil štastnější, ne lepší................... :yes:
Tak Gratulacia do New Yorku, som hrozne sklamany, takze nema canu sa rozpisovat. Este raz, gratulujem :oslava:
J.R.-20 píše:Postoupil štastnější, ne lepší..
To by ovsem platilo i ve vasem pripade..
J.R.-20 píše:A je to v prdeli!!!!!!!!!!!!!! :-( :-O :shock: :? :cry:
Postoupil štastnější, ne lepší................... :yes:
tohle bylo fakt vyrovnany. A kuznecov s chimerou plus ward jasne nejlepsi hraci zapasu i serie nekdo takovej rangers fakt chybi.

No snad nam bude tampa sedet lip.
Myslím, že celá NHL a všichni příznivci si ted přejí vidět finále obrů - Rangers vs Chicago.
martin83 píše:Myslím, že celá NHL a všichni příznivci si ted přejí vidět finále obrů - Rangers vs Chicago.
Mozna mi nebudes verit, ale ja si preju pravy opak :!:
Selly8 píše:Tady to bude taky drama a rozhodne se v prodlouzeni sedmeho zapasu, kdy da vitezny gol nektery z obrancu Rangers.
No tak aspon meli dva beci asistence, ale priznam se pral jsem to vic Caps.
Parádní zápas. Obzvláště pak první třetina. Rangers měli nakonec přecijen více štěstí. (Navíc, jak jsem psal..Lundqvist sedmé zápasy neprohrává ANDY!) No už jsem se těšil, že si konečně vrátím Guddyho do Avataru, tak ještě jedno kolo vydržím. :lol2:

Obrázek
Myslim si, ze AndyF tu situaciu s Hayesom vystihol, o tom kedy by sa vydal na lad, sa mozeme iba domnievat. Bol pripraveny okamzite naskocit , ale ze by uz v tej chvili siel na lad, z toho videa pre mna nevidno.

A k tomu vyluceniu za prilis vela hracov na lade, nevravim, ze nemas pravdu a pisane pravidla by tvoju teoriu asi potvrdili, ale a to myslim pisal i lets go Rangers a AndyF, rozhodcovia taketo situacie zvyknu pustat.
Guddy.44 píše:Lundqvist sedmé zápasy neprohrává ANDY!
Vyliz si voko :bee:
Videl jsem jen 3. a OT a za celou dobu na nej sla mozna jedna strela, ktera stala za rec a i tu si nemuzu vybavit a mam ji spis v podvedomi.
V sestrihu jsem pak videl asi 2 zakroky z prvni tretiny.
Sorry. Az opravdu vychyta nejakej zapas, pak prijd s tim, ze neprohrava.
Je to pro me Vokoun, kterej jeste nedostal sanci se ztrapnit v jinym tymu.
Connor McDavid píše:rozhodcovia taketo situacie zvyknu pustat.
Ja bych ale kazdopadne vypichl, ze ten hrac za Yandla tam byl ku*evsky driv a to se urcite pisknout melo, zvlast kdyz carovy vedel, ze se odvolavat brankar bude a mel tu situaci u stridacek hlidat.
Pravdou ovsem je, ze toho hrace proste nemeli nechat vystrelit, protoze tam v tu chvili bylo precisleni hracu Caps 5 na 4.
AndyF píše: Vyliz si voko :bee:
Videl jsem jen 3. a OT a za celou dobu na nej sla mozna jedna strela, ktera stala za rec a i tu si nemuzu vybavit a mam ji spis v podvedomi.
V sestrihu jsem pak videl asi 2 zakroky z prvni tretiny.
Sorry. Az opravdu vychyta nejakej zapas, pak prijd s tim, ze neprohrava.
Je to pro me Vokoun, kterej jeste nedostal sanci se ztrapnit v jinym tymu.
To ja videl pro zmenu prvni dve.. V prvni tretine mel tusim 2 vyborny zakroky, ale ten prvni vlastne vznikl po jeho chybe kdy hrozne vyrazel puk primo na hul (Beagle). To bylo jeste za stavu 0:0. Dalsi zakrok byl ten na Backstroma pri PP Caps uz za stavu 0:1. Nicmene, i ja bych ho rad degradoval ale po tom jak nas znicil 2 roky v rade by to vyznelo komicky.. Hokej to byl mimochodem paradni, ale od druhe tretiny Rangers prevzali iniciativu a jak to srovnali, uz jsem o vysledku nepochyboval. Oni jsou nejenom kvalitni team, ale ta jejich psychicka sila a odolnost, to je neco neuveritelny. Tady meli mozna stesti, ale ono to urcite nebude nahodny :?

Washington (i kdyz jsem jim v tomhle pripade fandil) ale litovat nebudu.. I kdyz chapu ze tohle musi byt pro jejich fans na masli. Nam se loni stalo proti Rangers to same, ale tady to bylo jeste horsi a krutejsi, protoze ztratili naskok 3:1 pricemz hrali furt dobre a ten G5 a vedeni 1:0 2 minuty pred koncem a chlap sam na Lunda... Kazdopadne excelentni serie, ktera je jen dukazem toho jaky teror nas ceka v Metropolitni divizi do budoucna. A ten system playoffs.. no comment radsi :hroza:
Atlantik píše:To ja videl pro zmenu prvni dve.. V prvni tretine mel tusim 2 vyborny zakroky, ale ten prvni vlastne vznikl po jeho chybe kdy hrozne vyrazel puk primo na hul (Beagle). To bylo jeste za stavu 0:0. Dalsi zakrok byl ten na Backstroma pri PP Caps uz za stavu 0:1.

THIS! :good: Nicméně, ten první zákrok mu dost usnadnil Beagle. To měl narvat pod tyčku.
Atlantik píše: V prvni tretine mel tusim 2 vyborny zakroky
Vsak o tom mluvim. Ano, to presunuti zvladnul a pak to vykryti, budiz, tam ale nebylo co resit, nemusel se bat nejaky krizny nahravky. Fine. V poradku golman. Ale o tom, ze by to bylo vyhravani zapasu proste nemuze byt ani rec.

For je v tom, ze kdyz na to prijde hrajou Rags proste bez rizika. Nikdo nepropada, malokdy jdou i ve 3 pres kruhy. Navic beky maj proste nejlepsi v lize, to se neda nic delat, tem nikdo neujede a chyby nedelaj.
Mimo to maj ovsem tak sikovny hrace, ze i 1 na 1 dokazou neco vyrobit.
To Caps ke konci najeli na stejnej mod, ale krome toho, ze hrali zodpovedne dozadu uz dopredu nevymysleli prakticky nic, akorat tam v jednu chvili Rags slusne motali v pasmu, ale mam pocit, ze ani jednou z toho nebyla strela, i kdyz to bylo tesne pred branou, protoze to proste beci zase vsechno uhlidali.
AndyF píše: For je v tom, ze kdyz na to prijde hrajou Rags proste bez rizika. Nikdo nepropada, malokdy jdou i ve 3 pres kruhy. Navic beky maj proste nejlepsi v lize, to se neda nic delat, tem nikdo neujede a chyby nedelaj.
Mimo to maj ovsem tak sikovny hrace, ze i 1 na 1 dokazou neco vyrobit.
To Caps ke konci najeli na stejnej mod, ale krome toho, ze hrali zodpovedne dozadu uz dopredu nevymysleli prakticky nic, akorat tam v jednu chvili Rags slusne motali v pasmu, ale mam pocit, ze ani jednou z toho nebyla strela, i kdyz to bylo tesne pred branou, protoze to proste beci zase vsechno uhlidali.
Bez debat. Tohle je napsano uplne presne. Navic hrajou tak vzdy, dokonce i kdyz prohravaj (s vyjimkou dotahovani za poslednich 5 minut, kdy uz proste musej hrat vabank i oni). Oni proste vedej ze nejlepsi cesta na otoceni 0:1 je nedostat dalsi gol a ze ta jejich chvile prijde.. Musim se priznat ze jakkoliv je nesnasim, tak ten jejich hokej musim jen obdivovat..
Atlantik píše:Musim se priznat ze jakkoliv je nesnasim, tak ten jejich hokej musim jen obdivovat..
To ja mam jeste vetsi problem. Ja vlastne nemam poradne duvod je nesnaset. Dokonce i kdyz nas ted porazeli a loni vyradili. Tu historickou rivalitu uz jsem nezazil.
:cup: uz maj taky letitej. Kdyz to srovnam s ostatnima semifinalistama tak se jim to vlastne da prat nejvic. (duvody pro(ti) TB uz jsem psal).
Me proste bytostne sere ta adorace Lundqvista. Ani nevim proc. Ale dotahnu to az do konce.. :ninja:
AndyF píše: Me proste bytostne sere ta adorace Lundqvista. Ani nevim proc. Ale dotahnu to az do konce.. :ninja:
je to stabilní brankář, jistota vzadu. pro tým daleko cennější než brankář jako typu Fleury,Miller,Luongo, kterej je schopnej zápas vychytat, ale na začátku zápasu člověk nikdy neví.

btw Holtby taky roste v takovu jistotu a Caps s ním budou čím dál tím nebezpečnější
lets go Rangers píše: je to stabilní brankář, jistota vzadu. pro tým daleko cennější než brankář jako typu Fleury,Miller,Luongo, kterej je schopnej zápas vychytat, ale na začátku zápasu člověk nikdy neví.

btw Holtby taky roste v takovu jistotu a Caps s ním budou čím dál tím nebezpečnější
Souhlasit by se dalo, nicmene Fleury byl letos (LETOS) presne takova jistota jakou tu zminujes. A co vic, rad bych videl Lundqvista chytat za obranou Martin-Lovejoy.. Scuderi-Cole.. Dumoulin-Chorney.. proti asi nejlepsimu teamu ligy a davat mu sanci vyhrat v podstate v kazdem zapase. Fakt bych to chtel nekdy videt.
Atlantik píše:A co vic, rad bych videl Lundqvista chytat za obranou Martin-Lovejoy.. Scuderi-Cole.. Dumoulin-Chorney.. proti asi nejlepsimu teamu ligy a davat mu sanci vyhrat v podstate v kazdem zapase. Fakt bych to chtel nekdy videt.
no Henke chytal jedno playoff za obranou Malík-Rozsíval, Rachůnek-Mara, Pock-Tyutin. a v playoff měl za nima 92,4% a to pak hráli taky proti vítězi prezidenta.
151 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG