Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

Ducks
52%
12
Blackhawks
48%
11

tomasinho píše: výborný Despres
To je do urcity miry tortura ho sledovat jak ten potencial rozviji a ukazuje cim dal vic. Pritom to bylo tak evidentni, ze to v nem je. Tak evidentni :hroza: Mluvim ze svyho pohledu, ale urcite jsou lidi pro ktere je ta tortura jeste vetsi. Byl to nechutnej vodrb, ale muzem si za to sami. Ja jen doufam ze to ten nas podrbanej management sleduje. In your faces, idiots. Go Simon, nandej to tem idiotum jeste vic...
Atlantik píše: To je do urcity miry tortura ho sledovat jak ten potencial rozviji a ukazuje cim dal vic. Pritom to bylo tak evidentni, ze to v nem je. Tak evidentni :hroza: Mluvim ze svyho pohledu, ale urcite jsou lidi pro ktere je ta tortura jeste vetsi. Byl to nechutnej vodrb, ale muzem si za to sami. Ja jen doufam ze to ten nas podrbanej management sleduje. In your faces, idiots. Go Simon, nandej to tem idiotum jeste vic...
Jako já byl tehdy v šoku, bylo mi jasné, že du budoucna je to jasný win pro nás, ale bál jsem, co bude v PO, proto mě mrzel odchod Reverenda. Ale Simon je úplně jinde, má všecko, co by měl mít moderní obránce, solidní bruslení, tvrdost, výborný 1st pass, s Fowlerem se dobře doplňujou a jasně ukazuje, že to top 4 bek s naprostým přehledem. V PO svou hru zvedl na vyšší úroveň, fakt jsem za něj hodně rád.
tomasinho píše:Jako já byl tehdy v šoku, bylo mi jasné, že du budoucna je to jasný win pro nás, ale bál jsem, co bude v PO, proto mě mrzel odchod Reverenda. Ale Simon je úplně jinde, má všecko, co by měl mít moderní obránce, solidní bruslení, tvrdost, výborný 1st pass, s Fowlerem se dobře doplňujou a jasně ukazuje, že to top 4 bek s naprostým přehledem. V PO svou hru zvedl na vyšší úroveň, fakt jsem za něj hodně rád.
Samozrejme, ja to rikal ze ma vsechno (snad krom trochu lepsi strely). Prave tvrdost a 1st pass ti uderi do oci hned po chvili, spolu s bruslenim je to alfa a omega momentalniho hokeje. Taky je rozdil hrat s Fowlerem a hrat se Scuderim, mozna kdyby jsme mu dali u nas lepsiho partaka tak by ten trejd neprisel. Ale co, on v podstate drzel nad vodou i Scuderiho, to jen ti dementi si asi mysleli ze ten kdo nekoho drzi nad vodou je tam Scuderi.. Tohle nas bude jeste dlouho strasit, fakt tragedie. Nase obrana mohla byt ted nekde jinde, takhle si starej UFA Lovejoy u nas odkrouti jeste posledni sezonu zrejme jako 6.bek, rozda par uprimnych interviews kde se omluvi za svy hrubky a pak se s nama rozlouci (a to je ten lepsi pripad).
Atlantik píše:Samozrejme, ja to rikal ze ma vsechno (snad krom trochu lepsi strely). Prave tvrdost a 1st pass ti uderi do oci hned po chvili, spolu s bruslenim je to alfa a omega momentalniho hokeje. Taky je rozdil hrat s Fowlerem a hrat se Scuderim, mozna kdyby jsme mu dali u nas lepsiho partaka tak by ten trejd neprisel. Ale co, on v podstate drzel nad vodou i Scuderiho, to jen ti dementi si asi mysleli ze ten kdo nekoho drzi nad vodou je tam Scuderi.. Tohle nas bude jeste dlouho strasit, fakt tragedie. Nase obrana mohla byt ted nekde jinde, takhle si starej UFA Lovejoy u nas odkrouti jeste posledni sezonu zrejme jako 6.bek, rozda par uprimnych interviews kde se omluvi za svy hrubky a pak se s nama rozlouci (a to je ten lepsi pripad).
Jo, nechápu, co jste jako dělali. Je jasné, že hrát s Fowlerem je rozdíl, on zvedl i Lovejoye, ale taky Lovejoy jeho a teď Despres jeho. Fowler je excelentní bruslař a hrozně chytrý obránce, Simon mu přidá tu tvrdost, rozehrávku maj oba a pak to tak vypadá, že je jeden v PO +8 a druhý +7.

Když jsme u toho, po dnešku má naše obrana 32 bodů v 10 PO zápasech, což je paráda. Jak jsem se bál, tak ta vyváženost všech 6 beků (jasně, spíš 5 + Stoner) je ale skvělá. Stoner je pro PO taky fajn 6. bek. Jsem zvědavý, jak ti lídři Hawks zvládnou ty skoro půlhodinové porce. Timonen s Rundbladem si skoro ani neťukli a když jo, tak přes Rundblada šly oba první góyl Ducks.
Ja si rikam vecer, hrajem ve 4, klasika. Kacak nachystany, dres nachystany zapnu to a vidim final :hroza: ku*va drat celou sezonu hrajem ve 4 a ted takovy odrb, no aspon ze sme vyhrali :good:
Selly8 píše:Ja si rikam vecer, hrajem ve 4, klasika. Kacak nachystany, dres nachystany zapnu to a vidim final :hroza: ku*va drat celou sezonu hrajem ve 4 a ted takovy odrb, no aspon ze sme vyhrali :good:
Tak ve finále se to snad už nestane ne :?: :wink2: Go Ducks :wave:
Snad ne :-D ale to uz asi budu chodit do rachoty
Tak a teraz treba vyhrat v Chicagu :?
Kuwa Kačeny :thumbsdown:
Výborně Hawks. Teď doma oba vyhrát! :hfman: Jinak Shaw a jeho hlavička.
"Maybe the Premier League's going to be scouting me."
:haha:
Takova skoda, a ac se rozhodlo v hre 5 na 5 tak o zapase rozhodly presilovky. Zatim co hoste vyuzili hned prvni 2 tak my ani jednu a navic jsme je hrali tragicky. Pri prvnim golu necha Stoner Shawa na brankovisti uplne samotneho tecovat a pri druhem si ho tam Despres soupne sam, ale mel to tezke, takovemu golu zabranit by chtelo i kus stesti a to my jsme bohuzel nemeli. Hossa, ktery dal v poslednich 23 zapasech plejof 1 gol ho soupne nam. Ikdyz no soupne... bohuzel pro nas je to furt vynikajici hokejista, ale ta jeho koncovka nam hrala do karet tak snad se ted nechyti kdyz si ten gol dame za nej. Puk uz smeruje do brany a Hossa ho na care zastavi jenze si ho tam srazi Despres. Celkove nam ve vetsine tretin nesly zacatky a hoste nam zatapeli, ale nemuzu si pomoct ve hre 5 na 5 jsme proste byli lepsi. Tady je velka vyhoda pri tech matchupech pac Toews ma Keslera furt za prdeli a neni schopen nic vymyslet. To ze tim trpi i ofenziva Keslerovy lajny je jasne, ale s tim se proste pocita. V zapasech venku mam bohuzel strach ze tam si to toews vynahradi.
Koho dnes pochvalit? Urcite golmany, ti byli fantasticti, to co slo primo na branu pochytali a tech tezkych zakroku tam meli spousty. Potrebovali bychom aby se Crawford dostal do formy z pocatku plejof anebo ho aspon opustilo to typicke cikagske stesti, dnes za nim 4x zvonila brankova konstrukce. Z obrancu musim zminit Lindholma nebot pri jeho rozehravkach mi tuhla krev. Je super ze se snazi rozehrat konstruktivne a kdyz se to jednou, dvakrat nepovede Ok, ale ten tam dnes ty turnovery mrskal jedna radost. Z utoku se mi nejvic libila 4.lajna a byla skoda ze je BB alespon 1x nezkusil na presilovce kdyz jsme ji hrali jak tatrmani. Prvni lajna az do toho golu Perryho slabota, pak byli videt, bohuzel Perry v OT 2 tutovky zazdil a nakonec byli pri inkasovanem golu ktery jim dala 4.petka soupere. Treti lajna si hrala zas to svoje, dobry vykon, znovu gol, skoda jen ze pouze jeden. Skoda ze to prodlouzeni netrvalo jeste dyl, BH to hrali defacto na 4 beky a ti meli odehranych hodne pres 40 minut, chtelo je to vystavit jeste vic.
Herne na ne mame ale mam strach z tech matchupu a ze se probere Toews s Kanem. Je potreba jeste vic makat a doufa ze se stesticko nebude drzet jen jedne strany.

Dalo mi to praci napsat to bez nadavek, jak ja ty jestraby nemam rad. Sorry, ale nemuzu si pomoct.
Ráno jsem se nemohl vyjádřit, potřeboval jsem vychladnou a ani teď moc klidný nejsem, tak kdyžtak za peprnější výrazy. Tohle je prostě taková smůla, že nám to může posrat celou sezonu. Je totiž velký vést 2:0, nebo jet do Chicaga az stavu 1:1, když oni podobně jako my doma ještě v PO neprohráli. Ale pokud je někdo, kdo u nich může vyhrát, jsme to my. Protože nebýt toho posraného úvodu, kdy se nechali neuvěřitelně dementně vyloučit Maroon (boarding v útočném pásmu v 2. minutě) a Stoner (úplně zbytečně při dojezdu za bránu), mohlo být veseleji. Jak psal Selly, v 5 na 5 jsme byli lepší, hlavně v prodloužení jsme trefili 3 břevna.

V tom třetím prodloužení už šlo vidět, že nemůžou oba týmy, takže se dá čekat, že nějaká chybka přijde a bohužel ji potrestal soupeř. Naději mi dává loňské PO, to jsme odjížděli do LA za stavzu 0:2 a vyhráli jsme oba zápasy ve Staples. Tak proč ne aspoň jeden v Chicagu. I tak mě to ale mrzí šíleně, takové porážky prostě bolí.

Jinak souhlas se Selly při hodnocení lajn. Sekáč-Rakell-Etem vynikající výkony, tolik energie a rychlosti jsem od jiné lajny dlouho neviděl. Jen škoda, že nebyli odměněni gólem, ale vybojovali dvě přesilovky a jejich předešlé střídání přispělo k vyrovnávajícímu gólu. Jen tak dál kluci.

Takže co naplat, stojí to za vyliž prdel, ale my se hecnem a nejlépe hned třetí zápas vyhrajem. Let the Duck fly! :box:
Nevedel som, že Perry je taký chu*ko.


:lol: :clap: :klobuk:
Davvy píše:Nevedel som, že Perry je taký chu*ko.
Však ho luxusně potrollil, co z toho dělá tolik lidí vědu? Však se i Hossa zasmál snad, prkotinka naprostá. Daleko spíš úsměvná situace než něco, za co by měly přijít nadávky.
Doufam ze zas nebudu muset zitra cele rano vydychavat podobnou svinskou prohru. Taky uz mi neni 20 takze kvuli memu dusevnimu zdravi doufam ve vyhru :-D

:fan: :povzbudzovanie:
Selly8 píše:Doufam ze zas nebudu muset zitra cele rano vydychavat podobnou svinskou prohru. Taky uz mi neni 20 takze kvuli memu dusevnimu zdravi doufam ve vyhru :-D
Tak tohle není ani o věku. Já mám něco málo přes těch 20 a nevydýchal jsem ji do teď :fnuk:
Yeah, takovou odpoved jsme potrebovali :good:
Dnes vyborne special teams, v 1.tretine pres 7 minut v oslabeni a neinkasovali jsme a z jedne navic polovicni PP jsme dali vedouci gol, domaci jen 2x nastrelili tyc. Vyrovnani v posledni minute tretiny jsem zas poradne dlouho vydychaval, muzem to v pohode vyhodit, misto toho se nasi hraci srazi a Kane strili bekhndem presne. Tenhle killer v posledni minute jsme ale zopakovali ve druhe casti kdy po pekne kombinaci trefil Despres svuj prvni gol v plejof. To co jsme hrali v posledni casti jsem od nas uz dlouho nevidel. Temer neprostupna zed v strednim pasmu s tim ze nahazovane puky jsme vetsinou obratem vyhazovali ven z pasma( nekdy i na icing ). Moc sanci z brejku jsme nemeli, ale do tech jsme nepousteli ani domaci, kteri 2 minuty pred koncem odvolali golmana. Kdyz pak Getzlaf minul prazdnou branku a byl z toho dalsi icing myslel jsem ze to domaci srovnaji. Primackli nas, ale tech par sanci pochytal znovu vyborny Fredy. Jenze tesne pred koncem dokazali domaci z uplne nevinne situace poslat puk az na Kanea, ktery nastesti i s pomoci drobne tece tusim Desprese minul. To by zas byla rozdychavacka.
Oproti predchozimu duelu byl tento veden mnohem takticteji s malem opravdovych sanci. Zpusob hry nasich v posledni casti si koledoval o vyrovnani no nastesti to kluci i diky nezmerne obetavosti dotahli k vitezstvi. Zblokovane strely v pomeru 27-9 hovori za vse. Jsem nadseny, ale v koutku duse si rikam, sakra mohlo to byt uz 3-0. Matchupy z kterych jsem mel strach byly vcelku v pohode. Da se rict ze Getzlafova lajna tu Toewsovu prehrala, ale zas dost nahoru sla Richardsova s Kanem a tusim Saadem na kridlech. Kez by se nam podarilo zvitezit v Chicagu i podruhe, po dnesku to nevidim uplne nerealne.
tomasinho píše:
Selly8 píše:Doufam ze zas nebudu muset zitra cele rano vydychavat podobnou svinskou prohru. Taky uz mi neni 20 takze kvuli memu dusevnimu zdravi doufam ve vyhru :-D
Tak tohle není ani o věku. Já mám něco málo přes těch 20 a nevydýchal jsem ji do teď :fnuk:
Jak by rekl Labus v Ivanku kamarade... Tak ted se ti dejcha zas o neco lip. A me taky :-D
Já bych dodal pár věcí ještě k Sellymu. Výborná hra v pásmu, po první třetině, kdy jsme trošku zmatkovali, jsme odehráli perfektní druhou třetinu. Je s podivem, že jsme pomalu nejhorší tým ve 2. třetinách a v sérii s Chicagem jsme už potřetí hráli nejlépe ve druhé třetině. Hlavně jsme zablokovali obrovské kvantum střel, což hodně pomohlo.
Ducks were credited with 27 blocked shots to Blackhawks' 9. Fowler had five, Stoner and Beauchemin each had four.
Desprese jsme tady s Atlantikem už rozebírali, ale dneska byl ještě o level výš, navíc poprvé měl největší ice time z týmu, většinou míval tak pátý až šestý jenom z obránců, dneska přes 23 minut. Solidní vzadu a nadstavba v podání vítězného gólu.

V dalším zápase ale nemůžeme dopustit tolik vyloučení v úvodu. Zase nám ten úvod trošku utekl. Chicago prakticky ten 4. zápas musí, pro ně docela must win game, takže na nás vletí a bude hodně důležité, jak přežijeme tu první třetinu. Bylo by fakt snové odjíždět z Chicaga za stavu 3:1, ale nepředbíhám, bude to zase extrémně těžké. Snad ale využijeme toho jejich využívání 4 beků, kterým by mohla odcházet šťáva. Každopádně minimálně ten domácí zápas máme zpátky a momentum je na naší straně, teď ho jen potvrdit.
Trochu som sa bal zapasov u Blackhawks, predsa len mam voci nim velky respekt + videne tohotorocne vzajomne zapasy mi nedodavali velke sebavedomie. Po dnesku sa ale ukazuje, ze su realne beatable.

Co ma najviac tesi je Andersen. Spolahlivy a bez vykyvov. Dnes v noci predviedol zas niekolko dolezitych zakrokov. tomashino, Selly8, mirak2, myslim ze by sme mali zacat robit zbierku Ritchovi Winterovi za to ako dokaslal Andersenov kontrakt s Carolinou :)
Ducks :yes:
harold píše:Trochu som sa bal zapasov u Blackhawks, predsa len mam voci nim velky respekt + videne tohotorocne vzajomne zapasy mi nedodavali velke sebavedomie. Po dnesku sa ale ukazuje, ze su realne beatable.

Co ma najviac tesi je Andersen. Spolahlivy a bez vykyvov. Dnes v noci predviedol zas niekolko dolezitych zakrokov. tomashino, Selly8, mirak2, myslim ze by sme mali zacat robit zbierku Ritchovi Winterovi za to ako dokaslal Andersenov kontrakt s Carolinou :)
Ja uz si tu kauzu pamatuju jen tak matne, ale zda se mi ze Fredy proste do Caroliny jit nechtel :neviem:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ja uz si tu kauzu pamatuju jen tak matne, ale zda se mi ze Fredy proste do Caroliny jit nechtel :neviem:
Co ja viem tak sa nevedeli dohodnut na kontrakte. Myslim, ze dokonca sam Rutherford neskor vyhlasil, nech si Andersen hlada radsej ineho agenta.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG