Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

Ducks
52%
12
Blackhawks
48%
11

No nic. Gratulovat Hawks k postupu nebudu, neboť je nemám rád. Nic méně Toews :klobuk: Tak nějak jsem Kačerům v tom posledním zápase nevěřil. Škoda. :oops:
Pratele vcera se to tak neskutecne seslo i s temi kecy v hospode od radobyodborniku kteryma vas zatezovat nebudu, to by bylo na dalsi hodinu ze se dnes citim jak clovek bez zivota. Chicago mi pripomina nasi repre z prelomu tisicileti kdy i pres nektere spatne zapasy vyhrajou vse. Nesnasim je a nechapu jak muzou nekteri z vas jako neutralni fans fandit temhle strojum. Na vychode brecite nad systemem divizi ktery se mi taky nelibi plus to jak jsou tam naslapane mancafty ale narazte si v plejo na Hawks ci Kings v plejof modu. To na vychode neumi nikdo. A jeste k tem jestrabum a srovnani k nasi repre. Je to proste tym sampionu ktery umi zabrat v pravou chvil. V blizke dobe jim fandit nebudu, nemam je rad, ale maji muj respekt.
Creeper píše:No nic. Gratulovat Hawks k postupu nebudu, neboť je nemám rád.
Tu ani neni komu gratulovať, na fore žiadneho fanúšika nemajú, sem tam sa tu mihne neaký bandwajgler a to je všetko. Ale tak to platí aj vo svete nie len tu na fore, majú akože najviac fanúšikov na svete a pritom niekolko rokov dozadu tu u nich na zápasoch vyzeralo horšie ako v Arizone.. proste Chicago Blackwajlers :-D .
Také pekné PO to mohlo byť, LA ani nepostúpilo, 5 kanadských tímov, na západe by som doprial 7 z 8 tímov čo postúpili a nakoniec predsa musel západ vyhrať ten naj***** tím čo tam je. :hroza:
Ked nakoniec vyhrajú SC tak ma ozaj je*ne , od roku 2010 by to bol už 5 :cup: pre západ zatial čo východ by mal len 1 samozrejme z 11eho, predsa to nemohlo skončiť v kanade že Gary :roll:
Selly8 píše:
AndyF píše:A pro nas to znamena 2. kolo za Kimma pristi rok. :petrik:
Takovyto prispevek bych cekal od Rona, a ne od cloveka v nejlepsich letech nalevajic mi sul do rany.
To prece nema nic spolecneho s tebou..

A predstav si, kolik soli mame asi my, kdyz sledujeme Kanea treba davat nam viteznej gol v OT.
Andy jde mi o to ze my tu resime plejof, navic jestli muzu mluvit za sebe jsem neuveritelne zklamany a nasrany. A ty tu prijdes s pridrbanym draftem. To jak jste draftovali je mi u prdele, navic v dobe vrcholiciho plejof, to si reste v tem Flyers.
Mas asi pravdu.

Omlouvam se.
Andy uplne v pohode, akorat jde o to ze ja mam emoce na nejvyssim stupni a nastve me kazda malickost.
Výborně Hawks! :good: Win it all for Kimmo.
10 minut před zápasem se mi povedlo usnout a vzbudila jsem se až ráno, ale vzhledem k tomu, že postoupil tým, kterému jsem přála, mě to nemrzí.
Mimochodem, finále v tomto složení jsem měla jako tip od začátku play off. I když to byla spíše taková legrace (aneb přání je otcem myšlenky), protože Hawks a Bolts mám na pomyslném žebříčku oblíbenosti hned za Flyers. A heleďme se. :-D
Vypinam komp
pred 2 rokmi prehra 3:4 v 1. kole playoff, pred rokom prehra 3:4 v 2. kole playoff, tento rok prehra 3:4 v 3. kole playoff. takze o 2 roky to uz bude pohar. vo finale nemam najmensi dovod fandit Bolts, fandim Blackhawks.
Na podrobnější hodnocení nemám, stačí to během zápasu, s Bodureauem si zase zkušenější kouč vytřel prdel v 7. zápase. Jeho 6. prohraný 7. zápas doma, to svědčí o všem. Víc se rozepisovat nebudu, protože to pořád vyvolává takový vztek, že by to stejně bylo k ničemu. Časem až vychladnu a opadne smutek (asi to potrvá nějakou dobu, protože jsme to měli dobře rozjeté a ten tým měl na SC), zhodnotím sezonu i PO v Ducks topicu.

Ve finále fandím Tampě, i když jim vůbec nevěřím.
Selly8 píše:Takovyto prispevek bych cekal od Rona, a ne od cloveka v nejlepsich letech nalevajic mi sul do rany.
Tady je nějakej sraz důchodců?
Dneska parádní výkon od Chicaga. Musím se přiznat, že jsem letos neviděl lepší hokej, navíc v tak důležitém zápase. :klobuk: Blackhawks jsou neskuteční rutinéři, obrovský skill na jejich straně. Před sérií jsem věřil víc Anaheimu, ale nakonec Chicago po zásluze. Čekal jsem, že Babcock půjde buď St. Louis nebo Anaheim, řekl bych, že pak by tyto týmy mohly taky naplno přepnout do play-off módu jako zmiňované L.A. či Chicago. Sérii s Tampou vidím Chicago v 5.
Mnohí, verím tomu, že priali Anaheimu iba kvôli tomu, aby bola vo finále nejaká zmena a nie stále takmer rovnaké tímy. Pokiaľ sme boli na západe, Chicago som nemal rád, ba priam nenávidel, aj kvôli tomu, že sú takí výborní. Od nášho prechodu na východ mi nevadia, ba dokonca ich rešpektujem, a to veľmi.

Pre mňa sú novodobou dynastiou, v súčasnej NHL pri platovom strope dokázať takéto veci, ak zvládnu prispôsobiť tím k veľkým zmluvám Toewsa a Kanea, tak ešte nejaké tie roky budú každoročne jedným z najväčších ašpirantov :thumbsup:

Od sezóny 08/09 sú tretíkrát vo finále, dvakrát skončili tesne pred bránami, zakaždým postúpili do play-off, naozaj klobúk dole :klobuk:

Pohár prajem hlavne Mariánovi, nie som síce žiaden človek vysadený na Slovákov, avšak jeho ako osobnosť a hokejistu snáď rešpektuje a obdivuje každý jeden fanúšik sledujúci hokej.

Ak by náhodou (fakt len náhodou) vyhrali Bolts, tak by sme si mohli povedať, že sme skončili na neskoršom víťazovi (och, aká to malá náplasť na ďalšie skoré vypadnutie), no nedávam im šance. Veleskúsený tím Chicaga si to postráži.
Congrats, Hawks! :wave: Kimmo for :cup:
Premňa sa ako keby už jednalo o finále SC v tejto sérii. Nič proti východu ale skutočne táto finálová dvojica mi príde o triedu lepšia ako Bolts-Rags a skôr ak by postúpili Rangers tak by to bol zrejme dôstojnejší súper ako môžu byť bolts. Blesky majú sympatický mladý tím ale bez väčších skúseností a s nevyrovnanými výkonmi. Prehry ako 1:5, 3:7 s Rags, 2:6 MTL, 0:4 DET mi prídu ako obrovské kolapsy. Síce tiež mali i jednoznačné výhry ale na taký veleskúsený tím ako Hawks by to nemalo stačit a tipujem tak Hawks in 6.
mitch píše:Vsadil by som prachy skor na chicago. Maju clutch hracov a ten trener vie urobit zmeny ak je potrebne zatialco ten budro nevie vobec adjustovat. Ale to je iba teoria a realita moze byt uplne ina.
tomasinho píše:Protože máme na lavičce totálního ignoranta. Máme výhodu střídání a stejně hned po buly Hawks prostřídají a mají na ledě matchup, který chtějí (Toewse na Getzalafa), takže nás drtí. A Boudreau jen čumí a nechá sebou třetí rok v řadě vyjebávat.
Kvôli coachingu som sa predsa len viac obával, že to Hawks priklonia vo svoj prospech a nakoniec sa to aj naplnilo. Ducks mali výhodu v striedaní, ale viackrát bolo vidno počas zápasu hlavne ak sa vhadzovalo pri striedačke ako Hawks okamžite prestriedali a hrali svoj match up ako chceli a bez žiadnej reakcie od BB. Premňa velké sklamanie vtomto finále konferencie. Ducks to mali pekne rozohrate a jediná šanca na zastavenie Hawks za :cup: . Andersen podal slabý výkon a takmer vôbec nepodržal svoj tím a to hlavne pri 2. a 5. góle ktore sa dali chytit.
Selly8 píše:Chicago mi pripomina nasi repre z prelomu tisicileti kdy i pres nektere spatne zapasy vyhrajou vse. Nesnasim je a nechapu jak muzou nekteri z vas jako neutralni fans fandit temhle strojum. Na vychode brecite nad systemem divizi ktery se mi taky nelibi plus to jak jsou tam naslapane mancafty ale narazte si v plejo na Hawks ci Kings v plejof modu. To na vychode neumi nikdo. A jeste k tem jestrabum a srovnani k nasi repre. Je to proste tym sampionu ktery umi zabrat v pravou chvil. V blizke dobe jim fandit nebudu, nemam je rad, ale maji muj respekt.
S týmto môžem len plne súhlasiť keď si ešte vezmem, že z hladiska fans Wild to máme už 3x posebe :samovrazda: . Velmi rád by som si pozrel a vychutnal match-ups ako proti Kings alebo teraz Ducks vo finále konferencie ale vždy je to stopka odtých :grc: Hawks.
Nemôžem si pomôcť ale vôbec neverím Tampe, že by ich mohli zastaviť i napriek tomu, že majú výhodu v domácom lade :-(
Bez ohladu na finale z chicaga je najuspesnejsi tim poslednych rokov. Pametam si ake to bolo zufale pred tym ako ziskali toewsa a kanea. Ich snad jediny fanusik na tomto fore a obcas osina v zadku chorche keby tusil ze nastane takato uspesna era.
Mike Kelly ‏@MikeKellyNHL 3m3 minutes ago
Brad Richards: first player in @NHL history to win 8 straight Game 7's. (8-0)

Mike Kelly ‏@MikeKellyNHL 9m9 minutes ago
Patty Kane, just as clutch. His last 5 elimination games....

3 points
2 points
2 points
3 points
4 points
Selly8 píše:Pratele vcera se to tak neskutecne seslo i s temi kecy v hospode od radobyodborniku kteryma vas zatezovat nebudu, to by bylo na dalsi hodinu ze se dnes citim jak clovek bez zivota. Chicago mi pripomina nasi repre z prelomu tisicileti kdy i pres nektere spatne zapasy vyhrajou vse. Nesnasim je a nechapu jak muzou nekteri z vas jako neutralni fans fandit temhle strojum. Na vychode brecite nad systemem divizi ktery se mi taky nelibi plus to jak jsou tam naslapane mancafty ale narazte si v plejo na Hawks ci Kings v plejof modu. To na vychode neumi nikdo. A jeste k tem jestrabum a srovnani k nasi repre. Je to proste tym sampionu ktery umi zabrat v pravou chvil. V blizke dobe jim fandit nebudu, nemam je rad, ale maji muj respekt.
Naprosto chápu tvou frustraci z toho, že vypadl tvůj oblíbený klub - je to celkem logická reakce. Co ale nechápu, to je tvůj údiv nad tím, že by mohl někdo fandit Hawks - a proč jako ne...? Asi půjdu proti proudu, ale mně se jejich hra líbí a to už několik let! Dívat se na umění hráčů jako jsou Kane, Toews a letos tedy pro mě výborný Saad, to je přece balzám na duši fanouška, který má rád kombinační hokej. I proto jsem si přál finále Tampa-Chicago, protože očekávám zajímavý hokej, útočný - i když vzhledem k důležitosti série tomu tak být nemusí. Ale předpoklad tam určitě je, alespoň tedy pro mě.
Jak tady tak pročítám reakce, tak Tampě nikdo nevěří - no, nezatracoval bych je vůbec... :wink2: . Sice Chicago je favoritem, ale to byli Rangers taky... Rozhodujícím faktorem bude Bishop...
habs píše: Jak tady tak pročítám reakce, tak Tampě nikdo nevěří - no, nezatracoval bych je vůbec... :wink2: . Sice Chicago je favoritem, ale to byli Rangers taky... Rozhodujícím faktorem bude Bishop...
No Bishop....on je na druhy strane takovej zapadni Bishop. I ten jeden den umi dostal gola i ze strely co ani nesla na branku a druhej den vychytat zapas
Sorry ale uz tu jmeno Timonena nechci ani videt.. Jeden z nejhorsich hracu momentalniho probihajiciho playoffs vubec, takovy SC by se mu ani nemel pocitat. Jako chapu ze mu to prejete, ale nikoho to nezajima kdyz je pro ten run tak nechutne irelevantni. Serii Hawks otocili az potom jak ho benchli, odhaduji ze ve finale si opet ani nepinkne. Nic proti, ale on s timhle fakt nema nic.

Mimochodem Tampa vubec neni bez sance, je to velmi podobny mancaft jako prave Ducks. Chicago mirnym favoritem, ale vic bych si tvrdit netroufal. Skoda ze to Ducks nedali, ale ten game7 proste probehl presne dle ocekavani a pro Chicago to byla tak nejak rutina. Lamalo se to zrejme v tech OT na zacatku serie, tam byla sance na KO.
Atlantik píše:Sorry ale uz tu jmeno Timonena nechci ani videt.. Jeden z nejhorsich hracu momentalniho probihajiciho playoffs vubec, takovy SC by se mu ani nemel pocitat. Jako chapu ze mu to prejete, ale nikoho to nezajima kdyz je pro ten run tak nechutne irelevantni. Serii Hawks otocili az potom jak ho benchli, odhaduji ze ve finale si opet ani nepinkne. Nic proti, ale on s timhle fakt nema nic.
A kdo tu říká, že má něco extra s tím? :eek2: Když Hawks porazí Tampu v sérii, ten prsten dostane i Kimmo, o tom nemůže být pochyb. A to je to, oč tu běží.

Timonen for :cup:
Mně to bylo úplně jedno. Ale když to Atlantika tak nasírá, tak ať to Kimmo dotáhne do konce, klidně i v saku na tribuně. :thumbsup:
Atlantik píše:Lamalo se to zrejme v tech OT na zacatku serie, tam byla sance na KO.
No hlavně ten 4. zápas a pak podle mě ten šestý, který byl brutálně nezvládnutý. Tam jsem nechápal, co to hrajeme, kromě 7. zápasu nejhorší zápas v PO, kdybychom hráli jak ty zápasy předtím, mohli jsme to ukončit. Bohužel no, BB to prostě neumí.
jako jo, Kimmo je fajn chlapik, dzentlmen a podobne.. o to tu nejde, nemam proti nemu nic. Ale tohle je od nej proste tak irelevantni playoffs jako nikdy. Asi jako kdyz jsme my vyhrali SC, pricemz prsten dostal i Garon co odchytal v PO par minut za stavu 0:5.. Jen uz me proste nebavi cist ty kecy o Timonenovi kdyz na to zoufale nema a ani nehraje, misto toho aby se napsalo neco k veci :neviem: Nikoho dalsiho to nezajima. A samozrejme Chicago nemam rad, proto me mozna uz irituje cokoliv, jako Sellyho. Do haje s nima uz :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS