Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

Ducks
52%
12
Blackhawks
48%
11

Tvl to musí být slušné nervy v noci.......docela závidím.
Kdyz vidim, kolik toho Kimmo nahraje, tak sme s Jestrabama pekne vy*ebali.
AndyF píše:Kdyz vidim, kolik toho Kimmo nahraje, tak sme s Jestrabama pekne vy*ebali.
Jde videt ze mu JQ moc neveri a hraje to defacto na 4 beky. Moc nechapu jeho angazovani kdyz celou sezonu nehral, ale tak je to jejich vec. Pro Ducks by bylo samozrejme nejlepsi aby hral co nejvic, s oblibou ho chlapci vesi po mantinelech.
Jirik19 píše:Tvl to musí být slušné nervy v noci.......docela závidím.
Jako z jedné strany paráda, ale zase jsem zestárl o sto let dneska, děs :-D
tomasinho píše:
Jirik19 píše:Tvl to musí být slušné nervy v noci.......docela závidím.
Jako z jedné strany paráda, ale zase jsem zestárl o sto let dneska, děs :-D
Myslim ze po teto serii muzeme jit v klidu do duchodu :lol2:
Jinak je super, že BB podržel Freddyho a hodně ho zvedl po zákl. hrací době i Getzlaf, přesn to by měl lídr dělat. Nejen, že to všem servíruje jak na podnose a má už 17 asistencí (celkově 19 bodů - překonaný vlastní franchise rekord :good: ), ale i ten tým fakt vede, paráda.
"[Getzlaf] came down right away and tried to pick me up; he's a great leader," Andersen said. "Told me whatever matters now is the next shot; that's all I can worry about it. That was my mindset."
"He's played so many good games in a row and he's bailed us out so often," Anaheim coach Bruce Boudreau said. "He had an unfortunate couple of goals against him today, and Freddie would be the first one to tell you he should've had them. It was time we bailed him out. He'll be back to his normal, great self in two days. It was good to see that if he had a bad game we'd be able to help him out a little bit."
Ještě by to chtělo probuzení od Beauchemina, mi přijde v této sérii tak na úrovni Stonera, na to nejsem zvyklý teda, nehraje dobře. Hampus už zmírnil ty ztráty, jinak fajn. Oproti ZČ ale neskutečně vystupňoval výkony Fowler. Nejlepší bek v téhle sérii z našeho týmu, chytře vzadu, dobrá podpora útoku, až na tu chybku Desprese dneska ten pár klape na výbornou. Snad jim to vydrží a bude takhle hrát Fowler i příští rok, letošní základní část nebyla ideální.
Selly8 píše: Moc nechapu jeho angazovani kdyz celou sezonu nehral, ale tak je to jejich vec.
to je prostě risk, a tenhle holt nevyšel.
Obrázek

Dneska bych prosil jednu klidnou výhru :-D
Klasika posledních let. Stejně loni s Kings a předloni s Detroitem jsme game 6 při vedení 3:2 v sérii úplně projebali. Ale fakt naprosto totálně. První třetina nebyla nikterak super a moc optimismu nedávala, ale udrželi jsme se ve hře a nějaké možnosti tam taky byly. Co ale měla znamenat ta druhá třetina, to fakt do teď nepobírám. Hrůza, individuální chyby. U prvního gólu Beauchemin nesmyslně vystartuje proti Kanovi a propadne, u třetí má Stoner v rohu puk, pár vteřin čas na vyhození a on trefí na modré Keitha, který najde Kana a 3:0.

Nestačí, že hrajeme jen od stavu 3:0. Poslední třetina byla dobrá, ale koledovala si o ten brejk. Nechybělo mnoho a mohlo být srovnáno, ale pak zaúřadoval opět Beauchemin, kdy místo toho, aby posunul puk do rohu, chtěl zadovkou přihrát za sebe na modrou a byl z toho brejk Hawks. Nemůžu pochopit, co to s ním je. Že zatragédí občas Stoner, to je jasné, to se dá čekat, ale jako Beauchemin, ten rock solid leader dělá takové psí kusy? Celou sérii, ba dokonce PO patří k tomu nejhoršímu u nás, což mě nemile překvapuje.

Jinak kouč Q dneska chytrý tah, naprosto oddělil Keslera od Toewse, naplno využil střídání a posílal Kane s Toewsem dokupy na naši první lajnu, která bránění tak moc nedá. Hlavně Maroon není dobrý bruslař, takže ve vlastním pásmu je k ničemu. Nejvíc mě ale dostává Keith, to je prostě monster, neskutečný hráč. Z toho ledu skoro nesláízá, hraje takovou porci zápasů a přesto je naprosto fantastický :klobuk:

Pro nás na pytel, když si vybavím, že BB už projel 5 domácích 7. zápasů. Aspoň mám ale naději, že vždycky po prohraném zápase se hodně zvednem. Hodně by mě štvalo, kdybychom to neproměnili v postup. Nejvíc mě mrzí asi ten 4. zápas, mohlo být hotovo. Hlavně ale game 6 nejhorší zápas v sérii, nevím, jestli se bojí postupu nebo čím to je, ale musí se to zlepšit. Snad to doma urveme, i když rozum říká Hawks, srdce musí kvákat. Let the Duck fly! :box:
Tak dneska to bylo bez nervu, ne, kuci? :jn:
AndyF píše:Tak dneska to bylo bez nervu, ne, kuci? :jn:
Uplna pohodicka, ako keby som ich sledoval pri golfe. Ale vsak ten pocit poznas. :wink:
Ne to neznam.. Ja golf nesleduju.. :neviem:
Napsano toho bylo dost a neda se s tim nesouhlasit tak jen par poznamek.
Duncan Keith jen potvrdil ze je nejdulezitejsim hracem cele serie, ten musi mit fyzicku jeste lepsi jak ja. Rundblada, ktery naskocil misto Timonena jsem zahledl snad dvakrat, Cumiskeyho jakbysmet.
Beauchemina jsem sledoval pozorneji a priznam se ze nych k nemu zas tak kriticky nebyl. Jde videt ze neni v te pohode z jake ho zname, ale ja jsem na nej asi mekky :-D
Stupidni fauly u brany nebo za branou soupere. Panove Perry, Sekac, Kesler podejte si ruce. Nastesti domaci netrestali.
Dnes to byl snad 1.zapas ( no asi i ten ctvrty ) kdy muzu rict ze Chicago vyhralo zaslouzene, zapas temer bez nervu.
Ryan Getzlaf... WTF was that :!: Takhle hraje kapitan? Tak mozna ten rusky. Prvni 2 tretiny hral uplne, ale uplne ho*no, ale co tam predvedl v 1.casti to byl hnus. Puk na holi, casu plnou prdel a stejne se necha obrat. A pak na toho hrace cuci a ledabyle dojizdi k brane kde to s vypetim vsech sil uhasi Perry s Andersenem. Jako bych videl Kovalchuka :hroza: Jako kapitan musis jit prikladem a dnes to slo videt. Ani zbytek tymu se totiz nijak extra nesnazil.

A zase budu nadavat na NHL :-D Opet posunuli zapas o den a to na sobotu/nedeli. Snad to zvladnu. Odpoledne na nas vesnicky fotbalek, podvecer finale FA cupu a moznost po letech ziskat trofej, pak finale ligy mistru, ktere sice moc prozivat nebudu, ale budu rad kdyz vyhraje Juve. A v noci tohle :hroza: No a v pripade ze to Villa da a vyhraje existuje velka moznost ze to v noci nedam ja.
Selly8 píše:pak finale ligy mistru, ktere sice moc prozivat nebudu, ale budu rad kdyz vyhraje Juve.
To je až o týden později, tedy 6. června. Teď v sobotu hraje Barça finále španělského poháru s Bilbaem.
Selly8 píše:Ryan Getzlaf... WTF was that :!: Takhle hraje kapitan? Tak mozna ten rusky. Prvni 2 tretiny hral uplne, ale uplne ho*no, ale co tam predvedl v 1.casti to byl hnus. Puk na holi, casu plnou prdel a stejne se necha obrat. A pak na toho hrace cuci a ledabyle dojizdi k brane kde to s vypetim vsech sil uhasi Perry s Andersenem. Jako bych videl Kovalchuka :hroza: Jako kapitan musis jit prikladem a dnes to slo videt. Ani zbytek tymu se totiz nijak extra nesnazil.
Taky se sám hend zkritizoval. Poslední třetinu ale hrál pak dobře už no. Dneska hrál na pytel každý snad, Fowler si taky nechal odskočit Hossu před 2. gólem.
Ryan Getzlaf takes the blame for the Ducks' poor Game 6 showing. "I was terrible. None of us were good, and it starts with me. I had too many turnovers and mistakes. We need to regroup and get ready."
Dneska to bylo bez nervů, ale jako sedmý zápas, to nebude nic pro mě :-D
Jo pak jsem to cetl, super ze se k tomu postavil jak chlap a ted doufam poda vykon opacneho razeni a protlaci nas do finale :good:
Rono píše:
Selly8 píše:pak finale ligy mistru, ktere sice moc prozivat nebudu, ale budu rad kdyz vyhraje Juve.
To je až o týden později, tedy 6. června. Teď v sobotu hraje Barça finále španělského poháru s Bilbaem.
Uz jsem videl upotavky na finale na sobotu, datum jsem nejak neresil :-D
Selly, Harolde, jste taky tak ukrutně nervózní jako já? :-D
Vsadil by som prachy skor na chicago. Maju clutch hracov a ten trener vie urobit zmeny ak je potrebne zatialco ten budro nevie vobec adjustovat. Ale to je iba teoria a realita moze byt uplne ina.
tomasinho píše:Selly, Harolde, jste taky tak ukrutně nervózní jako já? :-D
Ja som vo faze tesenia sa na zapas. Ale tipujem, ze o druhej v noci sa to preklopi :).
Proc, ku*va proc.... V tenhle svinske sobote mame skore 0-4 a jeste tecem 0-2. Opravdu zkurvenhny zivot, proc my obycejni fanousci nemuzem zazit radost.
Protože máme na lavičce totálního ignoranta. Máme výhodu střídání a stejně hned po buly Hawks prostřídají a mají na ledě matchup, který chtějí (Toewse na Getzalafa), takže nás drtí. A Boudreau jen čumí a nechá sebou třetí rok v řadě vyjebávat.
Chicago naprosto mazácký výkon s vynikající efektivitou! Zkušenost se projevuje a Toews ukazuje, jak má mužstvo vést správný kapitán :thumbsup: . Moc se mi líbí už delší dobu také Saad - vynikající bruslař!
Tak to vypadá, že se mé přání na finálovou dvojici vyplní... :) .
A pro nas to znamena 2. kolo za Kimma pristi rok. :petrik:
AndyF píše:A pro nas to znamena 2. kolo za Kimma pristi rok. :petrik:
Takovyto prispevek bych cekal od Rona, a ne od cloveka v nejlepsich letech nalevajic mi sul do rany.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS