Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS vs. TAMPA BAY LIGHTNING

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

Rangers
65%
15
Tampa
35%
8

lets go Rangers píše:
Guddy.44 píše:
Henrik sedmé zápasy neprohrává. Tak teď ať obstojí svému slovu! :yes:
no už jeden prohrál 28.4.2009
jednou to musí přijit :frajer2: :oslava:
Nezapomeň si na to vsadit. Easy money přece!
Môžeme si za to sami. Ako písal Atlantik tá hra Game5 a 6 bola úplne odlišná a Coopera fakt nechápem. Mali sme možnosť v kľude to ukončiť doma a my predvedieme takýto výkon...

Tie game7 Rangers :bitka3: ale verím že práve s našou hrou (keĎ ju hráme) môžeme Lundqvistovi tie stats game7 pokaziť. takže: BOLTS v game7 vyhrajú a pôjdu do Finále =easy money! :cinka: :cinka: :cinka:
Počkám, co na to Takwalk a zaběhnu do Fortuny...
D&M píše:Môžeme si za to sami. Ako písal Atlantik tá hra Game5 a 6 bola úplne odlišná a Coopera fakt nechápem. Mali sme možnosť v kľude to ukončiť doma a my predvedieme takýto výkon...
no odlišná....začátek se neliší, ale je obrovský rozdíl jestli Tampa první gól dá nebo dostane.

Hra prohrávající Tampy je úplně zbytečně vabank, jasně v Game 3 se povedlo rychle snížit, ale to bylo sakra štěstí protože tam bylo hodně slibných protiútoků mezi prvním a druhým gólem Tampy, přitom to byla první půlka zápasu, úplně zbytečný aby hráli takhle.


Jsem si na 99% jistej že v sobotu ráno stačí počkat na první gól a můžete to vypnout a jít spát, protože máte vítěze.
lets go Rangers píše:Jsem si na 99% jistej že v sobotu ráno stačí počkat na první gól a můžete to vypnout a jít spát, protože máte vítěze.
Coz bych se vubec nedivil, kdyby bylo tak v 10. minute 2. OT
S Bishopem v bráně? Aha.. To by musela být dobrá haluz.
Guddy.44 píše:S Bishopem v bráně? Aha.. To by musela být dobrá haluz.
http://www.nhl.com/gamecenter/en/recap? ... ries-recap" onclick="window.open(this.href);return false;
Možné je všechno. Dokavaď tady Takwalk nenapíše, že je Tampa tutovka, tak je to pade na pade, jak to dopadne.
Dneska musíme holt věřit Takwalkovi, nedá se svítit :-D
JKL píše:Počkám, co na to Takwalk a zaběhnu do Fortuny...
kluci jinak 7 match NYR-TBL :frajer2:

kdyz uz jsem konecne ziskal vasi prizen za easy money :razzi: ,tak tedka trochu vaznosti.....
TBL ,aby uspeli tak potrebuji golmana jako kdysi čababulína,bišhop neni spatny golman,ale proste letos ma vykyvy jednou zachyta skvele a jednou pusti co se da,a uznejme TBL obrana neni uplne top v lize,.A zde vidim jako velky plus pro NYR,ikdyz tu neradi rozebirate Lundiru,ale ten zase zvlada tezky matche a proto bere takovy easy money :jn:

zapas muze dopadnout jakoliv ,ale hodne tomu nasvedcuje zepujdeme do OT,jako v serii s WSH rozhodne to nekdo..tipujem stastlivy Brassard-Kreider :cinka: =easy money....
btw. bud lundira podrzi neporazitelnost v 7matchupu nebo pujdeme konecne slavit EASY MONEY :wave:
Takže to půjde do prodloužení, říkáš a vidíš to spíš na NYR.

Ok, jdu si vsadit, že Tampa bude po první třetině vést víc než o dva góly.

Je to ten poslední řádek?
Tampa.PNG
ale ukaž radší tiket :nono: ..tohle ti taky mužu naskenovat :bitka3:
:lol2: On radí blbě, aby se nám pak mohl smát, jak proděláme! A ještě chce vidět tiket, aby mu to hřálo na duši! Vyfo´t mu až ten výherní JKL :wink2: :-D
TAKWALK » 29 kvě 2015, 10:35 píše:ale ukaž radší tiket :nono: ..tohle ti taky mužu naskenovat :bitka3:
Ne, já se ptám, jestli je to správná kolonka, moc tomu nerozumím, chci si prostě vstadit, že Tampa povede po první třetině o víc jak dva góly.
Guddy.44 píše::lol2: On radí blbě, aby se nám pak mohl smát, jak proděláme! A ještě chce vidět tiket, aby mu to hřálo na duši! Vyfo´t mu až ten výherní JKL :wink2: :-D
nikomu nic neradím,kazdy sazi na co a jak se citi..ja tu pouze rikam nahlas tipy pred zapasem,nikoliv jako vy odbornici po zapase :frajer2: ...jinak rypani to vam jde kluci to musim uznat :cool:
JKL píše:
TAKWALK » 29 kvě 2015, 10:35 píše:ale ukaž radší tiket :nono: ..tohle ti taky mužu naskenovat :bitka3:
Ne, já se ptám, jestli je to správná kolonka, moc tomu nerozumím, chci si prostě vstadit, že Tampa povede po první třetině o víc jak dva góly.
vis na co sazis to je podstatny ,ale kolonka ti nic nerika :-D .....
TAKWALK píše:jinak rypani to vam jde kluci to musim uznat
Nerejpu. Takhle "vostře" se tu jedná odjakživa co tu jsem. Je vidět, že tomu tady šéfují Flájeři. Žádná ořezávátka se tu netolerují.
tw: Eh, mám pocit, že nerozumíš tomu na co se ptám, ale to je fuk. Tak jako tak tam po práci zajdu.
jkl....taky mam pocit ze pochopil co jsem odepsal......ja pred spanim si dam radsi pivo a TBLxNYR :jn:
TAKWALK píše:
nikomu nic neradím,kazdy sazi na co a jak se citi..ja tu pouze rikam nahlas tipy pred zapasem,nikoliv jako vy odbornici po zapase :frajer2: ...jinak rypani to vam jde kluci to musim uznat :cool:
Nj mňa to tiež už pár krát pobavilo ked ti tie tipy ušli.. ale to čo sa tu spustilo pred pár dňami je už trochu moc, ludia sa tu snažia nových užívatelov odohnať alebo čo :roll: .
Dneska chyta :queen: vyborne. Jestli vyhrajou, tak jim to opravdu vychytal.. :klobuk:
AndyF píše:Dneska chyta :queen: vyborne. Jestli vyhrajou, tak jim to opravdu vychytal.. :klobuk:
Chytá skvele,drží nás nas hladinou,ale bez golov mu to bude prd platné,Tampa skvelo bráni,prakticky jezdce do ničeho nepustila a su lepší i v útoku,rychlejší a maj i vetší šance.Ako su na lede Stamkos nebo Johnson z Palatom je to kolotoč v tretine jazdcov ,stačí 1 teč a bude to v ....
Chris píše:stačí 1 teč a bude to v ....
to ale plati i na druhe strane..
AndyF píše:
Chris píše:stačí 1 teč a bude to v ....
to ale plati i na druhe strane..
a je tam blesky ho dali KILLORN
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS