Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Víťaz?

Tampa
28%
7
Chicago
72%
18

vcera Bishop zase predvedl :jn: nesmyslne sel ven z branu az nevim kam a srazka s Hedmanem=easy gol pro Sharpa :-O a k tomu zapas neodehral Kucherov..bis je nejisty,rozpadla se trojcata...asi KIMMO fak jde pro :cup:
dejf píše:Kimmo jim to vyhraje :ciga:
Mám k tomu něco dodávat? Snad Atlantik by mohl. :-D
Doporucoval by som v chicagu naistalovat kopu kamier na brankovisku. tampa je znama tym ze dava pofiderne game 6 goly.
mitch píše:Doporucoval by som v chicagu naistalovat kopu kamier na brankovisku. tampa je znama tym ze dava pofiderne game 6 goly.
Nie skôr pofidérne nedostáva góly?
mas pravdu ja som uz uplne mimo.

V Prvom rade teda po game5 zagratulujeme hviezde zápasu Big F*cking Bishopovi. Asi sa ani nedá pochopiť prečo s tej brány vyliezol a čo vlastne čakal. Každopádne bravóo, toto nás dá sa povedať stálo zápas. Najkrajšie ale bolo ako sa to snažil odčiniť a furt sa snažil ukazovať jeho techniku s hokejov to bolo impozantné. Hlavne keď za bránou v 3tretine znovu nechýbalo veľa a mohli pridať ďalší epic goal. A to nehovoriac o fakte že je injury ty vole a on sa tam bude pchať do súbojov....

Cooper logic: Po 2tretinách IT Hedman 14min a Sustr 10
Keith-Hammer 21
Hedman beast čo je lepší momentálne ako Keith a my ho nevyužívame naplno

Stamkos ďalšia star. 1strela (ktorá išla vedľa ale crawford to chytil)! Skvelé kapitán! Jediné šťastie že rovnakú „formu“ majú aj Toews a Kane inak by sme už mali po sezóne.
7zap bez gólu 0+1 a -2 :cinka:

Kuchi má možno zlomenú kľúcnu kosť, Johnson je tiež zranený a včera to bolo riadne vidieť. Na buly už nechodí vôbec.
dejf píše:
dejf píše:Kimmo jim to vyhraje :ciga:
Mám k tomu něco dodávat? Snad Atlantik by mohl. :-D
to teda :-D Bourque kdyz hral posledni sezonu u Colorada, tak byl aspon platny, ale Kimmo? cisty maskot :-D
Forward Nikita Kucherov traveled to Chicago with the Tampa Bay Lightning on Sunday, but his status for Game 6 of the Stanley Cup Final on Monday remains unknown
Obrázek

no, ak toto nie je znamenie, tak ja už potom neviem čo :neviem: :dudo:
Hossa :cup: :cup: :cup: :yahoo:
Po pravde Chicagu jsem to moc nepral.Fandil jsem Tampe ale na druhou stranu jsem rad ze to ma Kimmo a taky clovek musi uznat kvalitu chicaga protoze v dnesni konkurenci je tohle obdivuhodny vykon.
Crawford... dneska výkon, jakej jsem od něj ještě neviděl... třebaže častějš než je zdrávo dokáže pustit nějakej ten softík, dneska to zavřel dokonale :poklona: ... Antoine Vermette (2 winnig goals ve finále Stanley Cupu), well deserved :cup:
Kimmoooo :wave: :serus:
Creeper píše:2 zápasy Tampa urve. Chicago in 6.
:ciga:
No přál jsem Tampě už kvůli Palátovi a mohli bychom říct, že nás vyřadil vítěz SC, ale Hawks jsou prostě Hawks. To, že hráli skoro celé PO na 4 obránce :klobuk: Stamer ve finále zcela nulový. :hroza: Tady se prostě projevila obrovská zkušenost Jestřábů. Grats Chicagu. :frajer2:
Už se těším na další sezónu :yahoo: :jupi: :wave:
Chicago opět uplatnilo své bohaté zkušenosti se zápasy tohoto typu a sérii zvládlo. Pohár je ve správných rukou, byť musím říct, že Tampa byla mnohem těžším soupeřem, než napovídá konečný výsledek! Zraněný Bishop, i když obdivuji jeho vůli, byl dosti výrazným faktorem, dalším pak Stamkos a jeho neproduktivita. Tip 4-2 pro Tampu mi nevyšel, gratuluji Hawks, jsou fakt dobří :thumbsup: !
Pro ty zraneny klobouk dolu, ale nekdy si rikam, jestli to tlaceni se do sestavy za kazdou cenu, neni nakonec kontraproduktivni.
Ako naložili so šancami Stralman a Stamkos, no comment. Rozhodli skúsenosti, CHI zaslúžene nakoniec. Verím že Hossa nebude na xy rokov jediný slovák ktorý má 3SC.
danny111 píše:Verím že Hossa nebude na xy rokov jediný slovák ktorý má 3SC.
Mozna, jestli draftujeme Tomka :hmm:
Grats Chicagu. :klobuk:
AndyF píše:Pro ty zraneny klobouk dolu, ale nekdy si rikam, jestli to tlaceni se do sestavy za kazdou cenu, neni nakonec kontraproduktivni.
S tím souhlasím neumím si představit co dostal proti bolesti jestli měl přetržene tříslo. S tím se těžko dá přesouvat a celkově v te braně je o dost malo mobilnější. Těžko teď soudit jestli nebylo by lepší postavit Vasilevskeho který ukázal že se z finále "neposere" a umí podržet. Každopádně Chicagu gratulace a před Tampou je třeba taky smeknout.
Gratulacia do chicaga a jeho fanusikom. Najuspesnejsi tim v poslednych rokoch. Nevidel som bohuzial ani jeden zapas som dosr zaneprazdneny skoda.
Gratulcácia CHI.

Pred sériou som chcel aby sme tie 2winy dali, stalo sa ale mrzí to....My sme na nich proste mali, hrali s nimi vyrovnane zápas čo zápas ale ten útok išiel postupne dole. Johnson zlomené zápästie, Kuchi kľúčna. K tomu tiež injury Boyle a impotent Stamkos :thumbsdown: .

Včera sa naozaj preukázali ste skúsenosti, CHI hralo dobre ten gól bol na spadnutie. Koledovali sme si teda hlavne prečísleniami. To bolo neskutočné ako sme prepadali, narátal som 5. :hroza: A pritom bolo jasné od polky zápasu že to bude zápas o jednom góle. Bishop sa išiel pretrhnúť :klobuk: . Takto sa chytá keď ide o všetko s pretrhnutým trieslom :sok: . Dával zo seba maximum. Triples boli rozbitý a stamkos mal 1strelu znovu! A jednu tyčku ale to nič nemení.
Obrázek
On by nedal ani empty net. toto bolo niečo, taký únik mal kopec času a on spraví tento stupídny move ktorý robí 80% hráčov a v rýchlosti nie že spomalí. + mal ešte aj rebound.... :slap:
Nemá cenu sa o ňom už vypisovať, Stamkos vo finále nepriniesol nič. Nebol líder, nebol strelec, nebol two-way, proste nič. Toto bol markantný rozdiel, Toews vs. Stamkos. dostal znovu naprdel, a tentokrát od Toewsa.

Cúvanie Sustra od brány pri góle Keitha :lol2:

Posledný zápas sezóny mali sme ísť naplno, IT Sustr znovu cez 10min. Carle pre istotu 18min :hroza: . Najdôležitejší zápas sezóny a Q tam pošle Timonena na 4min, najmenej v PO. A to v poslednej tretine mal max Shift.
Tampa si celkově zaslouží respekt... hlavně ten klid beků při hře s pukem v obranný třetině... to člověk žasne, jak dokážou udržet nervy, nevyhodit po prkně a na místo toho vyvézt třeba středem i z obležení dvou, tří hráčů.... to samí se ale dá říct i na druhý straně, genialita Keitha (ne jenom gól, ale třeba jak naznačil ve střednim pásmu přihrávku, stáhnul si puk a sám vytvořil přečíslení) je těžko popsatelná... Con Smythe ve správných rukou...

celkově individuálně dominovali, a rozdílovými hráči byli, dle mě, hlavně beci.. na obou stranách... aby z toho nebyl novej trend.. že aji rozdíl v útočný fázi se bude odvíjet hlavně od kvality beků (jako by už teď jejich význam nebyl ohromnej, ještě aby nám začali běžně rozhodovat zápasy) :nervozny: ...

btw. Stamkos se mi dneska celkem líbil, třebaže to nezúžitkoval, měl snad 4 dobrý šance... zdálo se mi, že ofenzivně byl snad asi největší hrozba pro Hawks v tomhle zápase.. Crawford byl proti... no ale hádat se o tom nebudu, asi mi chybí širší souvislosti s jeho výkonama, nebo jsem se jenom málo soustředil konkrétně na útok Tampy, nebo prostě jenom chyběl ten gól :neviem: ...
Wanic píše:aby z toho nebyl novej trend.. že aji rozdíl v útočný fázi se bude odvíjet hlavně od kvality beků
Obrázek

DOBRÉ RÁNO
Tak ja dekuji Chicagu ze jsem nemusel v cervnu ponocovat a pekne si pospat a jeste za to ze mi temer zaplatili dovolenou :oslava:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS