Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2015 Česko (Praha, Ostrava) - všeobecne

Praha/Ostrava 1-17.5.

Dúfam, že ma admini nezabijú, ale považujem za vysoko dôležité tu vytvoriť nejakú všeobecnú tému,a veci, ktoré sa do inej témy nehodia. Napr. gifká, kauzy, zákroky, pískanie rozhodcov, atď.

Začnem tým, že položím otázku:

Kto z Vás ide osobne na MS a to či už len do fanzóny alebo aj na zápasy? Kedy a kde? A či spravíme mini HF meeting.

Ja budem v Ostrave v dňoch 8-10 mája, s tým, že 8 večer mám v pláne navštíviť fanzónu a 9 tého budem celý deň na štadióne. :yahoo:

a v dňoch 13-17 mája som v Prahe s tým, že 14stého idem na štvrťfinále ( toto som zvedavá čo za prekvapenie ma čaká, ak postúpia Česi, určite hrajú vo večernom zápase) v ostatných dňoch zrejme určite 1-2x zavítam do fanzóny.

Diskutujte, rozoberajte, kritizujte :wave:
Ja budu v Praze pristi vikend. Zatim jsem sehnal listek jen na KAN-FRA a premyslim o SWE-SUI. Chysta se nekdo?


Snad se povede neco sehnat na CZE-AUT nebo CZE-GER...
Já mám lístky na dnešní zápas USA-Finsko a na příští týden Kanada-Francie a večer počkám možná na švédy. Pak mám v plánu zajít určitě na rusáky. A pak uvidím dál co seženu v Ostravě :ciga:
12.5. CAN - AUT (Praha) a přemýšlím ještě, že bych šel na rusáky do Ostravy.

Jinak dá se vůbec dostat ke kanaďanům kvůli podpisům nebo na trénink nejlíp?
Ja se priznam ze jedu ns MS aniz bych nejak chtel.Mame s podnikem dva zapasy ve skyboxu kde budeme mit neformalni setkani s dodavatelema.Tusim Nemecko Rakousko.A jeste jeden zapas v sobotu 9.5 kde ani nevim co to je za zapas :)

Ale po pravde jsem rad ze se tam mrknu protoze normalne bych se do skyboxu nepodival ale zase to mistrovstvi ja to moc neprozivam.
Tak to zkusim i tady - nějaký nápady na HD linky pro celý MS, který je možný sledovat v zahraničí? :-(
tam je ina atmosfera (a to este nehrame my) uz nech som kuva tam :scare:
vidis o tom to je :andy: nezabudnutelny zazitok:)
Záruba je šef. Páči sa mi jeho komentovanie a hlavne pomenovanie niektorých vecí tak ako sú. Napr. úvodné 2 tretiny som bol zhrozený atmosférou v o2. A on to vystihol úplne presne, že chýba tu kotol fanúšikov ako v roku 2004, ktorý sa "NEHANBILI" povzbudzovať celý zápas. Trafil klinec po hlavičke úplne presne. Neviem ako Česi, ale Slováci celkovo sa hanbia resp. nevedia povzbudzovať. Proste nie sme taká nátura alebo ja neviem, neni to v našej kultúre ešte tak zažité. Samozrejme iné to je, keď sa darí vtedy je verný fanúšik každý. Veď aj diváci v dnešnom zápase museli ožiť lebo to bol ošial v úvode som neveril vlastným ušiam.
Inak reklama na hokej. :klobuk: že sa bratia nepoložili a otočili. Noa :klobuk: :klobuk: pred Švédmi. Oni sú pre mňa naj-hokejovejšia krajina na svete. To darmo, ten ich celý systém, koncepčná práca s mládežou, proste ich nejde nemať rád :slintac:
Inak Arizona dúfam, že sa postaví na nohy už len kvôli OEL, ktorý je ďalší švédsky Norris material. Neuveriteľné. Tí obrancovia sa im tam rodia ako huby po daždi. Nám sa tu o takých ani nesníva. :cookies:
Davvy píše:Napr. úvodné 2 tretiny som bol zhrozený atmosférou v o2. A on to vystihol úplne presne, že chýba tu kotol fanúšikov ako v roku 2004, ktorý sa "NEHANBILI" povzbudzovať celý zápas. Trafil klinec po hlavičke úplne presne. Neviem ako Česi, ale Slováci celkovo sa hanbia resp. nevedia povzbudzovať. Proste nie sme taká nátura alebo ja neviem, neni to v našej kultúre ešte tak zažité. Samozrejme iné to je, keď sa darí vtedy je verný fanúšik každý.
S týmto sa nedá súhlasiť :roll:.
no neviem, neviem, ale tazko porovnavat neporovnatelne
kotol na MS, tobôz v obrej O2 arene neexistuje, ak uz nejake fan´s klbko vznikne, tak takou nahodou, ked sa nejako fanusikovia posparuju, ved listky sa predavali jednotlivo na ks, nie pre cely fan´s
ja tiez netusim koho budem mat vedla seba, mozno nejakych zateplenych kravatakov
uprimne, tiez som od cechov cakal viac (aj ked cez tv je to daleko tazsie posudit), nejake jednottne fandenie, pokriky mi tam chybali, ale ked skakal cely stadion, to asi dostalo kazdeho, no dovolim si tvrdit, ze na nasich zapasoch to bude daleko zivsie, uz len kvôli velkosti areny a ak sa podari sklbit nejake pocetnejsie fanusikovske klbko hned to bude poznat
aj toto je sympaticky pokus hned na uvod http://sportky.topky.sk/c/136379/velka- ... v-ostravou" onclick="window.open(this.href);return false;
Mírové náměstí?To si vybrali dobrou lokalitu...tak bacha na peněženky :lol2:
Davvy píše:Záruba je šef. Páči sa mi jeho komentovanie a hlavne pomenovanie niektorých vecí tak ako sú. Napr. úvodné 2 tretiny som bol zhrozený atmosférou v o2. A on to vystihol úplne presne, že chýba tu kotol fanúšikov ako v roku 2004, ktorý sa "NEHANBILI" povzbudzovať celý zápas. Trafil klinec po hlavičke úplne presne. Neviem ako Česi, ale Slováci celkovo sa hanbia resp. nevedia povzbudzovať. Proste nie sme taká nátura alebo ja neviem, neni to v našej kultúre ešte tak zažité. Samozrejme iné to je, keď sa darí vtedy je verný fanúšik každý. Veď aj diváci v dnešnom zápase museli ožiť lebo to bol ošial v úvode som neveril vlastným ušiam.
Inak reklama na hokej. :klobuk: že sa bratia nepoložili a otočili. Noa :klobuk: :klobuk: pred Švédmi. Oni sú pre mňa naj-hokejovejšia krajina na svete. To darmo, ten ich celý systém, koncepčná práca s mládežou, proste ich nejde nemať rád :slintac:
Inak Arizona dúfam, že sa postaví na nohy už len kvôli OEL, ktorý je ďalší švédsky Norris material. Neuveriteľné. Tí obrancovia sa im tam rodia ako huby po daždi. Nám sa tu o takých ani nesníva. :cookies:
naopak CR a SR ma najlepsie povzbudzovanie na starom kontinente v hokeji
Cesi sice vcera sklamali ale napr u nas v 20111 to bola ina kava
ja vyrazam v piatok rano vlakom :oslava: ubytovani budeme par km od Ostravy-Horní Soběšovice (celkom fajn to tam vyzera http://horni-sobesovice.top-hotely.sk/h ... acht-club/" onclick="window.open(this.href);return false;
sobota presun do Ostravy, kde zapas proti FIN budeme riesit bud vo fanzone al.karcme, po zapase spät do penzionu a v nedelu live proti matrioskam
podarilo sa nam dokonca este vybavit noclah z nedele na pondelok, priamo v Ostrave v nejakej ubytovni za 9€ :giggle:
a com si dnes pozistoval, cena piva-v hospode 25 ceskych, v hale 65, vo fanzone 75 (to ako v Chorvatsku pri mori :lol2:
kuva ale sa tesim :pivo2:
Když budete mít čas a budete chtít skočit na pivo, tak do Segala na Fifejdách....odporúčam...
JKL píše:Když budete mít čas a budete chtít skočit na pivo, tak do Segala na Fifejdách....odporúčam...
Fifejdy to je ulica? :-D
Ne, ulice je Gen. Hrušky, kousek od Futura, zastávka Sídliště Fifejdy, je to takový malý uzavřený areál betonový, jsou tam tři knajpy a picerka, Segal má ten nejmíň nápadný v rohu (pozná se podle cedule Poličky.. rozhodně nechodit do Kovárny s tím velkým nápisem Radegast, to je naopak dost protivný podnik). Je to trochu z ruky (20 minut tramvají), ale určitě se to vyplatí, než chlemtat kdesi bahno za půl sta.

Můj domovský lokál (bohužel, už minulý, neb sem se z těchto míst odstěhoval), Pepa z poměrně dost zaplivaného pajzlu udělal míň zaplivaný pajzl a docela fajn vypadající lokál s patrně nejlepším výběrem piv v Ostravě, pokud chceš ochutnat nějaké české speciality.

http://www.usegala.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: https://vine.co/v/emAzaDbDrtM :? jauvajs (to nie je lotyšsky :jn:)
Dlouho jsem přemýšlel o triku a pak mě to trklo :-D

Přílohy

Obrázek

Koho dnes nestretnete v pražskom metre... :-D
A ženu.. ženu s sebou neměl? Já jen, jestli pak věděl, kam má jet.
:lol: :cool:
Rusko je nejak :antry: bloknute, tak to dam sem
Obrázek
:-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS