Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KD 2015

Tradičná hra nesmie chýbať ani počas tohto leta. Modem: AndyF. Všetky prosby smerujte na ňho, je tu furt.

Práve preto som tam dal tie približné pravidlá aby sme dozačiatku vychytali muchy Heny. Chyby opravím.
Můžeš ty pravidla okopírovat do prvního příspěvku?
...a dal bych do toho prvního příspěvku už i pořadí z losu.
Rono píše:
Leo píše:Nevybíral dawe jako první loni?? :hmm:
Po trejdu s semnou :yes: .
OK :)
Anty píše:s tymto suhlasim toto tam musi byt ... 1:00-6:00 navrhujem
Od 1:00 do 7:00 navrhuju já :yes:
Leo píše:
Rono píše:
Leo píše:Nevybíral dawe jako první loni?? :hmm:
Po trejdu s semnou :yes: .
OK :)
Anty píše:s tymto suhlasim toto tam musi byt ... 1:00-6:00 navrhujem
Od 1:00 do 7:00 navrhuju já :yes:
kludne
Tie subfora bude musiet urobit nakoniec arek. Mne sa to sice v administracii podarilo vytvorit, ale nejako sa nedaju zobrazit...urcite nebude chyba nejaka velka, ale bohuzial ja administracne prace na starosti nemam a nejako velmi sa do toho sprtat nechcem.
danny111 píše: 11. V hre bude tiež fungovať aj waivers listina, takže ak nekomu niekto nebude zapadať do koncepcie tak ho dá na listinu - odkiaľ si ho po dobu 24 hodín može stiahnuť hocikto (platí pravidlo kto skor príde ten skor melie). Ak si ho nestiahne nikto tak hráč bude prepustený z tímu, a GM teda premrhal svoj pick - to ako trest stačí v tom súhlasím v Andym.
Tento waiver by som este navrhol nejako dotiahnut, lebo je to take neuplne…
Napr. ak niekto waivne hraca, automaticky mu bude jeden hrac v time chybat a bude ho musiet doplnit. Kedy? Po skonceni posledneho 22. kola?
A co ten co niekoho z waiver stiahne? Ten zasa bude mat jeden z pick navyse… ?

Ja by som to doplnil takto:
Ak niekto stiahne hraca z waiveru tak jeho najblizsi pick dostane GM ktory toho hraca na waiver umiestnil.
Ak hraca nikto z waiveru nestiahne tak dany GM dostane pick v doplnujucom 23. kole – tzv. “waiver kolo” – v tomto kole sa bude pickovat v poradi v akom boli umiestnovani hraci ktorych nikto nestiahol na waiver.
A samozrejme hraci ktorych do 24h. nikto z waiver nestiahne su opat UFA a moze si ich standardne picknut hocikto bude prave na rade
petrik píše:
danny111 píše: 11. V hre bude tiež fungovať aj waivers listina, takže ak nekomu niekto nebude zapadať do koncepcie tak ho dá na listinu - odkiaľ si ho po dobu 24 hodín može stiahnuť hocikto (platí pravidlo kto skor príde ten skor melie). Ak si ho nestiahne nikto tak hráč bude prepustený z tímu, a GM teda premrhal svoj pick - to ako trest stačí v tom súhlasím v Andym.
Tento waiver by som este navrhol nejako dotiahnut, lebo je to take neuplne…
Napr. ak niekto waivne hraca, automaticky mu bude jeden hrac v time chybat a bude ho musiet doplnit. Kedy? Po skonceni posledneho 22. kola?
A co ten co niekoho z waiver stiahne? Ten zasa bude mat jeden z pick navyse… ?

Ja by som to doplnil takto:
Ak niekto stiahne hraca z waiveru tak jeho najblizsi pick dostane GM ktory toho hraca na waiver umiestnil.
Ak hraca nikto z waiveru nestiahne tak dany GM dostane pick v doplnujucom 23. kole – tzv. “waiver kolo” – v tomto kole sa bude pickovat v poradi v akom boli umiestnovani hraci ktorych nikto nestiahol na waiver.
A samozrejme hraci ktorych do 24h. nikto z waiver nestiahne su opat UFA a moze si ich standardne picknut hocikto bude prave na rade
parada, dik :good:
Jen taková poznámka, jak to chcete hodnotit?

Možná by stálo za to, aby si každý vyplnil pro svůj tým takový nějaký template a měl ho připojený ve svojem topicu, kam by vepsal hráče, tým, cenu, g/a/pim cokoliv.. Podobný template na vyhodnocení, kam by se jen vepsalo finální hodnocení.
JKL píše:Jen taková poznámka, jak to chcete hodnotit?

Možná by stálo za to, aby si každý vyplnil pro svůj tým takový nějaký template a měl ho připojený ve svojem topicu, kam by vepsal hráče, tým, cenu, g/a/pim cokoliv.. Podobný template na vyhodnocení, kam by se jen vepsalo finální hodnocení.
Takovej template uz mam(e) od Petrika v Excelu..
AndyF píše:
JKL píše:Jen taková poznámka, jak to chcete hodnotit?

Možná by stálo za to, aby si každý vyplnil pro svůj tým takový nějaký template a měl ho připojený ve svojem topicu, kam by vepsal hráče, tým, cenu, g/a/pim cokoliv.. Podobný template na vyhodnocení, kam by se jen vepsalo finální hodnocení.
Takovej template uz mam(e) od Petrika v Excelu..
ale ma ho este aj petrik? :hmm:
hovorte si co chcete, najlepsie vyhodnoteny KD bol tento:
http://www.hokejforum.com/vyhodnotenie- ... t8122.html
Samozrejme, ved som bol prvy.
petrik píše:hovorte si co chcete, najlepsie vyhodnoteny KD bol tento:
http://www.hokejforum.com/vyhodnotenie- ... t8122.html
suhlasim :thumbsup: dufam ze to spravis podobne
můžu se taky ještě připojit než skončí první kolo?
Inak ak by niekto potreboval nahradneho pickovaca (ak vie ze nebude dlhsie online) nech mi kludne posle wishlist… vikendy som sice mimo, ale cez tyzden nemam problem helfnut ked by bolo treba… :neviem:
Informace pro soutezici, hra je oficialne zahajena
Tohle se mělo napsat ale aspoň den dopředu. Půlka z nás musí být zaskočena, že hra začala, přestože to nikdo dopředu neoznámil. nwm jak ostatní, ale třeba já pickoval čirou náhodou a nebejt úrazu, tak pickuju až teď.. Star hry se měl dle mého názoru oznámit dopředu..
Vzhľadom na záujem zo strany Logana hrať som ho do poradia vsunul namiesto kaja, s ktorým sme losovali v draft lottery. Esem aj napriek tomu že tu bol viackrát, minimálne včera aj dnes, neodpovedal na správu, teda ani si ju neprečítal ale aj tak mi príde kruté ho nechať hneď vyhodiť. Dalším pickom pokračuje Marman, ďalej tomasinho a ak sa dostaví do konca prvého kola Esem tak bude pickovať ako posledný a zároveň ako prvý v druhom kole, ak nie tak je z hry vylúčený.
Komedie tohle....Začátek hry oznámený přesně 1 den po zahájení. :rofl: K tomu upravování pravidel za chodu a jak se co komu hodí do krámu. :hroza: Takhle se to nedělá a celý dojem ze hry mě to osobně kazí.
Dawe4 píše:Komedie tohle....Začátek hry oznámený přesně 1 den po zahájení. :rofl: K tomu upravování pravidel za chodu a jak se co komu hodí do krámu. :hroza: Takhle se to nedělá a celý dojem ze hry mě to osobně kazí.
Zas nebud paranoidni, nikdo se tu nechce individualne zvyhodnovat a predpokladam ze nikdo neni z Esemovy situace nadseny. Nicmene okolnosti jdou tak trochu proti nemu, hlavne to ignorovani PMs. I na zaklade toho je duvera vuci nemu a jeho zajmu o hru dost nizka. Nic vic, nic min.
Atlantik píše:
Atlantik píše:
Dawe4 píše:Komedie tohle....Začátek hry oznámený přesně 1 den po zahájení. :rofl: K tomu upravování pravidel za chodu a jak se co komu hodí do krámu. :hroza: Takhle se to nedělá a celý dojem ze hry mě to osobně kazí.
Zas nebud paranoidni, nikdo se tu nechce individualne zvyhodnovat a predpokladam ze nikdo neni z Esemovy situace nadseny. Nicmene okolnosti jdou tak trochu proti nemu, hlavne to ignorovani PMs. I na zaklade toho je duvera vuci nemu a jeho zajmu o hru dost nizka. Nic vic, nic min.
Pan nejchytřejší se ozval. :) Já se chtěl vyjádřit a tím to hasne. Ještě jedna machinace a končím.
Dawe4 píše:Komedie tohle....Začátek hry oznámený přesně 1 den po zahájení.
Tahle hra se neda hrat cely leto, jak si snad nekdo mysli. Respektive dala by se hrat bez omezeni s tim, ze si proste cas od casu nekdo jukne, jestli neni na rade a pak si v klidu rozmysli volbu. Pricemz napriklad pres tydeni dovolenou by se holt muselo tyden pockat.
Tak takhle se to da hrat treba rok. Mozna ani pak by se to nestihlo.
Druha varianta je odehrat to pokud mozno co nejkompaktneji. Pricemz samozrejme nikdo nikoho nenuti, aby sedel cely den u pocitace. Pravidla se tento format pokousi co nejlepe postihnout, ale snad nemusim vysvetlovat, proc nejsou pravidla dopodrobna propracovana.

Chyba samozrejme byla, ze se na to dopredu neupozornilo.

Vzhledem k okolnostem (pripominky hracu) se ukazalo jako jedine mozne to odehrat v co nejdrivejsim terminu. Tomu bylo podrizeno vse, vcetne prekotneho zahajeni.
Za urcitych okolnosti by se situace kolem Esema resila urcite jinak. ovsem vzhledem k udalostem je nejvys pravdepodobne, ze Esem o hru bud nejevi zajem, pripadne mu jeho stav hru neumoznuje odehrat.

Z meho hlediska to znamenalo bud to odehrat timto zpusobem, nebo to neodehrat vubec. Ale treba to nekdo vidi jinak.
Andy.. sepsal jsi to hezky. Nicméně.. vy to berete jen z jedné strany. A to té, jak to vyhovuje Vám. Na ostatní serete. A příklad? Předevčírem jsem do chatu psal, jestli by se nemohlo se začátkem hry počkat aspoň o den později (Joe to chtěl zahájit brzo a já proto raději napsal, aby se počkalo, protože jsem dopředu věděl, že zítra čas mít nebudu). DAL JSEM VÁM DOPŘEDU VĚDĚT, ŽE NEMOHU HRÁT a vy jste i přesto hru spustili. Ani jeden blbej den jste nebyli schopni počkat a ani jste nenapsali do topiku KD, že hra vůbec začala. Se na mě nezlobte, ale Dawe má pravdu. Vy jednáte, jak se vám to hodí. Je potřeba to brát i z pohledu druhých a ne jenom vašeho. Nebýt toho, že sem si včera zranil nohu, tak jsem pickoval až dneska o dvanácté..
Guddy.44 píše:A příklad? Předevčírem jsem do chatu psal, jestli by se nemohlo se začátkem hry počkat aspoň o den později
O tvoji situaci se vedelo a v zadnem pripade bysme te nepreskocili. Lze i v chatu dohledat.
Guddy.44 píše:a ani jste nenapsali do topiku KD, že hra vůbec začala.
Ano to byla chyba..
Pricemz upozornuji, ze nejsem organizator, pouze se snazim pomoct hre. Popravde bych mel delat neco uplne jineho.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES