Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

System Vyhodnoceni KD

Tradičná hra nesmie chýbať ani počas tohto leta. Modem: AndyF. Všetky prosby smerujte na ňho, je tu furt.

Chci dojem z tymu?

za 10
33%
6
za 5
61%
11
nechci
6%
1

Ja budem moct vyhodnocovat.
Ja jedu 29.7. na dovcu takze bych mohl pravdepodobne jen pondeli a utery po vecerech, mozna i v nedeli. Pokud by se to do te doby stihlo tak pomuzu, jinak to nedam.
tak zasadna otazka, vyjadrite sa pls cim skor a cim viacej z vas:

chcete mat vo vyhodnoteni aj kategoriu "celkovy dojem z timu" ?
ak ano, za kolko bodov? (5 alebo 10?)
Pridal jsem anketu..
Potvrdzujem že vám tie čučky vyhodnotím.
Tak ako teda? Je to 5-10-10-5 a 5 za celkovy dojem? Chcem uz pomaly zacat to nejako bodovat a potrebujem vediet ako ste sa zhodli...
Nevím,ale přijde mi směšný že brankáři jsou stejně ohodnocení jako "dojem", kterej bude beztak ovlivněnej tím,koho ten tým je a kolik tam má hodnotící oblíbených hráčů..
kajo píše:Tak ako teda? Je to 5-10-10-5 a 5 za celkovy dojem? Chcem uz pomaly zacat to nejako bodovat a potrebujem vediet ako ste sa zhodli...
Asi jo aspoň tak dopadly ankety...
Můžem teda, nebo ještě neco se bude měnit?
Ja se vam kluci omlouvam ale to vyhodnoceni nedam. Musim toho v praci za ty 2 dny hodne stihnout takze budu makat dele a po vecerech uz si budu pomalu chystat vybaveni na dovcu.
Chcelo by to aspoň nejaké základné pravidlá, minimálne v tom či sa posudzuje najmä s ohľadom na poslednú sezónu, prípadne sezóny alebo sa viac zohľadňuje aj potenciál hráčov do budúcna a podobne.

V každom prípade mením poskytovateľa netu, 31.7. mi to odpoja a neviem koľko dní potrvá, kým mi to ten druhý nahodí, takže ak to chcete do konca júla, inštrukcie čo najskôr.
Ok, takze pravidla:
5-10-10-5 +5 za ten celkovy dojem
pokial viem tak sa to v minulosti hodnotilo z pohladu sily timu pre nasledujucu sezonu, nevidim dovod na tom nieco menit. Ziadnu dlhodobejsiu perspektivu a pod do toho miesat nemusime.
pri bodovani pls davajte max polbody - cize 3,5 , 8,5 a pod je OK , ale 4,25 , 7,9 a pod nie. Poslite mi na seba mail a poslem vam excel do ktoreho mi potom len doplnite body
takze vyhodnocovatelov by aj bez Sellyho mohlo byt nakoniec 6.
ja, AndyF, kajo, JKL (uz stihol aj ohodnotit :thumbsup: ), Lukas33 a Connor McDavid

pri tomto pocte budem najvyssie a najnizsie hodnotenie pri kazdej kategorii kazdeho timu skrtat a priemer vypocitam zo zvysnych 4 bodovych hodnot

cize ak tim A ziska od jednotlivych komisarov za branku napr. 3 - 3,5 - 3 - 4 - 2,5 - 3,5 bodu, skrtaju sa 4 a 2,5 ako najvyssie a najnizsie a priemer zo zvysnych hodnot vyjde 3,25b, co bude vysledny bodovy zisk timu A za branku

chcel by som komisarov poprosit aby sa snazili to obodovat cim skor, vyhodnotil by som to bud v piatok z roboty (momentalne tej realnej roboty nie je az tak vela) alebo potom v nedelu vecer, podla toho kedy dostanem od vsetkych body...
petrik píše:vyhodnotil by som to bud v piatok z roboty (momentalne tej realnej roboty nie je az tak vela) alebo potom v nedelu vecer, podla toho kedy dostanem od vsetkych body...
Do té doby se to tu pozabíjí :-D
tak ak by nahodou nastala situacia ze budem mat od vsetkych body skor tak aj vyhodnotenie moze byt skor... :jn:
inak este ma napadlo - chce sa niekomu aj skontrolovat ci su vsetky timy cap compliant? :D (mne teda nie)
alebo sa budeme spoliehat na to ze nikto neodrbaval? :giggle:
Hotovo, odoslané. Spätne by som asi pri hodnotení zvolil väčší rozsah (myslím ja osobne, nie celkovo v pravidlách). Mám tam tie rozdiely dosť malé, napríklad pri brankároch sa to pohybuje v rozmedzí 3,5 – 5 a dobrá tretina hráčov má 4,5. Dúfam, že kvôli tomu nebude celé moje hodnotenie vyškrtnuté, pretože budem vždy ten čo dal najviac. :lol: :hroza: Ak by to hrozilo, teoreticky to môžem upraviť a tam kde som zrazil 0,5 boda zraziť celý bod, tam kde celý bod zraziť 2 body.

Na body za dojem mám vlastné kritéria, keby sa náhodou niekto čudoval, že tím kt. má dosť dobré hodnotenie v "normálnych" kategóriach má menej bodov za dojem a naopak.
Lukas33 píše:Hotovo, odoslané. Spätne by som asi pri hodnotení zvolil väčší rozsah (myslím ja osobne, nie celkovo v pravidlách). Mám tam tie rozdiely dosť malé, napríklad pri brankároch sa to pohybuje v rozmedzí 3,5 – 5 a dobrá tretina hráčov má 4,5. Dúfam, že kvôli tomu nebude celé moje hodnotenie vyškrtnuté, pretože budem vždy ten čo dal najviac. :lol: :hroza: Ak by to hrozilo, teoreticky to môžem upraviť a tam kde som zrazil 0,5 boda zraziť celý bod, tam kde celý bod zraziť 2 body.

Na body za dojem mám vlastné kritéria, keby sa náhodou niekto čudoval, že tím kt. má dosť dobré hodnotenie v "normálnych" kategóriach má menej bodov za dojem a naopak.
pohoda, ja to mam pri brankaroch podobne
I ja se tak zarizuji..
A kazdy by tak mel..
Jinak (jak rikas) se cele hodnoceni dotycneho bude pohybovat mimo normu a bude se tudiz skrtat..
AndyF píše:I ja se tak zarizuji..
A kazdy by tak mel..
Jinak (jak rikas) se cele hodnoceni dotycneho bude pohybovat mimo normu a bude se tudiz skrtat..
jj, mali by sme si nastavit tie mantinely cca rovnako...
zatial sa to celkom dari:
ja mam sucet bodov pre jednotlive timy od 22 do 30 ; JKL od 22 do 29 a Lukas od 24 do 31
tak keby ste sa aj ostatni snazili drzat cca v tomto rozmedzi mohlo by to byt OK... ;)
JKL nadhodil v chate temu co v pripade rovnosti bodov pre viacero timov. ake dame tie-breakery?

Mna napadli napr. zvysny cap space (ak budu mat timy rovnaky sucet bodov tak vyhra ten ktoremu zostalo viac miesta pod stropom), alebo body za celkovy dojem (vyhra tim ktory ma viac bodov za celkovy dojem).

Alebo by prvym kriteriom pri rovnosti bodov mohol byt priemer bodov vsetkych 6 porotcov (aj so zapocitanim najvyssich a najnizsich bodov ktore budu primarne vyskrtnute)

Alebo nejake ine napady?
Pri rovnosti by som bol za to, aby sa brali body vsetkych hodnotitelov, to je najspravodlivejsie kriterium
To je v podstatě to samé, jako když to rozhodneš na základě celkového hodnocení dojmu z týmů.
Môj návrh tiebreakeru:
1. aritmetický priemer bodov všetkých šiestich hodnotiteľov
2. aritmetický priemer umiestnenia v rebríčkoch všetkých šiestich hodnotiteľov (hráč s lepším priemerom skončí vyššie)
3. artimetický priemer bodov hodnotiteľov (zoškrtaný najlepší a najhorší výsledok) bez zarátania bodov za celkový dojem (silne subjektívne kritérium)
4. artimetický priemer bodov všetkých šiestich hodnotiteľov bez zarátania bodov za celkový dojem
5. Zostávajúci voľný priestor na platy (hráč s väčším priestorom pod plat. stropom skončí vyššie)
6. Žreb
petrik píše:Mna napadli napr. zvysny cap space (ak budu mat timy rovnaky sucet bodov tak vyhra ten ktoremu zostalo viac miesta pod stropom),
toto sa mi nepaci ja mam napriklad space 0,001 a keby som vedel ze sa nieco take vymysli tak by som sa zariadil inak
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS