Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alternativní vyhodnocení 6. ročníku KD

Tradičná hra nesmie chýbať ani počas tohto leta. Modem: AndyF. Všetky prosby smerujte na ňho, je tu furt.

Vyhodnocení v Králi Draftu není nikdy dost, a proto je tady další alternativní (po hfboards), ze kterého vzejde vítěz pomocí hlasování samotných zúčastněných hráčů. Easy - každý ze 16-ti GM zde postne své pořadí TOP4 s tím, že samozřejmě do něj nesmí zakomponovat sám sebe. Vaše pořadí oněch vyvolených dostane poté body podle toho, jak je seřadíte, a to konkrétně:

:arrow:
TOP1 - 5 bodů
TOP2 - 3 body
TOP3 - 2 body
TOP4 - 1 bod

Jakmile se sejde všech 16 hlasů, jednotlivé body se prostě vyťukají do kalkulačky, sečtou a hle - alternativní vítěz může slavit. :oslava:

Jednotlivé příspěvky/hlasy prosím vkládejte ve tvaru...
1. Pepa
2. Josef
3. Buben od martina
4. babička kamaráda Dobromila
:bavme:
1. kisin
2. Redy
3. Joe S.
4. Atlantik

(Joe po přehození prvních dvou centrů)
1. Atlantik
2. kisin
3. Joe
4. Redy
Ja se vazne nejsem schopen rozhodnout. Byli by tam asi Redy, kisin, Joe, Heny.. pak Leo a danny jsou asi na stejny urovni, nicmene tesne za branama TOP4 (pak uz citim ze tam je mezera). Ale to poradi prvni ctyrky? Dam to asi takhle, kazdopadne ty rozdily jsou minimalni.. 1)Redy 2)kisin 3)Joe 4)Heny
1. Heny
2. Redy
3. Joe S.
4. kisin
1. kisin
2. Heny
3. Atlantik
4. Redy (ale len o tzv. pičný chlp pred Leom)
1. kisin
2. Joe S.
3. Heny
4. Redy
Sorry, ze vam pisem do tejto temy, ale neda mi to. Kisin ma vyborny tim, o tom je zbytocne sa bavit. Ale prvy z tych vsetkych timov? V com je podla vas najlepsi? Keby ste mi to mohli nejako vyargumentovat, bol by som velmi vdacny. Mam zaujem o konstruktivnu debatu...
Connor McDavid píše:Sorry, ze vam pisem do tejto temy, ale neda mi to. Kisin ma vyborny tim, o tom je zbytocne sa bavit. Ale prvy z tych vsetkych timov? V com je podla vas najlepsi? Keby ste mi to mohli nejako vyargumentovat, bol by som velmi vdacny. Mam zaujem o konstruktivnu debatu...
nemôžeme dať samých seba na prvé miesto :jn:
Connor McDavid píše:...
Protože ten tým má smysl/filozofii/ducha, má výborný moderní depth v útoku (a o depth jde i celkově, páč nás hrálo jen 16), kvalitního brankáře a výbornou (dle mého asi nejlepší) obranu. Působí to na mne prostě dobře - na někoho zase nemusí, no. Proto jsou tady ty hodnocení.
Tak jsem si to vypsal všechno na papír a vyšlo mi to následovně:

1. Heny (31.65b)
2. Atlantik (29.85b)
3. Leo (29b)
4.-5.místo Anty/Joe S. (27.75b)


V těsném závěsu jsou Rono, Redy, Logan a Tomasinho (bez pořadí, byly tam vždy odchylky cca 0.5b a nebylo by to úplně fér, musel bych nad tím sedět další 2 hodiny. Rozdíl mezi Antym/Joem a touhle vlnou byl větší.)

Esema jsem jako posledního neměl.

Bodoval jsem to tedy celkem orientačně (už tak jsem nad tím strávil dost času), budou tam odchylky, ale umístění top5 sedí.

Statistika (vždy bez pořadí, nejlepší trojka+):
Nejlepší top6: Rono, Heny, Anty
Nejlepší bottom6: Heny, Esem, Atlantik, Joe S.
Nejlepší obrana: Heny, Atlantik, Marman, Leo
Nejlepší brána: Anty, Marman, Logan, Leo, Atlantik, Martin#27, Heny, Dawe4 (zde to bylo velmi vyrovnané a byl by to time killer)
Nejlepší dojem: Atlantik, Heny, Leo

Osobně nechápu tu 'no love' pro Henyho zde i na HFBoards - kdyby měl člověk říct jedinou slabinu, byl by to celkem problém. MAF? Ten MAF, který v psychické pohodě patří mezi cca top10 golmany ligy? Loni byl navíc v PO ''ok'', letos velmi dobrý, problém byl jinde. Kromě toho to jistí Mrázek (jeden z nejlepších 'backupů' celé hry) a obrana, která zde zřejmě nebyla plně oceněna. Jsou tam 4 legitimní top pairing beci, kteří na tom levelu hrají minimálně 2 sezony. Např. Braun umí defacto vše, co dnešní moderní defenzivní bek potřebuje, má pozitivní vliv na hru a hráče kolem sebe dělá lepší. Zde není absolutně doceněný. Stralman Západní konference. V útoku je defacto 2A lajna a 2B lajna, velmi solidně a chytře vyřešeno. Zároven je v týmu dostatek kvalitních two-way/defenzivních hráčů (Pavelski, Steen, Plekanec, Moore...).

U Atlantika mi trošku chybí větší difference maker v útoku, ten útok je velmi solidní, v PO by se proti němu hrálo velmi těžce, ale např. nevidím moc potřebu, proč by měli být Marchand a Simmonds v jedné lajně. Jejich hra se sice odlišuje, ale osobně by mi tam místo jednoho z nich seděl o něco tvořivější hráč. Celkově je ta top6 elitní defenzivně, rychlá i plná PO guys, ale dokážu si představit, že na PP (i samozřejmě 5 on 5) by se absence hráče ala Malkin či Thornton projevila. Johnson má sice excelentní hockey sense, ale preferuje spíš north and south. Ale Atlantika respektuji, je to TOP team, jen mi to takhle prostě vychází. V menším rozsahu šly body dolů za slabšího 6. a 7.beka.

Leo mě úpřimně příjemně překvapil, velmi solidní hard-to-play against styl spojený s dostatečným skillem. Jsou tam malé nedostatky, ale největší problém představuje o něco slabší bottom6, která team dělí od té top2.
kisin píše:
Osobně nechápu tu 'no love' pro Henyho zde i na HFBoards - kdyby měl člověk říct jedinou slabinu, byl by to celkem problém. top2.
Jedina slabina jsou dle meho u Henyho TOP6 wingeri. Kreider, Strome a Steen dohromady proste neudelaji takovy dojem.. i kdyz Kreider je zrovna muj typ hrace (nemam ho rad ale strasne rad bych ho mel v Penguins) a Steen je pomerne underrated. S bipolarnim pohledem na Fleuryho je taky proste nutno pocitat (je to znama vec a je to tak vsude, at uz tady, at uz na HFB nebo v kruzich Pens fans). Ja uz mu napr. plne verim smerem do nejblizsi budoucnosti, ale ty kanky tam jsou a pochybovacu se jen tak nezbavi..
Atlantik píše: Jedina slabina jsou dle meho u Henyho TOP6 wingeri. Kreider, Strome a Steen dohromady proste neudelaji takovy dojem.. i kdyz Kreider je zrovna muj typ hrace (nemam ho rad ale strasne rad bych ho mel v Penguins) a Steen je pomerne underrated. S bipolarnim pohledem na Fleuryho je taky proste nutno pocitat (je to znama vec a je to tak vsude, at uz tady, at uz na HFB nebo v kruzich Pens fans). Ja uz mu napr. plne verim smerem do nejblizsi budoucnosti, ale ty kanky tam jsou a pochybovacu se jen tak nezbavi..
Dejme tomu, ale furt tam je Pavelski, což je elitní two-way hráč, který může hrát víceméně jakýkoliv post a nastřílet 30+ branek. V Sharks trochu schovaný a nedoceněný, ale já si o něm myslím své. Navíc tam má Heny zřejmě nejtalentovanějšího forwarda na světě.

Kreider je prototyp moderního PW, na svou postavu je to navíc excelentní bruslař, sice ještě potřebuje usměrnit správným směrem, ale do toho útoku sedí a za nějakou velkou slabinu bych ho nepovažoval. Steen a Strome (zásadní) slabinu rovněž nepředstavují. Heny to navíc kompenzuje Tanguayem ve 3rd line.

MAF je věčné téma, ale ono když se člověk podívá na tu obranu, MAF je pro ten team víc než dostačující. Měl by se snad ještě lépe jak Crawford v Chicagu. A MAF je mnohem lepší golman jak Crawford. Samozřejmě mu do hlavy nevidím a nedokážu říct, jestli se už třeba v následující sezoně neposere jako v době své největší slávy, ale obecně vzato je MAF velmi solidní a zřejmě i tak trochu podcenovaný golman.

Čili v kontextu Henyho týmu ti wingeři mírnou slabinou možná jsou, ale v kontextu hry (soupeřů) imho nejsou. Je to plus mínus podobný detail jako má výtka směrem k tvému týmu, u těch top týmů jsem se stejně řídil dojmem, filozofií, celkovým depthem, variabilitou, jestli je v týmu dostatek PKerů atd. Ty body jsou spíše orientační, určitě tam mezi tvým a Henyho týmem není rozdíl skoro 2 body, to moc nesedí, ale už jsem se v tom nechtěl babrat.
kisin píše: Kreider je prototyp moderního PW, na svou postavu je to navíc excelentní bruslař, sice ještě potřebuje usměrnit správným směrem, ale do toho útoku sedí a za nějakou velkou slabinu bych ho nepovažoval. Steen a Strome (zásadní) slabinu rovněž nepředstavují. Heny to navíc kompenzuje Tanguayem ve 3rd line.
Vsak to rozhodne nepredstavuji, ja jen rikam ze to je asi jediny misto v sestave kde muze proti nemu nejakej naslapanej team ziskat urcitou konkurencni vyhodu, byt treba i drobnou. Ale bez toho to v ty hre a s limitovanym capspacem ani nejde. Nicmene ja prave tady urcitou mikrorezervu vidim a mezi teama top teamama tady rozhoduji fakt jen detaily. Jinak to poradi moji TOP4 je fakt jen nastrel, nemel jsem cas si to bliz vyhodnotit, klidne to muze byt prohozene a nerekl bych nic.. fakt tezky rozhodovani. U Lea mi vadi Malhotra a Miller v jedne lajne, jinak by tam byl i on (opet detail btw).
V prvé řadě bych nejprve chtěl poděkovat kisinovi. Díky moc.

No. Můj tým je složený tak, aby byl vyrovnaný - pěkněhezky rozložený co se sil jednotlivých kousků celku týče. Pokud bych to takto nechtěl, rozhodně bych neinvestoval do 3C 5 mega (což mělo mít i psychologický efekt, přiznám se), ale spíše bych za ty $ koupil křídlo do top6. Do top6, která už pojmem není úplně na místě. Šestka se obrátila/obrací. MAF je MAF. Předjímání je hold vlastnost úplně každého z nás, ať chceme nebo ne. Záleží od pohledu a oproštění se. Faktem zůstává, že poslední dvě sezóny chytal opravdu solidně (a to i v PO), stejně jako je faktem jeho krapet pohnutá minulost. Nepředvídatelná hlava, chcete-li. Každý si pak z toho vezme to své, to - co přetaví do konečného hodnocení Fleuryho. (týýjo, sepsal jsem to nějak filozoficky)

Samotné hlasování je zatím ve své polovině. Sedm je ta číslovka. Tož tak - šup šup, vás zbývajících 9. :povzbudzovanie: :giggle:
1. Heny
2. Joe S.
3. kisin
4. Redy
1.Heny
2.Kisin
3.Leo
4.Atlantik
1. Heny
2. Atlantik
3. kisin
4. Leo


5. Joe S.
1. Heny
2. kišin
3. Redy
4. danny
danny111, Anty, Logan, Martin #27 (& Marman) :?:


Stále chybí vaše hlasy. Nevidím/nemám od vás žádnou reakci, a to jste dostali i speciální PM.
1. Heny
2. Redy
pak je mezera
3.kisin
4.tomasinho
1. Redy
2. Kisin
3. Heny
4. Atlantik
13 ze 16-ti je to magické numero. A bude i konečné, páč vydolovat hlasy od těch zbylých mrzoutů, to by byl zřejmě nadlidský úkol. Bohužel.

Konec - šlus, výsledky máte níže. Mockrát děkuji všem hlasujícím. :!:
1. Heny - 43 b.
2. kisin - 37 b.
3. Redy - 25 b.
4. Atlantik - 16 b.
5. Joe S. - 15 b.
6. Leo - 5 b.
7. tomasinho - 1 b.
8. ~ 9. danny111 & Anty - 1 b.
Tento system vyhodnotenia mi inak prijde ako vcelku jednoduchy a ferovy a mohol by do buducna nahradit tu komisiu ktorej vyhodnotenie aj tak kazdy rok len ofrflete… :giggle:
Len aby to bolo uplne fair tak by sa to poradie (napr. top 5 timov) malo posielat niekomu do PM aby ste sa navzajom neovplyvnovali
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES