Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Florida Panthers - Guddy.44

Andy rob si tu poriadok.

Florida Panthers

Obrázek

Foligno - Getzlaf - Wheeler

Wilson - Kesler - Eriksson

Pirri - Trocheck - Rask

Daňo - Paquette - Eaves

Náhradník: xxx
__________________________

Alzner - Subban

Tyutin - Ekblad

Stuart - Klein

Náhradník: Miller
__________________________

Dubnyk

Grubauer

Captain: Getzlaf
Assist: Subban
Assist: Kesler


Výdaje:70 mil.
Pozitívom tvojho tímu sú prví dvaja centri (to asi stačilo otvoriť prvý tím NHL podľa abecedy :giggle: ), ale tam niet čo vytknúť.

Za to krídla tvojho prvého útoku, minimálne jednému by svedčalo miesto skôr v druhom útoku a miesto neho tam dať nejakého čistokrvného snipera, ktorému by Getzlaf nahrával. Taktiež Wilsona by som si vedel predstaviť skôr v treťom útoku, ako v druhom.

Prvá obrana, celkom fajn, aj keď Alznera by som si predstavil skôr v 2. obrannej dvojici vedľa Ekblada, Tyutin :eek2: to bol dosť nepochopiteľný pick pre viacerých vrátane mňa, tie peniaze sa dali využiť lepšie

A ku gólmanom, čo sa Cednyka týka, to si si vypočul už dosť, netreba viac asi opakovať. Možno by som dodal k tomu len toľko, že takýto one season wonder by som istil preverenejšou dvojkou než je Grubauer
Nepovažuji se za nějakého experta. Proto nehodnotím ostatní týmy i když u některých (Leo, Atlantik, Kisin) prostě od pohledu vidím, že draftovali kvalitně a téměř bez chyb. Můj přehled.. prakticky si hledím jen hráčů Floridy a pak sleduji hráče, které mám rád. Navíc prostě čas (a ani náladu nemám). Samozřejmě.. v PO sleduji důkladněji. No snažil jsem se pickovat tým, co má rychlost, co má skill ale hlavně, size. Vím, že NHL už zdaleka není jak bývala a prosazují se tu daleko více techničtější hráči jak bourači, nicméně... nemyslím si, že moje size je úplně bez skillu.

K pickování samotnému, chyb jsem si vědom. Po bitvě je každý generál. Někdy jsem si chybu uvědomil ihned po picknutí (Dubnyk), někdy až později. No celkově jsem s týmem poměrně spokojený i když vím, že t mohlo být lepší. Vždy totiž může být lepší.

No a k pickům samotným. S centry jsem nadmíru spokojen. Getzlaf a Kesler jsou na svých postech špička. Trocheck se letos v nepříliš skórující Floridě uvedl velmi slušně (už minulý rok hrál velmi dobře). Umí zahrát dopředu i dozadu. Není to tak dlouho, co byl vyhlášen nejlepším hráčem OHL. Na farmě sbíral takřka bod na zápas s průměrnými křídly. Paquetta jsem si osobně začal všímat až od PO v sérii s Rangers. No ve finále to byl beast a nuloval i hráče, jako je Toews. Ta křídla.. Máš pravdu Joe. Je to takové nemastné, neslané. Pocit mám stejný. Ale i přesto, Foligno mi přijde OK. ten už pár let ukazuje, že je to dobrý hráč. Wheeler je v mých očích podceňovaný. mám jej díky Jets, jež byli dlouhou dobu ve stejné divizi s Panthers nasledovaného a jeho jsem do týmu chtěl, ať už byl picklej příliš brzy či ne. Erikssonovi věřím. zabijí jej systém Bostonu. Na MS ukázal, že i s průměrným centrem to zvládá. Navíc, jeho def. práci se dá využít na PK. Chodí do branky.. má drive na bránu. Wilson je už horší no. tam je asi fakt jen jedna sezóna, co se dá brát. Ani to skvělé PO mu moc nepřidá. Z něj mám špatný pocit i já sám. Pirri.. tam vím, že je talent a má dobrou střelu, ale také jej prakticky zdobí jen jedna sezóna. Zbývá Rask, vesměs to stejné jak Pirri. Eavese sem měl rád už v Ottawě. Daňo byl vychvalován. No moje Bottom six asi postrádá nějaké fyzické hráče. No na obrannou práci tam mám Keslerovu lajnu. Ale asi je to málo, asi ano. Obrana mi přijde velmi dobrá. Nerad bych ji přechválil, ale myslím si, že tam není sebemenší problém. Ten Tyutin..docela koukám, že jste mi jej kritizovali. Ale kritiku beru. Subban, Ekblad, Alzner, Klein a Stuart sou dle mého senzační. Bral jsem tam i Tjutina, no.. neva. Brankář .. Dubnyk jasné, one year.. Asi tu neobhájím, že to byl nejlepší golman Edmontonu posledních let. Nevadí, beru chlapY. Ale na Grubauera mi nešahej Joe. Ten má kvality a už je dokázal.

Celkově tu hru beru "for fun". Potřeboval jsem si vyplnit volný čas, a povedlo se. Díky pickování ostatních jsem si i udělal obrázek jiného smýšlení, než toho svého. A v součtu jsem pak taky zjistil, že se ještě musím hodně učit, abych se vyrovnal špičce, která toto fórum navštěvuje. Nicméně, sem opravdu zvědav, kdo letos KD vyhraje. Ty týmy vypadají dobře snad všechny.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES