Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Anaheim Ducks - tomasinho

Andy rob si tu poriadok.

Benn - Duchene - Nichushkin
Tatar - Backes - Ryan
Sekáč - Vermette - Chiasson
Desjardins - Fehr - Shaw

13. útočník - Sceviour

Josi - Niskanen
Oduya - Despres
Krug - Polák

7. obránce - McNabb

Bobrovsky - Stalock

Cap hit: 71,125
Cap space: 0,275



Let the Duck fly! :oslava:
Tak mám taky hotovo :yes:
Na tvojom tíme sa mi najviac páči druhý útok. V prvom kombo Benn-Duchene :good: avšak Nichuskin je dosť nečakaná voľba na prvú lajnu, vedel by som si ho predstaviť inde (možno je to najmä tým, že tento rok toho veľa nenahral pre zranenia.

Tretí útok sa mi nepáči, Sekáč dobrá voľba, avšak Fernet, ten je dobrý len na vhadzovania a za Chiassona v tretej lajne som bol vlani ja skritizovaný :dudo:

V obrane mi chýba nejaké väčšie meno, ale tá prvá dvojica by mohla fungovať, Josi je Top. Taktiež Despres a Krug sú dobré voľby, len tie ich dvojičky :neviem:
Joe S. píše:však Nichuskin je dosť nečakaná voľba na prvú lajnu
Původně měl být Ničuškin do druhé lajny a Ryan do první, ale nakonec Val skončil v první díky tomu, že se zná s Bennem a něco spolu odehráli už.

Tak Chiasson je slabší volba, to uznávám, ale dozadu si svoje odvedem, i když měl v Ottawě horší sezonu. Vermette pořád není žádný tragéd, na třetí lajnu stačí podle mě v pohodě.
tomasinho píše: Tak Chiasson je slabší volba, to uznávám, ale dozadu si svoje odvede, i když měl v Ottawě horší sezonu.
To není tak úplně pravda. V Dallasu byl v tomto směru těžká liability a ačkoliv se letos v tomto směru zlepšil, rozhodně v tomto není hotový produkt a patří spíš k (pod)průměru.
His Fenwick/Corsi numbers shows that he was one of the bottom five Ottawa forwards when it came to shots against the Senators versus shots against the opposing team, suggesting he was getting outplayed on the ice by the competition. League wide he was 293/386. At 53.3, he was getting the 4th best offensive starts on the team.
Solidní board play, dobré instinkty, ale zatím to nedotahuje do konce. Jeho inkonzistence je až neuvěřitelná. Zlomový moment v jeho kariéře byl zatím imho kolaps Peverleyho. Byl u toho a Peverley patří mezi jeho nejlepší kamarády, Chiasson se z toho dostával těžko, dokonce musel být i hospitalizován. Od té chvíle vypadal na ledě vyděšeně cokoliv udělat a nějakým způsobem to trvá zřejmě dodnes.

Vermette je v tuto chvíli těžce overrated, už to celkem ztratil. Přestože za Chicago vstřelil několik klíčových golů, což si lidé budou pamatovat, není to tak, že by kontroloval hru a hráče kolem sebe dělal lepší. Je to o to víc překvapivé, že na buly dokáže stále dominovat, ale v ostatních aspektech značně zaostává. Dá se očekávat, že svůj bodový standard si nějakou chvíli ještě možná udrží, ale už to není ten Vermette z období kolem roku 2010. ''Reputation pick'', body za něj dostaneš, at je to fér nebo ne.

Ve 3. a 4.lajně mi celkově chybí trochu víc skillu, nevidím potřebu pro oba Fehra s Vermettem, celkem podobné typy, první nenabízí jinou dimenzi jak ten druhý.

V obraně se samozřejmě podepsal dump Girardiho. Oduyovi s Despresem by v této hře slušel o pairing níž, Niskanen je velmi hraniční. Ten 2nd pairing vidím jako velkou slabinu - Oduya v kariéře vždy dokazoval, že není schopen táhnout pairing a Despres, ačkoliv velmi talentovaný a má za sebou výborné POs, není zatím dostatečně proven a většina ostatních má tyto typy s mírným otazníkem až ve 3rd pairingu.

Ale abych jen nekritizoval, ten team se mi v zásadě líbí. ''Hard to play against'', ale zároven tam je i dostatek skillu. Krug je luxusní v ''generating offense'', ve 3rd pairingu určitě velmi dobré. Dává to nějaký smysl, je vidět, že sis nedal jen nhl.com/stats/individuals, ale měl jsi nějakou vizi a to se určitě cení. Nemám to tak zmapované, ale klidně můžeš skončit vysoko. I kdyby ne, alespon už víš, že Girardi na tom nebude tak slavně. :-D
Tento tím by som chcel vidieť hrať v reáli. Racionálne poskladaný a mne osobne sa aj veľmi páči (až na Oduyu :sarcasm:).
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO