Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

St. Louis BLUES - Joe S.

Andy rob si tu poriadok.

Po uplynulej turbulentnej sezóne som opäť dostal dôveru vedenia Bluesmanov a pokúsim sa vybudovať tím, ktorý zaútočí na tie úplne najvyššie miesta.

Do boja pôjdem tento rok v nasledovnej zostave:

Phil Kessel (10,000) - David Krejčí (7,250) - James van Riemsdyk (4,750)
Marián Gáborík (6,075) - Ryan Johansen (3,000) - Jaden Schwartz (2,700)
Tyler Toffoli (2,600) - Sean Couturier (2,000) - Michael Raffl (1,200)
Devante Smith-Pelly (0,800) - Riley Nash (1,150) - Emerson Etem (0,85)
Paul Byron (0,600)

(útoky zoradené v poradí RW-C-LW, aby bolo neznalým jasné :jn: )


John Carlson (4,000) - Ryan Suter (9,000)
David Savard (1,300) - Marc Methot (4,900)
Jason Garrison (4,500) - Derrick Pouliot (1,258)
Jordie Benn (0,850)

Braden Holtby (2,000)
Michael Hutchinson (0,600)


CAP HIT: 71.383.000,- USD

CAP SPACE: 17.000,- USD
Obrana skompletovaná, už len treba vyplniť 4 posledné miesta v útoku :nervozny:
Joe S. píše:Obrana skompletovaná, už len treba vyplniť 4 posledné miesta v útoku :nervozny:
Hele z jakýho důvodu máš tu sestavu zrcadlově než všichni ostatní, normálně smýšlející? :-D
lebo to tak proste mám, odjakživa som to tak mal (a nielen ja) a nikdy nemal nikto s tým problém
Joe S. píše:lebo to tak proste mám, odjakživa som to tak mal (a nielen ja) a nikdy nemal nikto s tým problém
Já s tím problém nemám, jen mě to zajímalo :)
zaužívané to má.

Ale skôr by som ocenil komentár k veci, k tímu a nie k tomuto :neviem:
Obrana sa mi veľmi páči, rovnako ako brána. K útoku sa nevyjadrujem, čakám že to tam ešte bude vyzerať na konči ináč, teraz tam mám výhrady.
po zalovení na waiveri je môj tém už kompletný, 22 hráčov na súpiske :oslava:

nech sa vám páči :ciga:
Joe S. píše:po zalovení na waiveri je môj tém už kompletný, 22 hráčov na súpiske :oslava:

nech sa vám páči :ciga:
Brana super. Prvy obranny par spicka. Druhy par na vysokej urovni, mozno sa najdu v hre o nieco lepsie, ale inak super. Este mi tam uplne nesedi Pouliot, velky talent, ale este ma casu sa presadit a mozno by som volil niekoho ineho, ale ako siesty obranca urcite skodu nenarobi.

Prva lajna vyborna, spojenie JVR a Kessela fungovalo aj s Tylerom Bozakom, takze Krajci by tuto formaciu mal este vylepsit. Druhemu utoku nie je co vytknut podla mna, podla mna vyborne poskladana Top6, tretia formacia taktiez elitna, Couturier patri k top defenzivnym centrom ligy, vid nedavny prispevok uzivatela Rono v teme Flyers, navyse to nie je ziaden drevak, Toffoli a Raffl taktiez podla mna super volby na kridla.
Mne osobne sa az tak nepaci stvrta lajna, ale zase to nie je nejaky zasadny pruser. Tento tim sa mi paci.
Taktika šetřit a pak utrácet parádně vyšla ten tým se mi líbí :good: Až na Nashe tady vidím i teď lepší varianty :jn:
Connor McDavid píše:
Brana super. Prvy obranny par spicka. Druhy par na vysokej urovni, mozno sa najdu v hre o nieco lepsie, ale inak super. Este mi tam uplne nesedi Pouliot, velky talent, ale este ma casu sa presadit a mozno by som volil niekoho ineho, ale ako siesty obranca urcite skodu nenarobi.

Prva lajna vyborna, spojenie JVR a Kessela fungovalo aj s Tylerom Bozakom, takze Krejci by tuto formaciu mal este vylepsit.
Druhemu utoku nie je co vytknut podla mna, podla mna vyborne poskladana Top6, tretia formacia taktiez elitna, Couturier patri k top defenzivnym centrom ligy, vid nedavny prispevok uzivatela Rono v teme Flyers, navyse to nie je ziaden drevak, Toffoli a Raffl taktiez podla mna super volby na kridla.
Mne osobne sa az tak nepaci stvrta lajna, ale zase to nie je nejaky zasadny pruser. Tento tim sa mi paci.
Práveže young and promising Bozak im to kazil. Avšak Krejčí je o dosť kvalitnejší center (i keď je to Bruin), ktorý to navyše vie aj v play-off. Ale ak mám pravdu povedať, medzi Kesselom a JvR som chcel mať na centri Spezzu, čo mi tesne nevyšlo :?

A pokiaľ ide o Pouliota, to som písal už pri jeho picknutí, že ide o wild card, ale je to mladý a šikovný bek, ktorý je v Pittsburghu do druhej obrannej dvojice, tak v tejto hre ho dať do tretej obrany nie je chyba. Navyše, ak sa spáruje s nejakým skúsenejším bekom, čo sa mi podarilo (aspoň podľa môjho názoru) s Garrisonom
Tenhle tým má na to vyhrát, TOP3 je to 100% :thumbsup:
Leo píše:Taktika šetřit a pak utrácet parádně vyšla ten tým se mi líbí :good: Až na Nashe tady vidím i teď lepší varianty :jn:
tiež som ostal prekvapený, že mi to celkom vyšlo zložiť. Keď takto išiel naposledy Andy pred tromi rokmi, tak tam nebolo toľko voľných hráčov do top 6, než bolo teraz. Aj keď zo začiatku to nebol úmysel, som čakal, že vysoké platy Toewsa, Kanea a spol. budú odrádzať a neodradili

a ten pocit, keď som cca v polke hry nasral polku hráčov pickom lacného hráča, to bolo :good: :jn:
Pri tých RFA hráčoch by to malo byť neako inak poriešené, takto sa dá získať 6 megový Holtby za 2 melony :roll: . Ale inak až na 2 mená v obrane je to kua silný tím..
Ohlund píše:Pri tých RFA hráčoch by to malo byť neako inak poriešené, takto sa dá získať 6 megový Holtby za 2 melony :roll:
CAP SPACE: 17.000,- USD
Take su pravidla a v case pick mal taku hodnotu. Reku preco by som to nevyuzil :-)
Ohlund tie dve mena v obrane myslis mladilov?
Savard je zašitý v takej diere ako CBJ .. som ho vôbec nemal odsledovaného ale ked tak pozerám na čísla tie má viac ako dobré, tak potom beriem späť nemáš tam slabiny zrejme žiadne, len to že chudák Etem bude zas len v 4. útoku :giggle:
však toto, že v Buse hrá prvý obranný pár, ale celkom dobre bol schovaný, niečo ako Larsson v NJD :jn: A o tom Etemovi to už dakto písal, ale mne sa tam proste hodil :jn:

Keď toto vezmem spätne, tak toto je asi môj najlepší tím, aký som kedy zložil v rámci KD. Sám som zvedavý, na akú pozíciu to bude stačiť
Nakoniec 4. miesto, cieľ bol skončiť v TOP 5, čo považujem za splnené, len celkovo mám rozpačité pocity.

Najmä ide o nízky bodový zisk za obranu, na ktorú som sa zameral a chcel som mať jednu z najlepších defenzív v súťaži, mal som z toho aj dobrý pocit, že sa mi to podarilo, avšak keď pozriem na hodnotenie, celé je to inak a snaha je v hajzli :neviem:
Joe S. píše: Najmä ide o nízky bodový zisk za obranu, na ktorú som sa zameral a chcel som mať jednu z najlepších defenzív v súťaži, mal som z toho aj dobrý pocit, že sa mi to podarilo, avšak keď pozriem na hodnotenie, celé je to inak a snaha je v hajzli
Yandle misto Garrisona a jses vitez KD :sarcasm:
Atlantik píše:
Joe S. píše: Najmä ide o nízky bodový zisk za obranu, na ktorú som sa zameral a chcel som mať jednu z najlepších defenzív v súťaži, mal som z toho aj dobrý pocit, že sa mi to podarilo, avšak keď pozriem na hodnotenie, celé je to inak a snaha je v hajzli
Yandle misto Garrisona a jses vitez KD :sarcasm:
tak tak... :D
poucenie do buducna - nebrat hracov ktori by to vyhrali v ociach boba mackenzieho a inych pseudoodbornikov, ale hracov ktori presvedcia tych skutocnych odbornikov v komisii KD ;)
a este jedno poucenie do buducna (ale to sa tvojho timu netyka) - top brankar vam to sam nevyhra :giggle:
a ja som naschvál bral Garrisona, aby som mal vysoký defenzívny štandard, kdežto Yandle je síce do ofenzívy fajn, ale jeho obrana :hroza: v kombinácii s Pouliotom by to nemuselo byť dobré :scare:

a čo sa týka top brankára, petrik, podľa mňa Holtby už do tej TOP skupiny patrí :jn:
Joe S. píše:a ja som naschvál bral Garrisona, aby som mal vysoký defenzívny štandard, kdežto Yandle je síce do ofenzívy fajn, ale jeho obrana :hroza: v kombinácii s Pouliotom by to nemuselo byť dobré :scare:

a čo sa týka top brankára, petrik, podľa mňa Holtby už do tej TOP skupiny patrí :jn:
tak ale este to nie je take sexy meno ako rinne, quick ci queen... ved si aj zanho dostal o nieco menej bodov, co ale paradoxne v konecnom dosledku nechybalo a ti co pobrali tych uplne top brankarov skoncili horsie...
však práve že ja sa čudujem na paradoxnej strate v hodnotení obrancov, kde som fakt čakal viac
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS