Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Edmonton OILERS - Marman

Andy rob si tu poriadok.

Obrázek


Johansson - Stamkos"C" - Kane"A"

Pearson - MacK - Hudler

Clliford - Roy - Yakupov

Lander - Gordon - Lazar

Beck

Kronwall"A" - Shattenkirk

Klefbom - Byfuglien

Weber - Vatanen

Šustr


QUICK

GIBSON
All-star game bych proti nim hrat nechtel, za playoffs matchup bych se proti nim modlil.
Velmi dobry tim. Hlavne obrana a golmani su spicka. Quick a Gibson :klobuk: Shattenkirk mal Norris sezonu, ked bol zdravy. Kronwall stale velmi dobry, hlavne ked nemusi byt cislo jedna. Byfuglien bol steal od teba, ten ked bol zdravy tuto sezonu, tak hral perfektne v obrane, jak bola polka obrany Jets zranena, hral na urovni Norris kandidata. V druhom pare je to pecka. Vatanen v tretom pare taktiez pohoda :frajer2:

Utok taktiez dobry hlavne smerom dopredu, aj ked ku kazdej lajne mam iste vyhrady.
Moj nazor je, ze ak to nepokazis, budes na tom dost dobre.
Diky za nazory,panove :klobuk:
Tak mam hotovo..Co vy na to? :hiding:
:hmm: kde začať? V útoku máš podľa mňa na krídle hráčov tak o jednu lajnu vyššie, Johansson v tejto hre by bol skôr do druhej, nakoľko bolo k dispozícii mnoho dobrých krídel a to aj ku koncu hry. Detto Pearson, síce v LA hral v druhej lajne, ale tam to bolo vyslovene o tom, ako si parádne sadol s Kráterom a Toffolim.

3. lajna podľa mňa celé zle, Roy je už done a Yakupov? :noway:


Brankárske duo, :hmm: niekto videl môj vlaňajší tím :dudo:
Joe S. píše:Brankárske duo, :hmm: niekto videl môj vlaňajší tím :dudo:
Přísahám bohu,že nevím že jsi měl ani jednoho z nich :giggle:
Btw. Roy a Yak je docela big deal. Ale jako počítám s tím,že to většina lidí nedocení,protože ho skoro nikdo neviděl hrát. Podívate se na stats,tam vidíte ty šílený mínusky a řeknete si bust. Přitom každý střídání tam nechá ze všech nejvíc,checkuje,střílí,furt něco vymejšlí,ale prostě neměl štěstí na trenéra. To je celý..
Brankovisko spicka, prvy par vyborny, mensim otaznikom je ako by Shattenkirk zvladal najtazsie minuty, predsa len u Blues hraju proti top lajnam supera najma Pietrangelo s Bouwmeestrom, kazdopadne Shattenkirk mal ohromnu sezonu, takze to by nemal byt velky problem. Druhy par velmi slusny, mozno by som si zelal niekoho overenejsieho a o nieco lepsieho ako Klefboma, i ked Big Buff mal perfektnu sezonu a taky Ben Chiarot popri nom hral istu dobu velmi solidne a to je Klefbom o dost talentovanejsi. Treti par velmi slusny.

Suhlas s Joe S. ohladom Johanssona v prvej lajne, chcelo by to tam lepsieho hraca i ked Johansson nie je zly a mal velmi podarenu sezonu, inak spojenie Kaneovej kreativity a Stamkosovych streleckych schopnosti moze byt pre superov smrtelne, avsak u mna by si mal mensiu minusku za Marcusa . Druha lajna, tam mi taktiez uplne nestimuje Pearson, co je skoda, lebo MacKinnon a Hudler su velmi dobra dvojka, opat to je podla mna dobre, ale kus k dokonalosti chyba . Ta trojka sa mi tiez nepaci, Yakupov s Royom si celkom sadli pocas sezony, takze v reali by to nemuselo byt zle, ale videl som tu aj kvalitnejsie tretie formacie a Clifford ovela viac pasuje do stvrtej formacie. Stvrta sa mi paci, mozno by nebolo zle skusit vymenit Lazara za Clifforda.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES