Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prihlasovanie tímov sezona 2014-2015

Fuu, to uz aka historia sa tu ide ozivit… :cool:
BTW – pamata si este niekto ake bolo to logo? :D
ja teda ziadne logo BB ulozene nemam, tak by som ocenil, keby ste si vytvorili nove (no dobre, jedno mam, ale to je otrasne a neda sa spracovat do ikonky na ktl web a do tabuliek). Zo starych casov mam iba bannery.
arek píše:ja teda ziadne logo BB ulozene nemam, tak by som ocenil, keby ste si vytvorili nove (no dobre, jedno mam, ale to je otrasne a neda sa spracovat do ikonky na ktl web a do tabuliek). Zo starych casov mam iba bannery.
pohrabal som sa trochu v ich prastarej teme (sa mi marilo ze nieco sa tam riesilo s logom) a voila:
Joe S. píše:INAK VYHLASUJEM SUTAZ PRE GRAFIKOV O LOGO BEST BIBBERS, dufam, ze sa niekto prihlasi :)
petrik píše:HLASIM SA:

Obrázek

:lol: :D :lol: :D :wowo:
:D
tak hento by bolo :cool:
Tak to som rada, kludne použite toto. :) Ďakujeme
Sakra, oživit BB jsem plánoval já, ale až příští rok :| Škoda, tak hodně štěstí.
original bolo
Krígel na bielom podmaze sa mi zdá.. take jednoduche to bolo ...
ale paráda, že další slávny tím bude znova tipovať.. :)

Edit ... dokonca ešte kele... ssom nan už aj zabudol ... :|

Přílohy

to musi byt fejk, kele bol oddany anjel :bee:

ja som nasiel tieto
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Já bych klidně něco vyrobil, ale když už si schválili tu opičárnu od petrika :jn:
TT1905 píše:Já bych klidně něco vyrobil, ale když už si schválili tu opičárnu od petrika :jn:
Nechcela som to tu komplikovať kolegovcom,ale ak bude ešte trocha času tak môžeš skúsiť,budem len rada. :) Dakujem :)

arek čo našiel tak to posledné s pivkom je myslím totožné s tým čo bolo ako pozerám posledný banner.
Pff, kde jsou ty časy, kdy byli BB Gold a BB Silver, za které jsem válel já s cheatařem :cry:
Aj ja mám radosť,že sa BB vracajú na scénu.Nech sa darí :good:

Ešte jedna vec už je rozhodnuté kam sa zaradia do ktorej konferencie?Predpokladám (na velkú radosť najmä ayoza ktorý už myslel,že sa nič meniť u nás v konferencii nebude :lol2:) k nám do konferencie,či?
arek píše:to musi byt fejk, kele bol oddany anjel :bee:

ja som nasiel tieto
Obrázek
Obrázek
Obrázek
To prve a to druhe :rofl:
Chcem poprosiť,keby niekto mohol tímový topic Best Bibbers presunúť z neaktívnych tímov späť k tým čo budú v hre. :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG