Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

Jsem jednoznačně pro draft! :good:
ja som za draft
proti
za draft
Som za draft.
Fiiha, 12-6, to som teda necakal :sok:
Len pockajte ked to tu objavi Joe :giggle:
za
za draft...
ja ako stále, ZA draft :good:
proti !
ZA
za
som za draft
aj ja som za draft
ZA
jako vždy má rozhodnutí své kladné a negativní dopady ale jsem PRO :) draft, timto se mohou eliminovet nějaké pochybnosti :)
ja len tolkoto...
:arrow: tak ako kazdy rok, tak aj tento plati, ze napriek hlasovaniu, v ktorom sa rozhodne pre draft, to nemusi byt dobry krok. Niektori GMs ho nechcu a preco ich do toho nutit len preto, ze to tak chce niekto iny?
:arrow: opat sa to riesi dost neskoro namiesto toho, aby sa to vyriesilo pred sezonou. Ayoz a dalsi sa mozu opravnene stazovat, ze zase su menene pravidla za pochodu.
:arrow: ak draft bude a niektori GMs proste do svojho timu nikoho nenadraftuju, tak to bude docela komicke.

takze...
Ak ma byt draft, tak nech su zan vsetci GMs, alebo nech sa zavedie este pred sezonou, aby vsetci vedeli, ze s nim maju pocitat a nikto nemohol tvrdit, ze sa tu zrazu robi nieco, s cim nepocitali, ked sa do sezony prihlasovali.
arek ty velmi dobre vieš,že nikdy sa nenájde zhoda všetkých ludí,ked ide o dôležité rozhodnutia.Takže toto snad nemôžeš ani myslieť vážne.De facto všetky veci ako losovanie do konferencii,tabulkove kolo,či duelove atd má pre aj proti a dalo by sa to nazvat "nutením" do toho čo rozhodne niekto druhý.

nemusí byť dobrý krok to má byt dôvod aby sa zrušilo niečo,len preto,že sa to niektorým nelúbi?Ked hlasovanie skonči takýmto skore a ludia vyjadria oficiálne svôj názor?

arek ty vieš ako to fungovalo aj v komisii kedže si ju viedol.De facto všetko sa riešilo a lepilo na poslednu chvilu a dosť ludí sa k tomu ani tak nevyjadrilo.A nevadilo ti to v tom aby si rozhodnutia robil a fungovalo to.A zrazu je to zlé?Ayoz a spol na podobné veci väčšinou prdia,ešte som nevidel,že by sa aj niečim do toho zapojili.

takže ked už sa hlasovanie uskutočnilo mali by sme sa ho držať,nemeniť veci za pochodu a takto ako píšeš,uskutočniť od budúcej sezony.

a neskoro?To je relatívny pojem,ťažko sa to dalo riešiť pred sezonou,ked de facto len minimum ludi vedelo,že v KTL ako organizátor si skončil a lepilo sa to na poslednú chvilu a napriek tomu sa dal dokopy velký počet tímov.Vieš dobre,že toto ti vyčítal aj janík,že o tom nevedel a nevedeli veci zariadiť inak.Takže dosť ťažko sa to mohlo riešiť už pred sezonou a to ty vieš.TAkže ked už sa ludia vyjadrili malo by sa ich názor rešpektovať a tak ako píšeš a všetky dôležité veci poriešiť pred sezonou ked na to bude dosť času.De facto čast podielu na tom,že sa to lepilo na poslednu chvilu máš aj TY takže je docela zaujímavé sledovať ako tu píšeš ako sa to malo riešiť už pred sezonou.Ked všetci velmi dobre vieme,že to skrátka v žiadnom prípade urobiť tak tuto sezonu nešlo.To by sa sezona ani nezačala.
Chris píše:takže ked už sa hlasovanie uskutočnilo mali by sme sa ho držať,nemeniť veci za pochodu
Teraz nechapem...takze si tiez proti draftu?
kajo píše:
Chris píše:takže ked už sa hlasovanie uskutočnilo mali by sme sa ho držať,nemeniť veci za pochodu
Teraz nechapem...takze si tiez proti draftu?
ale dobre to chápeš kajčo ,ja som ZA draft,alebo tu chcete verejne takto zrušiť niečo len preto,že sa vam výsledok nelúbi a ludom povedať,že vás ich názor nezaujíma ak sa vám nehodí do krámu?Ked v minulosti bolo hlasovanie a bolo vyrovnané zrušilo sa to,rešpektoval som to a nehladal výhovorky pre zrušenie.Teraz ked je naopak bolo by fajn,aby ste výsledok rešpektovali aj vy.
S väčšinou sme tu už skoro od začiatku KTL,prežili sme tu toho vela v dobrom a zlom ale vždy išlo o dobro KTL a ja som presvedčený,že nakoniec to nebudete bojkotovať len preto,že sa vám nelúbi výsledok,ked pri začiatku hlasovania ste NIKTO nič podobné nevytiahli.Riešite to až teraz podla výsledku a zrazu sa tu objavuju veci ako OSOBNOSTI KTL su proti draftu na druhej strane nováčikovia čo zrovna cepik,DAwe,medik,petrik ....nie su ,veci ako by to nemuselo byť dobre,ako sa to malo riešiť pred sezonou ale za tým všetkým je len snaha zrušiť výsledok aký sa vám nelúbi.Ako chápem to,aj mna mrzelo ,ked sa to v minulosti zrušilo,ale nakoniec som to uznal a rešpektoval výsledky a verím,že to iste urobíte aj vy.
Ja chapem ako to bolo a mozme byt radi, ze sa tipuje dalej (vdaka ti Ohlund). Ale to, ze sa to nevyriesilo pred sezonou, je napriek okolnostiam fakt, na ktorom pri mojej argumentacii zalezi.
Chris píše:arek ty velmi dobre vieš,že nikdy sa nenájde zhoda všetkých ludí,ked ide o dôležité rozhodnutia.
viem a prave preto hovorim o tom, ze taka diskutabilna vec by mala byt vyriesena pred sezonou. Ked sa to pred touto nestihlo, tak to nechajme tak.

Duelove kola sa s tymto porovnavat nedaju. Hraju sa kazdu sezonu a stali sa normalnou sucastou KTL, pricom kazdy o nich vie uz pred sezonou (mozno nie zrovna este pred prihlasenim timu, ale rozpis je vzdy este pred 1. kolom, takze kto s duelovymi kolami absolutne nesuhlasi, stale ma cas na odhlasenie sa zo sutaze). Draft bol uskutocneny parkrat a nie je normalnou sucastou KTL.
Napises nemenit veci za pochodu a nasledne si za to aby sa nieco MENILO, co v predsezonnych planoch ani nebolo. To nema logiku. Toto by bol velky zasah do sutaze s ktorym (aj ked nie vacsina) ako pozeram by viaceri mali problem.

Ak silou-mocou niekto ten draft chce, kludne sa o tom moze diskutovat po skonceni tejto sezony. Teraz je to fakt kravina.
opakujem,ked Ohlund spustil hlasovanie ste NIKTO nič nemali proti a hlasovali ste,čím ste to de facto uznali,keby ste toto vyhlásili vtedy ok dalo by sa o tom diskutovať ,zrazu je tu výsledok aká ste nečakali a zrazu bum veci ako kravina atd.Ale to ste sa zobudili chlapci trochu po funuse,to hádam nemyslíte vážne,že len preto,že sa vám výsledky nelúbia to chcete zrušiť.
Chris píše:ked Ohlund spustil hlasovanie ste NIKTO nič nemali proti a hlasovali ste,čím ste to de facto uznali
:-O
Jediny nechavam, jde ti o dobro souteze, protoze se jakoby zapoji vic lidi..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS