Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

Ak by draft presiel, dal by som na svojich tiperov. Ale ako poznam joa a redyho, urcite by boli za aby sme nedraftovali nikoho :lol2: :klobuk:
:arrow: Mohol som sa rozhodnut skor o svojom konci? Mohol. Ale svoju chybu som si odpracoval tym, ze som Ohlundovi s mnohymi vecami pred sezonou pomohol tak, aby vsetko prebehlo v poriadku.
arek len k tomuto, sice si si ju mozno odpracoval ale takto to nemoze fungovat, hovorim ti to uz dlhsi cas ale ty furt ako baran proste vsetko "ja sam, ja sam", uz by si bolo uvedomit ze vsetko nemoze byt len na tebe a na tom ci si jedneho dna nepovies ze uz ta to nebavi... zamysli sa nad tym konecne

kazdy ma svojich povinnosti dost, je vela okolnosti ktore maju na veci vplyv, nikto ti nemoze vycitat ze uz na to nemas cas ci chut alebo cokolvek ine ale to ze vsetko si riadis sam a v podstate si sa nepostaral o to aby tieto veci mohli riesit aj dalsi tak to je tvoja osobna zodpovednost

k draftu este tolko, ak niekto sa vyhraza ze odide len kvoli draftu ... nech sa paci, nieje mozne aby sa vacsina prisposobovala mensine, nikto tu nieje drzany, kazdy je vitany ale vsetko ma snad svoje hranice, neverim ze by si kazdy GM nedokazal niekoho vybrat a sam si dobrovolne poskodil svoj tim..., draft ako taky neriesim, ma svoje klady aj zapory ale ked uz sa k nemu vyjadrili uzivatelia aj GM tak nieje zdrave aby sa vsetko hodilo von oknom, tato tema sa otvorila a treba ju doriesit, mozno sa vramci toho pohnu veci dopredu aj v inych oblastiach lebo ak to takto pojde dalej moze sa lahko stat ze buduci rok uz ziadna KTL nebude mam pocit

toto uz je ale na inu debatu cele
asi nebolo najstastnejsim tahom riesit nejaku moznost draftu, ked sa sezona odpiskala za 5 min 12, tuto sezonu by som to nechal urcite tak, t.j. bez draftu, ale nevidim dôvod, preco by sa o pripadnom drafte neuvazovalo od buducej sezony, samozrejme v dostatocnom predstihu a s dostatocnym vyjadrenim tipujucich; tipujucich, nie GM´s, pretoze ti sa tu castokrat menia ako ponozky
AndyF píše:takze mame 26 hlasu z 88 a hlasovani probehlo? Kazdy referendum bez 50%
pokial by to malo byt platne, seriozne, z celkoveho poctu by bolo asi fajn nazbierat nadpolovicnu väcsinu a pokial sa anketa spravi v dostatocnom casovom predstihu, nemal by byt problem
na strane druhej, netreba to brat ako nejake referendum riadene statom, som si isty, ze nejeden tiper, nema ani len sajnu o tom, ze take nieco sa tu vôbec riesi a co je ten draft zac
takze ak sa ukaze, ze drviva väcsina userov je za, malo by to byt platne, schvalene a pokial by sme chceli dosiahnut nadpolovicnu väcsinu, co by bolo idealne, tak tu by mohli zapracovat GM´s a oboznamit svojich tiperov, o com ten draft je
btw, z tohto v podstate jasneho vysledku pre a proti som zostal inak celkom prekvapeny
pre mna sa naozaj svet nezruti, ak ten draft nebude, preboha, o co tu ide, je to len hra, ale u niektorych mam pocit, ze kolaps sveta
raz a navzdy vsak treba tie pravidla zjednotit, ustalit, ci s draftom, ci bez a predideme tak neverending story

nepaci sa mi, nejake rozdelovanie stara-nova tip.garda, KTL tipuju vsetci, bez rozdielu veku,pohlavia:) a preto by mali mat vsetci rovnake pravo vyjadrit svoj nazor a nech väcsina rozhodne, ziadne delenie stari mladi halo
a len tak pre zaujimavost, co som prebehol tu starsiu tip.gardu (nemam na mysli casy OpenFire a spol.), tak za draft boli, resp. by im nevadil: petrik, Chris, cepi, medik, janik?, taky Fortune a Dawe uz tiez tipuju dlhodobo, hm...

a preco som ZA?

z vlastnej skusenosti, stalo sa, ze sme s RD nepostupili do PO, no tipovat by ma bavilo aj nadalej, bola tu moznost pokracovat dalej, nebolo o com; bol som rad, ze si ma vybral tim a snazil som sa rovnako tipovat, ako keby som tipoval za svoj vlastny tim, nekecam; motivacia tam bola jednak zo strany snazit sa odplatit dôveru vyberu a vlastna motivacia zamakat na tiperskych NHL dovednostiach
takze s tymto nazorom nesuhlasim
Redy píše:Pciziho hrace, kteremu je nas klub uplne ukradenej...
Redy píše:jsme NUCENI
urcite nie, tu by mohla byt kludne moznost, neriesit dalsieho hraca, bolo by to na kazdom GM, time, ako sa rozhodne, ci pokracovat v 4 al. si prihodit hraca navyse; ak je raz striktne zasadovy jeho vec, ci problem, ak to PO potom neklapne vo 4ici
Redy píše:Pokud se do PO nedostanu, tak o to vetsi motivaci mam do dalsi sezony.
pokial sa do PO nedostanem, mozno sa vykaslem aj na tu dalsiu sezonu a mam odskusane a urcite nielen ja, ze pokial to PO nedam, KTL pre mna skoncila a stranky KTL uz neriesim, ak by som nebol admin a fanusik NHL mozno ani stranky hf a my chceme opak, aby boli stranky hf navstevovane aj nadalej, aj ked sa jedna len o fanusika KTL, ktory ak jeho KTL topic zije, zavita aj tam

jednoducho ja som zastanca zapojenia sa co najväcsieho poctu tiperov, ako tu bolo spomenute, vsetko ma svoje pre a proti, ale tak ako som bol za draftom, hned pri jeho premiere, tak nim zostanem aj nadalej, pretoze je to ozivenie jednak pre samotnu sutaz a jednak dalsia motivacia pre kvalitnych tiperov, ktori sa do PO nedostanu, ci uz z dôvodu smoly, ale aj vdaka nedisciplinovanosti vlastnych spoluhracov, ktori v priebehu sezony netipuju pravidelne....
tak asi tolko to a viac uz k tomu nemam a nebudem viac dodavat
este jedna vec, vitazna soska, sa tyka stalych 4 clenov timu
Ja som myslel, ze vyjadrit sa maju len GMs. Osobne som proti draftu
Ja hlavne nerozumiem prečo sa to tu vždy rieši v hodine dvanástej a nie pred súťažou. A je to tak odkedy som začal tipovať. Potom sú tu vždy spory.
Já jsem taky proti draftu. Ne že by mi vadil někdo jako posila pro PO, ale když už jsme si to jako tým vybojovali, tak bych byl rád abychom pokračovali ve stejném složení i v další fázi. :wink:
Nadruhou stranu nemyslím, že draftovaný tipér, který měl v ZČ ten tým u p*dele, se nebude nějak snažit ... (pokud by měli z toho někteří strach)
A nelíbilo by se mi, kdyby některé týmy tipovali ve čtyřech a další v pěti. Jestli je tady taková hrozba tak to hned zrušte ten draft, než aby to někteří bojkotovali :?
Kedže draft v KTL v najbližšej budúcnosti nehrozí tak mal by som nový návrh do budúcej sezony, v tejto sa už meniť nebude nič.
Pre tie nepostupujúce tímy by som navrhol do budúcej sezony také PO predkolo ako majú napríklad v českej lige kde si to 7. až 10. tím rozdajú o PO.. Podobne by to bolo aj u nás, keby máme 11 tímov tak ako teraz tak 8. by hral proti 11. a 9. proti 10. hralo by sa na 1 až 2 víťazné zápasy a celkový víťaz tohto predkola by si vybojoval PO.. týmto spôsobom by mali aj tie nepostupujúce tímy svoje mini PO a šancu si nakoniec to PO aj zahrať. v rozpise by stačilo nato vyhradiť neakých 5-6 dní pred "skutočným" PO . Čo vy nato?
A to uz je hlasovani, nebo teprve hlasujem o tom, jestli budeme hlasovat? (aby si nekdo muj post nejak nevylozil)
Ci se snad jedna o predbezny pruzkum, jestli se bude davat hlasovat o hlasovani?
V kazdem pripade nevim, jestli se nejprve nemam poradit se svym pravnikem, nebot vsechno co vypovim, muze byt pouzito proti mne... :andy:
Ohlund, lenze zas skratis sezonu aby sa hralo aj predkolo? ja som skor za to aby sa PO skratilo ale na to este bude cast debatovat

andy no comment... moc vtipny
Len sa pýtam, viem že je to predčasné ale lepšie ako neskoro, čo bol prípad draftu..
Aj pri drafte, chcel som vedieť vaše názory ale nečakal som že to bude také vyhrotené, potom mi zostali len 2 možnosti, bud by som draft ponechal a neakých 5 tímov by tipovalo 4v5 a mali by sme z toho frašku, alebo by som ho zrušil a pokračovali by sme normálne dalej.. druhá možnosť mi prišla ako menšie zlo..
A s tým PO predkolom navrhujem to ako kompenzáciu miesto toho draftu, predsalen vela ludi hlasovalo za ten draft, ked ho ale "nemôžu" mať tak by som im chcel dať aspoň neakú menšiu náhradu..

Janik nemyslím že by s tým mohol byť taký problem začleniť to do rozpisu, dajme tomu že 1. súboje 8-11 a 9-10 by sa hrali na rýchlu smrť a 1 víťazný zápas a potom by si to víťazovia sérii rozdali o PO v sérii na 2 zápasy.. to by zabralo maximálne 4 dni z rozpisu.. to nie je také drastické, PO tímy by mali volno a pripravovali by sa na vyradovačku a tímy mimo PO by mali svojich 5 minút slávy kedy by sa súťaž točila len okolo nich a 2 z nich by si aj vybojovali PO a šancu na titul...
Ohlund ono to sice vyzera pekne, ale potom da sa povedat cela zakladna cast straca zmysel, ked kazdy jeden tim ma sancu vyhrat titul. Aj taky, co sa zapoji trebars az od tretieho kola.
jj napad fajn len raz sme uz riesili, ze nechceme aby mali pomaly vsetky timy mali sancu na PO, to by prakticky postupoval kazdy
mozno by som pouvazoval len nad 2jicou,nie 4icou o to PO
Dobre to boli len moje 2 centy, viac už v penaženke nemám, tak nové návrhy už dávať nebudem, budem držať hubu a krok a robiť to čo mi ide najlepšie...
Ohlund preboha, ved nemôzes zostat uplne bez penazi, posielam ti 50 centov z nasho HF uctu

ak by som si mal vybrat medzi moznostou draftovania a Ohlundovou moznostou, beriem jeho navrh, akurat s tou redukciou 8 vs 9 v oboch konf.
momentalne je 22 timov, 14 idu hore, ak by sa bojovalo este o dalsie dodatocne 2 PO fleky, hore by islo 16 timov, takze 6 by bolo out,v pohode si myslim, cize u mna Ohlund :moj:
here we go again :hroza: a prečo sa nehlasuje v osobitnom topicu? normálne by mi ani nenapadlo hľadať hlasovanie o KTL drafte tu.

Jednoznačne proti :!:
Presne ako uz niekolkokrat v minulosti…
Mame tu “arogantnu” mensinu ktora sa za ziadnu cenu nie je ochotna prisposobit vacsine a vytrvalo bojuje za svoju pravdu aj keby co bolo a neustupi ani o krocik, dava tu vselijake ultimata…

Co mi to len pripomina? Keby som to mal hnat do extremu tak podobna definicia by mohla platit aj na islamskych teroristov :slap:

Hlasovanie dopadlo cca 70%-30%, ale napriek tomu tych umiernenych 70% stiahne chvost a radsej to necha tak len aby tych “extremistickych neprisposobivych” 30% bolo spokojnych…

A je mi teraz uplne jedno ci sa hlasovalo o PO drafte (je mi viac menej jedno ci bude alebo nie) alebo pocte timov postupujucich do PO alebo o tom ci ma byt logo KTL modre alebo ruzove… ide o princip

Ved kludne argumentujte za svoj nazor, snazte sa presvedcit ostatnych o svojej pravde, ale ak sa vam to nepodari a vacsina rozhodne inak ako sa vam paci tak sa pre pana jana prisposobte :slap: naozaj by sa vam zrutil svet keby ste akceptovali rozhodnutie vacsiny a ten PO draft nejako pretrpeli?
Ale nie, namiesto toho sa tu budete bit do prs ze vy to aj tak odignorujete, zostanete v time len styria a buducu sezonu sa mozno vobec nezucastnite… :slap: je vam uplne jedno kolko ludi je za - vy ste proti a tak to cele odsabotujete aby z toho nakoniec nic nebolo :thumbsdown: tak sa potom spokojne potlapkajte po pleciach navzajom ako ste to zase raz krasne vybojovali aj proti presile :hroza:
Ale je to celé smiešne. My vezmeme hráca, ktorý za nás bude tipovať v PO a nakoniec ak by sme aj vyhrali, on sa do tímu neráta. Však aj keď jeho tím vypadne, môže tipovať ďalej len do hráčskych tabuliek a pre neho to bude mať rovnaký význam ako v nejakom cudzom tíme.
petrik píše:Hlasovanie dopadlo cca 70%-30%
Nechce sa mi to preratavat, ale keby si este vedel iste skutocnosti, ver tomu, ze 70-30 to urcite nie je :wink:

Preco nechcem draft? Celu sezonu tipujeme vo stvorici a tak aj tato skutocnost prisposobena takktike. A teraz na PO mame menit nieco, co je zabehnute a budeme tipovat 5? Tiez nevidim v NHL PO (napr) ze by na lade nastupovali siesti hraci + brankar miesto piatich...

A ten argument, ze aby sa zabavilo co najviac ludi..no to mi je uz pekna zabava tipovat za "cudzi" tim.
Ale nie, namiesto toho sa tu budete bit do prs ze vy to aj tak odignorujete, zostanete v time len styria a buducu sezonu sa mozno vobec nezucastnite…
A co je na tom? :lol2: My by sme si to radsej odtipovali 4 tak ako tipujeme aj celu sezonu :!: Naozaj cely tento draft je totalna kravina a rad by som vedel, kto to vymyslel :D
Vy zabudate (alebo jednoducho ignorujete) fakt ze nepostupujuci tiperi sa do draftu musia sami prihlasit. Da sa predpokladat ze ti co sa prihlasia maju zaujem pocas PO aktivne tipovat a ze to nebudu mat u prdele lebo ich do toho iba niekto donutil ako sa to tu snazite prezentovat. Kto by o to nemal zaujem ten sa jednoducho neprihlasi (stale je pomerne vysoka snaca ze by sa potrebnych 14 tiperov do draftu vobec neprihlasilo a kvoli tomu by sa neuskutocnil)

Takze este raz – tiper ktoreho by ste si v drafte vybrali by vedel do coho ide (ze by v pripade vyhry zostal bez sosky) a mal by zaujem byt draftovany a zucastnit sa tak PO aj v “cudzom” time (zrejme by to - napriek tomu ze niektorym to tu nejde do hlavy - povazoval za vacsiu zabavu ako individualne tipovanie) a na zaklade toho sa da ocakavat ze by sa pocas toho PO naozaj snazil a nebral by to len ako nejaku “nudnu povinnost”.
kajo píše:Preco nechcem draft? Celu sezonu tipujeme vo stvorici a tak aj tato skutocnost prisposobena takktike. A teraz na PO mame menit nieco, co je zabehnute a budeme tipovat 5? Tiez nevidim v NHL PO (napr) ze by na lade nastupovali siesti hraci + brankar miesto piatich...
NHL sem neplet, ta sa nehra pre zabavu zucastnenych hracov …
Co sa tych tvojich dovodov tyka – co by sa tym draftom zmenilo? Kludne si dalej vy styria mozete tipovat podla vasej overenej taktiky tak ako aj doteraz, menit by ste nemuseli vobec nic - len by ste mali este “bonusovu” piatu kombinaciu tipov ktoru by ste mohli, ale nemuseli skusit do vasej taktiky zapracovat.
Cize ak by ste len trosku chceli, mozete ten draft “odignorovat” aj takym sposobom, ktory ho nesabotuje a nezabrani jeho uskutocneniu.
Staci jednoducho niekoho draftnut a potom ak naozaj chcete ho mozete ignorovat akoby ste ho v time ani nemali. pre vas co ste proti draftu by sa prakticky nic nezmenilo a ti co draft chcu by on neprisli :neviem:
petrik píše:Presne ako uz niekolkokrat v minulosti…
Mame tu “arogantnu” mensinu ktora sa za ziadnu cenu nie je ochotna prisposobit vacsine a vytrvalo bojuje za svoju pravdu aj keby co bolo a neustupi ani o krocik, dava tu vselijake ultimata…

Co mi to len pripomina? Keby som to mal hnat do extremu tak podobna definicia by mohla platit aj na islamskych teroristov :slap:
:hroza:

Konkretne treba ja jsem jen slusne odpovidal medikovi na jeho otazku "co se vam na draftu nelibi?" a hned jsem "arogantni extremista". :D Ale ja zapomnel, hrotime to tady predevsim my odpurci draftu..
Za “arogantne”, “situaciu hrotiace” a “extremisticke” povazujem tie reakcie ktore boli v zmysle ze ak sa draft uskutocni tak ho ja resp. moj tim odsabotujeme.

Ja osobne nikomu odmietavy nazor na draft neberiem, len mi nejde do hlavy ze neviete akceptovat a prisposobit sa situacii ked ste s tym nazorom vo vyraznej mensine (sorry ze vas hadzem vsetkych do jedneho vreca). Ak mate dojem ze pri vacsej ucasti na hlasovani by bol ten pomer hlasov iny tak kludne agitujte nech svoj nazor vyjadri ludi viac – cim viac tym lepsie. Ale z tych co sa vyjadrili doteraz je drviva vacsina za draft, napriek tomu vy ste odhodlani ho sabotovat, robite okolo toho bu-bu-bu az sa to nakoniec cele zrusi len aby “bol pokoj”… :thumbsdown:

To by naozaj bol taky problem niekoho pro-forma draftnut a potom ho pre mna – za mna kludne cele PO ignorovat akoby ani vo vasom time nebol ?
ze aky by to pre vas malo zmysel? No pre vas asi ziadny, ale pre tu vacsinu co draft chce by to vyznam malo v tom ze by sa predsa len mohol konat. A nikdy neviete ci by vam prave ten piaty clen aj keby ste ho naozaj ignorovali v konecnom dosledku nepomohol k lepsiemu vysledku… :neviem:
petrik píše: A nikdy neviete ci by vam prave ten piaty clen aj keby ste ho naozaj ignorovali v konecnom dosledku nepomohol k lepsiemu vysledku…
To si asi nepochopil. To je prave to, co nechteji.
A ja jim rozumim.

Jako jsou lidi, kteri si preji zraneni v tymu soupere, aby byl co nejslabsi, jsou naopak takovi, jako treba ja, kteri naopak chtej soupere v plne sile (a sebe samozrejme taky)..
ja si myslim, ze draft by sme uz mali nechat tak, odvtedy co ten napad vznikol sa viackrat neuskutocnil ako uskutocnil a ked uz sa uskutocnil, tak to bolo len s odretymi usami, nehovoriac o tom, ze ani nesplnil svoju povodnu myslienku

ale ako vidim a co sa mi paci, je tu prostrednictvom draftu, resp. predkol playoff snaha umoznit tipovat dlhsie viacerym tiperom, co sa mi vsak nepaci je to, ze to uz ide do takeho extremu, ze by hrali playoff vsetci, WTF :sok:

mozno by stal za zamyslenie prechod zo "zamorskeho" modelu na model "europsky" :hmm: takto by de facto zanikla moznost draftu a bolo by umoznene tipovat vsetkym tiperom od nevidim do nevidim :-D pretoze by tipovali vsetci celu sezonu, a to bud o titul, postup alebo zachranu

2 muchy by sme zabili jednou ranou :mojo:
Jinak aby bylo jasno, jsem sice proti draftu, z principu ktery jsem nastinil, ale jinak me tolik neurazi.

Co me urazelo, byla argumentace Chrise ohledne platnosti "hlasovani". :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES