Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

kajo píše:Napises nemenit veci za pochodu a nasledne si za to aby sa nieco MENILO, co v predsezonnych planoch ani nebolo.
Ono v predsezonych plánoch to byť ani nemohlo,lebo arek odišiel z komisie a riešito sa to v hodine 12 a to vy velmi dobre viete kajčo.
AndyF píše:
Chris píše:ked Ohlund spustil hlasovanie ste NIKTO nič nemali proti a hlasovali ste,čím ste to de facto uznali
:-O
no čo Andy není to tak?AK hlasovanie neuznávam tak do neho nejdem prípadne napíšem prečo tieto argumenty hoci.Nie to budem meniť až podla výsledku,vtedy sa nikto týmto neohanal
Jak mam rict, ze se mi to nelibi jinak, nez ze reknu, ze jsem proti?
V tom pripade vznasim proceduralni pripominku, ze Ohlund nedal hlasovat, jestli se bude hlasovat, a tim cele hlasovani povazuji za neplatne..
AndyF píše:Jak mam rict, ze se mi to nelibi jinak, nez ze reknu, ze jsem proti?
V tom pripade vznasim proceduralni pripominku, ze Ohlund nedal hlasovat, jestli se bude hlasovat, a tim cele hlasovani povazuji za neplatne..
Ale to si proti draftu,ok to bol hlas a ten každý uznava.Ale tieto argumenty o tom,že sa to nemá riešiť za pochodu,či sa malo pred sezonou nepovedal NIKTO a to nemyslíš vážne,že ked hlasovanie není podla tvojho gusta je zrazu hlasovanie neplatné
Ja neverim vlastnim ocim.
[quote="arek"]Ja chapem ako to bolo a mozme byt radi, ze sa tipuje dalej (vdaka ti Ohlund). Ale to, ze sa to nevyriesilo pred sezonou, je napriek okolnostiam fakt, na ktorom pri mojej argumentacii zalezi.

lenže to ,že to tak bolo si zapríčinil s velkej časti aj Ty,takže sa ani nečudujem,že takto argumentuješ pri tomto.A to ako chceš využiť to,čo si vtedy sám po....tým,že si to nedal janikovi a ludom okolo vedieť v dostatočnom predstihu?To hádam nemyslíš ani vážne.
AndyF píše:Ja neverim vlastnim ocim.
čomu neveríš starký?To,že na tuto dvojakost pri posudzovani veci si niekto dovoli poukázať?Vtedy ste to mali riešiť,to by som bral a dalo sa to riešiť, nie po funuse.Hlasovanie normálne prebehlo a nevidím dôvod prečo by sa malo zrušiť,len preto,že sa ti nehodí do krámu.
Chris píše:Kedže my v komisii sme to vedeli ešte počas trvania play off ,že arek chce skončiť, som si na túto tému písal s janíkom a ten mi načrtol optimistickejšie výhliadky ako toto,že by to mal byť úplný koniec KTL,že arek chce skončiť.
Chris píše:Hlasovanie normálne prebehlo
takze mame 26 hlasu z 88 a hlasovani probehlo? Kazdy referendum bez 50% je neplatne. tak pockejme az na tech dalsich 20 lidi
AndyF píše:
Chris píše:Kedže my v komisii sme to vedeli ešte počas trvania play off ,že arek chce skončiť, som si na túto tému písal s janíkom a ten mi načrtol optimistickejšie výhliadky ako toto,že by to mal byť úplný koniec KTL,že arek chce skončiť.
ano ale ty vieš,že toto mal arek sám oficiálne janikovi oznámiť,ak sa už rozhodol..MOhol by som napísať veci,kde sam arek povedal,že nad tým rozmýšla,nie,že to urobi,ale to nesmiem,lebo je to tajná téma.My sme sa bavili hypoteticky,tam si arek nechal otvorené zadné dvierka s tým,že uvidí sa počas leta.A ak sa už rozhodol tak im to povedať odo mba to bolo jedna pani povedala.VEd aj Ohlund písal,že si to všimol len náhodou,vedieť skôr,riešili to už vtedy.
hosi hosi, nehadajte sa zas :roll:

poviem to takto z mojho pohladu, v tejto chvili pre pre mna smerodatne co povie Ohlund, to je v tejto chvili z mojho pohladu sef KTL Gary Batman, Bernie Ecclestone, proste niekto kto sa otmu venuje a obetuvava svoj volny cas pre nas

arek, ty si to po*ral tym ako si to proste nechal tak cele bez nejakeho poriadneho vyriesenia, ujal sa toho Ohlund, opytal sa ludi co chcu, ak su ludia za draft, je potrebne to respektovat, jedine ak ohlund povie ze chce vyjadrenie vacsiny ludi aby to malo vahu tak sa mozme ohanat poctami, inak je podla mojho postacujuca nadpolovicna vacsina hlasujucich, kazdy ma moznost hlasovat, nikomu nieje branene.

Ohanat sa GMs ma zcasti svoje opodstatnenie, nech sa este vyjadri kazdy GM, ktory sa este nevyjadril, ak bude vacsina za tak nieje o com, ak budu nerozhodny tak sa treba riadit hlasom ludu a ak budu zasadne proti treba vyhlasit este raz hlasovanie a nastavit presne pravidla aby sa urcilo teda co bude

komisia pokial viem nieje, vsetci alebo vacsina na to prdi, a teraz opat budu vsetci urputne bojovat ci uz za alebo proti niecomu... zas akurat sa znechutia ludia, uz je to taka tradicia by som povedal co sa tejto temy tyka :hroza:

a ak je to tak velky problem tak treba teraz vyhlasit volbu komisie - 3-5 clennej ktora to rozhodne, vec vyriesena
janik píše:
Ohanat sa GMs ma zcasti svoje opodstatnenie, nech sa este vyjadri kazdy GM, ktory sa este nevyjadril, ak bude vacsina za tak nieje o com, ak budu nerozhodny tak sa treba riadit hlasom ludu
už teraz sa väčšina GM vyjadrila za draft,tý 4 na tom už nič nemôžu zmeniť,stačí si tu spočítať hlasy. :wink: A to pm o hlasovaní dostali práve len GM.SAmozrejme Ohlundovo rozhodnutie budeme rešpektovať všetci,vieme,že je to ferový chlap,vie koho predovšetkým hlasy chcel počuť,tý sa aj väčšinou už vyjadrili ,povedali svôj názor na vec a aj ked sa mu to či ono lúbi či nelúbi tak vždy rozhodoval spravodlivo. :)
Ja som samozrejme proti.
AndyF píše:
Chris píše:ked Ohlund spustil hlasovanie ste NIKTO nič nemali proti a hlasovali ste,čím ste to de facto uznali
:-O
Jediny nechavam, jde ti o dobro souteze, protoze se jakoby zapoji vic lidi..
ano o to ide,už som to vysvetloval v minulosti.Su chalani ktorý tipujú pravidelne a poctivo každý den ale majú smolu,že su v tímoch s ludmi ktorý na to bud prdia,zabúdaju tipovať atd a to sa prejaví na výsledkoch tímu.Takže do play off nepostupia a tu by sme im mohli dať šancu si to play off zahrať,ako takú "odmenu" za ich snahu,lebo povedzme si na rovinu,ludí čo nemajú výsledky a maju vela N nikto do tímu nezoberie.Okrem toho boli tu aj prípady,ked tímy nedotipovali vôbec súťaž,čím ju znehodnotili,ked videli ,že do play off nepostupia.A to by teraz odpadlo,lebo by ludia o čo mali hrať aj napriek tomu,že ich tím do play off už nepostupi.
:arrow: Mohol som sa rozhodnut skor o svojom konci? Mohol. Ale svoju chybu som si odpracoval tym, ze som Ohlundovi s mnohymi vecami pred sezonou pomohol tak, aby vsetko prebehlo v poriadku.

:arrow: ze sme sa nevyjadrili jasne proti? Ved sme hlasovali proti, tak ako co viac? A neni to tak, ze tu teraz idem draft bojkotovat alebo co. Ja sa len snazim vysvetlit vam, ze ked vacsina za hlasuje za, nemusi to byt dobre riesenie. Lebo ked vam niektori GMs nenadraftuju, tak to bude naozaj akurat tak komedia.
arek píše::arrow: Mohol som sa rozhodnut skor o svojom konci? Mohol. Ale svoju chybu som si odpracoval tym, ze som Ohlundovi s mnohymi vecami pred sezonou pomohol tak, aby vsetko prebehlo v poriadku.

ano a za to ti dakujeme aj ty si prispel tak velkou mierou k štartu KTL.Tak ako ostatný,ktorý priložili ruku k dielu a hlavne Ohlundovi.Ale operovať tým,že sa to neriešilo pred sezonou,ked vieš sám ,že sa to dalo dokopy hadam za týžden a ešte den pred štartom KTL neboli všetky veci vrátane zmluv atd pokope tak to bolo trošku vedla,lebo logicky nebol čas tieto veci riešiť už pred sezonou.Vieš,že ten draft som vždy riešil aj u teba v komisii a vytiahol by som ho aj teraz.Takže ked už sa GM ktorých sa Ohlund pýtal väčšinou vyjadrili ZA malo by sa to akceptovať a ako to vidíš riešili buducu sezonu,ked na to bude čas.

:arrow: ze sme sa nevyjadrili jasne proti? Ved sme hlasovali proti, tak ako co viac? A neni to tak, ze tu teraz idem draft bojkotovat alebo co. Ja sa len snazim vysvetlit vam, ze ked vacsina za hlasuje za, nemusi to byt dobre riesenie. Lebo ked vam niektori GMs nenadraftuju, tak to bude naozaj akurat tak komedia.
Arek ale hlasoval si,to že si proti draftu,to je v poriadku,ale tieto veci o zrušení hlasovania ste vytiahli až ked bol jasný výsledok hlasovania GM a to je zásadný rozdiel.Ked už to hlasovanie prebehlo,mal by sa výsledok rešpektovať..Za to chcem len to aby ste ukázali,že výsledky hlasovania aj vy rešpektujete a sme si všetci rovný a nedelíme sa na osobnosti KTL a radových tipérov.Ako samozrejme váš názor rešpektujeme.Ale bol by som rád,keby ste aj vy pochopili,o čo ide zase druhej strane.Dobré riešenie nemusí byt ani to ani ono,vždy sa nájdu názory proti niečomu konsenzus hádam nikdy. Ja dúfam,že chalani ukážu svoju velkost tým,že sa toho tiež zúčastnia.Lebo tým vyšlú jasný signál,že ked niečo neni podla nich,tak to nebudu bojkotovať len preto,že sa nevyhovelo ich prianiam.Aj ked ich názor bol v menšine a vedia sa prispôsobit aj ked to zrovna není podla ich gusta.My sme váš názor a výsledky hlasovania po minulé roky rešpektovali..NIč viac nič menej.
Chris píše:ale tieto veci o zrušení hlasovania ste vytiahli
ja som nic o zruseni nevytiahol.
Mimochodom ta moja prva sprava bola smerovana hlavne k Ohlundovi, aby si uvedomil, co hrozi. Ja tu nebojujem proti vam..
To je ich právo,nechcu ich problém i rozhodnutie,ale za to,to nemusíme zrušiť,len preto,že si oni presadia svoje.Ked je väčšina ZA tak nech oni svoju šancu využiju.NIč viac nič menej.
no, tak ty ked vyhras titul s EI sposobom, ze prejdes 2 kola cez superov, ktori budu hrat so 4 hracmi, zatial co vy v 5tich, tak ti to mozno nepride komicke a budes este aj spokojny, ale mne to veru komicke pride, a keby takym sposobom mam vyhrat prvy (vytuzeny) titul s BA, tak by som sa z neho ani netesil. To tiez radsej nenadraftujem, ak by som mohol/mal v PO celit superovi, ktory do toho pojde s tymto "handicapom".
Chris píše:... tieto veci o zrušení hlasovania ste vytiahli až ked bol jasný výsledok hlasovania...
To byl vtip, na zaklade tve divne logiky ohledne moznosti hlasovat proti.

Jinak, ze se pravidla nemeni behem hry (ani hlasovanim), to je takovy bezny uzus, ktery zvysuje duveryhodnost ve hru.
AndyF píše:
Chris píše:... tieto veci o zrušení hlasovania ste vytiahli až ked bol jasný výsledok hlasovania...
To byl vtip, na zaklade tve divne logiky ohledne moznosti hlasovat proti.

Jinak, ze se pravidla nemeni behem hry (ani hlasovanim), to je takovy bezny uzus, ktery zvysuje duveryhodnost ve hru.
Andy ale ved to už pochop,že KTL sa dala dokopy tuto sezonu za týžden aj s cestou a na pravidla nebol čas.Ale toto není úplná novinka a v minulosti už to aj prebehlo a bez problémov.Takže toto je výnimočná situácia na buduci rok sa draft vytiahne už pred začiatkom sezony to si môžeme všetci tu povedať už teraz.
arek píše:.
no, tak ty ked vyhras titul s EI sposobom, ze prejdes 2 kola cez superov, ktori budu hrat so 4 hracmi, zatial co vy v 5tich, tak ti to mozno nepride komicke a budes este aj spokojny, ale mne to veru komicke pride, a keby takym sposobom mam vyhrat prvy (vytuzeny) titul s BA, tak by som sa z neho ani netesil. To tiez radsej nenadraftujem, ak by som mohol/mal v PO celit superovi, ktory do toho pojde s tymto "handicapom".[/quote]

Mne príde hlavne komické,ak by chalani nedraftovali.Lebo by tým ukázali,že ich nezaujíma názor "väčšiny GM" a urobia si svoje aj tak,či tak.A to do kolektívnej hry by podla mna nemalo patriť.My sme ukázali,že vaše pravidlá vieme rešpektovať po minulé roky,tak by bolo fajn to vidiet aj naopak.A tým by sa vydal signál,že tu sme si všetci rovný a nekopeme každý tak ako sa to len nám hodí.

Takže inými slovami,ak si niekto postaví hlavu,aj ked bude v menšine vyjdeme tomu v ústrety len aby to nebolo "komické"? :wink: Ja verím a dúfam,že kajčo a další chalani su ferový chalani a ukážu,že im tiež ide o hru a nielen vlastný názor a nebudu kaziť chalanom čo tipuju pravidelne a do draftu by sa prihlásili hru..A nebudu robit prieky len aby si to svoje videnie dosiahli.Lebo tak sa nedostaneme nikam a vydáme signál,robte si každý čo chcete,ak budete moc na tom trvať,my vám ustúpime.
:scare: :nervozny: :scare:
čo sa vám vlastne na tom drafte nepáči ?
Že si môže zatipovať čím viac tipérov ? kedže hlavne na to bola táto stránka vytvorená ?
alebo aký je vlastne dôvod proti ?
Takže ak náhodou postúpime do play off, musím si do tímu zobrať niekoho, koho vôbec nepoznám a prakticky 6 kôl ma nezaujímal, len aby som mu urobil radosť, že pekne tipoval? :fucker2: Každý, kto nebol spokojný s tímom mohol kedykoľvek odísť a ak tipoval dobre je veľká šanca, že by ho zobral niekto iný. A zaujímalo by ma či bude nejaký zozonam tipérov, z ktorých si musím vybrať alebo si môžem vybrať kohokoľvek. A samozrejme poradie draftu.

Ale čo tak sa inšpirovať Svetovým pohárom a urobiť tím z najlepších tipérov nepostupujúcich tímov?
Presne tak. Celou zakladni cast mame jako tym jediny cil a tim je playoff. A na ten vrchol sezony, ktery ma byt odmenou za kvalitni tymove vykony, jsme NUCENI mezi sebe vzit ciziho hrace, kteremu je nas klub uplne ukradenej...

Pokud se do PO nedostanu, tak o to vetsi motivaci mam do dalsi sezony.

Je mi to celkem jedno, jen doufam, ze nebudou manazeri do draftu nuceni a ze budeme moci nastoupit jen ve ctyrech. Sice to bude jedno dlouhe PK, ale budem si s tim muset poradit. :cinka: :cup:
Určite som nechcel rozhádať forum, čakal som kludnejšiu diskusiu, nevedel som že proti draftu je tu až taký hejt. Malo sa to riešiť skôr ale priznám sa ja som zo začiatku sezony s draftom ani nepočítal pretože tiež ho nemám rád... Pred vianočnými sviatkami mi to Chris spomenul že nech sa spýtam tipérov, tak som to tu nadhodil, ale vidím že by to dopadlo ako fraška keby hned 5-6 tímov to odignoruje a hrali by radšej oslabení. A fakt že proti sú hlavne stálice KTL tiež zaváži, po tolkých rokoch už musia vedieť čo je dobré a čo sa im na KTL páči viac, noví tipéri prichádzajú a odchádajú ale títo stáli tu budú aj v dalších sezonach (teda ked ich nevyženieme draftom :giggle: ), tak ten draft asi už nemá cenu riešiť ani do budúcna lebo by to dopadlo podobne..
Nebudeme to teda meniť za chodu a ostane to po starom, ked je niekomu lúto že kvalitní tipéri ako TA a spol si možno nezahrajú PO tak máte ešte jedno kolo na trejdy..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS