Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

all star game 2014

potvrdzujem
medik911 píše:pozorovateľa ?:D
kajo píše:rolbara :jn:
Ticho tam, chtěl jsem se nenápadně vmísit do davu :-D
EI tusim chcu byt v all star game silou mocou vsetci... Milos, Wildcelt a Nabby to uz maju vo vrecku a Fortune sa snazi jak drak byt najlepsim jednotlivcom v tretom kole... TA sa ho ale zatial drzi ako kliest, bude to este zaujimave :petrik:
z nasej konferencie to ma zatial v tretom kole najlepsie rozohrate Baffy, 3 body pozadu je leci a 4b Dawe4
Ako bude tak bude :-D
Takže do duelu ALL STARS GAME za našu konferenciu nominujem :

SKORPION
REDY
FLYERS FAN
5 tipérov z ktorých danchez vyberie 2 ludí do duelu je takáto:

Lukáš 33
TA(David8)
dejf
j0man
Joe S.
Takže se stala jedna změna, Dekinko se rozhodl že se nezúčastní ASG. Nahradí ho teda honziss!

Nominace ASG 2014:

AndyF
Dawe4
Janik

Následujících pět tipérů ze kterých bude vybírat Chris:

Deco2508
Juraj99
Petrik
Canesman
Leci

:klobuk:
Takže môj výber pre dancheza do ASG - sú tieto 2 mená:

Canesman
Deco2508
Vybírám uživatele:

Lukáš 33
TA
Ďakujem GM z tábora protivníkov za vloženú dôveru; verím, že ich nesklamem a spoločne porazíme ich tím.
OK, takze pre uplnost dodam ze s GMs sme sa dohodli ze o vysledku rozhodne sucet 7 najlepsich vykonov v jednotlivych timoch, v pripade remizy klasicke "predlzenie" cize sucet vsetkych 10 tiperov.
najazdy tento rok nebudu
Uz to chapu, odhlasovali ste si retro..
Mel jsem davat pozor..
danchez píše:Takže se stala jedna změna, Dekinko se rozhodl že se nezúčastní ASG. Nahradí ho teda honziss!

Nominace ASG 2014:

AndyF
Dawe4
Janik

Následujících pět tipérů ze kterých bude vybírat Chris:

Deco2508
Juraj99
Petrik
Canesman
Leci

:klobuk:
ak to spravne chapem tak som vybrany samotnym GM, tak potvrdzujem ucast teda ak je este cas :-D
mam pocit ze som este neoznamil bodovanie, takze:
5b za presne uhadnuty vysledok
3b za uhadnutu remizu alebo vyhru + golovy rozdiel (napr. tip 3:1 a vysledok 4:2)
2b za uhadnuty tip 1 / 2, ale neuhadnuty golovy rozdiel (tip 3:1 a vysledok 4:3)
0b za uhadnute :ho*no:
ja taktiež potvrdzujem účasť a chcem sa poďakovať za prejavenú dôveru :) ... petrik, kvitujem zorganizovanie ASG, retro štýl s presnými výsledkami nemá chybu! :cool:
Ďakujem za dôveru a ide sa na to dnes páni :-D
Hlavne nech je :oslava: :hop:
Tak vítězství máme v kapse. :oslava: Ale to co jsem předvedl já. :hroza: Stydím se. :slap:
Dawe4 píše:Tak vítězství máme v kapse. :oslava: Ale to co jsem předvedl já. :hroza: Stydím se. :slap:
Obrázek

DIKY ZA TO, ZE JSI..
:groupwave: tak díky všem zúčastněným hoši a gratulace k výhře, teď je zase porážet v týmech :ciga:
sfukli sme ih ako sviecku vo vetre :-D
esteze sa do ASG dostal aj Dawe4
Gratulujem k výhre členom Derrylovej konferencie pod vedením dancheza,boli ste lepší dnes a zaslúžene ste vyhrali. :klobuk: Dakujem všetkým zúčastneným za pekný duel a petríkovi,že si ho presadil a velmi pekne zorganizoval. :clap: :klobuk:
Tak dokázalo sa kto je lepšíí :) Nechcem byť zlý, ale nenechám si to , Wild padol :-P
Pekná pauzička to bola, a teraz makať timovo :) som rád, že som sa mohol zúčastniť ASG :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS