Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

all star game 2014

pozeral som v archive ako to vyzeralo minuly rok:
http://www.hokejforum.com/all-star-game ... t8458.html

Tipovali sa presne vysledky :hmm:

Mam otazku – do akej miery ste schopni (tak aby vam to zas nezozralo pol dna) zabezpecit tipovanie ASG na stranke?

Osobne vidim 3 mozne scenare:
1) “Retro” ASG – cely zorganizovany tu na HF, tipovanie formou postov v topiku tak ako za starych cias, manualne vyhodnotenie mojou malickostou
2) ASG ciastocne na KTL stranke – napr. by sa tam aspon zadavali tipy, ktore by boli viditelne iba pre spoluhracov z AS timov. vyhodnotenie by som urobil ja manualne. Bolo by toto na stranke moc narocne na pripravu? A je rozdiel v komplikovanosti pripravy pri tipovani presnych vysledkov alebo standardne 1-X-2 ?
3) ASG komplet na KTL stranke ako minuly rok – o tom sme sa bavili ze by to bolo organizacne prilis narocne pre areka/ohlunda, ale mozno sa nieco zmenilo odvtedy?

Ja osobne nemam problem s moznostou c.1, ale ak sa to da bez zbytocne velkej namahy o nieco ulahcit nebudem sa branit :D
Já bych to hodil do retro kabátku. :) :yes:
retro :thumbsup:
Jednoznačně retro
Moja predbezna predstava je asi takato:

Nasledujuce tretie kolo bude trvat prakticky az do ASG, takze zacat veci riesit az po nom by uz bolo asi neskoro.
Za GM vyberov jednotlivych konferencii teda navrhujem GM timov ktore budu po druhom kole vo svojich konferenciach na prvom mieste, ak ti nebudu mat zaujem tak GM druheho timu v poradi atd.

Dalsi vyber by som nechal rovnaky ako vlani – do vyberov oboch konferencii automaticky 3 najlepsi tiperi z tabulky jednotlivcov po 2 kolach + najlepsi tiper tretieho kola. To uz spolu s GM bude 5 clenov timu.
Dalsich 3 si kazdy GM moze vybrat sam a poslednych 2 si vyberu navzajom zo skupin 5 tiperov ktore si vopred pripravia.

To este do detailov doriesime po skonceni druheho kola ked bude jasne kto bude robit GMs.

Chcel by som spravit take male referendum ci chcete tipovat 1-X-2 alebo presne vysledky ako vlani. Ja osobne som za tie presne vysledky, nech je to trosku vynimocne
Presné výsledky :good:
Přesné výsledky. :yes:
Presne vysledky :andy:
presné výsledky :wink2:
To, co napisali vyssie.
To, čo napíšu aj nižšie
retro a presné výsledky
Né že by se mě nějaké All-Stars týkalo, ale také jsem pro přesné výsledky :)
Tak druhe kolo nam skoncilo a mozeme teda oznamit prvych ucastnikov ASG 2014 !

Cest viest ako GM vyber Derrylovej konferencie pripadla danchezovi z timu Hungry Piranhas :!:
V jeho time by nemali chybat traja najlepsi jednotlivci Derrylovej konferencie po 2 kolach: Minnesota1 z RT, Viking medik911 a danchezov timovy kolega Dekinko (ma lepsi priemer umiestneni ako honziss s rovnakym poctom bodov).

Vyber OpenFireovej konferencie povedie do boja stary lisiak Chris z Evil Insiders :!:
Doterajsiu dominanciu timu EI potvrdzuju aj Wildcelt s Nabbym, ktori si spolu s jojuskom z BA vybojovali priamu miestenku do ASG ako traja najlepsi jednotlivci vo svojej konferencii.

Blahozelame a prosim vsetkych nominovanych aby tu potvrdili svoj zaujem zucastnit sa ASG ;)
Potvrdzujem :good:
potvrdzujem :)
potvrdzujem. uz sa tesim :hop:
Potvrzuju :oslava:
honziss jasne viedol cele druhe kolo, od zaciatku az do konca, neviem, ci sa to v jednotlivcoch podari niekomu este pocas sezony a nie je nominovany, pricom sa robil vyber prave iba z dvoch kol, z ktorych jedno cele kolo uplne ovladol, divne
Potvrdzujem :yes: . Po rokoch tipovania sa konecne po 1x zucastnim i ASG
Potvrdzujem
Pali_Caps píše:honziss jasne viedol cele druhe kolo, od zaciatku az do konca, neviem, ci sa to v jednotlivcoch podari niekomu este pocas sezony a nie je nominovany, pricom sa robil vyber prave iba z dvoch kol, z ktorych jedno cele kolo uplne ovladol, divne
honziss aj Dekinko maju rovnaky pocet bodov, obaja vyhrali jedno kolo, takze rozhodlo lepsie umiestnenie v tom druhom kole – dekinko ma okrem vitazstva v 1. kole 41. miesto v druhom kole, honziss okrem vitazstva v druhom kole ma tusim 57. ci ake miesto v prvom kole…

Zatial su nanominovani iba 4 z 10 clenov timov, takze honziss ma stale sancu dostat sa na jedno zo zvysnych 6 miest ;) na mieste dancheza by som ho urcite do timu bral
Potvrzuju :jn:
TT1905 píše:Potvrzuju :jn:
pozorovateľa ?:D
rolbara :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG