Tak začínáme ... abychom začli trošku z ostra, tak jsme si vybrali zajímavé zpovědníky :giggle:


Obrázek


tomasinho #1



Pro ty, co tě neznají zkus se představit. Kolik ti je let? Odkud jsi?

Jmenuji se Tomáš, je mi 23 a jsem z Havířova,. Jsem studentem žurnalistiky a jednou bych rád byl sportovní komentátor.

Dělal/děláš nějáký sport?

Hrál jsem asi 6 let fotbal, ale nebyl to žádný zázrak. Teď si rád zahraju tenis či zajdu do posilovny.

Jak jsi se dostal k HF?

Přes doporučení kolegů z Eurofotbalu, kde jsme měli takovou svou NHL komunitu a využívali k diskuzi staré články. Fantomas s Palim se bavili se o HF zmínili a od té doby zde chodím.

Podle čeho vznikl tvůj nick?

Ten vznikl ještě v dobách, kdy jsem byl teenager a nevěděl jsem, co vymyslet. Je to vlastně mix jména Tomáš a mého tehdy nejoblíbenějšího hráče Ronaldinha.

Čí příspěvky nejraději čteš?

Fúha, to je těžká otázka, nevím, jestli dokážu vyjmenovat jednoho člověka. Každopádně můžu říct, že moc nemusím detroitské forum, protože se tam věčně fňuká, optimismus tam nenajdeš. Ale asi je to tím počtem lidí. Týmy, které nemají tolik fanoušků na HF, to mají v pohodě podle mě.

Znáš se s někým z HF osobně?

S fantomasem, ale viděli jsme se osobně vlastně jen jednou. S pár dalšíma jsem v kontaktu přes Facebook.

Fandíš Anaheimu Ducks, proč právě Ducks? A kdy to začalo? Co byl ten impuls?

No to už je dávno. Jako malý kluk jsem sledoval vždycky na Primě magazín NHL Powerweek a zalíbily se mi dresy a taky pěkné akce Kariyi se Selannem. A už to bylo. Ale takhle aktivně jako nyní sleduju pár let, kdy jsem k tomu víc vrátil.

Obrázek


Komu by jsi fandil když ne, Ducks?

No, tak asi Pittsburghu, který jsem jako malý měl rád a stále mu přeju. Nebo Ottawě, kterou mám rád a třetí možnost je Colorado, které jsem měl taky jako mladší rád.

Největší hokejový moment, který se ti vybaví?

Ačkoliv by se možná slušelo napsat SC Ducks, tak tady prostě musí být Nagano. Sice jsem měl necelých 6, ale už tehdy jsem to docela dost prožíval, protože jsem se díval s bráchou a taťkou.
Obrázek


5 tvých nejoblíbenějších sportovců?

Musí být stále aktivní? Pokud ano, tak místo Kariyi Bobby Ryan.

Paul Kariya, Teemu Selanne, Steven Gerrard, Andy Murray, Daniel Agger.

Obrázek


Sleduješ i ELH, popřípadě, komu fandíš?

Sleduji, jelikož pracuji jako statistik na zápasech Vítkovic. V televizi si to ale dobrovolně asi nezapnu teda.

Jakou hudbu posloucháš a kterou momentálně nejvíce?

Nebráním se prakticky žádné hudbě, ale jsem především rocker. Mám rád starší rock, 70. léta, 80. léta, z dnešní tvorby mi toho až tak moc neříká. Kdyby měl vybrat něco dnešního, tak asi Foo Fighters, ale ti taky jsou na scéně už od 90. let.


Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.)




Nějaký (ne)příjemný komplex z mládí?

Není to nic, s čímž bych se rád chlubil, ale voda, tedy konkrétně plavání. Komplex z vody spojený s nepříjemnými zážitky z povinného školního plavání v 2. třídě.

Možná trošku komplex z výšky, jelikož jsem moc nevyrostl (asi 174 cm), takže NHL bych si nejspíš nezahrál.

Jste GM týmu X(dosaď si x), máte možnost udělat jednu jedinou věc - vyměnit hráče za jiného, bechnout někoho, upnout někoho, vyhodit trenéra vždy 1:1 - co to bude?

Ouč, to je hrozně těžké, protože těch věcí by bylo hrozně moc. Ale asi království za Bobbyho Ryana, jeho trejd jsem těžko překousával a mrzí mě doteď. Sice nám přinesl Silfverberga a 1. kolo (Ritchie), ale Bobbík je srdcovka. Za něj bych snad obětoval i Fowlera a to je co říct.

Který tým by si zasloužil, bez ohledu na pořadí a loterii, dostat první volbu draftu? (doplňující otázka - Proč práve Detroit?)

Tak tohle je těžká otázka, protože jednoduše nejde říct, kdo si to zaslouží. Přál bych ho asi Ottawě.

Květnová sobota...seš sám doma rozvalený v gauči a v telce běží v přijatelný čas sedmý zápas jistě napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka zní: přepneš to na Babovřesky NEBO půjdeš uklízet haraburdí v garáži?

Tak nehledě na obsazení bych určitě pustil hokej. A kdyby náhodou ne, tak si radši něco dobrého přečtu.

Znáš nějaké skutečně slavné fanoušky ´svého´ klubu? Aspoň tři..

Popravdě teď vůbec nevím. Ale doufám, že jednou budu „slavným“ já sám, takže pak bych to mohl být já.


Příklepy


Hráč kterého nesnášíš? Claude Giroux. pzn. :neviem:

Tým, který nesnášíš? Philadelphia pzn. :bee:

Crosby x Ovechkin? Malkin

Nejhezčí dresy? Jednoznačně třetí dresy Pens

Obrázek


GM, kterého nemáš rád? Burke, Hextall

Oblíbený GM? Jim Nill

Tip na vítěze SC: Samozřejmě Ducks ne? (případně teda safety choice Capitals).

Nejoblíbenější film? Forrest Gump

Nejoblíbenější seriál? Dva a půl chlapa

Nejoblíbenější song? Guns n Roses – November Rain



Oblíbený herec/ka? Tom Hanks/Emma Watson



Díky tomasinho za rozhovor, další je na řadě Rono. :klobuk: