Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Questions - Rono

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

Dalším zpovědníkem je Rono a jeden z nejvíce známých fanoušků Philadelphie Flyers :wub:


Obrázek


Rono #2



Pro ty, co tě neznají zkus se představit. Kolik ti je let? Odkud jsi?

Jmenuji se Adam. Od narození bydlím v Příměticích u Znojma na sídlišti, supr oblast pro dětstkej život. Je mi 19 let, momentálně jsem v maturitním ročníku na gymnáziu, od narození jsem neslyšící, od 2 let tedy nositelem kochleárního implantátu.

Dělal/děláš nějáký sport?

Tak tady se asi rozepíšu. :giggle: Začal jsem v 5ti-letech s fotbalem, u kterého jsem zůstal dodnes. Největší zkušenosti pak jsou určitě z 1. SC Znojma, s nimiž jsem si zahrál MSFLD (moravsko-slezskou fotbalovou ligu dorostu) a z divizních Tasovic. Momentálně jsem se na jarní část sezóny vrátil do mateřských Přímětic, hrající krajskou I.B třídu. Kde budu hrát od léta, to zatím nevím a nechci ani předbíhat. Bez fotbalu bych nedokázal žít plnohodnotnej život, to vím.

Od první třídy do deváté jsem pak hrál for fun i florbal, ale po standartních výkonech na turnajích za naší ZŠ si mě vyžádali v TJ Znojmu, kde jsem to zkusil, ale vydržel tam asi jen tři měsíce, zjistil jsem, že ten vrcholovej florbal pro mě není. Je to takový nemastný, neslaný... Nemůžu si pomoct. Ale v jednom zápase proti Vyškovu jsem si dal 5 bodů a aspoň jednou jsem se cítil jak Gretzky. :sarcasm:

Od šesté třídy do deváté jsem pak chodil do sportovní volejbalové třídy, v 7. třídě vyhrál krajský pohár, když jsme asi po pěti letech ukončili nadvládu Volejbalu Brno. Po devítce i přes veškerá přemlouvání od spoluhráčů i trenérů jsem to zabalil, nekontaktní sporty mě taky prostě moc neberou. Max. for fun a když už, tak to musí být plážovej beach volejbal.

V devítce jsem pak na žádost amatérského trenéra basketbalu, který tehdy hrál tady za Znojmo, prošel i první ligou v Hradci králové, zkusil i ten basket. Prej mi šel, ale já prostě se rozhodl pokračovat od střední jen s fotbalem. A nelituju.

Jak jsi se dostal k HF?

Wow, tak to už ani nepamatuju. Ale mám tušení, že to bylo díky nhlpro.cz. Teda, na ten web jsem ani nečuchl, ale na ty jejich tehdejší online přenosy TDL a FA trhu jsem velmi rád chodil a myslím, že jsem tam narazil i na banner, který odkazoval na HF. Od té doby jsem začal psát novou kapitolu a jsem za ní moc rád. HF je super fórum a doufám, že budu mít možnost i za 40, 50 let se zde s místními občas podělit o různé názory z ligy lig a nejen to.

Podle čeho vznikl tvůj nick?

Rono? R=Rivaldo, O=ROmário, N=RoNaldo, O=RonaldinhO ... brazilské kvarteto, každej spojenej s mým nejoblíbenějším celkem - FC Barcelonou, jak sem to a kdy dal dohromady, jakou náhodou, to už ani nevím. :giggle:

Čí příspěvky nejraději čteš?

Captain Crunch.

Znáš se s někým z HF osobně?

No, to ještě bohužel ne. Ale měl mě vidět dejf, který na mě měl i počkat, ale vzdal to. a pak martin83, všemi zde :antry: oblíbený, měl za mnou dojít v sobotu, ale nedošel.

Fandíš Philadelphii, proč právě Flyers? A kdy to začalo? Co byl ten impuls?

O tom jsem se už i na chatu nejednou zmínil. Můj strejc už od nějakého NHLka 99 pravidelně hrával za Flyers, miloval Lindrose s LeClairem. Už mi to utkvělo v paměti a když odešel na VŠ a já s ním omezil kontakty, ztratil se i můj zájem o NHL. Po výluce 2004/05 sem však se začal o ní zajímat, avšak svůj oblíbený klub sem našel až v r. 2008. Byla to Philadelphie. A to hlavně díky Girouxovi, o kterém jsem se čirou náhodou dozvěděl už během draftu 2006, sledoval ho pravidelně (teda jen stats, zápasy živě ani ne). U Flyers jsem už zůstal a nelituju. Jen mám stále jedno nesplněné předsevzetí. Až teprve vyhrajou ten cup, umřu pak šťastně. Jinak nikoliv. :jn:

Obrázek

Komu by jsi fandil když ne, Flyers?

Calgary. Iginlu jsem miloval od NHL 2001. Díky němu jsem měl velmi rád i Conroye a Kiprusoffa.

Obrázek


Největší hokejový moment, který se ti vybaví?

Gho gól v game 3 ve finále SC '10. A ten druhej pak Game 7 u nás v ELH, mezi Znojmem a Slavií Praha. Rozhodovalo se na nájezdy, bohužel postoupila Slavia. Tehdy jsem to obrečel a myslím, že na to nikdy nezapomenu.

Obrázek


5 tvých nejoblíbenějších sportovců?

Number one is Xavi! Giroux, Messi, Iginla. Pátej už imo je Gostisbehere. Pokud ale ještě ne, tak bych ukázal na Voráčka. Ale budoucnost u mě patří Ghostovi, imo.

Sleduješ i ELH, popřípadě, komu fandíš?

Od odchodu Znojma do první ligy již ne. Jen vloni jsem sledoval teda finále, protože tomu Litvínovu se to nedalo nepřát. Jsem rád, že to dal.

Jakou hudbu posloucháš a kterou momentálně nejvíce?

Tak různě od všeho snad. Shakiru, Bruce Springsteena, Enyu, Don Omara, Michala Hrůzu... Momentálně nejvíc asi Shakiru a Hrůzu.

Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.)

Tohle bude asi fakt nechutný. Ale prostě vždycky, když mě chytne sraní, tak dlouho (1h min) zatlačuju pro dobrej pocit. (LOL). A pak před každým zápasem se pořádně vys*at a cestou na hřiště poslouchat 'Somwhere by Jackie Evancho', motivuje mě to.

Nějaký (ne)příjemný komplex z mládí?

Hmm, nic mě nenapadá, asi žádnej (ne)mám.

Jste GM týmu X(dosaď si x=Flyers), máte možnost udělat jednu jedinou věc - vyměnit hráče za jiného, bechnout někoho, upnout někoho, vyhodit trenéra vždy 1:1 - co to bude?

Upnout MacDonalda za koule do průvanu. Teda, vlastně to bych měl Holmgrena, že...

Který tým by si zasloužil, bez ohledu na pořadí a loterii, dostat první volbu draftu? (doplňující otázka - Proč práve Detroit?)

Shodou okolností bych i bez toho doplňku zvolil Detroit. Pravidelný účastník play-off, dlouhodobě contender team, ovšem trochu zažívá pád a myslím, že Matthews by mu prospěl a zasloužil by si ho.

Květnová sobota...seš sám doma rozvalený v gauči a v telce běží v přijatelný čas sedmý zápas jistě napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka zní: přepneš to na Babovřesky NEBO půjdeš uklízet haraburdí v garáži?

Šlágr TV!

Znáš nějaké skutečně slavné fanoušky ´svého´ klubu? Aspoň tři..

Osobně ne. Světově přes média? Hulk Hogan, David Boeranaz, Mark Wahleberg (sice prvotne fandi Eagles, ale v NHL fandi Flyers).

Obrázek

pzn. David Boeranaz, známý nejvíce jako Sběratel kostí, několikrát viděn na zápasu Flyers i na tréninku Flyers na střídačce apod...

Příklepy


Hráč kterého nesnášíš? Malkin, Perry, Rinaldo...

Tým, který nesnášíš? Pittsburgh, Rangers

Crosby x Ovechkin? Ovečkin

Nejhezčí dresy? Flyers, Blackhawks

Obrázek

GM, kterého nemáš rád? Bergevin

Oblíbený GM? Hextall, Nill

Tip na vítěze SC Washington

Nejoblíbenější film? Goon

Nejoblíbenější seriál? Dva a půl chlapa

Nejoblíbenější song? Alive - Empire of the sun


pzn. :good:

Oblíbený herec/ka? Mark Wahlberg, Jennifer Aniston, Tom Hardy, Paul Walker


Díky za rozhovor Rono, kdo bude další na řadě, zatím není známo asi bude anketa :) :klobuk:
Tak ten vznik nicku mě dostal.. :lol2:

Jinak, doufám, že nevadí, pokud se zeptám přímo tu ale nedá mi to a .. Rono, máš radši fotbal či hokej? Já jen, že ten Xavi + nick + častá debata o fotbale na chatu. Kdyžtak to smažte, pokud se dodatečně ptát nesmím. :jn:
Nebudu lhát. Do 2013/14 jsem tam měl fotbal, ale ted mě jako fanouška táhne víc hokej. Když si ale vybrat, co hrát, jestli fotabl nebo hokej, volím fotbal. Ale radší se podívám na NHL, kterou mě baví dívat se "každou druhou noc" na Flyers.

Ovšem vybrat si mezi finále LM a game 7 SC by bylo ku*va těžký i pro mě, ale to, věřím, nejsem sám.

Dnes to vidím, i sám jsem si tuhle otázku už pokládal dřív, že to mám tak 55-45 pro Flyers než Barçu. Ale vzhledem k rozdílu času se mi to kříží jen snad třikrát za sezonu a to občas v sobotu/neděli, kdyz se hraje odpoledne zaroven.
Já mám taky dotaz: už jsi viděl Barcu na živo? Byl ses podívat na Camp Nou?
:yes: Dvakrát na Nou Campu a dvakrát v Allianz Arena v ramci letniho Audi cupu. :)
Stegen nebo Bravo? :-D
Bravo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES