Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mapa uzivatelov HF

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

ne, nebudeš, přidán nani92 hned vedle, co bys pukem z okna dohodil
+Chris
+Davvy, guillaume, vrabejka
Colorado Avalanche - Bratislava

Vdaka.
ok
LA Kings - Stará Turá.
Je tam, řekla krátce.
NY Islanders - Kladno :)
Pittsburgh - Praha
ok
+TT1905 z města hiphopu (legendární roudnická scéna :lol2: )
JKL píše:+TT1905 z města hiphopu (legendární roudnická scéna :lol2: )
Fízle, fízle, zastřelim tě fízle, vidím tě poldo a je mi z tebe zle, yeah! :hehe:

Díky za přidání. :)
Netusim jak sa to pridava pridajte mitcha do lokality praha :)
hod mu tam edmonton.
Atlanta má na mapě 3x více fanoušků, než St. Louis. :hroza: :neviem:
To je samy flájers a redwings divni ludia
arek píše:hod mu tam edmonton.
Nie nehod to je nemoralne!
wow, sidney77 fandí LA a ještě je z Plzně (největší Karlovarskej hokejovej rival).. no tak to je vražedná kombinace :lol: ... někdy by to chtělo, aby se nám zalíbila stejná holka.. :box: :box: .. holku vem samozřejmě čert, ale ta competition.. kam se hrabe na život a na smrt :slintac: ..

i když mam takový deja-vi, že už jsem to někdy psal.. no kažopádně tohle rozhodně neuškodí napsat znova :giggle:
Wanic píše:wow, sidney77 fandí LA a ještě je z Plzně (největší Karlovarskej hokejovej rival).. no tak to je vražedná kombinace :lol: ... někdy by to chtělo, aby se nám zalíbila stejná holka.. :box: :box: .. holku vem samozřejmě čert, ale ta competition.. kam se hrabe na život a na smrt :slintac: ..

i když mam takový deja-vi, že už jsem to někdy psal.. no kažopádně tohle rozhodně neuškodí napsat znova :giggle:
Z Dobřan, a původem z Klatovska, takže s Plzní nemám kromě kraje nic společného. Rodinným původem jsem slávista, i když nijak aktivní, takže to s tou rivalitou nebude tak hot. A na mou manželku zapomeň, to ti říkám rovnou :bitka3:
ok :-D.. ono by to asi stejně nefungovalo.. k pravý rivalitě by byla potřeba patrně mnohem větší úroveň vypatlanosti, a to od obou... s tebou bych pravděpodobně skončil spíš v hospodě u škopku než v ringu s krví v očích :thumbsdown:

(kam ta společnost spěje :hroza: .. takhle mi nezbejvá než čekat, kdy vás ty naši dřeváci porazí na ledě :panika: )
+ canesman
San Jose Sharks - Liptovský Mikuláš :)
ok
Trenčín Canucks :yes:
+ ayoz, BB
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS