Další pokračování úspěšného veleúspěšného :-D HF Questions s asi nejznámnějším fandou Capitals. XruC :klobuk:

Obrázek


XruC #5


Pro ty, co tě neznají zkus se představit. Odkud jsi? Kolik ti je? ...

Caute, volám sa Peter, je mi 30 a bývam v Pezinku, malé město pár km od Bratislavy. Celé detstvo som však vyrastal u babky na dedine (najlepšie časy)

Dělal/děláš nějáký sport?

Žijem aktívnym životom, rád cvičím (hl. Kalistetika, čo je cvičenie s vl. telom) mám rád hory a snowboarding, co ma tiež priviedlo k cestovaniu. Mám 27 zoskokov a par nalietaných hodín v tunely. Rád by som si nasetril na vlastný padák a začal aktívne skákať.

Jak jsi se dostal k HF?

To si už velmi dobre nepamatám, asi som niekde na hokejovej diskusii natrafil na Cepiho, ktorý práve rozbiehal toto fórum.

Podle čeho vznikl tvůj nick?

S kamarátmi sme začali hrať hru lineage (asi tak cca 10-12 rokov dozadu) a už ani dost dobře neviem jako som to poskladal, ale chcel som mat nejaký exotický nick, ktorý by sa hodil k postave.

Čí příspěvky nejraději čteš?

Velmi rád som mal příspěvky starej Flyers fan garnitúri jako gogo, neis a England

Znáš se s někým z HF osobně?

S minatom

Fandíš Washingtonu Capitals, proč právě Capitals? A kdy to začalo? Co byl ten impuls?

Tak to si pamatam jako by to bolo včera. Písal sa rok 98 a zrovna som bol s rodičmi na chate a viem že uplne prvý krát vysielala STV2 zápasi NHL, dalo sa to pozerat na živo aj zo záznamu. Prvý zápas NHL ktorý som videl bol PO match medzi WSH a BUF. Vo WSH v tedy hrali dvaja Slováci Peto Bondra a Riso Zednik, navyse sa mi velmi pácili tie ich dresy s Orlom na hrudi. V 98 „sme“ skoncili až vo finále SC na hokejkách Detroitu.

Komu by jsi fandil když ne, Capitals?

Nemám taký tím..navždy Caps

Obrázek


Největší hokejový moment, který se ti vybaví? Nejhorší?

V NHL na ten moment stále čakám, Z národného týmu asi Bondrov gol od tyčky vo finále MS nad rusákmi, alebo výhra nad Švédmi na OH vo Vancouveri.

Najhorší moment asi zápas s Čechmi v Turíne. Nie preto, že nás vyradili Česi, ale preto, že to bola posledná šanca vyhrať OH. To bolo to najlepšie čo sme kedy obliekli do Slovenského národného dresu a doteraz si myslím, že keby sme taktizovali jako taktizovali Švédi minimálne striebro by sme brali. No a ževraj taktizovať sa neoplatí..

5 tvých nejoblíbenějších sportovců?

Eddie Ervine, Peter Bondra, Robo Švehla, Alex Ovechkin, Ľubo Višnovský

Obrázek


Sleduješ i ELH, popřípadě, komu fandíš?

Slovanu Bratislava

Obrázek


Jakou hudbu posloucháš a kterou momentálně nejvíce?

Nemám vyhranený štýl, počúvam Rytmusa ale aj Florence, takže asi mám dosť široký záber :-)

Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.) Nějaký (ne)příjemný komplex z mládí?

Jedávam surové vajíčka, nieje to bohviečo :-)

Jste GM týmu X(dosaď si x), máte možnost udělat jednu jedinou věc - vyměnit hráče za jiného, bechnout někoho, upnout někoho, vyhodit trenéra vždy 1:1 - co to bude?

Hrozne, ale hrozne by som chcel byt na den GM NSH Predators, že by som vytrejdoval Forsberga spat do WSH. Doteraz nechapem, jako mohol niekto hokejovo gramotný pristúpiť na niečo takéto. Pamatam sa, že som bol zrovna v Kanade a všetci sa tam škrábali za hlavu čo to ten McPhee vymyslel. Krádež storočia!!


Který tým by si zasloužil, bez ohledu na pořadí a loterii, dostat první volbu draftu? (doplňující otázka - Proč práve Detroit?)

Ešte som ani nedočítal otázku do konca a už som si hovoril Detroit. Asi preto že nikdy netankovali, nikdy netrejdovali picky a ani nepreplácajú hráčov. Idú si svojou cestou výchovy draftovaných hráčov. Velmi sympatický tím.

Obrázek


Květnová sobota...seš sám doma rozvalený v gauči a v telce běží v přijatelný čas sedmý zápas jistě napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka zní: přepneš to na Babovřesky NEBO půjdeš uklízet haraburdí v garáži?


Ubalím si brčko, počkám jako to „vypáli“ a podla toho sa rozhodnem ;-)

Znáš nějaké skutečně slavné fanoušky ´svého´ klubu? Aspoň tři..

Asi ani nie


Příklepy



Hráč kterého nesnášíš? Derick Brassard, Chris Kreider, Evgeny Malkin
Tým, který nesnášíš? NY Rangers, Pittsburgh Penguins pzn. :good:
Crosby x Ovechkin? Alex (pzn. hloupá otázka ode mě :hroza: )
Nejhezčí dresy? Toronto, CHI, DET a WSH s Orlom na hrudi

Obrázek


GM, kterého nemáš rád? Geoge McPhee..vyje..ehm
Oblíbený GM? Brian MacLellan, David Poille
Tip na vítěze SC Washington
Nejoblíbenější film? Top Gun, Vo stvorici po opici, Zachrante vojaka Ryana
Nejoblíbenější seriál? Bratstvo Neohrozených
Nejoblíbenější song? Metallica Nothing else matters



Oblíbený herec/ka? Sean Connery

Obrázek



Díííky za rozhovor XruC :good: ptejte se i tady


Ještě trošku upravíme otázky do dalších. Chtělo by to vyzpovídat nějákého admina :petrik: tak nějáké šikovné otázky napsat do prvního topicu.