Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svetovy pohar - vseobecne

Diskusia o najlepšom reprezentačnom podujatí tohto roku.

http://sport.sme.sk/c/7500731/na-hokejo ... ml?ref=trz" onclick="window.open(this.href);return false;

nevravim, ze Slovensko by tam malo byt ako samostatny tim, ale spolocny tim Europy? WTF :thumbsdown:
Znie to haluzne ale aj dost zaujimavo. Sranda je ze ani tento zbytok europy nedokaze zlozit poriadne styri lajny solidnych nhl hracov.
Mne sa to nahodou celkom pozdava :hmm:
Ziadna z tych “rest of europe” krajin nezlozi samostatne konkurencieschopny tim, co si budeme hovorit. Zato ked sa daju dokopy chara, hossa, tatar, sekera, kopitar, ehrhoff, draisaitl, halak, hiller, zucarello, niederreiter, grabovski, atd z toho by mohol byt celkom slusny tim :hmm:
Osmy tim sa veru tazko najde, ja by som asi dal aktualneho sampiona z MS20 :neviem:
Prečo nie, aspoň ten 7. (a 8.) tím nebude úplný fackovací panák. Celkom zaujímavý nápad. Kde sa môžem prihlásiť, že mám záujem nadraftovať do toho tímu hráčov. :-D
mitch píše:Znie to haluzne ale aj dost zaujimavo. Sranda je ze ani tento zbytok europy nedokaze zlozit poriadne styri lajny solidnych nhl hracov.
Hossa-Kopitar-Gaborik, Vanek-Nielsen-Zucarello, Boedker-Eller-Grabovski, Tatar-Girgensons-Niederreiter, +Draisatl, Grabner, Kopecky,...a urcite som na niekoho zabudol este. Skor je otazne, ci budu mat ti hraci zaujem hrat za taky mix
kajo píše: Hossa-Kopitar-Gaborik, Vanek-Nielsen-Zucarello, Boedker-Eller-Grabovski, Tatar-Girgensons-Niederreiter, +Draisatl, Grabner, Kopecky,...a urcite som na niekoho zabudol este. Skor je otazne, ci budu mat ti hraci zaujem hrat za taky mix
No kurňa, kde máš Raffla :bitka:
Společný tým z Evropy + junci...to jako vážně?? :slap: Dobrá haluz!!! :thumbsdown:
mne sa to nepaci.. rad by som vediet ako sa na to pozeraju europski hraci. pretoze osobne by som na svetovy pohar nesiel riskovat zranenie a reprezentovat nejaky cirkus tím europy s ktorym vlastne nic nemam..
uz vidim tu motivaciu jednotl.hracov v nejakom zmixovanom time :giggle:
a ako dodal Peter Bondra "pripomina mi to situaciu spred 20 rokov, ked sme sa ocitli v C.skupine..."
na°rat nejaky cirkusovy Svetovy pohar :butt:
To uz bysme spis mohli na SP obnovit znacku made in Czechoslovakia, sice by ten (ne)pomer ceskych a slovenskych hracu byl zrejme velky, ale mozna lepsi jak tady ta saskarna.
Mozeme si za to sami. Z roku 2002 zostali len vyblednute spomienky a za nehorazne peniaze sa zrekonstruoval jeden stary zimak pre KHL. A pritom z reci, ktore mali nasi funkcionari pri vystavovani sa s poharom, som mal pocit, ze z nasej ligy bude minimalne druha NHL. Svetovy pohar sa nehra s timami B-kategorie. Zvykajme si a budem vdacni za Nemecky pohar a pod.
ze nie je zaujem o nasich chapem, ale svajciari :?: co sa ich boja
WildCelt píše:ze nie je zaujem o nasich chapem, ale svajciari :?: co sa ich boja
Svetovej pohar se nehraje pro nase hezky oci, ale pro prachy a k tomu je potreba, aby ve finale byli Amici s Kanadou. A aby v prubehu turnaje bylo k videni hodne lidi z NHL. Takze z tohohle hlediska: ano Svycaru se boji...
Marián Hossa „Nebolo by to príjemné. Nielen pre nás by to bolo zvláštne. Podľa tých špekulácií by tímy mali byť zostavené hlavne z hráčov NHL a my teraz nemáme toľko chlapcov ako skôr. Preto možno prišli s takouto zvláštnou myšlienkou.“

Michal Handzus: Keby išlo o mňa, tak by som rozmýšľal, či vôbec na taký turnaj ísť. Lebo jedna vec je hrať v miešanom tíme a druhá zas za reprezentáciu. Pripadá mi to, ako keby vytvorili klub, ktorý by hral proti národným tímom. Je to ale najlepšia alternatíva z marketingového hľadiska. Pre hráčov by to ale bolo trochu čudné. Predsa len to nie je ani reprezentácie, ani klub. Je to niečo medzi. Neviem, či by to za to stálo.
Myslím si, že NHL chce robiť tento turnaj, aby nemusela púšťať hokejistov na olympiádu a prerušiť pre to sezónu."
Nemáme nato, čo si budeme klamať. Za vyše 20 rokov od rozdelenia ČSR, hlavne na SVK išlo všetko od A po Z dole vodou. Je to naša hanba, teraz sa nám začne všetko vracať za tie roky čo sa tu nič ne.robilo.
O chvíľu SK hráčov v NHL spočítame na prstoch jednej ruky, tomu hovorím hanba! Tak nám treba :bitka3:
A s tým výberom Európy nesúhlasím ani ja, to radšej nech hraje na SP 6 tímov, každý s každým alebo ako a nech sa je načo pozerať a nie šaškovať tam s nejakými pozberancami. Korunovali by to tým, že by na dresoch hrali s vlajkou EÚ :lol2:
Prosím vás, a čím sme si potom my alebo Nemci zaslúžili účasť v 96om?
Pro jednou by to mohlo být i zajímavé, ale rozhodne bych nechtel, aby byly tvoreny takové pseudo kluby? reprezentace? A hlavně se mi vůbec nelibí ten hlavní účel tohohle - nepustit hráče z NHL na olympiádu... :-(
Oficialne:

Obrázek
Vsetci hraci zo severnej a ameriky do 23 rokov budu musiet povinne hrat za tim mladych hviezd a nie za svoju krajinu :)
:waa: Ten formát co vymysleli je perfektní. Takhle si na WC budou mít šanci zahrát i hráči jako Kopitar, Vanek, aj., takže to bude fakt splňovat heslo nejlepší z nejlepších. Navíc je supr, že to bude před sezónou (a zkrátí se nám čekání na začátek sezóny) a nebude to zasahovat do rozjeté sezóny, jako to bylo na olympiádě. Fanoušek hokeje dneska dostal vánoční dárek o měsíc později.
honziss píše: Fanoušek hokeje dneska dostal vánoční dárek o měsíc později.
Já jsem fanoušek a nějaký kanadský turnaj v létě mi je u prdele.
dejf píše:Já jsem fanoušek a nějaký kanadský turnaj v létě mi je u prdele.
Díky za info.
honziss píše:
dejf píše:Já jsem fanoušek a nějaký kanadský turnaj v létě mi je u prdele.
Díky za info.
Rádo se stalo.
:spam:
Turnaj, v ktorom o nic nejde? A naco?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS