Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PHILADELPHIA FLYERS [#WC2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Washington Capitals
79%
38
Philadelphia Flyers
21%
10

Novis44 píše: Maximálně na dvojku. Jedná se o play-off NHL. Oba hráči bruslící paralelně, dohrání souboje. Couturier nebyl na souboj dostatečně připravený. Takových zákroků tam je. Ovechkin je abnormálně silný, ale je v lize, kde je to výhodou a soupeři s tím musí počítat. Navíc se boarding píská v drtivé většině případů, pokud jde hráč přímo proti mantinelu, je ve vyloženě zranitelné pozici a je tam pravděpodobnost poranění hlavy. Ovechkin ho prostě smetl, je to válec, ale kdyby se měly pískat všechny tyto zákroky, tak zápas SJ-LA sleduji ještě teď.
Kdybych si chtel vic stezovat, tak si vic stezuju. Jinak s tebou souhlasim.
Couturier out na 2 týdny. Jestli pujde Voras do 1:lajny bude to poslední hřebíček do rakve a Flyers nevyhrají ani zápas.
vrabejka píše:Couturier out na 2 týdny. Jestli pujde Voras do 1:lajny bude to poslední hřebíček do rakve a Flyers nevyhrají ani zápas.
Na presilovky by třeba jít mohl. Ale jinak nemá skoro žádný přínos pro hru Flyers. Měl by dostat mene času aby nemohl vytvářet ty své skvělé turnovery.
vrabejka píše:
vrabejka píše:Couturier out na 2 týdny. Jestli pujde Voras do 1:lajny bude to poslední hřebíček do rakve a Flyers nevyhrají ani zápas.
Na presilovky by třeba jít mohl. Ale jinak nemá skoro žádný přínos pro hru Flyers. Měl by dostat mene času aby nemohl vytvářet ty své skvělé turnovery.
Vy dva jste se vážně povedli, jeden lepší jak druhej.
On si ráno otevře livesport, koukne na počet střel, pak zajde na nhl.cz, tam se podívá na sestřih zápasu a ví všechno..
Guddy.44 píše:On si ráno otevře livesport, koukne na počet střel, pak zajde na nhl.cz, tam se podívá na sestřih zápasu a ví všechno..

Ale no tak nejsem ty. Voracek z posledních 3 zápasů udělal 2 turnovery, které staly Flyers body. A to už by letci meli začít řešit.
To je zajimavy ze z poslednich 3 zapasu jsme prohrali jen jeden, tak ve kterym dalsi nas nejakej jeho turnover stal body? :matika:
Logan píše:To je zajimavy ze z poslednich 3 zapasu jsme prohrali jen jeden, tak ve kterym dalsi nas nejakej jeho turnover stal body? :matika:
Nebo na konci ZC někdy udělal turnover a kvůli tomu jste prohráli.
Já jsem za Vrajbelku tak rád, alespoň nejsem černá ovce HFka :jn:
Jinak jsem vás docela podcenil, hrajete solidní hokej a vzhledem k okolnostem vám to začínám i přát :bee:
Marman píše:Já jsem za Vrajbelku tak rád, alespoň nejsem černá ovce HFka :jn:
Mě jsou ty jejich hejty.mam odlišné, často pravdivé názory a to se jim nelíbí. Ohledně Mrázka jsem měl pravdu. a je jen otázka času kdy mi i ohledně Voráčka dají za pravdu.
Neřikam nic, já proti tobě nic nemam. Jde o tu "pozici" tady. Taky si myslím, že jsem kolikrát měl pravdu, ale choval jsem se jak úplněj č*rák a neuměl se moc vyjadřovat, tak proto jsem tu byl za outsidera.. Ale začíná se to snad lepšit. Větší problém tady je ten, že kluci fandí svému týmu a neumí se na situaci podívat z pohledu někoho jinýho ( a taky jsou všichni nejchytřejší, of course).
No nic, aby to nebyl úplnej offtopic.
:vrabec:

Vrabče, udělej nám, klukům z Washingtonu a Philadelphie, tu neobyčejnou a jednoduchou radost a nepiš sem, prosím. Stěžuješ některým akorát nervní soustavu svými kecy, ještě si sám budeš tvrdit, že máš pravdu v něčem, co jsi napsal, přitom se nenajde nikdo jiný, kdo si to myslí, jak divné (?!) a najde se toho daleko více. :a_von:
_______________________

Tak dnes nás čeká GAME 2. Jak v prvním zápase nám WSH nabídl nejednu možnost si utkání urvat pro sebe, tak dnes očekávám, že bude hotovo nejpozději po druhé třetině. Smrdí to debaklem.

Couturiera v sestavě nahradí Laughton. Jaké bude složení formací, toť otázka. V bráně pochopitelně Mase, kterej je zřejmě jedinej, co je schopnej dnes pro nás ten zápas získat. Takže asi tak...

LET'S GO FLYERS! :flyer:
Zásadní rozdíl mezi dosavadním úspěchem Caps a neúspěchem Flyers je schopnost proměňovat PP!
Celoroční mizérii jsme si přenesli bohužel i do play-off a těžko říct, co teď s tím... :neviem:
Holtby je zviera, famozne vykony predvadza. Flyers inak uplne vyrovnany super, prvu tretinu dokonca boli lepsie, nastastie vobec nevyuzivaju presilovky, takze nemaju narok. Vonku vyhrat aspon jeden zapas a budem spokojny.
Hm, zápas, kde rozhodli PPs a famózní Holtby.

Mám ale z kluků radost, hrajou s favoritem velmi důstojně, v mezihře jsme velmi vyrovnaným soupeřem, ale naše střelecka impotence, to je něco příšernýho, škoda.

Ve Philadelphii snad vyhrajeme aspoň jeden zápas, ať to není sweep, byť se ho obávám. Ale na druhou stranu je sranda, že kdybychom byli úspěšnější v proměnování šancí, můžeme tu sérii klidně otočit. Paradox. Každopádně jsem hlavně rád, že ostudu si neděláme. Stav série imo nevypovídá mezihře. Ani v jednom ze dvou prvních zápasů jsme nebyli vyloženě přehrávani, včera jsme byli dokonce lepším týmem, co jsem viděl. Skill rozhoduje.
Mám radost! Já vím, že se dvakrát prohrálo. Ten první zápas nebyl uplně top z naší strany, ale včera to byl 100% výkon a když jsme prohráli, tak přesně tímhle způsobem jsem ochotný tu porážku přijmout, protože jsme hráli výborně a ukázali maximální effort.
Místo těch poraženeckých a kritických keců, bychom si všichni měli užívat play off hokej a to, že můžeme hrát takhle kvalitní serii a hlavně kvalitní hokej.
V prvním zápase jsme začli výborně, ale od druhé třetiny byli horším týmem, Caps skórovali a pak už to byla spíš taková křeč. Ale včera jsme začli snad ještě lépe a ten trend udrželi, v podstatě až do konce si troufám říct že jsme byli lepším týmem. Opět nás pohřbilo to, že jsme nevyužili přesilovky a Caps ze svojí "nepřesilovky" ihned skórovali. Když nedáme 5on3 a 4on3, tak nemůžeme v POs myslet na úspěch. Nicméně oproti prvnímu zápasu jsme v přesilovkách byli nebezpečnější, byly tam střely i tlak do brány a jediný co nám zábranilo od vstřelení gólu byl neuvěřitelnej Holtby. Prostě do tý brány musíme jít ještě víc, musíme ho rozhodit, musíme mu z tho udělat doma peklo a vyvést ho z míry, jinak to nepůjde. Mase si vybral zkrat, ale jinak opět podal kvalitní výkon, je to škoda, no. Nakonec jsme přeci jen gol dali a zareagovali jsme po tom golu na 2:0 výborně, nesložili jsme, spíš naopak, znovu jsme začli stupňovat tlak a přišla tyčka. Velká škoda, místo vyrovnaní Caps znovu využili přesilovku a to už jsem obratu moc nevěřil.
Nakonec teda jedna věc. Čtvrtá lajna hrála dobře, ale wtf jak se můžou dostat na led 2 minuty před koncem když potřebujeme vyrovnat? tam se snad střídá jen první a druhá lajna. Po tom golu na 4:1 zase moc nechápu proč jako hrajem ještě powerplay, když nedáme 2 goly za 2 zápasy dohromady tak jako očekáváme že dáme 3 goly za minutu a půl? To mi přišlo trochu naivní, zbytečný. Byla to lekce z efektivity, no.

Každopádně já si to prostě i přes prohru opravdu užil, náš výkon, ač je pořád limitovanej tím že máme v podstatě jen 2 obránce, byl hodný PO a opravdu jsme Caps vyrovnaným soupeřem, nemáme se za co stydět. Věřím, že sérii ještě vrátíme do Philly na 6.zápas! Musíme jim doma udělat pekl, zničit je! Pojďme to nevzdat, pojďme do nich! Tyhle zkušenosti zúročíme v POs za rok či dva! Let´s go FLYERS!
Rono píše:Hm, zápas, kde rozhodli PPs a famózní Holtby.

Mám ale z kluků radost, hrajou s favoritem velmi důstojně, v mezihře jsme velmi vyrovnaným soupeřem, ale naše střelecka impotence, to je něco příšernýho, škoda.
Vy jste aspoň důstojným soupeřem. Hrajete bojujete, ale PP hrůza a góly chybí. Určitě bych vám nepřál sweep na rozdíl od těch našich nýmandů. :bitka3: Snad zápas nebo dva urvete. :good:
Ja si zapas docela uzil kdyz nepocitam treti tretinu kterou jsem prospal :) Bohuzel nas zabiji strelecka nemohoucnost a neproduktivita PP.Jinak jsme vyrovnanym souperem ktery se nemusi za vykon stydet.A to mame obrance jako Manning nebo Schlutz ktery hrajou proste jen to nejvetsi minimum.Verim ze az snad pristi sezonu nasadime Sanheima nebo Morina tak to bude vypadat o dost jinak.

U Ghosta je videt ze na play off jeste neni tak vyhranej ale zkusenosti prijdou.Gudas je vybornej za me nejlepsi obrance , do zadu tvrdej a spolehlivej a dopredu se mi libi to jeho nahozeni pres hrace i kdyz zadny ted nevyslo.
Anger píše:U Ghosta je videt ze na play off jeste neni tak vyhranej ale zkusenosti prijdou.
V Game 1 to vidět bylo, souhlas. Ale v Game 2 mi teda přišlo, že už se oklepal a hrál velmi dobře. Jeden z našich nejlepších hráčů na ledě v G2.
Rono píše:
Anger píše:U Ghosta je videt ze na play off jeste neni tak vyhranej ale zkusenosti prijdou.
V Game 1 to vidět bylo, souhlas. Ale v Game 2 mi teda přišlo, že už se oklepal a hrál velmi dobře. Jeden z našich nejlepších hráčů na ledě v G2.

:yes: to jsou přesně ty zkušenosti proč je tak dobře že jsme se do toho PO dostali :)
Logan píše: :yes: to jsou přesně ty zkušenosti proč je tak dobře že jsme se do toho PO dostali :)
Tak o tom žádná. Navíc to není jen on. Cousins, Laughton a hlavně i Hakstol. PO určitě není nikdy na škodu.

Jinak souhlas, že Gudas je náš nejlepší bek. Achjo, kdyby tak mohl hrát i MDZ. Ghost se po jeho zranění a spárování s AMacem bodově zhoršil, no, není divu.
5 golov z presilovky v zapase, pohodicka, bez väcsich problemov dalsie vitazstvo. :)
Zapas komentovat nebudu.
Nicmene osobne si myslim, ze zvolit zapas PO jako poctu Sniderovi nebyl nejlepsi nápad. Minuta ticha by stacila a nejaky americký pateticky rozlouceni mohli udelat na zacatku příští sezony.
Ked sme dali 4.gol ,bolo mi jasne ze Phila pritvrdi a zacnu robit prasacinky,ale to narazenie Orlova ste si mohli odpustit.Po takomto narazeni hlavou na mantinel mohol kludne koleckovat do konca zivota na voziku.Nezabudajme ,ze hokej je len hra....neide o zivot....a ked neide o zivot...ide o :ho*no:
Orpik uz asi dohral :?
193 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS