Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PHILADELPHIA FLYERS [#WC2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Washington Capitals
79%
38
Philadelphia Flyers
21%
10

No, neni moc co resit. Tenhle zapas byl stealnutej Neuvym. Washington chtel rozhodnout a vletel na nas, v prvni tretine to nebylo tak markantni, ale to bylo tim ze sme meli tolik presilovek.
Pak to bylo na jednu branku a jen sem cekal, kdy to tam zacne padat. Nakonec to rozhodla jedna nase haluz, no...
Nicmene game 6 ocekavam uplne jinou hru. Respektive MUSI to byt jina hra, s timhle bychom dvakrat fakt vyhrat nemohli. Ale zacina se to trosku zamotavat a jsem rad ze to caps nebudou mit zadarmo.
Ty nase presilovky, to je fakt na pest, oni pristupujou aktivne k G+G, tak sakra toho musej vyuzit, ty utocniky vygahnout nahoru a puk dostat na simmera a sehrat to dole 3na2... Ale oni si to porad budou smrdlat mezi sebou k nicemu, bez strelby, v podstate se ani neusadime v pasmu. Ta druha sestava je mnohem nebezpecnejsi protoze neni tak citelna a predvidatelna, no ...
Poslední dva zapasy jsem nevidel a po pravdě o to víc mě překvapilo že jsme je vyhrali.I když v dalším zapase padnem tak už jsem se sezonou nadmíru spokojen.4:2 je s Capst dobrej vykon a neni se za co stydět.Ale ještě jsme neprohráli.
Porad plati, ze Gagner prakticky nejlepsi utocnik. Schenn aspon hituje. Raffl si uhraje svy. Untouchables jsou untouchables.. Beci pochvala odzhora dolu. :klobuk: Skoro bych rekl, ze nulova ofenziva ani nejde na jejich triko.
Několik málo postřehů k přesilovce.
Samotné zakládání PP je kostrbaté, ty zpětné puky na Voráčka nebo Girouxe a následné najetí možná fungovali v regularu, v PO je problém s tím konstruktivně projít přes modrou! Obrana WSH má sílu a je velmi pohyblivá, G a Ghost nejsou včas připraveni, resp. jsou aktivně bráněni, na střelu nebo přihrávku, navíc mezi sebou často přehrávají kombinace. Je to předvídatelné!
Další markantní rozdíl spočívá ve střelbě, odrazu a následném pokrývání mantinelových prostorů. WSH to má pohlídané a hráči si drží pozice, naši chlapci tady ztrácí puky, viditelné je to zejména u Kuby Voráčka.
Chybí jakékoliv diagonální pasy u unit1 i unit2. A skill našich playerů by také mohl přinést nějaký ten moment překvapení...
Chlapi. Já vám sakra přeju, už kvůli big komunitě tady. Jediný zápas jsem neviděl, ale prostě mě to k Letcům táhne. Voras :thumbsdown: ,ale Neuvy :klobuk: Pokud srovnáte, tak věřím, že v G7 to dorazíte. :wink2:
Tady se zadělává na comeback of the season :jn:
Jako jestli jsem to na začátku série přál spíš Caps, tak teď jsem přelétnul k Letcům úplně :flyer:
Najprv akoze reci, ze su bez sance, hlavne nech to nie je sweep, bez Coutsa je uplny konec. Potom pride jedno totalne uhaluzene vitazstvo u nas a zrazu hned sa vsetko otoci a mame tu nabeh na comeback of the season :-D :hroza:
Neviem preco mixujes dokopy nase vyjadrenia (flyers fans) s ostatnymi (marman, creeper)

Demagog
Ja neviem, prečo ti to lajkuje Andy, ktorý celu sériu vyplakava a vcera uz v chate vypisoval, že ide na postup. Ja sa len bavim :)
Pali_Caps píše:Andy, ktorý celu sériu vyplakava a vcera uz v chate vypisoval, že ide na postup.
Kdo lze, ten krade a muze i zabit..
AndyF « 23 dub 2016, 11:04 » @ Finch182, Asi na to seru, jem pro obrat..
Finch182 « 23 dub 2016, 11:04 » teraz neviem jak to mam brat. Chcem velky obrat lenze si nemyslim ze v dalsej serii vyhrame viac ako jeden zapas....
Preklep stranou..
Asi na to seru, jsem pro obrat..
znamena, ze i kdyz bysme pro Pens byli snadny sousto, nebo zbytecne unavujeme Caps, cimz zase Pens pomahame, jsem ochoten radsi bojovat az do vitezneho konce.. Rozhodne to neznamena, ze predpokladam, ze se to stane.. Rozhodne ne za stejneho prubehu jak naposled..
Vedení NHL neřešilo zákrok Chimery na Voráčka. Ale Trotz nelenil a lize (pravděpodobně) poslal video se zákroky našich hráčů. :panika: :lol2:
Už za chvíli :scare: Poďme Phila :yes:
Creeper píše:Už za chvíli :scare: Poďme Phila :yes:
Uzij si ten vagon!!

Obrázek
Ať už to dopadne jakkoliv, snad to dnes bude v arene vřít a kluci do toho daj všechno.

LET'S GO FLYERS! :fan:
AndyF píše:Uzij si ten vagon!!
Ale tak já to nemyslím zle. Pokud to dneska dáte věřím, že G7 bude ve vaší režii. Caps budou hodně svázaní. Pořád jsou favoriti série.
Cg caps k postupu! No proti pens to bude asi trochu narocnejsie. Samozrejme ale budem drzat palce.
Takže moje sázka na překvapení měla přece jenom ještě šanci, ale nakonec to nevyšlo. No nic, jen to podtrhuje mé "úspěšné" tipování na první kolo... :-D .
Gratulace Caps k postupu, byl zaslouožený.
Ve zkratce k serii - první dva zápasy byly pro mě nejlepší zážitek, hráli jsme vyrovnaný hokej, který rozhodla jen naše nemohocnoust ve special teams ... třetí zápas detto, čtvrtej (ten ne tolik) a pátej byly spíš uhaluzený a stealnutý neuvym, nicméně jeden zápas jsme si zasloužili vyhrát určitě a ten druhej byl takovej bonus. Caps jsme potrápili, já jim budu přát deep run a snad se i dočkám. A na nějaký shrnutí sezony Flyers se chystám k nám do topicu, ale asi až zítra nebo během týdne jak bude čas
193 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS