Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PHILADELPHIA FLYERS [#WC2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Washington Capitals
79%
38
Philadelphia Flyers
21%
10

Asi mysli, ze az zaklepe backorama, tak ho slisujou, vyrobej z nej hokejku a budou mu to pocitat dal..
AndyF píše:Asi mysli, ze az zaklepe backorama, tak ho slisujou, vyrobej z nej hokejku a budou mu to pocitat dal..
Hokejka "Džegrovka"...
Flyers dnes hodně pomohl impuls Neuvirtha, stejně jako Detroitu dočasně pomohl impuls Mrázka. Měli ho nasadit mnohem dříve. Mason je vyfluslý z konce ZČ a bylo jasné, že tu formu si neudrží i v PO. Kdoví kdyby Michal začal chytat o zápas, dva dřív zda by tahle serie ještě nebyla hodně vyrovnaná.
Každopádně 3:třetinu Flyers uhaluzili jen díky Neuvymu a proto pevně věřím, že doma si to Caps pohlidají.
Vyhnuli jsme se sweepu, proměnili jsme přesilovku, obránci (Ghost :wub:) vstřelili dva góly, Neuvy zachytal a vyhráli jsme! :yahoo:
Obrázek
Obrázek

Tak snad budou refs pokračovat v tom trendum jako v G4, kdy těch přesilovek rázem ubylo. Sic i tak se stále 2x přepískli, ale s tím už se dá hrát. První dvě třetiny jsme byli o něco lepším týmem, ve třetí jsme se klasicky zatáhli, což nás málem teda stálo výhru v regularu, naštěstí ale Neuvy podržel.

Laughtona je mi jinak líto. On si to nezasloužil.
"Injury Update: Forward Scott Laughton will be staying overnight at Jefferson Hospital for precautionary reasons. All tests are negative."
Pokud nebude ready na další zápas, osobně bych nasadil Leiera. Jen na Hamburgera. :doh:

Tak v sobotu v jednu hodinu zase tu. :fan:
Jsem moc rad ze jsme se vyhnuli sweepu, protoze mam pocit ze bychom si ho nezaslouzili. V 5v5 proste caps jsme vyrovnanym souperem.
V jeeny veci tady dam za pravdu vrabcoj, myslim ze Mase docela odnesl ten konec zc kdy proste chytal v kuse xx zapasu vyjma toho posledniho, neuvy dnes podrzel a chce se mi verit tomu ze pokud udrzime disciplinu a refs zase nebudou piskat kazdou kktinu, ze tu serii jeste vratime do philly!
Z laughtona mi bylo docela blbe, kdyz se vubec nehybal, fakt hnusnej pocit a jsem jen rad ze se to pak nezvrhlo v nejakou snahu o odplatu nebo tak podobne, ale hral se sice tvrdy ale zaroven vlastne i cisty a fair hokej z obou stran, zadne zakernosti.
Tesim se na dalsi match!
Vcera sme si zasluzili vyrovnat, urcite by tomu viac slusaslo predlzenie. Nevadi,na 4 zapasy sme to cakat nemohli, doma to musime ukoncit za kazdu cenu, tato seria ma uz vobec nebavi..
Tak ta série nebaví asi hlavně hráče samé, playoff dřina a hráči už po těžké a namáhavé sezóně jedou na krev, mnohdy i s těžším zraněním. Caps zatím v sezóně působí dominatně, což výsledkově potvrzují i proti Flyers, i když herně je to hodně vyrovnaná série. Nevěřím, že se ještě Křídla dokáží zmátořit, fantom Neuvirth snad nebude povzbuzujícím elementem (včera večer neskutečně platný týmu).
Doma jim CAPS zasadí poslední Ránu!
Deagle píše:Nevěřím, že se ještě Křídla dokáží zmátořit
To jsi ve spatnem topicu :?
Anebo to myslí tak, že nás nakopne Neuvy. Kéž by, kéž by!!!
JKL píše:Anebo to myslí tak, že nás nakopne Neuvy. Kéž by, kéž by!!!
No realne mate urcite vetsi sanci se zmatorit..
Trotz se prej rozpovidal o tom, ze cim driv si budou moct pred dalsim kolem odpocinout tim lip :eek2:
Jako to je docela drzost... :box:
Jojo, Barry se to nebojí :frajer2:
A čekovali jste Voráčka? By se z klidu uživil i jako Santa Claus :-D
Obrázek
Leier by byl skvělý záskok ale mě by se víc líbil Weal, protože v těch pár zápasech co odehrál, tak skvěle bránil. At už on, nebo Leier .... hlavně teda né Hambáč, jak píše Rono. Je to velká šance, se ukázat.
Za me urcite taky leier, nejaky zapasy uz odehral a urcite ne spatne aa ziska dalsi zkusenosti.
Weal nebo Leier, to je asi jedno... Potřebujeme hlavně góly od první lajny a z případných PP! A pokud budeme hrát čistě, tak si s nimi v situaci 5 na 5 poradíme.
#NHL #StartingGoalies #Flyers
Michal Neuvirth to start vs Caps on Friday.
Chudáci Caps. Dneška udělali všechno pro postup, ale Neuvirth byl proti. Jsem zvědav jestli jim vyhraje i game 6 And 7.
:wave: C'mon Flyers!!! :cinka:
Philadelphia :wave:
Michal Neuvirth! :klobuk: :flyer:
Pekne flyers! A teraz ich Neuvirth vyradí jak ten-krát Halák :giggle: Viem je to nepravdepodobné, ale tak aspoň to nemajú caps zadarmo.
Neuvy :rono: Neskutečnej výkon.

V zápase jsme byli horším celkem, nemá cenu si něco nalhávat. Já osobně výhru skutečně nečekal, tušil jsem, že Caps na nás vlétnou a budou to chtít rozhodnout. A ten úvod taky vypadal velmi nebezpečně, naše promrdaná 4min PP, fans domácích byli výborní a i na ledě ten rozdíl byl vidět.

Tenhle zápas se mohl vyhrát jedině nějakou haluzí, což se taky stalo. Díky Neuvirthovi.

Na Game 6 se dost těším, jen mě sere, že je už od 18h SEČ, odpolední zápasy nerad. We'll see.

LET'S GO FLYERS! :fan:
Mám pocit, že odpolední zápasy má nerad i náš tým... :doh:
193 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS