Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PHILADELPHIA FLYERS [#WC2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Washington Capitals
79%
38
Philadelphia Flyers
21%
10

Obrázek vs. Obrázek

1. zápas: čtvrtek, 14.4. od 19:00 ET (01:00 SEČ) ve Washingtonu

2. zápas: sobota, 16.4. od 19:00 ET (01:00 SEČ) ve Washingtonu

3. zápas: pondělí, 18.4. od 19:00 ET (01:00 SEČ) ve Philadelphii

4. zápas: středa, 20.4. od 19:00 ET (01:00 SEČ) ve Philadelphii

5. zápas: pátek, 22.4. od 19:00 ET (01:00 SEČ) ve Washingtonu

6. zápas: neděle, 24.4. od 12:00 ET (18:00 SEČ) ve Philadelphii

7. zápas: středa, 27.4. ve Washingtonu
Tipovať konecny stav urcite nebudem. Cakam velmi tvrdu seriu a zakroky na hrane( alebo aj za hranou :-D, zmrdov na oboch stranach je na to dost) Snat teda postupi lepsi, my.
Caps jsou jasným favoritem, naši velkou výhodou je, že do toho jdeme tedy jako outsideři a nemáme co ztratit. Jsem ale velmi zvědavej, jak s klukama zacloumá smrt Eda. Myslím, že to zrovna lehký nebude. Snad je to ale bude ještě víc motivovat.

Rád bych Caps rozbil, taky očekávám tvrdou bitvu až na krev. :box:

Caps in 7.
Tahák 1.kola
Očekávám atraktivní hokej. Caps jsou příliš dominantní, aby je Flyers mohli vyřadit. Nemají je čím přehrát. V PO se ale muže stát cokoliv.
Caps 4-1 Flyers.
Flyers in 7! :flyer: :cup:
Verím že ten posledný mesiac hrali Caps len v údržbovom mode, teraz prepnú na plný plyn a o týždeň v piatok tú sériu uzavrú.
Caps jasný favorit asi postoupí,ale Phila může překvapit své už mají postupem splněno.
Caps to asi dajú, ale phillu by som na ich mieste nechcel. Podľa mňa pre nich najnepríjemnejší súper, akého mohli dostať. Čakám poriadnu sériu a nejaký ten kúsok od ghosta :cookies:
Jak Phillyp, Flyers in 7 !!!! :tlap:
Čekám, že tohle bude tvrdá a těžká série pro WSH, mají soupeře, který dokončil sezonu exceletní závěrem. Navíc hrají nepříjemný hokej, ale WSH bude na PHI moc silný, WSH to dá 4:2, nebo 4:3.
Jak už jsem se tady zmínil, tady očekávám překvapení a i když jsou Caps jasnými favority, Flyers je zaskočí a rozhodne se v sedmém zápasu ve Washingtonu - 4-3 Flyers :wink2:
"Target that Ghost kid, take him out of the equation" - Caps Board
:roll:

Chimera a Wilson budou mít jistě jasnej úkol. A soustředit se na čistej hokej to nebude. Doufám, že Gudas nebo kdokoliv jinej si vybere kdyžtak správnej moment a správnej subjekt na pomstu, pokud zase uvidíme nějakou pi*ovinu ze strany Caps jako v posledním vzájemáku.

Jinak když tu nejeden tipuje sedm zápasů, tak bysme si mohli zopakovat podobnej zážitek i letos :arrow:


Woou... :slintac: :jn:

#ForEd
Ghost rozhodne v tretom zapase golom v predlzeni v stvrtom prihra na druhy a treti gol a... Philla aj tak vypadne

4:1 pre Caps
Tady to přeji Flyers, ale očekávám, že to Caps udělají v 5 zápasech.
Vidím to na Caps in five
Aha Rono, čo z nas robis? :neviem: A Gudas sa sústredí iba na hokej a len Wilson a Chimera budú hrať zakerne? :D A Chimera nie je žiadny problémový hráč a to, že v nejakom bezvyznamnom zapase sa stalo niečo s Ghostom na tom nemení nic
Gudas měl období, kdy dělal debilní excesy. No doubt. Ale jinak se u nás z něj stále legitimní 2nd pairing Dman, resp. v naší slabé obraně je to #3/#4 a hraje ho velmi solidně, tudíž má i zakázané dělat prasárny, protože ho potřebujem na ledě.

Navíc co jsem se s ním viděl živě a kecal s ním, tak bych vsadil i koule na to, že jeho IQ je 3x vyšší než Wilsonovo, kterej, kdo ví, jestli vůbec má pod hlavou něco jako mozek, a jemu podobným.

A já myslím teda, že to mění dost. Celej ten zápas šel po Ghostovi, byl na něj nasazenej, jeho úkol bude jasnej. You'll see. :wink2: A já doufám, že Ghost vám to nevrátí jinak než pár GWGs a jinejma klíčovejma momentama, který se projeví ale na výsledku, nikoliv na listině zraněných. :ciga:
Caps in 7
Troufám si říct, že Philla WSH dokáže porazit. Ale netroufám si říct, v kolika zápasech.

BTW: Gagner v PO :hehe: , ale já mu to přeju!
Jak jsem psal v topicu Flyers tak jsem na straně letců :cinka: Letci in 7 :jupi:
Po takove paradni zakladni casti by byl nepostup Caps katastrofa, no ja verim ze to WAS da a pujde dal, tipnu po peti zapasech.
Caps in 5.
Pali_Caps píše:Aha Rono, čo z nas robis? :neviem: A Gudas sa sústredí iba na hokej a len Wilson a Chimera budú hrať zakerne? :D A Chimera nie je žiadny problémový hráč a to, že v nejakom bezvyznamnom zapase sa stalo niečo s Ghostom na tom nemení nic
Ked to spravil v bezvyznamnom zapase, co bude robit v PO?
4:1 Caps, jasná věc.
Flyers in 7. Caps budou mít třikrát přes 50 střel.
193 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES