Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] FLORIDA PANTHERS vs. NY ISLANDERS [#WC1]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Florida Panthers
49%
19
New York Islanders
51%
20

Guddy.44 » Štv Apr 21, 2016 3:03 pm píše:
AndyF píše:Koukal jsem na statistiky +/- a Petrovic je skoro nejlepsi bek Floridy. #cislanelzou
Dalo se cekat, ze si Kindl uz nezahraje.
Statistika +/- je nejvíce ošemetná statistika.. :nono:
Dulezité vitezství, ted jsou sance na postup opet zhruba vyrovnané, mozna mirne vetsi na strane FLO. Petrovic napravil minuly zapas, Kindla je mi samozrejme lito, takto mu asi bude po vyprseni kontraktu lépe v KHL
Já bych z toho nedělal takovou vědu. Nehrál 2 zápasy. Dnes navíc byl na soupisce měl hrát, ale Gallant se rozhodl jinak. S Tampou podle mě hrát bude. Po sezóně konci Mitchell uvidíme jak to Tallon zamýšlí s Kampfrem a Petrovicem. Každopádně doufám že ho Gallant neodstrelili jako to dělají Holland a Cooper.
#NHL #Isles
D Ryan Pulock (undisclosed) is out for Friday's game vs Florida (day to day).
Trocheck na game 5 s otazníkem. Rozhodně zítřejší rozbruslení.
BIG GAME TONIGHT!! Tentokrát už s Trocheckem. Ten bude hrát ve 3.lajne aby posílil bottom 6 kde je naše největší slabina. Hraje se o mečbol tak doufám že dnes uděláme pro výhru cokoli. Pulock do konce série zraněn, v obraně nastoupí Židlický.
GO CATS!!!
Nemám slov. Nejlepší nás hokej v sérii a stejně to nestačilo. Na nějakou analýzu už fakt nemám.
V ot bylo tolik šanci. Trocheck 3 velké šance, Barkov nedal nájezd. Ekblad z brejku netrefil prázdnou. Ten druhý by jsme asi nedali ani kdyby se hrálo další hodinu.
Zkušenosti nerozhodují, rozhoduje efektivita a ta nás nejspíš bude stát postup. Můžu jen doufat že se série vrátí zpátky na Floridu.
A nejvíc mě štve že ta cesta do finále konference je neskutečně otevřená. Tampa je hratelna. Ale ne my prostě kvůli efektivitě vyhucime v 1.kole. To zaboli.
Přes den jsem se moc neprospal a usnul jsem už před prodloužením. Ráno to ale nebylo moc pěkné překvapení... vypadá to na konec... Škoda, cesta by byla schůdná do finále konference.
Byli 4 z 5 zápasů lepsi. Ale NYI má celou sérii neuvěřitelné štěstí. Buďme realisté v pondělí pro nás skončí sezóna.
Reálně tu šanci momentálně vidím zhruba na 20%, což opravdu není mnoho. A jak píšeš, ve většině zápasů byla FLO lepší, kousek od výhry byla ve všech. Nedá se ale nic dělat.
Poďme Isles. Fandil jsem Cats "alejasemtorikal" mě to znechutil tak, že přeji teamu, kde ani pomalu "nevím" kdo hraje :jn:
Creeper píše:Poďme Isles. Fandil jsem Cats "alejasemtorikal" mě to znechutil tak, že přeji teamu, kde ani pomalu "nevím" kdo hraje :jn:
:nono:
:spank:
Creeper píše:Poďme Isles. Fandil jsem Cats "alejasemtorikal" mě to znechutil tak, že přeji teamu, kde ani pomalu "nevím" kdo hraje :jn:
To jsem rád, NYI tady moc fanoušků asi nemají, tak aspoň někdo, bude to vyváženější. :-)
Poďme Isles. Dneska to uzavřeme. :good:
Nick je 50/50, ale tipuju že hrát bude.
Už jsem napůl smiřený že dnes pro nás sezona skončí. NYI měli více štěstí, co na tom že ve většine zápasů jsme lepší. Na druhou chci aby se šlo na game 7. nevěřím, že nás NYI dají v 6 prostě ne. Pojdme udělat obrat jako proti Pens v 1996!!
GO CATS!!!!!!!!
Neuvěřitelná série. Všechna čest Floridě, ten tým bude za pár let opravdu top. I přes letošní vyřazení předvedli Panthers parádní výkon a z těch šesti zápasů mohou hodně těžit. Stejně jako z loňské zkušenosti těžili letos Isles. Z těch šesti odehraných zápasů jsme ve čtyřech byli horší, styl Floridy nám vůbec nesedl. O to je ale postup cennější.

Tahle série byla často přehlížena, ale hrál se fakt výbornej hokej. Konečně si taky můžu užít druhý kolo. Jardo sorry, v každý jiný sérii bych ti to přál, ale v tomhle případě to fakt nešlo. Jo a Thomas Greiss na hrad! :thumbsup:
Tohle je jedna z nejbolestivějších vypadnutí, které jsem v NHL zažil. Tohle vypadnutí bude bolet aspon měsíc.
Všechna čest NYI, ale měli by líbat ruky Tavaresovi.
Zase jsme nedokázali udržet vedení a bylo to tak blízko. Stačilo aby Luu udržel puk pod sebou.
Co na tom, že máme budoucnost koho to zajímá. Florida je současnost.
Hráči aspon získali zkušenosti a mají se z čeho poučit.
Až 8x jsme ztratili vedení v zápasech!! Tady se asi ta zkušenost projevila. Ale ukázalo to i že jsme byli NYI vyrovnaní.
Serie se zlomila v sobotu, ale dalo se ta serie vyhrát jinde. Např v 1:zápase stále nechápu jak NYI mohli vyhrát. Stejně jak to dneska Tavares ukončil stejně tak probíhalla cela serie. Neprůstřelný Greiss, unstoppable Tavares, NYi štěstí jak sviň, odráželo se všechno k nim.
1. lajna mírné zklamání. Naopak potešila 2.lajna - Smith, Bjugstad.
S odstupem času budu sezonu hodnotit kladně, ale ted se můžem jen zahalit do černé rouchy smutku.
Gratulace Caps/Pens k finále SC ta dvojice Tampa/NYI na ně prostě nemají.
PO už mě absolutně nezajímá. Pokud se Sharks nedostanou do finále SC, tak mě tu do draftu neuvidíte.
Tohle je jedna z nejbolestivějších vypadnutí, které jsem v NHL zažil.
V ramci Floridy? Vsak ta sa za poslednych 16 rokov dostala do PO 2x.
vrabejka píše:Co na tom, že máme budoucnost koho to zajímá. Florida je současnost.
Za rok, až se nedostaneme do PO si můžeš hledat zase nový tým.. No a pokud Jarda skončí dřív, tak už třeba.. v létě!
vrabejka píše:Všechna čest NYI, ale měli by líbat ruky Tavaresovi.
Greissovi, i po těch všech výkonech jej pořád přehlížíš. To on dotáhl Isles do druhého kola. Nebýt Greisse a jeho někdy až neuvěřitelných zákroků (ano, i Tavares a jeho lajna byli senzační), tak jsou Isles na golfu. Ale na kdyby se nehraje.
vrabejka píše:1. lajna mírné zklamání. Naopak potešila 2.lajna - Smith, Bjugstad.
Jágr byl příšernej. Co zápas, to chyba, tahal nohy za sebou. na základní část je to stále velice platný hokejista, ale na (run) PO už opravdu nemá. Navíc si prodloužil svojí už tak nelichotivou sérii zápasu bez gólu v PO. Do budoucí sezóny to chce sehnat RW do prvního útoku, co se začne sehrávat s Barkovem a Huberdeauem. Jinak ta první lajna, Barkov i Huby měli záblesky, ale na PO to nestačí. Chce to dostat se na úroveň Johnsona/Kucherova/Paláta a tým táhnput. Letos to ještě nezvládli. Možná příští rok. Druhá lajna.. Jokinen, Rilley (hlavně!) a i Nick předvedli velmi dobrý výkon. V obraně byl nejlepším hráčem Kulikov a pak asi i přes tu všechnu kritiku Petrovic (překvapivě). Svoje si odehrál i Gudbranson (překvapivě). Naopak Ekblad, Campbell zklamání. Luongo až na první zápas velmi solidní. Spíše nadprůměrný a udělal co se dalo, abychom sérii vyhráli. Gallant to odkoučoval vzhledem k jeho zkušenostem taky solidně. Ty zkušenosti z Montrealu jsou znát. Ještě jednou díky za něj!

Já samotný jsem s PO a vlastně i sezónou nesmírně spokojený. Ten tým alespoň papírově na PO nevypadal, ale kluci předvedli skvělý výkon a (hlavně) i díky té šňůře 12 vítězství se dostali do PO, na které jsem už nějaký ten pátek čekal. Zápasy jsem si užil všchny a pocit, kdy už konečně o něco jde mi byl příjemný. Snad zase za rok a třeba i proti Islels, ať jim to vrátíme! :)
vrabejka píše:Pokud se Sharks nedostanou do finále SC, tak mě tu do draftu neuvidíte.
Tos nám pěkně naložil hromadu odpovědnosti. Ale neboj, pro dobro HF to dokážeme :hfman:
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Co na tom, že máme budoucnost koho to zajímá. Florida je současnost.
Za rok, až se nedostaneme do PO si můžeš hledat zase nový tým.. No a pokud Jarda skončí dřív, tak už třeba.. v létě!

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl ... aveny.html" onclick="window.open(this.href);return false; zapomen, Jarda min. 2 sezony ještě dá.
vrabejka píše:Všechna čest NYI, ale měli by líbat ruky Tavaresovi.
Greissovi, i po těch všech výkonech jej pořád přehlížíš. To on dotáhl Isles do druhého kola. Nebýt Greisse a jeho někdy až neuvěřitelných zákroků (ano, i Tavares a jeho lajna byli senzační), tak jsou Isles na golfu. Ale na kdyby se nehraje.

Greiss byl famozní to jsem fakt nečekal. Myslel jsem že si vybere zápas blbec, ale bohužel.
vrabejka píše:Tohle je jedna z nejbolestivějších vypadnutí, které jsem v NHL zažil. Tohle vypadnutí bude bolet aspon měsíc.
A ktoré vypadnutia boli menej bolestivejšie, pán veterán? :hmm: 2012 s Devils?
pritom stacilo postavit nej obrance galaxie Kindla a mohlo to byt 4-0 a mohla mit Florida klid. Jenom proste vsichni ti treneri celeho sveta ty kvality Kindla nevidi.
Těžko říct, zda by serie s Kindlem dopadla jinak. Petrovic od doby, co prohral v FLO 3. zápas podával opravdu dobré výkony a byl lepší než Kindla. Bez něj by zase mohl 3. zápas dopadnout obráceně a série se mohla vyvíjet jinak. Vzhledem k častým chybám Kindla v defenzívě, dobrému výkonu Greisse, nemohoucnosti prvního útoku FLO a skvělému Tavarsovi by FLO nejspis stejně nepostoupila.

Neviděl jsem začátek zápasu, začal jsem to sledovat zhruba až od poloviny druhé třetiny. Když už jsem se pomalu radoval a těšil se, že přece jen bude rozhodující zápas v Sunrise, bylo vzápětí vyrovnáno. Maraton dopadl špatně a ještě je k tomu člověk ospalý. Všechny zápasy byly vyrovnané nebo i FLO měla převahu. Bohužel na straně NYI byl skvělý brankář a jediný útočník světové extratřídy v této série - to nejspíš rozhodlo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG