Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] FLORIDA PANTHERS vs. NY ISLANDERS [#WC1]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Florida Panthers
49%
19
New York Islanders
51%
20

vrabejka píše:Mckegg zažije PO debut
To máš odkud?.. Pokud vím, tak Grimaldi to Portland a Logan Shaw to Panthers..

Jinak na Game 3 se Gallant vyjadřuje opatrně. Jednak poslal Grimaldiho do Portlandu a jak už jsme zmínil povolal Logana Shawa a jednak, trocheck v sobotu bruslil a v rozhovoru říkal, že je připraven hrát, což by byla skvělá zpráva. Gallant je však opatrný a vyjádřil se na jeho adresu, že? "I wouldn't say yes or no; there's definitely hope but I wouldn't count on that right now. He's skated the last couple of days and he's doing better." .. Nicméně, Trocheck cestuje s týmem na trip do New Yorku, tak uvidíme. Každopádně, Shaw je RW a Grimaldi centr, tak si říkám, kdo bude šéfovat třetí lajně? Shaw na centru? Nebo Hudler? Mackenzie? Nebo že by měl Vrabec lepší info jak já? :jn:

Jinak, jistou pozici nemá ani Matheason. Leč se Gallant po zápase vyjádřil, že Matheason odehrál dobrý zápas a dopustil se jen jedné, dvou chyb, tak i přesto s týmem cestuje i S. Kempfer. Naopak Kindl jen tribuna, což trošku nechápu, protože Kindl je jednoznačně lepší a hlavně zkušenější, jak trio Matheason/Petrovic/Kampfer.. Za mě bych dal šanci Jakubovi a Matheasonovi. Naopak, Petrovic tribuna, protože poslední zápas propadal co to dalo..

Co se pak formy týče, První lajna, leč neboduje, tak si vytváří tlak a jsou střelecky aktivní. Za dva zápasy si Barkov vystřelil na branku 10x, Huberdeau 9x a Jágr 8x. Zatím nejslabším článkem ofenzívy je duo Jágr/Hudler, kdy Jágr často ztrácí a neproměňuje šance a Hudler je prakticky neviditelný. Naopak Jokinen, Smith a Bjugtad hrají famózně. Hlavně Smith má neskutečnou formu, se kterou se může měřit pouze Tavares, možná Nielsen. V obraně je za očekáváním Ekblad, který se zatím nějak nechytá. Campbell překvapivě také nic moc a dopouští se chyb (viz. gól v game 1). Naopak, nejlepším bekem je momentálně Dmitry Kulikov, který hraje parádně! Skvěle bruslí, rozehrává a stíhá podporovat ofenzívu z druhé vlny. Poslední zápas zahrál parádně i Gudbranson, kde zahrál skvěle pozičně a díky size zatápěl i urostlým hráčům Isles. No to bruslení je pořád o hubu a trnu kdykoliv je na ledě nějaký rychlí hráč. Naopak, Petrovic je katastrofální. Matheason O.K., první match. V brance podal poslední zápas Luongo parádní výkon, kdy se hlavně vytáhl proti střele Stromea.

Sečteno podtrženo, jak jsem se před sérií bál, projevuje se problém s naší bottom six, nezkušeností mladých hráčů a fyzickou hrou ostrovanů. Navíc se nám nedaří eliminovat tavaresovu lajnu, která je skoro v každém střídání nebezpečná a zatápí nám. Přes léto to chce určitě posílit bottom six, získat size hráče a posílit obranu, pokud chceme v PO dojít zase o kousek dál. Ale to už předbíhám, teď GAME 3. Lets go Panthers! :)
Guddy.44 » ned dub 17, 2016 6:55 pm píše:
vrabejka píše:Mckegg zažije PO debut
To máš odkud?.. Pokud vím, tak Grimaldi to Portland a Logan Shaw to Panthers..
Harvey Fialkov ‏@hfialkov
McKegg in as center. Gallant said Rocco was struggling definitely and on boards losing puck battles #FlaPanthers
Já Harveymu věřím.
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Mckegg zažije PO debut
To máš odkud?.. Pokud vím, tak Grimaldi to Portland a Logan Shaw to Panthers..

Jinak na Game 3 se Gallant vyjadřuje opatrně. Jednak poslal Grimaldiho do Portlandu a jak už jsme zmínil povolal Logana Shawa a jednak, trocheck v sobotu bruslil a v rozhovoru říkal, že je připraven hrát, což by byla skvělá zpráva. Gallant je však opatrný a vyjádřil se na jeho adresu, že? "I wouldn't say yes or no; there's definitely hope but I wouldn't count on that right now. He's skated the last couple of days and he's doing better." .. Nicméně, Trocheck cestuje s týmem na trip do New Yorku, tak uvidíme. Každopádně, Shaw je RW a Grimaldi centr, tak si říkám, kdo bude šéfovat třetí lajně? Shaw na centru? Nebo Hudler? Mackenzie? Nebo že by měl Vrabec lepší info jak já? :jn:

Jinak, jistou pozici nemá ani Matheason. Leč se Gallant po zápase vyjádřil, že Matheason odehrál dobrý zápas a dopustil se jen jedné, dvou chyb, tak i přesto s týmem cestuje i S. Kempfer. Naopak Kindl jen tribuna, což trošku nechápu, protože Kindl je jednoznačně lepší a hlavně zkušenější, jak trio Matheason/Petrovic/Kampfer.. Za mě bych dal šanci Jakubovi a Matheasonovi. Naopak, Petrovic tribuna, protože poslední zápas propadal co to dalo..

Co se pak formy týče, První lajna, leč neboduje, tak si vytváří tlak a jsou střelecky aktivní. Za dva zápasy si Barkov vystřelil na branku 10x, Huberdeau 9x a Jágr 8x. Zatím nejslabším článkem ofenzívy je duo Jágr/Hudler, kdy Jágr často ztrácí a neproměňuje šance a Hudler je prakticky neviditelný. Naopak Jokinen, Smith a Bjugtad hrají famózně. Hlavně Smith má neskutečnou formu, se kterou se může měřit pouze Tavares, možná Nielsen. V obraně je za očekáváním Ekblad, který se zatím nějak nechytá. Campbell překvapivě také nic moc a dopouští se chyb (viz. gól v game 1). Naopak, nejlepším bekem je momentálně Dmitry Kulikov, který hraje parádně! Skvěle bruslí, rozehrává a stíhá podporovat ofenzívu z druhé vlny. Poslední zápas zahrál parádně i Gudbranson, kde zahrál skvěle pozičně a díky size zatápěl i urostlým hráčům Isles. No to bruslení je pořád o hubu a trnu kdykoliv je na ledě nějaký rychlí hráč. Naopak, Petrovic je katastrofální. Matheason O.K., první match. V brance podal poslední zápas Luongo parádní výkon, kdy se hlavně vytáhl proti střele Stromea.

Sečteno podtrženo, jak jsem se před sérií bál, projevuje se problém s naší bottom six, nezkušeností mladých hráčů a fyzickou hrou ostrovanů. Navíc se nám nedaří eliminovat tavaresovu lajnu, která je skoro v každém střídání nebezpečná a zatápí nám. Přes léto to chce určitě posílit bottom six, získat size hráče a posílit obranu, pokud chceme v PO dojít zase o kousek dál. Ale to už předbíhám, teď GAME 3. Lets go Panthers! :)
Pěkně napsané, tohle jak píšeš se mi líbí. Prakticky se vším i souhlasím. Snad jen bych nepsal, že duo Jágr/Hudler je nejslabším článkem ofenzívy. Ale píšeš tam zatím, no a tak se dá říct, že je to pravda. Jen jsem prostě takový, že bych je po dvou zápasech nesupsul, ale ani nevychválil, pokud by to nebyla nějaká extrémní situace, což zatím není. Může se totiž stát, že v game 3 udělá Jágr 2 góly a hned to bude jinak. Kdyby dal šanci na konci prvního zápasu, taky by to bylo jinak. Zrovna Jágr je hráč, který může další zápasy tým táhnout. Ale taky se může stát, že bude nadále špatný, ale kritizoval bych ho aspon tak po 5 zápasech. S Hudlerem jsem nespokojený prakticky po celé angažmá u FLO. Nebo nespokojený... čekal jsem víc...
Guddy.44 píše:
vrabejka píše:Mckegg zažije PO debut
Sečteno podtrženo, jak jsem se před sérií bál, projevuje se problém s naší bottom six, nezkušeností mladých hráčů a fyzickou hrou ostrovanů. Navíc se nám nedaří eliminovat tavaresovu lajnu, která je skoro v každém střídání nebezpečná a zatápí nám. Ale to už předbíhám, teď GAME 3. Lets go Panthers! :)
Ja jsem teda čekal od jejich bottom 6 víc jak ji tu každou vychvaluje a komentátoři povedali, že ju mají nejlepší v NHL.
U NYI je klíčový Tavares a jeho 1:lajna ta děla rozdíl a díky ni s náma jsou schopni držet krok. Nevěřím, že jim to tak bude dál padat. Ostatní lajny jsme schopni přehrát. Jarda má každý zápas spoustu šanci, ono to tam začne padat. Rád bych kdyby tu negativní statistiku 33 zápasu v PO bez golu zlomil co nejdřív. V PO ho hodnotím na 6/10. Věřím, že dnes výhru v NY ukradneme. GO CATS!
Guddy.44 » ned dub 17, 2016 6:55 pm píše:
vrabejka píše:Mckegg zažije PO debut
Nicméně, Trocheck cestuje s týmem na trip do New Yorku, tak uvidíme. Každopádně, Shaw je RW a Grimaldi centr, tak si říkám, kdo bude šéfovat třetí lajně? Shaw na centru? Nebo Hudler? Mackenzie? Nebo že by měl Vrabec lepší info jak já? :jn:
Tady máš odpověď:
Hudler - Mackenzie- Purcell (George Richards)
Gratulace Islanders dnes si zasloužili vyhrát. Zápas rozhodla úspěšná coach challengerech. Věřím že 3-0 by jsme už nepustili. Následný faul Petrovice a NYI se golem z pp dostali do hry. 2.lajna dřela co mohla ale ani zvýšení na 3-1 nám nepomohlo. Dneška hrála opravdu jen 2.lajna, jak Tavaresova lajna tak bottom 6. Dneška to byl nejhorší výkon. No nic jedeme dál.
Gallant už musel jak Petrovič nám malém prohrál zápas. Nastartoval zbytečným bodycekem obrat Ostrovanů, ztrácel puky, jeho střílení do soupeře stále nechápu. Zbytečně riziko když vidím že je obránce blízko, hodin to po mantinelu ne??!!! A Třešničkou na dortu bylo to když se nechal 5 min před koncem objet Nielsenem který se řítil do branky.
Příště místo něho musí nastoupit Kindl jestli chceme mít šanci na obrat.
Jestliže minulé zápasy se dali omluvit aspoň dobrým výkonem. Dnes se mi to dnes nelíbilo. Potřebujeme Trochecka co nejdřív zpět. Máme na ně ale mapy si se vzchopit celý tým není to jen o Petrovicovi.
Isles :wave:
Isles otocili v prodlouzeni? #jasemtorikal
Well to sú tie skúsenosti.. Florida zahodila už 2. zápas, to si v PO nemôžu dovoliť, ale aspoň lekcia do dalších rokov pre mladých hráčov (JJ, BC, RL ..)
Ohlund píše:Well to sú tie skúsenosti.. Florida zahodila už 2. zápas, to si v PO nemôžu dovoliť, ale aspoň lekcia do dalších rokov pre mladých hráčov (JJ, BC, RL ..)
Když hrajem druhou půlku s.acku tak by nám ani zkušenosti nepomůžou. Dnes obrat zařídil Petrovič.
Kindl odd man out, stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu

Hudler neviditelný? Stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu
JKL píše:Kindl odd man out, stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu
Problém je ten že Kindl hraje výborně a nikdo nechápe proč sedí na úkor Petrovice.
vrabejka píše:
JKL píše:Kindl odd man out, stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu
Problém je ten že Kindl hraje výborně a nikdo nechápe proč sedí na úkor Petrovice.
Gary stále plače že padá málo golov, nechcú každý rok zväčšovať brány atd.. takže toto je také najmenej nápadné riešenie, každý tréner musí povinne nasadzovať kužely s velkým TOI. Viňo má Girardiho, Detroit má Ericssona, Carle, Bartkowski, Bieksa, Petrovic, Schultz .... všetci "nechápu" prečo hrajú na úkor lepších, ale pre dobro ligy tu musia byť.


Zatial ste každý zápas začali dobre a dávali goly ako prví, to sa nedá udržať večne, teraz dajú NYI prvý gol a som zvedavý ako budete hrať zozadu a doťahovať vy..
Ohlund píše:
vrabejka píše:
JKL píše:Kindl odd man out, stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu
Problém je ten že Kindl hraje výborně a nikdo nechápe proč sedí na úkor Petrovice.
Zatial ste každý zápas začali dobre a dávali goly ako prví, to sa nedá udržať večne, teraz dajú NYI prvý gol a som zvedavý ako budete hrať zozadu a doťahovať vy..
Trápí mě jediná věc. V minulých 2 zápase jsme hráli o třídu lepší hokej a dnes nás Isles totálně přehráli. Jestli to takhle bude pokračovat tak tato série může mít rychlý konec. Ale snad se to s návratem Trochecka zlepší. Ten už včera trénoval a jelikož hrajem až ve čtvrtek doufám že už bude hrát. Potřebujeme ho.
vrabejka píše: Trápí mě jediná věc. V minulých 2 zápase jsme hráli o třídu lepší hokej a dnes nás Isles totálně přehráli. Jestli to takhle bude pokračovat tak tato série může mít rychlý konec.
My, co jsme videli jiz stovky zapasu a playoffs serii, uz neprekvapuje, ze kazdy zapas je jiny.
Ale je mozne, ze vy odbronici se na to koukate jinak.. :neviem:
Já si ty zápasy užívám a to je hlavní. Oba týmy hrají pohledný hokej a padá dost gólů. Mladí hráči jak už Ohlund poznamenal získávají zkušenosti a pokud se budeme nadále zlepšovat jako doposud, tak během dalších pár let se můžeme dostat dále. Je samozřejmě hloupost sezónu končit, stále je šance na obrat. Já pořád věřím. :neviem:

BTW: Riley Smith hraje neuvěřitelný hokej. Když k nám přicházel za Hayese, už tehdy jsem byl nesmírně nadšený. Co ale předvádí v PO? radost pohledět. :)
Guddy.44 píše:BTW: Riley Smith hraje neuvěřitelný hokej. Když k nám přicházel za Hayese, už tehdy jsem byl nesmírně nadšený. Co ale předvádí v PO? radost pohledět. :)
Minimálně čísla z regularu a hlavně nyní z PO ukazují, že se opravdu vyplácí! :yes:
Tahle prohra mě štve, přísti zápas FLO musí, jinak je nejspíš konec sezóny. Škoda těch chyb Petrovice, škoda, že oba prohrané zápasy mohla/měla FLO vyhrát. Další zápas se začíná opět od nuly, jen má strach, že ta nezkušená většina kádru ten tlak nemusí ustát.
JKL píše:Kindl odd man out, stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu

Hudler neviditelný? Stejně jako v Detroitu. Náhoda? Nemyslím si #jasemtorikal #uznejtemoupravdu
Že Kindl nehraje je chyba trénera, tady opravdu nechápu, proč ve třetí lajně není... Logický vysvětlení je, že je nějak drobně zraněný a trenér raději riskuje Petrovice, jinak to asi musí být nesnesitelný člověk (Kindl) a musí za tím být emoce... Byť jsme v NHL
Philly(p) píše:Minimálně čísla z regularu a hlavně nyní z PO ukazují, že se opravdu vyplácí! :yes:
Já znám Smitha už z dob, co "hrával" za Dallas. Už tehdy jsem s Getzem debatoval o tom, že má talent..

Že nám jej Boston dal prakticky zadarmo (sorry, ale Hayes je dřevák bez potenciálu) po jedné nepovedené sezóně je jejich blbost. Riley je parádní od prvního zápasu za nás a v PO je ještě o level vejš..
Trocheck went in so he's obviously not playing game 4 #FlaPanthers
Vinnie až na game 5.
Petrovič p*čo! :sok: Tak jo.. :lol2:
BIG WIN!!
Naštěstí, jsme odvrátili hrozbu mečbolu a za stavu 2-2 se bude hrát na Floridě.
Dnes velmi aktivní hra celý zápas. Luu hodně podržel. Škoda že Jardovi v pp nepadl gol ale aspon ten gol vydrel a pripsal si asistenci. Bottom 6 nás zase přehrávala. Tu mají famozní. Ale ikdyž Tavares dal gol. Konečně jsme tu jeho lajnu dokázali držet na uzdě, což bylo velmi důležité.
A pak ve 3. rozhodl Petrovič. Z nejvíc nenaviděného hráče Floridy se stal hrdina. Proto miluju hokej.
V sobotu ráno už sand bude hrát Trocheck A doufám, že je doma sežereme a konečně se dostaneme do vedení v serii.
GO CATS!
Koukal jsem na statistiky +/- a Petrovic je skoro nejlepsi bek Floridy. #cislanelzou
Dalo se cekat, ze si Kindl uz nezahraje.
AndyF píše:Koukal jsem na statistiky +/- a Petrovic je skoro nejlepsi bek Floridy. #cislanelzou
Dalo se cekat, ze si Kindl uz nezahraje.
Dnes hral fakt dobře, kdxž bude tak stále hrat v PO ať klidně hraje na úkor Kindla. Ale to že nám Petrovic prohrál game 3, zatím si stojím. Ale už se nemá cenu v tom šťourat.
AndyF píše:Koukal jsem na statistiky +/- a Petrovic je skoro nejlepsi bek Floridy. #cislanelzou
Dalo se cekat, ze si Kindl uz nezahraje.
Statistika +/- je nejvíce ošemetná statistika.. :nono:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS