Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. NY RANGERS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Pittsburgh Penguins
80%
33
New York Rangers
20%
8

lets go Rangers píše:
Rono píše: Ovečkin-Backs-Oshie ; Burak-Kuznetsov-Williams

Kde tam vidíš prostor pro to, aby naskakoval v prvních lajnách? :neviem:
V tech zapasech co jsem v posledni dobe videl se postupem casu burak stahnul dozadu a johansson alternoval v prvnich lajnach

Dneska to samy.

On burak rozhodne neni material pro top6
:rofl: :rofl: WTF, to co si proste vymyslas a klames? v akych zapasoch sa stiahol Burakovsky dozadu? ako nechcel som ani reagovat, ale na taketo klamstva zas treba upozornit...a samozrejme, ze to je material pre top6
Parda píše:Co řešíte, nejlepší bottom 6 máme my, tolik talentu a former first rounderů tam snad nikdy nikdo neměl :bee: :giggle:
Ale ted vážně. Pens převzali vládu nad zápasem a pro rags to znamená konec sezony. Pohled je na ně dost tristní, kuželovití Girardi a Staal (a to dnes mají jeden z lešpích zápasů co jsem viděl), nulová ofenzíva, Eric Staal invisible, královna zalezlá a díravá... No jedním slovem krása.
Pens vyrostli pod Sullivanem a Rutherfordem znovu v PO tým. Příchody Daleyho a Hagelina byly krádeže za bílého dne, už po těchto trejdech jsem za ně Rutherforda vynášel do nebes a tyto hráče záviděl. Jak by se nám hodili. Zejména Daley, tak výborný bek, kterých moc k dispozici nebývá a ještě za takovou cenu... V podstatě vymyslel rozdílový gol a je v sérii výborný.
Zapojení mladých z farmy na jedničku, co dodat :klobuk: S takovou to vidím s Caps na víc než rovnocenný souboj.
Jj, obrana totalne k nicemu, McD se ani nerozehral, Staal s Girardim totalni propadak(ale to se vcelku dalo cekat), Klein odehral jedinej na co ma. Hra Rangers byla v poslednich sezonach zalozena vzdycky na obrane a ta letos chybela, posledni dva zapasy to nebylo ani o smule, tam nebyla sance.
lets go Rangers píše:
Parda píše:Co řešíte, nejlepší bottom 6 máme my, tolik talentu a former first rounderů tam snad nikdy nikdo neměl :bee: :giggle:
Ale ted vážně. Pens převzali vládu nad zápasem a pro rags to znamená konec sezony. Pohled je na ně dost tristní, kuželovití Girardi a Staal (a to dnes mají jeden z lešpích zápasů co jsem viděl), nulová ofenzíva, Eric Staal invisible, královna zalezlá a díravá... No jedním slovem krása.
Pens vyrostli pod Sullivanem a Rutherfordem znovu v PO tým. Příchody Daleyho a Hagelina byly krádeže za bílého dne, už po těchto trejdech jsem za ně Rutherforda vynášel do nebes a tyto hráče záviděl. Jak by se nám hodili. Zejména Daley, tak výborný bek, kterých moc k dispozici nebývá a ještě za takovou cenu... V podstatě vymyslel rozdílový gol a je v sérii výborný.
Zapojení mladých z farmy na jedničku, co dodat :klobuk: S takovou to vidím s Caps na víc než rovnocenný souboj.
Jj, obrana totalne k nicemu, McD se ani nerozehral, Staal s Girardim totalni propadak(ale to se vcelku dalo cekat), Klein odehral jedinej na co ma. Hra Rangers byla v poslednich sezonach zalozena vzdycky na obrane a ta letos chybela, posledni dva zapasy to nebylo ani o smule, tam nebyla sance.
Co s Girardim a Staalem budete dělat do bucoucna, to by mě teda zajímalo. Lepší budou těžko a kontrakty mají předlouhé... Jasné pozitivum pro vás ale určitě je Skjei, to byl dnes nejlepší hráč. Kdo by to řekl, že on a Klein budou nejlepší beci v té jinak papírově velice silné obrany v hlavní části sezony.
Obrázek
Overpaied. :jn:
#jajsemtorikal
Ja som neverila, že to bude takto rýchlo...
vrabejka píše:#jajsemtorikal
Jako skoro každej tady?
Creeper píše:4:1 for Pens :hroza:
:ciga: #jasemtorikal
Philly(p) píše:Pittsburgh 4:1 NYR
#jasemtorikaltaky :lol2:
JKL píše:4:1 Pens, v tom jednom zápase nedají ale ani gól.
já se sekl, v tom jednom dva dali
Marman píše:
vrabejka píše:#jajsemtorikal
Jako skoro každej tady?
#jajsemtoreklprvni
:vrabec: Protože tady neustále smrdíš a nemáš nic lepšího na práci... :wink2:
Tak jsem si to shlednul az ted a teda.. to co jsme hrali od poloviny prvni tretiny az do konce druhe tretiny, to byla naprosta fantazie. Vim ze jsme toho schopni a deje se to pomerne casto, presto mi to i tak vyrazi dech. Totalni uragan, na ktery chudak Lundqvist nebyl schopen reagovat a bude se mu o tom zdat asi jeste hodne dlouho. Takhle na dne a takhle bezmocneho jsem ho fakt nikdy nevidel.

Maximalni level tohodle teamu je obrovsky, udery pak prichazej ze vsech stran, at uz od obrancu (Letang, Daley), tak pres ve vsech zonach vyborne hrajiciho Crosbyho ktery se neskutecne nasel se Shearym (ten hraje jako na drogach), pres Kesselovu lajnu, pres Malkina, az po dovolim si tvrdit nejlepsi 4.lajnu ligy Kuhnhackl-Cullen-Rust. Rangers si holt meli rozmyslet co delaji, kdyz porazeli v game 82 Detroit, protoze tahle serie se ukazala pro ne jeste vic nehratelna nez se puvodne cekalo.

Potesujici je, ze jsme se zlepsovali od zapasu k zapasu a vypada to, ze nam tahle serie ani neubrala sily. Do 2.kola tak pujdeme s obrovskym sebevedomim a pokud to bude opravdu s Washingtonem, tak to bude serie s epickym potencialem, mozna predcasne minifinale SC.. Prave Washington ma na to, aby nasi masinu zastavil, ale uvidime, pro mne by to bylo netipovatelny. Hodilo by se kdyby Philla kousala jeste vic a vic.
Nejvetsi komik serie s prehledem Eric Staal. Ten se ztrapnil snad jeste vic nez Lundqvist. Smerem dopredu totalni nula a na lede u 10 inkasovanych golu. Za tenhle rental Rangers vysolili 2nd+2nd+Saarela.. Nedivil bych se kdyby Eric Staal mel problem si najit vubec azyl v NHL, mozna nejakej 1-rocni kontrakt za par drobnejch, kde bude muset ukazat, jestli vubec jeste ma na NHL. Fakt ostuda co predvadel.
Atlantik píše:Nejvetsi komik serie s prehledem Eric Staal. Ten se ztrapnil snad jeste vic nez Lundqvist. Smerem dopredu totalni nula a na lede u 10 inkasovanych golu. Za tenhle rental Rangers vysolili 2nd+2nd+Saarela.. Nedivil bych se kdyby Eric Staal mel problem si najit vubec azyl v NHL, mozna nejakej 1-rocni kontrakt za par drobnejch, kde bude muset ukazat, jestli vubec jeste ma na NHL. Fakt ostuda co predvadel.
Jo to byl genialni nakup, ostatne jako naprosta vetsina akvizic rangers pri td.

Zajimavy je ze jeho prichodem sla katastrofalne dolu i vykonost marka, asi spolu chodej kluci kalit.
Marman píše:Obrázek
Overpaied. :jn:

Se uvidi, protoze rangers hrali posledni zapasy tak tragicky, ze by je vychytal i Jamie McLennan.
Atlantik píše:Nejvetsi komik serie s prehledem Eric Staal. Ten se ztrapnil snad jeste vic nez Lundqvist. Smerem dopredu totalni nula a na lede u 10 inkasovanych golu. Za tenhle rental Rangers vysolili 2nd+2nd+Saarela.. Nedivil bych se kdyby Eric Staal mel problem si najit vubec azyl v NHL, mozna nejakej 1-rocni kontrakt za par drobnejch, kde bude muset ukazat, jestli vubec jeste ma na NHL. Fakt ostuda co predvadel.
Bereš mi to z klávesnice, ve slabší chvilce jsem si na něj myslel jako top centra, ale po tomto PO to jedině tak za 4 mega per a na dva roky a uvidíme.
#1: Why is Conor Sheary on Sidney Crosby's line? Well, could you imagine Chris Kunitz in 2016 hopping over the boards for a shift, skating up to the puck at this speed and taking a shot with this release, power and placement to the top corner?

#2: Which, not to pile on Kunitz too much, but only 1 forward on the Pens didn't record a point in the Rangers series, guess who it was? That also makes 0 goals in his last 13 games for Kunitz. Dropping off the top power play unit hurts, but the Pens will need something out of their alternate captain in the next series. Perhaps luckily, a physical matchup against the Flyers/Caps seems to be better for him. Let's hope.

Toto ma pobavilo :-D ako keby si to pisal ty atlantik :D
lubo-86 píše:#1: Why is Conor Sheary on Sidney Crosby's line? Well, could you imagine Chris Kunitz in 2016 hopping over the boards for a shift, skating up to the puck at this speed and taking a shot with this release, power and placement to the top corner?

#2: Which, not to pile on Kunitz too much, but only 1 forward on the Pens didn't record a point in the Rangers series, guess who it was? That also makes 0 goals in his last 13 games for Kunitz. Dropping off the top power play unit hurts, but the Pens will need something out of their alternate captain in the next series. Perhaps luckily, a physical matchup against the Flyers/Caps seems to be better for him. Let's hope.

Toto ma pobavilo :-D ako keby si to pisal ty atlantik :D
No jo, Kunitz je jeste posledni skvrna.. Pritom mame Bennetta, Sundqvista v pressboxu, pripadne Guentzela a Spronga na farme :scare: Neverim ale, ze s tim SUllivan neco ted udela, musime byt spokojeni aspon z jeho limitovanym icetimem. Od pristi sezony uz ale Kunitz nema sanci, to bude zaplava cerstveho talentu, ve ktere se on utopi.
Este tam teda pisali, ze ďalší Bennetov zápas asi nebude za Pittsburgh, neviem či si to čítal. Nevieš, čo s nim je?
lubo-86 píše:Este tam teda pisali, ze ďalší Bennetov zápas asi nebude za Pittsburgh, neviem či si to čítal. Nevieš, čo s nim je?
Co by bylo.. nema sebevedomi a vzhledem na to ze je tak casto zranenej, tak nema ani cas najit chemii s nekym, pripadne se rozehrat na potrebny level. Myslim, ze mozna je ted i teoreticky zrdavej, jen proste hrat nebude. Taky cekam ze se trejdne, coz je skoda. Na druhou stranu pri ty erupci talentu to az tolik mrzet nemusi.. ale mrzi, ja ho mel rad.. :-(
lets go Rangers píše:
Atlantik píše:
Letos to na SC pravdepodobne nevyjde, ale co je potesujici je smer jakym se organizace ubira a fakt ze ten team nebude upadat jak se zdalo jeste nedavno.
zas proč ne? Na východě moc konkurence není, paradoxně v druhým kole je těžší soupeř než v případným třetím, ale Caps musej jednou dojet na to, že jejich bottom six je snad nejhorší v lize. Tampa nepůsobí tak dobře jako loni(bez ohledu na to jak smetli Detroit, ten byl totálně z formy), ten tým má budoucnost, ale letos jsou dost devastovaný zraněníma.

a Florida s rybičkama jsou nezkušený týmy co maj ještě čas.

Já vidím Pens na největšího favorita na vítězství v konferenci, ve finále se pak už může stát cokoliv.
no a stalo se.....
Tak chytrej byl kazdej, kdo s nima vickrat hral.. :-/
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS