Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. DETROIT RED WINGS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Tampa Bay Lightning
67%
30
Detroit Red Wings
33%
15

Ninety91one píše:Me osobne toto PO ani nezajima
Neblázni a pojď si to užít. Nic nečekáme, tak nás třeba aspoň něco potěší. Larkin, AA a Marchenko potřebují hrát, škoda jen, že nehraje i Mantha. Tohle je naše budoucnost, tak se koukejme hlavně na ně.
PK píše:Neblázni a pojď si to užít.
Užít ? :scare: Po dnešku Tampa sweep prosím :!: :!: :!:
zapas jsem si teda uzil a troufam si tvrdit, ze momentalne by nas porazil i tym slozeny z nejhorsich hracu nhl.
Hanba. Tohle bylo jedno velké WTF. Došlo to konečně Hollandovi?
Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Ninety91one » Sob Apr 16, 2016 3:52 am píše:zapas jsem si teda uzil a troufam si tvrdit, ze momentalne by nas porazil i tym slozeny z nejhorsich hracu nhl.
Bylo by jistě zajímavé sledovat, jak hraje Det proti Det. Že včerejšího zápasu jsem viděl ale jen kousek, vyrovnávací gól na 1:1 mi přišel nespravedlivý a usnul jsem.
Nemá zmysel niečo komentovať, hanba, fraška. Aspoň, že sa chlapci pekne pobijú a vybijú si zlosť zo svojich smiešnučkých výkonov.
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Detroit není žádné měřítko, uvidíme jestli to dokážou i proti Cats/Islanders
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Jako hezký, Johnson je hráč stvořený pro PO, dokazoval to už loni a letos zas. Každopádně chtělo by to taky přidat body od ostatních, speciálně od lajny Palát-Val-Drouin (Filppulu bych tady klíďo vyměnil za Namestnikova). S jednou scoring line v PO daleko nedojdeme.
Kromě ty naší holomajzny na kterou se nedalo dívat, tomu dobře nakladaly i zebry na obě strany. Třebas to vyloučení Boyla potom co ho kužel fauloval bylo moc. :mrkva: Každopadně s takovou ještě dva zápasy a začne Kenovi zase dovolena, aspon si bude moc vypnout zase telefon. :hroza:
Doma jeden zápas dáme, ale to je tak asi celé. Každopádně mise splněna a o to tady přece jde.

Zesraný Blash (btw.včera dobře točil lajny, že nešlo poznat kdo s kým hraje :lol2:) + totálně impotentní útok + legendární obrana, která by mohla z fleku hrát za nějaký hokejový Harlem Globetrotters. Zejména duo Q+Kužel, to se jen tak nevidí a doporučuju nezainteresovaným se aspoň na jeden zápas téhle komické dvojice podívat.
Nevím co napsat. Red Wings sleduju už nějaký ten pátek, ale něco tak šíleného sem snad ještě neviděl. To nemělo parametry, nic. Blash neví co hrát, není schopen řídit zápas p-o.

Krom naší šitozní hry bych ale vypíchl opravdu výkon zeber, nechali si vymknout zápas z kontroly, to nebylo hodno zápasů SC.
Jo a včera AA už pod 8min a pan pes obranář 6.52 TOI. Může mi někdo z Vás vysvětlit na co je Andy v sestavě? :neviem: Vypadá hezky na střídačce nebo co? V oslabení směšných 50s, takže je tam asi fakt na okrasu.

Očekávám změny v sestavě na domácí zápasy a hlavně v lajnách. Myslím, že bude hrát Smith(ale místo koho? Jo místo Marchenka, to je jasné, bo je zbytek nedotknutelný), pak asi nastoupí Jurčo místo Andyho(Toncek si podle mě už letos nezahraje) a možná zkusí Mrázka do kasy.
Mrázek in, není o čem, jediná šance jak urvat něco je ten zápas vysloveně stealnout.
Dalo se čekat, že se projeví všechno, čeho jsme se báli naposledy vloni v červenci. Ale že až takhle strašně? Vždyť já se už regulérně řehtal. A že tam bylo čemu — třeba vzteklý Error, který pak ale raději zdrhal na střídačku před férovkou a tak.

Byli jsme směšní. Tohle já jako fanda, držící týmu palce tři desetiletí, cítím jako ponížení — vždyť se nám (oprávněně) směje celá liga. Viděl Ken bojovat třeba Flyers?

Blashe absolutně nechápu — nemá koule, nebo nesmí? Dead Wings
vrabejka » Sob Apr 16, 2016 11:08 am píše:
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Detroit není žádné měřítko, uvidíme jestli to dokážou i proti Cats/Islanders
Naprosto přesně řečeno, jen to snad bude proti FLO.
Hank, Kronner a Ericsson… žádný z nich nemá v týmu co dělat. Richie strčí Hanka do kapsy hned dvakrát. Ale Blash na něj nesáhne :( Dokud se změny nedotknou minimálně Hanka s Errorem, odmítám se bavit o tom, že se nějaké dějí.

Jinak doma by měl opravdu chytat Mrazík. Byť v gólmanech to není, oni jsou to jediné, co nám funguje.

Další kapitola je realizační tým. Z asistenta Fantomase rostu. Na té střídačce se nic neděje. Naprostá odevzdanost. A ty včerejší švenky kamerou na Kennyho — fakticky jsem měl chuť rozkopat televizi. Pohřbil ten tým :(
Obrázek

:rofl:
vrabejka píše:
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Detroit není žádné měřítko, uvidíme jestli to dokážou i proti Cats/Islanders
Co to meleš za další ze svých stovek hovadin! Kdyby takto vypadala statistika první floridské, tak máš vlhko v gaťkách!
imp píše:Jako hezký, Johnson je hráč stvořený pro PO, dokazoval to už loni a letos zas. Každopádně chtělo by to taky přidat body od ostatních, speciálně od lajny Palát-Val-Drouin (Filppulu bych tady klíďo vyměnil za Namestnikova). S jednou scoring line v PO daleko nedojdeme.
Myslím, že to přijde... Ale jinak máš samozřejmě recht! :yes:
Philly(p) píše:Co to meleš za další ze svých stovek hovadin! Kdyby takto vypadala statistika první floridské, tak máš vlhko v gaťkách!
Ale druhá lajna Floridy zaostává za tou první Tampy o 4 body. Takže bacha. :frajer2:
Díky za vcelku přesné postřehy kluci, mi je úplně na blití...už od toho strhujícího závěru zč, nemám z nich bohužel žádnou radost
jen doufám, že nás spláchnou na čtyři a tohle utrpení skončí :eek2: :hroza:
a to pry jeste Tampa zvazuje, ze na zapasy u nas nebudou brat brankare a vezme pouze ctyri obrance + prvni a druhy utok bude hrat s opacnyma hokejkama.
Guddy.44 píše:Ale druhá lajna Floridy zaostává za tou první Tampy o 4 body. Takže bacha. :frajer2:
Ale to já přeci vím! :wink2: Jen tím chci říct, že jakékoliv banalizování statistik/bodů v play-off je naprosto nesmyslné, byť se může jevit, že jej hráči udělali proti "slabšímu" soupeři...
Philly(p) píše:
vrabejka píše:
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Detroit není žádné měřítko, uvidíme jestli to dokážou i proti Cats/Islanders
Co to meleš za další ze svých stovek hovadin! Kdyby takto vypadala statistika první floridské, tak máš vlhko v gaťkách!
že mají ty body prostě zadarmo. Detroit svými chybami ty goly Tampě darují nebo je stačí přebruslit.
Až budou hrát s někým silnějším už tak dominantní nebudou.
246 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES