Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. DETROIT RED WINGS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Tampa Bay Lightning
67%
30
Detroit Red Wings
33%
15

Ninety91one píše:coze? jednoznacne jsme si PO zaslouzili. Celou sezonu jsme patrili mezi top ofenzivni tymy ligy, nase presilovka se vysplhala skoro na 50% uspesnost a v oslabeni nam ani nebylo mozne dat gol. Nebyt par zaskobrtnuti, tak Hank vyhral tabulku strelcu a Oviho nechal daleko za sebou. O obrane ani nema smysl psat, protoze takhle si predstavuju TOP obranu sveta. Pokud nekdy budeme reprezentovat cely nas svet proti jine planete, rozhodne musi byt obrana slozena z naseho tymu, komplet. Do PO jsme dosli doslova s prstem v zadku a dokonce jsme si mohli dovolit prohrat i stezejni zapasy v zaveru sezony. Nikdo si PO nezaslouzil vice jak my a Holly je nejlepsi vyžér, teda manazer z cele NHL
Zase neotáčete, neparodujte, nezlehčujte. Není to tak dlouho, co jste pomalu postupovali pres TBL, některí to tu opravdu tak tipovali (třeba v anketě je takových 15)...v textu: ronno, excelent, habs, davvy, flyers fan, philly, selly (jirik tu napsal docela neurčitý tip, jako by TBL tipoval jen z pověrčivosti), rev sice tipoval TBL, ale v sedmém zápase a minimálně třech prodlužovaných, martin83. Z PK jeste po prvním zápase sršel optimismus. Obdobně na tom byl novis44.
Nějak záhadně si vynechal z toho seznamu svého sparing patrnera, víc člověka a jediného skutečného experta na fóru - vrabejku, který nejenže tipoval postup Detroitu, ale rovnou označil Tampu za hokejovější, což se ukázalo, když v 5on5 celou dobu tahali na lehce kratší provaz. O tom, že všichni pravidelní diváci DRW víceméně přesně tipli výsledek nejen tady, ale i předem x-krát v topicu Wings, nemluvě (s uvedením důvodů a příčin takového stavu a situace, které se navíc stoprocentně a bezvýhradně v p-o potvrdily). Prostě, jako obvykle plně objektivní shrnutí z tvé strany :lol2:

ps. Plus samozřejmě netalentovaný Mrázek nějak záhadně opět dokázal kvality v p-o, ale my víme - dobré období měl Někdy každý brankář v NHL. :vrabec:
PO Det-Tb 2015 a 2016 je fakticky vo veľa veciach identické. Rovnako skvelý Bish, Mrázek. Funguje iba Triples, sklamanie na druhej strane zo Zetta. Tragická PP Wings atď.

Ono aj takto pred rokom nám fans Wings predpovedali že neprejdeme ďalším kolom, nemáme nárok s takou hrou atď. A vieme kam sme to dotiahli. Z nášho výkonu nadšený žiadny fan byť nemôže ale to zrejme nebol ani pred rokom.

Tak ako pred rokom aj teraz hodnotím sériu za najslabšiu v prvom kole, aj keď sa na to pozeralo lepšie ako min rok.

Vďaka tomu POsystému ako spomínal Atlantik (písal to aj min PO :D ) máme šancu znovu sa dostať do fin.koferencie. Okrem straty Stralmana (ktorý by sa mohol počas 2round vrátiť) je ten team o tom istom, ba dokonca lepší o Drouina Vlada. Out Stamkosa či invisible Stamkosa nerozlišujem.
BigPete1989 píše:Zase neotáčete, neparodujte, nezlehčujte. Není to tak dlouho, co jste pomalu postupovali pres TBL, některí to tu opravdu tak tipovali (třeba v anketě je takových 15)...v textu: ronno, excelent, habs, davvy, flyers fan, philly, selly (jirik tu napsal docela neurčitý tip, jako by TBL tipoval jen z pověrčivosti), rev sice tipoval TBL, ale v sedmém zápase a minimálně třech prodlužovaných, martin83. Z PK jeste po prvním zápase sršel optimismus. Obdobně na tom byl novis44.
vubec nema smysl te komentovat, ja dal v ankete taky ze je vyradime, ale to je ciste srdcova zalezitost. Vzdycky kliknu na muj mancaft. Dale me tve bblablalasdsoisdf nezajima.
BigPete1989 píše:Není to tak dlouho, co jste pomalu postupovali pres TBL, některí to tu opravdu tak tipovali (třeba v anketě je takových 15)...v textu: ronno...
Nevím, RoNNO teda nejsem, ale přepokládám, že ve tvém jazyce to znamenám já Rono.

http://www.hokejforum.com/tampa-bay-lig ... ml#p410327" onclick="window.open(this.href);return false;

:joe: Kde jsem tipoval postup DET? :hmm:
JKL píše:Nějak záhadně si vynechal z toho seznamu svého sparing patrnera, víc člověka a jediného skutečného experta na fóru - vrabejku, který nejenže tipoval postup Detroitu, ale rovnou označil Tampu za hokejovější, což se ukázalo, když v 5on5 celou dobu tahali na lehce kratší provaz. O tom, že všichni pravidelní diváci DRW víceméně přesně tipli výsledek nejen tady, ale i předem x-krát v topicu Wings, nemluvě (s uvedením důvodů a příčin takového stavu a situace, které se navíc stoprocentně a bezvýhradně v p-o potvrdily). Prostě, jako obvykle plně objektivní shrnutí z tvé strany :lol2:

ps. Plus samozřejmě netalentovaný Mrázek nějak záhadně opět dokázal kvality v p-o, ale my víme - dobré období měl Někdy každý brankář v NHL. :vrabec:
Vynechání vrabejky nebyl úmysl, opravdu, nejspíš jsem ho přehlédnul. Ale já nechci nikoho kritizovat za špatný tip. Já napsal příspěvek, ve kterém jsem uvedl, že bylo zjevné, že DET vypadne, na což bylo hned reagováno ironií, parodií, ze které vyplynulo, že snad všichni věděli, že DET vypadne. Odpověděl jsem, že tu naopak spousta lidí tipovala DET.

O netalentovanosti Mrázka jsem psal v úplně jiném kontextu. Sám jsem nečekal, že DET může nakopnout. Za jeho vystoupení v play-off ho nekritizuji. Já celkem dávno reagoval na přispěvky, které vůči němu byly přehnaně optimistické. Zhruba jsem psal, že Mrázkova výkonnost může jít ještě hodně pravděpodobně dolů (což se potvrdilo). Na to bylo velmi bouřlivě reagováno. Já si však za tím stojím Mrázek je prozatím brankář s nevyrovnanými výkony a neprovází ho nějaká skvělá (teď myslím v porovnání s dobrými brankáři NHL) pověst z juniorek (ano USA ve čtvrtfinále bychom bez něj nevyřadili, ale to byl jeden turnaj, a především jeden zápas, kdyby se mu tolik nepovedl, tak po tom turnaji z českého pohledu neštěkne ani pes, bylo by na turnaj pamatováno jako na jeden z mnoha, kde jsme znovu vypadli ve čtvrtfinále, brankáře neměli zas tak špatného, jak zbytek týmu, ale na elitu neměli). Z Mrázka může být časem dobrý brankář. Nemyslím si, že další Roy nebo Brodeur, natož Hašek. Ale třeba úrovně Vokouna má potenciál dosáhnout, ale zatím na to má jen potenciál. Opravdu nemám rád, když je nějaký hráč po kousku sezóny vynášen do nebes... ani naopak kritizován. I českých gólmanů bylo za posledních pár let hodně takových, kteří měli super období, vypadalo to, že zase budeme mít elitního brankáře a nakonec žádný z nich není ani stabilní jedničkou v NHL, natož dobrou jedničkou (Štěpánek v Petrohradu kraloval KHL, z brány dostal domácí legendu Nabokova, v tu dobu brankáře na úrovni jedničky v NHL, Pavelce, který ve velmi mladém věku dostal důvěru ve WNG a stal se tam (tehdy ještě v ATL) brankářem číslo jedna, a to čísla měl na tak mladého brankáře, který chytal za slabou obranou, více než pěkná, Neuvirtha, kterému dali ve WSH přednost před Varlamovem (byť tomu smolaři tam dovedli Vokouna, tehdy asi nejlepšího brankáře vyššího věku, na farmě čekal Holtby...).
Rono píše:
BigPete1989 píše:Není to tak dlouho, co jste pomalu postupovali pres TBL, některí to tu opravdu tak tipovali (třeba v anketě je takových 15)...v textu: ronno...
Nevím, RoNNO teda nejsem, ale přepokládám, že ve tvém jazyce to znamenám já Rono.

http://www.hokejforum.com/tampa-bay-lig ... ml#p410327" onclick="window.open(this.href);return false;

:joe: Kde jsem tipoval postup DET? :hmm:
Tak teď už vidím, jak vzniklo moje vynechání vrabejky, příspěvky máte pod sebou, nejspíš jsem rychle roloval stpletl si vaše tipy, tedy ano, Rono tipoval TBL, vrabejka DET, ale tady šlo o (značný) počet lidí, kteří DET tipovali, ten zůstává stejný.
Ninety91one píše:
BigPete1989 píše:Zase neotáčete, neparodujte, nezlehčujte. Není to tak dlouho, co jste pomalu postupovali pres TBL, některí to tu opravdu tak tipovali (třeba v anketě je takových 15)...v textu: ronno, excelent, habs, davvy, flyers fan, philly, selly (jirik tu napsal docela neurčitý tip, jako by TBL tipoval jen z pověrčivosti), rev sice tipoval TBL, ale v sedmém zápase a minimálně třech prodlužovaných, martin83. Z PK jeste po prvním zápase sršel optimismus. Obdobně na tom byl novis44.
vubec nema smysl te komentovat, ja dal v ankete taky ze je vyradime, ale to je ciste srdcova zalezitost. Vzdycky kliknu na muj mancaft. Dale me tve bblablalasdsoisdf nezajima.
Tak proč to komentuješ??? Tipuj si, co chceš, ale když už chceš psát/tipovat nesmysly, piš/tipuj aspoň konzistentně... Pro mě třeba bylo absolutně nejtěžší objektivně tipnout sérii FLO vs. NYI. FLO postup přeji a klidně se to mohlo trochu do mého tipu promítnout, byť jsem se snažil při tipování od subjektivního pohledu, co nejvíce odprostit, no a vyšla mi jako mírný favorit Florida. Rozhodně ale tu po případném postupu NYI nebudu psát, jak jsme to všichni věděli a jak je na tom FLO špatně.
:lol2: já z něho padnu..
BigPete1989 píše:. Ale já nechci nikoho kritizovat za špatný tip.
later then
BigPete1989 píše:, ale když už chceš psát/tipovat nesmysly, piš/tipuj aspoň konzistentně...
:vrabec:
JKL: Umíš pořádně česky? Já ho nekritizuji za tip. Naopak tam ještě píšu, že i na mě mohly mít sympatie k FLO vliv při tipování série FLO vs. NYI, ale za to, že nepíše konzistentně. Tipne DET, vyhraje TBL, já TBL tipoval, čekal jsem její postup a napsal jsem, že ten byl jasný, on reaguje nesmyslnou nepravdou (ironicky podanou), že každý věděl, že TBL postoupí. To je ryzí pokrytectví... Nevadí mi, kdyby hrál WSH proti TOR a on tipoval TOR ve 4 zápasech, zvlášť kdyby si to rozumně zdůvodnil. Vadí mi to pokrytectví, já když tipnu FLO a třeba postoupí NYI, tak rozhodně nebudu psát, jak všichni věděli, že NYI postoupí a jak je FLO špatná.
Kritizuješ jeho tip a ještě se u toho moralizuješ, jak kdyby si byl nějaký spravedlivý soudce, nebo fízl. Po tom, proč co kde tipl, klikl, ti může být totální ho*no a doteď nechápu, proč tě to tak vzrušuje. :roll:
Ne kritizuji to pokrytectví. Tip mi sám o sobě vůbec nevadí. Zmást mohlo snad jen to, že jsem napsal, že píše/tipuje nesmysli, ale jak chceš jinak napsat, že něco tipne, dopadne to naopak (a to celkem jasně naopak) a pak křičí, že od začátku všichni věděli, že postoupí Tampa...
Krom tebe to nikoho jiného nezmátlo..
Detroit jsem tady tipoval srdcem hlavně kvůli Pashovi a Mrázkovi.
Ale věděl jsem že Tampa ten postup nějak dá a proto jsem je dal na Bracket Challenge.
BigPete1989 píše:
PK » Pia Apr 22, 2016 12:00 pm píše: A o tom byla celá letošní sezóna, jak píšeš…
Jednoduše jste si ani to play-off nezasloužili, ale hold jste v něm byli, svých pět zápasů jste si odehráli a můžete se těšit na další sezónu.
Tady absolutně nesouhlasím. Detroit si ten postup na rozdíl od Flyers daleko více zasloužil. Flyers ztratil skvělý finiš k postupu. Ale DET na postupu byl 90% ZČ. Ikdyž na konci hráli hrozně. Kolikrát je podržel famozní Mrázek či štěstí, ale PO si zasloužily.
vrabejka píše:Detroit jsem tady tipoval srdcem hlavně kvůli Pashovi a Mrázkovi.
:wub: :wub: :wub: Díky kámo.
BigPete1989 píše:
Nerieš tu nezmysly, tipy užívateľov, nie je to dôležité.
Pasha píše:
vrabejka píše:Detroit jsem tady tipoval srdcem hlavně kvůli Pashovi a Mrázkovi.
:wub: :wub: :wub: Díky kámo.
BigPete1989 píše:
Nerieš tu nezmysly, tipy užívateľov, nie je to dôležité.
OK :-)
Tampa na 7 znamená že postoupí Wings :lol: :rofl:
Mrazík v interview s @HeleneStJames:
"Big E was screaming at me" https://t.co/xaVmnHdBBT" onclick="window.open(this.href);return false;
Chlapi tady to už uzavřeme a z5 do topicu Wings :wink2:
Tak tady jsem buď přecenil dopad ztráty Stamkose se Stralmanem na hru Tampy nebo jsem přecenil síly Detroitu - každopádně hrubě jsem svůj tip netrefil... :-D .
246 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES