Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. DETROIT RED WINGS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Tampa Bay Lightning
67%
30
Detroit Red Wings
33%
15

Ninety91one » Str Apr 20, 2016 4:15 pm píše:
vrabejka píše:Ze se nestydíš takhle hejtovat vaši legendu Detroitu Kronwalla :thumbsdown:
jak uz tady nekdo zminil .. byt ted v hospode, uz mas celo. Neurazej Detroit a radeji si res svoje :hroza:
A čím ten DET uraží??? Spis ty tak trochu vyhrozujes...
vrabejka píše:Určitě si zaslouží kritiku jestli opravdu hraje tak špatně (což pochybuju). Ale člověk co mu sprostě nadává nemá pro mě úroven. Kronwall byl jeden z vašich nejdůležitějších hráčů při vítězném SC tak si zaslouží trochu úcty.
Ty o tom pochybuješ cca jako když si byl přesvědčený, že Hudler a Kindl budou velké posily pro Floridu. By mě zajímalo, proč máš neutuchající potřebu plácat páté přes deváté.

1/ Kronwall hraje špatně, můžeš o tom pochybovat, ale vůbec nevím, co v tvém případě znamená ´pochybovat´, to beru spíš jako takovou frázi z tvé strany, kterou máš potřebu nějak odlišit své jinak neopodstatněné názory
2/ Od SC uběhlo 8 let.
3/ Mezi nejdůležitější hráče v SC 2008 bych jej neřadil, nepatřil do nejužšího core tehdejšího týmu, ani neměl nějaký lví podíl v důležitých okamžicích (jako Osgood nebo Franzén) ale proč ti to vůbec píšu, když si neviděl zjevně ani včerejší zápas, natož p-o před osmi lety.
4/ Od té doby, hlavně po odchodu kmenových obránců, Kronwall akorát dlouhodobě dokazoval, že nemůže být ani náhodou považován za top2 D v týmu s vyššími ambicemi pro p-o.
JKL píše:
vrabejka píše:Určitě si zaslouží kritiku jestli opravdu hraje tak špatně (což pochybuju). Ale člověk co mu sprostě nadává nemá pro mě úroven. Kronwall byl jeden z vašich nejdůležitějších hráčů při vítězném SC tak si zaslouží trochu úcty.
Ty o tom pochybuješ cca jako když si byl přesvědčený, že Hudler a Kindl budou velké posily pro Floridu. By mě zajímalo, proč máš neutuchající potřebu plácat páté přes deváté.
Kindl tayk velká posila je. Otázkou je jestli na to Gallant dojde v PO nebo až příští sezonu.
Kronner šel za poslední rok možná i roky strašně dolu to musí vidět i slepej. Mě napadlo jestli BigE nahodou nekoupil vedle něj barák a nejsou ted sousedi. :giggle:
Každopadně je to zítra náš možná poslední zápas, kdyby měl Blashil trochu odvahy, tak posadí Errora a nasadí XO P-O zápas by pro mladýho byli prostě zkušenosti k nezaplacení a je vcelku jedno, jestli by se tam placal jako ryba na suchu, horší než kužel by stejně bejt nemohl. :jn:
vrabejka píše: Kindl tayk velká posila je. Otázkou je jestli na to Gallant dojde v PO nebo až příští sezonu.
Piš k věci. :hehe:
Co tak čtu Vrabejkova vyjádření, tak co názor, to perla :klobuk:
to je sranda :-D clovek nekoho nazve oslem a hned silene urazi a sproste nadava. Chlapce, ty zijes v nejakem svem fantasy svete asi.. Cetl jsem tady podstatne horsi veci, najdi si nekoho jineho ty troubo a ne me :!:
rambo001 píše:kdyby měl Blashil trochu odvahy, tak posadí Errora a nasadí XO
Bohužel no, ta šance je nulová. Pouze zalepí sedmý flek, nic víc. Tak aspoň bude čumět na ty naše esa vzadu a třeba se něco přiučí :giggle:
Kluci neriskujte s :vrabec: nebo vám zavřou i play-off topic. :wink2:
Philly(p) píše:Kluci neriskujte s :vrabec: nebo vám zavřou i play-off topic. :wink2:
My už stejně zavíráme :lol2:
Jirik19 píše:My už stejně zavíráme :lol2:
Pravda. A my vlastně asi taky... :giggle:
Philly(p) píše:
Jirik19 píše:My už stejně zavíráme :lol2:
Pravda. A my vlastně asi taky... :giggle:
tohle uz je takova ta tradicni rozluckova parba, kdy se vse znici, poblije a pak zavre.

Obrázek
Myslím, že by to Nejvyšší vrabčák měl vzít po Kenovi. Vidí do toho podobně, byla by kontinuita…
tak.. dneska panove sraz na chatu v cernem obleku a klobouku. Bude to velky vecer, protoze to bude posledni zapas pod Hollym :good:
No spíš hlavně patrně poslední zápas Pavla :klobuk: , ať už to dopadne jak chce a ať si o tom myslím co chci, tak vidět ho naposledy sjet z ledu a zajít do kabiny bude jeden z těch okamžiků, na který nezapomenu..

Samo, kdyby to byl poslední zápas pod tím šaškem, tak bych si k tomu i něco otevřel.
JKL píše:No spíš hlavně patrně poslední zápas Pavla :klobuk: , ať už to dopadne jak chce a ať si o tom myslím co chci, tak vidět ho naposledy sjet z ledu a zajít do kabiny bude jeden z těch okamžiků, na který nezapomenu..

Samo, kdyby to byl poslední zápas pod tím šaškem, tak bych si k tomu i něco otevřel.
mno..na ho*no, ze to porad neni jiste a vlastne nic nevime. Takhle by si dneska clovek kraasne pobrecel a ulevilo by se.
Ninety91one píše: Bude to velky vecer, protoze to bude posledni zapas pod Hollym :good:
Z čeho tak usuzuješ :?: Už si pro něj jedou :?: Obrázek
Jiste uplne to neni, ale na 95℅ je.
Myslíš Kena nebo Pavla?
No, rozhodně ale XO up, Marčenko zmarněný, takže je tu poměrně reálná šance, že TOHLE BUDE POSLEDNÍ ZÁPAS KFQ V DRESU DETROITU

:scare:
JKL píše:Myslíš Kena nebo Pavla?
:lol2: Ken tak na 1%.
On má pravdu ted nám PP vyloženě šlapou, to přece s tim, že jsme dali PP gol v 8 zápasech za sebou co byl na PP Antonín, nemá žádnou souvislost. Občas mi přijde, že mu tyhle vyjádření píše sám Ken. :lol2:
rambo001 píše: On má pravdu ted nám PP vyloženě šlapou, to přece s tim, že jsme dali PP gol v 8 zápasech za sebou co byl na PP Antonín, nemá žádnou souvislost. Občas mi přijde, že mu tyhle vyjádření píše sám Ken. :lol2:
Ať je to jak je to. Teď už je to s křížkem po funuse. :thumbsdown:
rambo001 píše: On má pravdu ted nám PP vyloženě šlapou, to přece s tim, že jsme dali PP gol v 8 zápasech za sebou co byl na PP Antonín, nemá žádnou souvislost. Občas mi přijde, že mu tyhle vyjádření píše sám Ken. :lol2:
nase momentalni skore v presilovkach je nekde kolem 21-1 v teto serii. Presne to nevim, prestalo me bavit to pocitat.
Přesilovky beze změn(jako celá sestava). Řekl jim někdo, že je tohle dost možná náš poslední zápas?

Každopádně komické duo Kroner-Kužel opět spolu, to je třeba si ještě užít :kajo:
246 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG