Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] ANAHEIM DUCKS vs. NASHVILLE PREDATORS [#WC1]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Anaheim Ducks
82%
32
Nashville Predators
18%
7

Obrázek vs. Obrázek

1. zápas: pátek, 15.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v Anaheimu

2. zápas: neděle, 17.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v Anaheimu

3. zápas: úterý, 19.4. od 21:30 ET (03:30 SEČ) v Nashville

4. zápas: čtvrtek, 21.4. od 20:00 ET (02:00 SEČ) v Nashville

5. zápas: sobota, 23.4. od 18:00 ET (00:00 SEČ) v Anaheimu

6. zápas: pondělí, 25.4. v Nashville

7. zápas: středa, 27.4. v Anaheimu
Ducks 4-2 Preds
All eyez on Bruce Boudreau.
Finale s Caps by bolo :cool:
Nashville už raz cez Ducks prešli, vtedy som ich aj tipoval na postup, ten tím majú ale stále meh a niečo mi tam chýba, navyše Rinne má dosť slabú sezonu za sebou na jeho štandard.. Keslerovi to proti Preds neskutočne išlo a v 11om ich porazil "aj sám" .. Ducks in 5.
Pokud bude pokračovat Brucův trend u Ducks, tak letos dáme finále a prohrajeme v 7. zápase.

2013 - 1. kolo vs Detroit 3:4
2014 - 2. kolo LA 3:4
2015 - Chicago - Conference final 3:4
2016 - ??? Vypadá to jasně..a příští rok :cup:
Ducks in 5.
Tipuji NAS,ale bude to těsnovka 4-3
Tady další série, kde jsem dost na vážkách, protože ten tip, který uvedu, může v klidu být na obě strany - přesto sázím na Ducks, 4-2.
Po tom strasném zacatku by se asi nikdo nedivil, kdyby se v ANA na další SC nečekalo ani dalších 10 let, soupeře pro začátek mají schůdného. 4:1 ANA.
Ducks vzhladom na zly zaciatok sezony napokon dopadli v celku uspesne a pojdu daleko

4:0
Až mě děsí, jak moc nám lidi věří, já teda až takový optimista nejsem, i když věřím. Nepostup by byla docela tragédie.

Ducks in 6
Ducks in six
Ducks in 6
Duck in 6.
Nemuzu jinak nez verim nasim, sweep to nebude, ale v sesti zapasech by to kluci zvladnout mohli. Jak uz psal Ohlund mame jim co vracet, onehda jsme ale nemeli golmana, to nam poustel Emery a kryl ho tusim MacElhiney. Letos je situace v brankovisti uplne jina a proste musime jit dal.
Ducks in 5.
Anaheim 4:3 Nashville
Není co řešit, kachny jdou letos do finále. 4:1 Ducks.
Ducks in 6.
Obrázek Ducks in 5 nonetheless
Ducks in 6
Ducks in 5
Ducks :wub: ale môže to byť veľmi zaujímavá a možno aj na góly bohatá séria
Zprávy ohledně zranění nic moc. Kesler, Gibson ok, Vatanen jen nějaká viróza a bude taky hrát. Ale Rakell asi nestihne úvod, naskočí někdy během 1. kola, totéž Perron (u toho je to dobrá zpráva, počítalo se s delší pauzou). Bieksa bruslil, ale spíš ke konci sérii, Pirri je zabitej, ten ještě ani nestál na bruslích, tam to klidně už nemusí dopadnout. Hlavně Rakella je ale klíčové dostat zpátky do sestavy, bez něj čekám první zápas asi nějak takhle.

Garbutt - Getzlaf - Perry
Cogliano - Kesler - Silfverberg
McGinn - Horcoff - Stewart
Ritchie/Santorelli - Thompson - Wagner

Lindholm - Manson
Fowler - Despres
Stoner - Vatanen

Nic moc teda, Rakell a Perron jsou ztráty, ale měli bychom si poradit i tak.
Ducks in 5 ale mám takého tušáka, že v druhom kole by už nemuseli uspieť proti LA/SJ :hmm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES