Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] ST. LOUIS BLUES vs. CHICAGO BLACHAWKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

St. Louis Blues
44%
18
Chicago Blackhawks
56%
23

Ku*va ale pome Blues!!! snad to Chicago, které je tak trochu tlačeno mi přijde, neotoči :cry:
Tak pojďme dnes Blues! Snad to nebude klasický 7. zápas Chicaga, kde vystupuje v hlavní roli Toews. :stop2:
Novis44 píše:Tak pojďme dnes Blues! Snad to nebude klasický 7. zápas Chicaga, kde vystupuje v hlavní roli Toews. :stop2:
myslíš to klasický jedno loni jo? :)

jinak vás všechny zdravím, zaregistroval jsem sice až teď, ale forum sleduju už docela dlouho :cool: budu tady asi dost v menšině, ale snad si s tím poradím :frajer2: :lol2:
andy_hawk píše:
Novis44 píše:Tak pojďme dnes Blues! Snad to nebude klasický 7. zápas Chicaga, kde vystupuje v hlavní roli Toews. :stop2:
myslíš to klasický jedno loni jo? :)

jinak vás všechny zdravím, zaregistroval jsem sice až teď, ale forum sleduju už docela dlouho :cool: budu tady asi dost v menšině, ale snad si s tím poradím :frajer2: :lol2:
Na rovinu přiznávám, že nejsem velký fanoušek statistik. Ale co si pamatuju z hlavy, tak v těch vašich x sedmých zápasech hrál Toews hlavní roli.
Novis44 píše: Na rovinu přiznávám, že nejsem velký fanoušek statistik. Ale co si pamatuju z hlavy, tak v těch vašich x sedmých zápasech hrál Toews hlavní roli.
pod Q hráli 4 rozhodující 7. zápasy
2011 s Canucks, prohra 2-1, Toews gól
2013 s Red Wings, výhra 2-1, rozhodl Seabrook, Toews nic
2014 s Kings, prohra 5-4, Toews gól
2015 s Ducks, Toews 2 góly
Obrázek
klasika :hroza:
útoky stejný jako poslední dva zápasy, to mě nepřekvapuje, TT není na ledě, místo něj Fleischmann ve druhým útoku, ale věřím, že Teuvo nastoupí, obrany asi taky budou stejný s tím, že Rundblad a Gus dostanou omezenej IT... uvidíme s čím vyrukujou Blues a v noci pojďme :jupi:
:clap: :hop: Je to taaaaaaaaaaaaaaaaaam!
Blues :klobuk: :yahoo: :wave:
#jájsemskorotorikal :jn:
Fantasticka serie, Chicago doplatilo na slabsi clanky v obrane, ale celkove postoupil spise stastnejsi. Sledoval jsem oba dnesni zapasy paralelne, tady to byl uplne jiny level nez v NSH-ANA, ale ze uplne. Nicmene za ty leta smuly a naopak stesti na druhe strane je tohle vyusteni spravedlive. Jinak Parayko je legit :klobuk:
Ohlund píše:Zatial na takú smolu doplácajú aj Blues, tiež ani jeden dôležitý call alebo štastny/late gol nešiel na ich stranu..
No konečne kus štastia aj pre Blues ! :wave: Nato by som sa mohol pozerať celý deň :giggle:
Tahle série byla rozhodně tím nejlepším, co letošní play-off mohlo nabídnout. Naprosto fantastický hokej, narazily na sebe dva z takticky nejvyspělejších týmů v lize a bylo to vidět. Té sérii nechybělo téměř nic a myslím, že i pro nezaujatého fanouška se jednalo o skvělou podívanou. Krásné góly, krásné akce, důležité zákroky brankářů, spousta zvratů, hity, občas i nějaká kontroverze.

Můj pocit euforie se každopádně nedá popsat. Konečně jsme přešli 1. kolo. Vyřadili jsme tým, který většina tipovala na obhajobu SC nebo minimálně finále. Ukázali jsme velkou mentální sílu a věřím, že tohle vítězství nás neuvěřitelně posílí. Popravdě jsme hned v 1. kole narazili na jednu z nejtěžších překážek, která nás mohla potkat.

LET'S GO BLUES! :yahoo:
No jestli SC nevyhraje Sharks nebo Stars bude to jeden z nejhorších vítězů SC v historii.
:hroza:

Nechtěl sis dát pauzu do draftu?
vrabejka píše:No jestli SC nevyhraje Sharks nebo Stars bude to jeden z nejhorších vítězů SC v historii.
Tvl co to meleš? Nezapomněl sis ráno před škol(k)ou vzít prášky?

Jinak gratulace Bluesmanům, těm bych to přál. Navíc vyřadili Chicago, takže naprostá spokojenost :good:
JKL píše::hroza:

Nechtěl sis dát pauzu do draftu?
když vypadnou Stars a Sharks tak určitě.
Rozhodně nejlepší a nejnapínavější série prvního kola :thumbsup: ! Pro mě osobně velké překvapení, fakt jsem sázel, stejně jako v případě Kings, na jasné PO zkušenosti na straně Hawks. Bude to trochu zvláštní po těch několika letech vidět další kola PO bez mužstev jako Kings nebo právě Blackhawks... Každopádně ale gratulace Blues, konečně to prolomili :wink2: .
Blues si to po letech, kdy je v PO sráželo obrovské množství zranění prostě zaslouží. :cool: Centrální divize je o parník těžší jak pacifická. Nasazení 1. 2. a 3. tým do stejné poloviny pavouka je hodně nešťastné. Osobně to Blues moc přeji a třeba je to nakopne a letos ten SC poprvé udělají. Blues-Stars bude zajimavá série, protože ani jeden mančaft nemá s PO velké zkušenosti. O malinko větší asi Blues. Rozhodně Blues-Hawks byla hokejově nejlepší série a je docela škoda, že to bylo hned v prvním kole. Viděl jsme Stars proti hodně oslabeným Wild a myslím si, že pokud nebude OK Seguin, tak Blues půjdou dále. :good:
Paráda. :) A teď Blues for SC!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS