Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] ST. LOUIS BLUES vs. CHICAGO BLACHAWKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

St. Louis Blues
44%
18
Chicago Blackhawks
56%
23

Včera jsme zažili zatím nejslabší zápas série, ve kterém jsme nebyli lepší, než Hawks, i přesto jsme ale urvali důležitou výhru. Důležitou hlavně kvůli tomu, co se stalo v G2. Bál jsem se toho, že pokud prohrajem, srazí nás to ještě víc dolů a už těžce se z toho budeme vyhrabávat, ale stal se opak, jsme zase na koni a do G4 můžeme vstoupit s čistou hlavou a pokusit se urvat vedení 3:1.
Obrázek

absolútne nič proti Hitchovi ale... :scare: toto si obliecť na tlačovku pri jeho (nad)váhe je trúfalosť najhrubšieho zrna. :paperbag:
Blues :jupi: :wave:
Krása Bluesmani :good: prosím o ukončení série hned následující zapas! :frajer2:
No vypadá to že 2 největší kandidáti na zisk SC (CHI, LA) vypadnou hned v 1.kole, tak se mi to líbí :clap:
vrabejka píše:No vypadá to že 2 největší kandidáti na zisk SC (CHI, LA) vypadnou hned v 1.kole, tak se mi to líbí :clap:
:eek2: vieš vôbec aký je stav série LA-SJ ?
D&M » stř dub 20, 2016 2:52 pm píše:
vrabejka píše:No vypadá to že 2 největší kandidáti na zisk SC (CHI, LA) vypadnou hned v 1.kole, tak se mi to líbí :clap:
:eek2: vieš vôbec aký je stav série LA-SJ ?
San Jose to teď Doma zvládnou a v LA to rozhodnou. #jajsemtorikal
Aha, sorry. Toto som nevedel.
iba analfabet a absolútny diletant (aka vrabec) by považoval Hawks za najväčšieho favorita na :cup:
Joe S. píše:iba analfabet a absolútny diletant (aka vrabec) by považoval Hawks za najväčšieho favorita na :cup:
Jasné sekl jsem se. Ale mezi hlavní favority určitě patřily. Panarin, Kane, Keith, Seabrook, Crawford to je síla. Imho ještě nevypadly. A když vypadnou věřím že se dočkáme západního finále Sharks-Blues :)
Joe S. píše:iba analfabet a absolútny diletant (aka vrabec) by považoval Hawks za najväčšieho favorita na
v bracketchallenge ako spravny aj ked malicko zaslepeny srdciar tipoval Floridu
potencionalni analfabeti, ktori tipoval Hawks - cepi, Rev, JKL, Anty, Heny
ale ved ako jako este nie je definitvne vymalovane :nono: aj sme my raz viedli 3:0 a :paperbag:
cepi píše:potencionalni analfabeti, ktori tipovali Hawks - cepi, Rev, JKL, Anty, Heny
:lol2:
toto vyzera (na mnou tipovany) 7 match a postup Hawks
To tipovali jen analfabeti. cepi, JKL a spol.
cepi píše:toto vyzera (na mnou tipovany) 7 match a postup Hawks
Meh.. St.Louis ma lepsi a vyvazenejsi team, i dnes byli celkem zretelne lepsi. Chicago vypada velmi unavene, ale vzdycky tam maj individuality pro nejaky ten hvezdny moment a budou asi i psychicky odolnejsi nez Blues. Kvalita je ovsem na strane Blues, tak jeste 2 pokusy.. i kdyz nekde v hlavach to tam asi ted budou mit. Logika i tak rika St.Louis.
Neuveriteľný hokej :slintac: škoda, že sa takéto tímy stretli hneď v 1. kole. Potenciálne lepšiu sériu už čakám len od PIT-WSH, ak by nato došlo.
Už mohol byť Panik na MS sakra blues!!
Série se hraje na 4 vítězné zápasy a nekritizoval bych ani sebe, ani nikoho jiného, kdo CHI tipoval, jsou to obhájci SC, za posledních 6 let je polovina SC jejich, zase tolik neoslabili, přišel například Panarin. Samozřejmě proti nim stojí úžasný tým, psal jsem, že mi budete STL líto, ptz. ten tým má rozhodně navíc než vypadávat v prvním kole, měli v minulých letech smůlu, ale kádrově nebyli o nic horší než třeba LAK. Smůlu měli i letos, když hned do prvního kola dostali CHI, ovšem letos možná i přes tu smůlu půjdou dále, alespoň zatím to tak vypadá, ale hraje se na 4 vítězné, jestli tu někdo fandí ANA, mohl by i poreferovat svoje zkušenosti z loňska.
Hawks ještě žijou :clap: Malem si zase prohrali nadejny výsledek. Kane naštěstí konečně udeřil. Doufám že to Hawks ještě otočí.
Jako, tvl, ty tvoje mindtwisty, to je masakr, se ani nedivím, že máš takovou úspěšnost #jasemtorikal, když v podstatě podle potřeby tvrdíš cokoliv.
vrabec.jpg
JKL píše:Jako, tvl, ty tvoje mindtwisty, to je masakr, se ani nedivím, že máš takovou úspěšnost #jasemtorikal, když v podstatě podle potřeby tvrdíš cokoliv.
vrabec.jpg
Myslel jsem to tak že tip 4-0 pro Hawks mi nevyjde ale že doufám že to Hawks otočí.
BigPete1989 píše: jestli tu někdo fandí ANA, mohl by i poreferovat svoje zkušenosti z loňska.
Ono by se stacilo podivat bud do topicu Ducks nebo Ducks vs Preds a kupodivu bys zjistil ze ano. Ale nevim jak ostatni kluci, ode me navrat k te bolave prohre necekej :nono:

Jinak dnes velka skoda, jak jsem videl puk poskakujici okolo prazdne branky a u ni toho tajtrlika vedel jsem ze je zle :hroza:
:cepi: no tak, pome Blues

btw. teď můžu skvěle využít emotikony.. Když jsem usínal a Bluesmani vedli 3-1, vypadal jsem asi takhle :waa: , no a když jsem se vzbudil, tak to bylo like this :mf:
Hawks opět vstali z popela a zojou. Věřím že už to nepustí zařídí fantastický obrat v sérii.
Dale "The Clutch" Weise :wub: Dale pleease come back home! Jakmile se mu dá aspon trochu prostoru a lepší spoluhráči, tak dovede divy.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS