Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] LOS ANGELES KINGS vs. SAN JOSE SHARKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Los Angeles Kings
69%
25
San Jose Sharks
31%
11

Philly(p) píše:Můj tip byl 4:3 pro Sharks. A sardinky to zvládly daleko dříve. Velká gratulace! :)
Sardinky :bitka3: Ale ináč díky :thumbsup: Teraz každopádne držím palce vám a snáď to dokážete! Treba poslať Ovcu na :golf:
Rolo56 píše:Sardinky :bitka3: Ale ináč díky :thumbsup: Teraz každopádne držím palce vám a snáď to dokážete! Treba poslať Ovcu na :golf:
Tak se nezlob, nemyslel jsem to ve zlém. :respekt: Díky, a ano, je potřeba poslat Ovcu... třeba na mistrovství světa. :hit:
Tak se nezlob, nemyslel jsem to ve zlém. :respekt: Díky, a ano, je potřeba poslat Ovcu... třeba na mistrovství světa. :hit:[/quote]

Nezlobím :hehe: Nie je to z vášho pohľadu nereálne.. A nech si ide na MS :-D
Pro mě tenhle výsledek je rozhodně překvapením a samozřejmě jsem to takhle netipoval - sázel jsem na "zabijácký PO instinkt" Kings... :-D . No, těch mých špatných tipů bude po prvním kole podstatně více... :) .
Ďalej si neviem vybrať z dvojice Predators - Ducks ani jedného. Ak chceme uspieť musíme poraziť každého. Máme na každého súpera a viac by mi vyhovoval pre neskoré ranné buly Anaheim :hop:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES