Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] LOS ANGELES KINGS vs. SAN JOSE SHARKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Los Angeles Kings
69%
25
San Jose Sharks
31%
11

Obrázek vs. Obrázek

1. zápas: čtvrtek, 14.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v Los Angeles

2. zápas: sobota, 16.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v Los Angeles

3. zápas: pondělí, 18.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v San Jose

4. zápas: středa, 20.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v San Jose

5. zápas: pátek, 22.4. od 22:30 ET (04:30 SEČ) v Los Angeles

_____________________________________

Obrázek 1:4 Obrázek
Nebolo by od veci im vrátiť tú blamáž z pred 2 rokov... Sharks in 6
Sharks in 6.
La jsou velcí favorité. Ale i kvůli Hertlovi budu přát Sharks.
Sharks 4-2 Kings.
Sharks postoupí tipuji 4-2 na zápasy
Tady budu opět, jako v případě Chicaga, sázet na PO zkušenosti a úspěchy a ty jsou jasně na straně Kings - proto můj tip 4-2 pro LA.
Jedna z těch vyrovnanějších serií, alespoň co se mých očekávání týče. Objektivně jsou větší favorité LA, mají i větší eso v bráně, ale já si tady tipnu na menší překvapení, a to 4:2 SJS.
Sharks potrapia LA ale nezvladnu to ako vzdycky v PO

4:3 pre LA
4:3 LA
Kings in six
Tipovat nemá smysl, jen budu doufat, že Sutter tentokrát vymyslí jinou taktiku, než ukolébat soupeře třízápasovým vedením. Fuj, když si na to vzpomenu, ještě teď se mi rosí minimálně čelo.

Každopádně Sharks mají o motivaci navíc postaráno. Hodně bude záležet na výsledku přetlačování Kopitar vs. Thornton, tohle bude asi rozhodující pro vývoj celé série. Sharks celkově moc zmapované nemám, píše se, že narozdíl od top 6 a top D jim jinak hodně chybí depth, i tohle by snad měla být výhoda Kings. Quick je prověřená kvalita, Jones v playoffs zatím ne, ale nepředpokládám, že by se Jonesovi roztřásla kolena.

Kings by postoupit měli, ale uvidí se.
LA in 6.
LA to urvou klasicky na 7 zapasu a komplex SJ z plejof se jeste prohloubi. Ikdyz uz asi i ja meknu, uz mi zacina byt tech zraloku pomalu i lito a to je co rici :-D
LA in 7.
Pre mna najjasnejsia seria, Kings in 5
4:3 LA
San Jose 4:3 Los Angeles
Kings in 6 a Quick 2 SO.
Kings v šiestich, ale ľahké to rozhodne nebude. Skúsená partia Jumba Joea bude hrýzť.
Kings v 6, s tým, že budú prehrávať 0:2 na zápasy
Včerejšího tréninku se zúčastnili až na Nolana všichni zranění, tedy Gáborík, Martinez i Greene. Povaha Martinezova zranění je nejasná, chyběl několik posledních zápasů, podle Suttera je "banged up", ale neočekává se, že by do čtvrtečního zápasu neměl zasáhnout. U Gáboríka je také vše nejasné, nikdo nedá žádnou odpověď na otázku, zda už je fit a může hrát. V tuto chvíli spíš ne.
“Not available,” Sutter said of Gaborik when asked whether he’s “trending” towards returning to action. Asked whether that applied to the entire series, he responded, “I’m not God. I’m not a doctor. I’m closer to a veterinarian than a doctor.”
lakingsinsider.com
U Greena se neočekává vůbec nic. Všichni zmínění hráči trénují s týmem, nicméně mimo zápasové útoky a obranné páry.

Sharks by měli být v plné síle, Vlasic i Nieto se účastní týmových tréninků.
Príde mi to ako najvyrovnanejšia séria na západe a bude sa rozhodovať v poslednom zápase. Tipnem s úspešným koncom pre Sharks
Ultranudně hrající Kings budou podle mě nemilosrdně vyřazeni hladovými žraloky. A nepomůže jim v bitvě o Kalifornii ani Lecavalier
Obrázek
Chcelo by dokončiť to, čo sme tak pohnojili pred 2 rokmi. Verím, že nájdeme v Jonesovi oporu a hráčom sa bude dariť. Prvé dva zápasy sú jasné, keďže na súperových klziskách nám to išlo výborne :-D

Sharks 4:2 Kings
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS