Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Súťaž o najväčšieho odborníka HF #2

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Vrabejka Trophy za mě:

1. STL - CHI
2. 4 týmy
3. 4 série
4. Thornton
1. Wild vs stars
2. 5
3. 2
4. Jamie Benn
1. FLA-NYI
2. 5
3. 2
4. Barkov
1. FLA - NYI
2. 6
3. 2
4. Kane
1. STL-CHI
2. 5
3. 3
4. Tavares
1. MIN-DAL
2. 6
3. 2
4. Crosby
1. Flyers - Caps
2. 5
3. 2
4. Jamie Benn
ANA-NAS
4
2
Jamie Benn
DAL-MIN
5
3
Kane
1) FLA - NYI
2) 5
3) 2
4) Tavares
1) STL-CHI
2) 6
3) 3
4) P. Kane
1. Wsh-phi
2. 5
3. 3
4. Sid
Co je tohle za otázky? Tohle se nedá zodpovědět (ani kdybychom spojili s Vrabčákem síly). To není soutěž o největšího odborníka, ale to je soutěž o největšího haluzáře. Minimálně 40 hráčů přichází v úvahu, že právě oni budou první v bodování po prvním kole play-off. Série, kde padne nejvíc gólu se dá dopředu taky jen hádat, to nemusí být série mezi nejútočnějšími týmy, ale některá z těch které se budou hrát na 7 zápasů, nebo klidně jiná... Taková, kde to ovlivní jeden, dva zápasy, ve kterých se bude z nějakého důvodu hrát otevřený hokej bez obran... takto to může být kterákoliv ze sérií... Kolik sérií se bude hrát na sedm zápasů - to je taky loterie...
Cpt.Obvious on the board!
BigPete1989 píše:Co je tohle za otázky? Tohle se nedá zodpovědět (ani kdybychom spojili s Vrabčákem síly). To není soutěž o největšího odborníka, ale to je soutěž o největšího haluzáře.
arek píše:Mate nejake napady na vylepsenie? Co by malo byt inak ako vlani?
Proč ses nevyjádřil ty rozumbrado?
Nevšiml jsem si toho. A takto z hlavy nevím. Nadto podle mě tu nikdo nic neudělá už jenom z principu. Ale obecně si myslím, že spravedlivější je velký počet otázek, ale takových, které se dají reálně odhadnout. Takových, kde by třeba člověk s průměrnými znalostmi o NHL měl zhruba 30% šanci tu otázku správně zodpovědět.
1. nikto nepovedal, ze to nie je loteria
2. niektore z odpovedi sa daju odhadnut celkom dobre (v dalsich kolach sa isto vyskytnu aj lahsie, resp. bonusove po kazdom kole), pri inych je treba mat aj stastie (cize dobry odhad+stastie, imo kombinacia vhodna pre takuto hru)
3. slovo "odbornik" v nazve nie je myslene vazne. Je to narazka, ktorej cast uzivatelov urcite rozumie.
4. kludne si zorganizuj vlastnu hru, ktora ti bude vyhovovat
5. ked uz chces nieco pripomienkovat (este k tomu neskoro), tak to skus ako normalny clovek

:klobuk:
arek píše:1. nikto nepovedal, ze to nie je loteria
2. niektore z odpovedi sa daju odhadnut celkom dobre (v dalsich kolach sa isto vyskytnu aj lahsie, resp. bonusove po kazdom kole), pri inych je treba mat aj stastie (cize dobry odhad+stastie, imo kombinacia vhodna pre takuto hru)
3. slovo "odbornik" v nazve nie je myslene vazne, je to narazka, ktorej cast uzivatelov urcite rozumie.
4. kludne si zorganizuj vlastnu hru, ktora ti bude vyhovovat
5. ked uz chces nieco pripomienkovat (este k tomu neskoro), tak to skus ako normalny clovek

:klobuk:
1. Nikdo nepovedal že to není loteria.... Pak je to tedy klamavý název....
2. Některé otázky se dají odhadnout celkem dobře... Smutné je už jen to, že některé. Mimochodem jsem zvědavý na tebe. A ano, některé se dají uhádnout, nikdo nečeká, že všechny série budou na sedm zápasů. I 6-7 sérií na sedm zápasů by byla náhoda, úplně žádná - to by byla taky náhoda. Ale pro to, zda postoupí DAL nebo MIN se dají najít reálné argumenty. Nikdo však asi nenajde reálný argument proč zrovna 2 série budou na sedm zápasů, nebo proč zrovna 3, nebo proč zrovna 4. Ale tady hádáš zhruba z 5 reálných možností, takže ano, někdo to trefí, ale třeba takový Marián Jelínek má tak zhruba vyrovnané šance s mým 6-ti letým synovcem tohle uhádnout...
3. K tomu se nebudu vyjadřovat, nevím, co tu zase máte za vtípky.
4. No totálně úpadek tohoto fóra mě docela mrzí. NHL jsem nějakou dobu nesledoval tak intenzivně jako dřív, teď se rád o tomto hokeji někde pobavím, ale tady se bavit na úrovni prakticky nedá.
5. Mohl bys mi vysvětlit, jak to připomínkuje normální člověk?
BigPete1989 píše: No totálně úpadek tohoto fóra mě docela mrzí.
??? LOL
Totální úpadek HF nehrozí, protože místní stálice jsou pořád na vysoké úrovni odborně i lidsky, někteří úplní nováčci nepřišli dělat ostudu, naopak, přišli se dovzdělat v oblasti NHL, případně přiložit ruku/názor k dílu.

Ovšem někteří (myšleno dva...) jedinci možný úpadek aktivně vytváří, ale jelikož jsou názorově i znalostně v neustálé vnitřní pasti, tak se toho vlastně ani v nejmenším neobávám.
Jo a za chvíli si tu bude akorát povídat zhruba 10 lidí mezi sebou. Hlavně že to budou názoroví a lidští velikáni ;-)
Systém otázek a jejich obsah je v absolutně v pořádku! Je to obyčejná tipovačka s vtipným titulem, která se dá buď pocitově nastřílet (třeba můj případ) nebo o tom člověk popřemýšlí trochu více v kontextu regularu a předchozích zkušeností s play-off sezón minulých (pak jeho odhad/výsledek může být bližší dotazovaným otázkám po skončení prvního kola...)!
BigPete1989 píše:Jo a za chvíli si tu bude akorát povídat zhruba 10 lidí mezi sebou. Hlavně že to budou názoroví a lidští velikáni ;-)
Klid z nich si nic nedělej oni to nechápou. Považujou se za největší experty a když má někdo z nás pravdu a má odlišný názor hned jsme špatní,
My si o nich myslíme co chceme ale nikdy je neurazíme ale oni nás urážejí stále, musíš se nad to povznést. Už kvůli tomu jsme my dva lepšími lidmi než oni.

Taky bych dal víc otázek. Např. vítěz jednotlivé konference, nejlepší nováček.
BigPete1989 píše:Jo a za chvíli si tu bude akorát povídat zhruba 10 lidí mezi sebou. Hlavně že to budou názoroví a lidští velikáni ;-)
Tak třeba admini vytasí nějaké statistiky, které tvoji domněnku potvrdí... :wink2: :giggle:
vrabejka píše:Taky bych dal víc otázek. Např. vítěz jednotlivé konference, nejlepší nováček.
To je ale tipovačka play-off!
212 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS