Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PITTSBURGH PENGUINS [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Washington Capitals
56%
23
Pittsburgh Penguins
44%
18

Fandim Caps ale myslim ze Pens jsou silnejší.na sedm zapasů Pens.
pens in 6
WSH má lepsiho muze v brane o chlup lepsi obranu, vyrovnanejsi utoky - WSH 4:2
Myslím, že ste túto sériu už dobre zhodnotili, veľmi niet čo dodať. Verím, že to bude vyrovnané. Trošku sa obávam Murraya, aby ten tlak ustal a hlavne fyzickej hry caps. V živej pamati mám náš posledný domáci zápas s caps, ked nás 10 minút drtili, ale potom sme ich svojou rýchlosťou rozbili 6:2. Práve tou by sme ich mohli poraziť, to by mohol byť náš tromf v tejto sérii. Séria môže skončil všetkými možnými spôsobmi, ak fanda pens inak nemôžem: pens v 7
Souhlasím, že tohle bude nejspíš druhý z vrcholů letošního PO (prvním byl zcela určitě souboj Hawks-Blues). Velmi vyrovnaná série a strašně těžký na tip - takže střelba od boku a třeba...4-3 pro Penguins.
V bracketu mam Caps jako sampiony takze logicky tipnu i jejich postup, ale bude to kulervouci drama na 7 zapasu.
Když ve wsh kvetou stromy místní hokejový tým uvadá toto je roky prověřené pravidlo, druhé kolo konečná, penguins, ta ohromná mašina s geniálně uvazujicim koucem Sullivan em je přejede v pěti hrách
seria se vsim vsudy, ale taky posahany PO format nech pali do °°°°
skoda tesil som sa aj na suboj XruC vs.Atlantik :unsure:
nak tipujem Pens 7

Obrázek
Zapas, ktery se dal urcite vyhrat, ale v OT jsme totalne propadli. Byt lepsi po velkou cast 2. a 3.tretiny a pak se na OT vubec nedostavit, to nevim. V playoffs se prodlouzeni stavaj nasim prokletim. Murray mel nekolik vybornych zakroku (vic nez Holtby), ale na druhou stranu pustil 2 soft goly, konkretne posledni dva. Musi se zlepsit. Od Crosbyho potrebujeme vic nez dnes, byl zneutralizovan defenzivnim parem Capitals a slabou hrou Hornqvista.

Wilson je cisty prase, to vsichni vi, asi az na sudich jelikoz za jeho koleno na Shearyho se ani nevylucovalo pricemz v tom zapase se predvadel celkove jako utrzenej vagon.

V dobe naseho nejvetsiho momentum a kdyz jsme jedinou chvili vedli nam srazil hrebinek svou hrubkou Maatta, ktery celkove vubec neni tim hracem co kdysi byval. Neveri si v ofenzive, tudiz neprodukuje jako kdysi. Je pomalej a kiksuje. Pricemz kvuli tomu ze je pomalej, tak vubec nestiha svy kiksy napravovat. K tomu je soft. Je to smutny obrazek, ale je to nas nejhorsi bek a mel davno sedet v pressboxu :thumbsdown:

Washington nepredvedl nic extra, jsou dobri, ale i presto ze jsme zdaleka nezahrali sve maximum tak to byl zapas co se dal vcelku v pohode vyhrat. Bohuzel ted jsme skoro v pozici ze pristi zapas je pro nas must-win, coz je hodne neprijemny. Caps ted ziskaj psychologickou vyhodu.
Co jsem videl, tak to byla dost nuda.. Vsechny goly spis z niceho.

Jak to Wilson dela, to nechapu, ten musi mit snad fotky vsech lidi z vedeni NHL komplet..
Cize klasika, Washington vyhrava, lebo jeho superi zdaleka nehraju svoje maximum. Hraju vlastne na maxime stale, az kym nehraju proti Washingtonu, proti ktoremu sa da uplne s kludom bez problemov vyhravat, akurat timy nehraju svoje maximum. :thumbsup:
Pali_Caps píše:Cize klasika, Washington vyhrava, lebo jeho superi zdaleka nehraju svoje maximum. Hraju vlastne na maxime stale, az kym nehraju proti Washingtonu, proti ktoremu sa da uplne s kludom bez problemov vyhravat, akurat timy nehraju svoje maximum. :thumbsup:
Ja jsem na vasem vagone, ale ted to nejak motas..
My jsme rozhodne hrali svoje absolutni maximum.. (i kdyz teda ty presilovky :hroza: )
To ty jsi tvrdil, ze Caps nehrali maximum.. (s cimz zase ja nesouhlasim)
Vcera, co jsem videl, tak to rozhodne byl uplne jinej hokej, nez hrali Pens v zakladni casti. Ale na druhou stranu ja to chapu. Je to asi jako kdyz ve fotbalovejch poharech hrajou cesky tymy s gigantama.. Oni vedi, ze kdyz trochu zatlaci, tak si pro mic v pohode dojdou a nasi se prakticky nedostanou pres pulku.. Ta individualni prevaha je ocividna.
Zatimco kdyz pak hrajou mezi sebou Barcelona s Bayernem, tak se spis dost otukavaj, nikdo nevrhne vsechno na utok, protoze vi, ze sila soupere je dostatecna k tomu, aby je rychle potrestal.
Atlantik, v chate som dnesný zapas zhodnotil skoro rovnako, namiesto maataa by som premyslal nad pouliotom alebo schultzom. Co som sa obaval menších skusenosti murraya, tak sa to naplnilo, minimalne jeden gol mal chytit. ak nebude fleury, toto bude asi nasa slabina oproti caps, kedze nemozeme cakat, ze holtby pusti nejaky lahky gol. Pali caps, nerozculuj sa - neviem či sledujes pens, ale nebol to nas top vykon. Ja teda caps velmi nesledujem, ale nicim ma v prvom zapase neohurili, zeby sme mohli tvrdiť, že nas prehravali, max. v ot. A to ako som pisal v chate nechápem, lebo oproti 2 a 3 tretine sme isli s vykonom o 50% dole. Tretina mužstva sa musí zlepšiť na čele s 1. lajnou, lebo tam si svoje odohral jedine sheary a to je smutné konštatovanie. teraz sa ukaze vnutorna sila muzstva a aky je sullivan trener
Ja sa nerozculujem, ale nechapem, preco tu sa ocakava, ze Washington musi ohurovať, kazdeho prehravať a neviem čo. Vsak jak pisal Atlantik, 2 najlepsie timy v lige, tak asi tazko tu bude jeden, alebo druhy tim vyrazne prehravat toho druheho. Vyhrali sme zapas, to jedine sa pocita. Len mi pride trosku usmevne uz dalsiu seriu citat, ze zase my nehrame nič, ale super iba nie je schopny odohrat svoje maximum, zaujimave.
Pali_Caps píše:Ja sa nerozculujem, ale nechapem, preco tu sa ocakava, ze Washington musi ohurovať, kazdeho prehravať a neviem čo. Vsak jak pisal Atlantik, 2 najlepsie timy v lige, tak asi tazko tu bude jeden, alebo druhy tim vyrazne prehravat toho druheho. Vyhrali sme zapas, to jedine sa pocita. Len mi pride trosku usmevne uz dalsiu seriu citat, ze zase my nehrame nič, ale super iba nie je schopny odohrat svoje maximum, zaujimave.
Vždyť my jsme nikde neřekli, že jsme nehráli maximum. My jsme hráli možná až za hranicí maxima, tvrdili jsme jen že při 5on5 jsme byli vyrovnaným soupeřem a rozhdovali special teams, který jsme měli tragický (PK 3 zápasy, PP celou serii) ....
:lol2:

Obrázek
Philly(p) píše::lol2:

Obrázek
Moja prvotna reakcia bola,ze to ma skrz hlavu :-D
Tak ak Pens nehrali svoje maximum,tak nas boh ochranuj.No aj my sme boli od 100%-tneho vykonu daleko.Najmä Kuzyho formacia zaostava za vykonmi zo ZC.Nepomohla ani vymena Johanssona za Buraka.Schmidt a Orly :thumbsdown: ....esteze sa vratil Orpik.
Naopak, potesila hra do tela,len tak dalej,hoci Wilson to s tym kolenom fakt prehnal. :nono:
Už dlhodobejšie ma vedenie nhl prekvapuje, až som sklamaný a znechutený, z posudzovania niektorých nefér zákrokov a dodatočných trestov. cerstvy priklad - wilson. jasne, ako fanda pens mozem mat kus skresleny obraz, ale trest za zakrok na shaeryho je vysmech - pokuta 2000 dolárov. Na jednej strane sa hovorí, že v dnešnej NHL sú už bitkári zbytoční, ale ked takto NHL trestá nefér zákroky, kluby sú priam nútené mať bitkárov v mužstve, aby ochraňovali hráčov pred hajzlami, ked to nerobí NHL. A teraz to hovorím nielen ako fanda pens v serii s caps, ale naozaj všeobecne... Tieto tresty za taketo zakroky sú podla mna skandál
slavo píše:Už dlhodobejšie ma vedenie nhl prekvapuje, až som sklamaný a znechutený, z posudzovania niektorých nefér zákrokov a dodatočných trestov. cerstvy priklad - wilson. jasne, ako fanda pens mozem mat kus skresleny obraz, ale trest za zakrok na shaeryho je vysmech - pokuta 2000 dolárov. Na jednej strane sa hovorí, že v dnešnej NHL sú už bitkári zbytoční, ale ked takto NHL trestá nefér zákroky, kluby sú priam nútené mať bitkárov v mužstve, aby ochraňovali hráčov pred hajzlami, ked to nerobí NHL. A teraz to hovorím nielen ako fanda pens v serii s caps, ale naozaj všeobecne... Tieto tresty za taketo zakroky sú podla mna skandál
Ty tresty jsou skandal, ale aspon bude Wilson klasifikovan KONECNE jako offender a priste si to rozmysli. Tak jako treba dnes, kdy ho vubec nebylo citit. Nicmene to vzal na sebe pro zmenu Orpik, ktery svym headhuntem na Maattaho odstavil ze serie naseho nejhorsiho beka. IMO suspendace aspon na 1-2 zapasy nutna (Caps uz prekracuji hranice a myslim ze ted jim to neprojde). Vydreli jsme win i s 5-ti bekama, war muze pokracovat.

K zapasu.. 2 tretiny jsme brutalne dominovali strednimu pasmu a jen sterilita v presilovkach nas pripravila o to, ze zapas jeste nebyl rozhodnut a nase bilance when leading after 2nd 42-0-0 musela podstoupit tezky test.. Treti perioda, to totiz bylo uplne o necem jinym, Caps pridali, prisla jedna vymyslena kompenzacka(nebrecim, cekalo se to pri tom poctu PP a je to naturalni jev, bylo na nas to ubranit coz jsme nezvladli).. Pak meli Caps momentum a myslel jsem ze bude otazka casu jak nas dorazej, coz by bylo hodne kruty, ale meli tam minimalne 2 ultragolovky a par dalsich sanci. Pak Fehr uderil luxusnim redirectem z cistyho nebe a zaver Murray podrzel.

Presilovky jsou problem, pritom v pasmu jsme hodne, ale chybi moment prekvapeni pripadne dobra strela od modre, zbytek si Caps vyborne hlidaj. Hornqvist a Kunitz pokracuji v slabych vykonech, Crosby byl lepsi nez v game 1 ale uz to taky chce bodovy prispevek. Letang animal 34 minut, Murray dnes luxus, pokracujeme dal, bude to na krev :scare:
Očakávam doma rovnakú bilanciu 1-1, takže ak sa nič neočakávané nestane, tak 5 zápas bude veľmi dôlezity. Pri tom zranení je to "nastastie" maataa, neverim, ze schultz alebo pouliot by boli horší pri momentalnom maataaeho forme. tak či onak, užívajme si hokej, verím, že s nasim postupom. Go pens
PS: Nase presilovky maju dobre prečítane, chcelo by to niečo vymyslieť
jeste jedna poznamka a udelam ji samostatne, protoze typek si to zaslouzi. Nick Bonino hraje za nas excelentni hokej asi tak posledni 2 mesice. Warrior :poklona:
Stejny dve minuty jako v souctu za brutality od Wilsona a Orpika :slap: Caps z tohodle vyrovnali. Ale zas nechci vyznet jednostranne, svy presilovky jsme meli.. Kredit pro Letanga, ze se nenecha rozhodit sudima a zakrokama na sebe jako v minulosti, dnes byl na lede celou dobu a delal nasi hru. Nechapu, ze se furt obcas jeste najde nekdo kdo rekne, ze je slabsi defenzivne. Houby. Kdyby byl lepsi na PP, byl by to nejlepsi bek na svete.
https://vid.me/6vjX" onclick="window.open(this.href);return false; Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS