Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PITTSBURGH PENGUINS [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Washington Capitals
56%
23
Pittsburgh Penguins
44%
18

Tak ted jak se na to divam opet, tak jsem s tim 1-2 zapasem byl puvodne asi dost mirnej. Melo by to byt samozrejme vic, i vzhledem na to ze Maatta je zrejme seriozne zranenej. Pritom puk byl davno pryc. Klucina si behem tak kratky kariery prochazi spoustou smuly, to uz ani neni mozny (i kdyz kratkodobe nam to muze v konkretni situaci pomoct, obavy jdou hlavne smerem do budoucna). Cas potrestat tenhle spinavej team, wake up NHL. Vzdyt to uz musej videt, proboha tam :evil:
No, neplač...Pens zasluzena vyhra, vonku musime vyhrať aspon jeden. :eek2:
Pali_Caps píše:No, neplač...Pens zasluzena vyhra, vonku musime vyhrať aspon jeden. :eek2:
Tak co bude priste? Vim ze tohle se tezko vysvetluje a obhajuje, tak si se omezil na tohle. Ale co Trotz? Ten furt rika ze je vsechno v pohode, ze Orpik je ferovy hrac a byla to nehoda pricemz si myslel ze Maatta ma v tu dobu puk. Taky rekl, ze Wilsonuv zakrok byl chyba Shearyho. Co predvede ted? Nasadi Webera? Sorry, ale ta reputace vas dohani, tohle uz nejsou moje paranoie, ale realita. Dirty team is dirty :neviem:
Ja som videla len tretiu tretinu, takže len k tej niečo napíšem. Najviac sa mi páčili Murray a Letang. :good:
V obrannom pásme to bola dosť bieda, podľa mňa. Vlastne som bola tak nejak pokojná hlavne vtedy, keď bol na ľade Kris, ale inak neviem no. Dosť tam prepadávali pri rozohrávke na modrej. Ale možno len preháňam.
Najbiednejšia mi však prišla asi naša efektivita, pri viacerých útokoch dva na jedného sa ten puk k druhému ani nedostal a tie strely. :hroza: Však to nemal ani veľa práce Holtby. Podľa toho, čo písal Atlantik, tak to bola asi naša najbiednejšia tretina, asi aj vzhľadom na počet striel. Mali sme šťastie, že Murray dosť vychytal a keď nie, tak súper netrafil bránu. Mimochodom, ja nie som fanúšik nejakého tvrdého hokeja, ale myslím si, že by sme sa mali viac do toho obuť, lebo nás dosť valcujú, čo sa tvrdosti hry týka. Hlavné ale je, že sme uhrali vonku aspoň jedno víťazstvo a teraz dúfam, že pred domácim publikom vyhráme oba zápasy. :povzbudzovanie:
Kika píše:Ja som videla len tretiu tretinu, takže len k tej niečo napíšem. Najviac sa mi páčili Murray a Letang. :good:
V obrannom pásme to bola dosť bieda, podľa mňa. Vlastne som bola tak nejak pokojná hlavne vtedy, keď bol na ľade Kris, ale inak neviem no. Dosť tam prepadávali pri rozohrávke na modrej. Ale možno len preháňam.
Najbiednejšia mi však prišla asi naša efektivita, pri viacerých útokoch dva na jedného sa ten puk k druhému ani nedostal a tie strely. :hroza: Však to nemal ani veľa práce Holtby. Podľa toho, čo písal Atlantik, tak to bola asi naša najbiednejšia tretina, asi aj vzhľadom na počet striel. Mali sme šťastie, že Murray dosť vychytal a keď nie, tak súper netrafil bránu. Mimochodom, ja nie som fanúšik nejakého tvrdého hokeja, ale myslím si, že by sme sa mali viac do toho obuť, lebo nás dosť valcujú, čo sa tvrdosti hry týka. Hlavné ale je, že sme uhrali vonku aspoň jedno víťazstvo a teraz dúfam, že pred domácim publikom vyhráme oba zápasy. :povzbudzovanie:
Nutno rict, ze Niskanen obe precisleni 2 na 1 branil ucebnicove. Je to momentalne nejlepsi bek Caps. Mozna nejlepsi hrac, pokud teda pominu Holtbyho.
Ja nemam potrebu to obhajovať, bol to spinavy zakrok. Ale nesuhlasim s tym, ze sme dirty team. Inak to si sam cakal v tejto serie, este ani nezacalo prve kolo a uz ked sme sa bavili o tejto pripadnej serii, tak bolo jasne, ze my budeme hrať proti vam velmi tvrdy hokej. Orpika mozu zabanovať a ideme dalej, co na tom treba tolko riešiť.
Pali_Caps píše:Ja nemam potrebu to obhajovať, bol to spinavy zakrok. Ale nesuhlasim s tym, ze sme dirty team. Inak to si sam cakal v tejto serie, este ani nezacalo prve kolo a uz ked sme sa bavili o tejto pripadnej serii, tak bolo jasne, ze my budeme hrať proti vam velmi tvrdy hokej. Orpika mozu zabanovať a ideme dalej, co na tom treba tolko riešiť.
Cekal jsem to a naplnuje se to na 100%, jak konec-koncu sam priznavas. Sorry, ale za techhle okolnosti nemuzu uznat ze nejste dirty team. Proti nam je to pomalu jedna "hlava" na jeden vzajemny zapas. No respect :ee:
Kdyby PIT nebrecel, nebyl by to PIT... :-) Tím neomlouvám Wilsona.
Tady musím naprosto souhlasit s Atlantikem (ač to u mě nebývá zvykem :-D) ohledně Orpika - to nebyl jen tenhle zákrok (i když ten byl do očí bijící), ale i úder do obličeje Letanga a několik krosčeků v prostoru před vlastním brankovištěm. Samozřejmě bez potrestání...
Jinak naprosto zasloužená výhra Penguins, i když to ve třetí části vypadalo, že to Caps otočí...
Myslite ze absence matty by byla oslabeni? nemyslim si to. Jinak zatim je to opravdu super serie, dramaticnost, vypjate zapasy do poslední minuty ci OT, jedna sance střídá sanci, obrovske napjetí, narvané stadiony, super vykony golmanu, kapitáni opravdu vedou své tymy jako malokdo, sledujeme souboj dvou genialních koučů, jaká nema obdoby..je a jeste bude na co se dívat..a narvane stadiony to je krasa pred timto hrat..co by za to dali vSan Jose kde pred pri game 1 se Predators nebylo vubec vyprodano, v play off neco nemyslitelného, je to ostuda cele organizace SJ!
za 1.: pali caps, je rozdiel hrať tvrdo (napr. hit carlsona na crosbyho tu nik nerieši)-to sa čakalo od caps - a hrať zákerne.
za 2.: big pete, zbožnujem vyhlásenia o plačkaní. Nikto z fanusikov pens tu nežiada o nejaku pomoc od rozhodcov, stačí nám rovina. za prvé dva zápasy ma napádajú nepotrestané tieto fauly na nás: winnikova sekera na crosbyho, wilsonov faul na shaeryho (podla mna 5 minut), orpikove crosceky pred bránou (letang dal podobnu oshiemu v prvom zápase a hned isiel von), orpikov zákrok na maataa (5 minut). Ak k tomu pridám smiešne vylucenie letanga v 2 zápase... čo nám nepotrestali - ma napada letangova vysoká hokejka na beagla v prvom zápase. Mozes mi pripadne nieco pripomenut... Ak sa ozyvame, to je plackanie? z nasich hracov nikto neprotestoval proti nasim vyluceniam, ako to robia hráči caps (vid vcera orpika), alebo trotza, ako šalie proti niektorým vylučeniam. Plackajú tu teda maximalne hraci caps. hraju necisto a ked ich rozhodcovia vylucuju ako vcera prve dve tretiny, tak sa cuduju. Nech nas prehravaju caps ako vcera v 3. tretine (clovek vtedy uzna, že su lepsi) a nik tu nebude riesit vylucenia... asi tolko este k tejto diskusii
PS: atlantik, prave som sa chystal pochvalit bonina, prve dva zapasy urcite lepsí ako sindy. ma neskutocnu formu-držím mu palce. A na 2. mieste by som vyzdvihol malkina-na to s akymi kridlami hra, som s nim maximalne spokojný
Atlantik píše:
Pali_Caps píše:No, neplač...Pens zasluzena vyhra, vonku musime vyhrať aspon jeden. :eek2:
Tak co bude priste? Vim ze tohle se tezko vysvetluje a obhajuje, tak si se omezil na tohle. Ale co Trotz? Ten furt rika ze je vsechno v pohode, ze Orpik je ferovy hrac a byla to nehoda pricemz si myslel ze Maatta ma v tu dobu puk. Taky rekl, ze Wilsonuv zakrok byl chyba Shearyho. Co predvede ted? Nasadi Webera? Sorry, ale ta reputace vas dohani, tohle uz nejsou moje paranoie, ale realita. Dirty team is dirty :neviem:
To vazne ? To by ma zaujimalo,ci si si to iste myslel o Pens ,ked za vas hral Orpik & Cooke ? :hmm:
NocnyVlcik píše: To vazne ? To by ma zaujimalo,ci si si to iste myslel o Pens ,ked za vas hral Orpik & Cooke ? :hmm:
No jo. Taky nam to tehdy lidi davali sezrat a kazilo nam to reputaci. To same se ted deje u vas. Je prirozene obhajovat svuj team, ale myslim ze tady kazdy citi, ze to co se deje neni koser. Mimochodem, Orpik 3 zapasy.
Webber!! :)
Jestli Trotz opravdu mini misto Orlova nasadit Webera, tak je to bud to blazen, nebo raubir. I kdyz je fakt, ze Orlov v game 1 horel neskutecne a od poloviny zapasu jen sedel na stridacce.
Já měl za to, že je Orlov zraněný.
Tak Orpik ma povest hraca,kt. zakroky su na hrane.Jeho fyzicka hra do tela vie poriadne zneprijemnit hru superovi.Aj to bol jeden z dovodov,preco sme si ho stiahli k nam ,aby popri zodpovednom braneni porozdaval nejaky ten hitik.Ale nie je to ziaden polovnik (myslivec),kt. by v kazdom zapase hladal svoju obet,kt. zmrzaci.
Samozrejme ten zakrok na Maattu neospravedlnujem....distanc si zasluzi,ale prirovnavat nas k "dirty teamom" ala Vitaz Cechov si fakt vyprosujem :evil: .
Verim, ze dnesny zapas bude uplne iny,ako ten predosly,v kt. Pens dominovali.Fyzicku hru by urcite lepsie zvadol zastupit namiesto Orpika Weber.No ak trener bude chciet podporit utok,tak da prilezitost Orlymu.
Uplne mimo formy je Williams.Caro Kuzyho formacie vyprchalo,je cas na zmeny.
Som zvedavy ,ako sa s tym Barry popasuje :hmm:
To bol zufaly zapas. Prehrať sme si ani nahodou nezasluzili a i tak sme prehrali 3:0. Nevadi, dalsi zapas sa to prikloni k nam.
Murray :klobuk: Caps :hroza:
JKL píše:Hodil sem si dvoukorunou (bo druhé kolo) na 4 vítězné, líc Wsh, rub Pens (dle pořadí).
Série Wsh-Pit bude:
1-0
1-1
1-2
:sok: :scare: :hmm:
No, jak si Pens poradi se ztratou Letanga.. :hmm:
dirty team :giggle:
Letang byl vzdycky trochu dirty.. Ne pravidelne, ale dokazal pekne zaparasit.. Ja si ty nase zapasy pamatuju.
Jasne, ze je dirty a ukazuje to celkom pravidelne, aj ked nie az takymi brutalnymi zakrokmi. Ocakavam ban.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES