Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PITTSBURGH PENGUINS [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Washington Capitals
56%
23
Pittsburgh Penguins
44%
18

Pali_Caps píše:Tomas kašli na to :-D ono Atlantika rešpektujem ako niekoho, kto sa vyzna v hokeji a rozumie mu, na druhej strane je to ten typ, ze keby včera vyhrali 10:1 a my dame tej jeden gol z vymyslenej presilovky, tak on sem pride a bude riešiť to, ze sme dali gol z vymyslenej presilovky. Skoda ale, že tu chodi dosť ludi len tak citat prispevky a citaju si napr tieto jeho vymysly, ako predvadza dnesny den a mnoho ludi si na zaklade toho utvara nazor, čo už..
Ano, a proto jsem po serii s Rangers napsal /do chatu/ ze sudi byli v ty serii na nasi strane.. Neni vsechno jen black & white.
No jasne, seriu, ktoru ste zvalcovali totalne a potom podotkneš, ze sudi boli na vasej strane ako fakt nebudeme brať do uvahy. Snažiš sa robiť dojem tu, že si objektivny, ale nie si a v serii proti Caps ani nikdy nebudes, tak čo riešime vlastne..
Atlantik píše:Ty se tu zas snazis prezentovat jako nejaka neutralni strana, pritom mi je ale jasny, ze jses od zacatku na strane Caps, i presto ze se vydavas za fandu Pens jako teamu cislo 2.. Diky neprosim, fandi si Washingtonu dál a divej se na to z jejich pohledu.
To, že se zastanu kamaráda Paliho jakožto fanouška Caps neznamená, že jsem na straně Caps. Ale ty seš tak průhledný, že jsem si už během první třetiny říkal, že po zápase přijdeš fňukat na přesilovky Caps, tak jsem se trochu zaměřil na neodpískané zákroky na druhou stranu. Nikde jsem neříkal, že mám něco proti Caps nebo tak a sám jsem i někde uznával, že můj vztah k Pens trochu ochladl, přesto bych si nedovolil tvrdit, že jsem na straně Caps. Šel jsem do toho s tím, že budu fandit Pens a nakonec jsem se dostal do stádia, kdy chci co nejvíc zápasů, chtěl jsem stav 2:2, stejně tak jsem nechtěl výsledek 1:4. Chci si užít ten hokej, když můj tým vypadl.
Atlantik píše:Kazda ta strana si totiz zaujate zapamatuje jen to co si chce zapamatovat, tak jako ty ted a tak jako ja ted. Proto napr. vubec nevim o zakroku na Williamse a podobne..
A to je právě ono, zaháníš to do naprostých extrémů a vůbec nejsi schopný vidět ten druhý pohled. A pak s klidem prostě prezentuješ, jak jste byli poškozeni a kdo ví co ještě a mluvíš o tom jako faktu. Každý fanda je zaujatý, ale je třeba najít nějakou rozumnou míru a ne to, co předvádíš ty.
Jezismarja, aby jste se tu zas z toho neposrali, zas nebudte az takove citlivky nebo nevim co.. Pali ty jsi psal o konkretnim prikladu vyhry 10:1 a ze i tak bych brecel.. tak proto jsem ti dal ten priklad serie s Rangers, kde jsem priznal ze se nam pomohlo, tak co se ti nezda? Mimochodem samozrejme ze jsem emotivni, samozrejme ze jsem zaujatej a samozrejme ze to vidim ze svyho pohledu. To jsem i sam priznal. Vcerejsi zapas bych stejne zhodnotil nejak tak, ze i kdyz se tam nasly momenty na obe strany, tak proste v tech klicovych momentech to vyslo tak, ze se to obratilo proti nam, resp. nikdy jsme tu sanci na navrat do zapasu nedostali. Tak jako ji treba dostali v game2 Caps, kdy se kvuli podobnemu nepomeru v trestech totalne vymyslel trest pro Letanga a z PP nasledne srovnali.
Atlantik píše:Jezismarja, aby jste se tu zas z toho neposrali, zas nebudte az takove citlivky nebo nevim co..
Právěže tou citlivkou seš spíš ty. Mi je úplně jedno, jak to vidíš ty, že seš brutálně neobjektivní, na to jsem si zvykl. Spíš mě vytáčí, že to zaháníš do extrému těmi řečmi jako "mělo se hrát dál, tak se hrálo", "někdo chtěl prodloužení série" a těmihle podobnými hovadinami. Kdybys to napsal normálně, nic bych proti tomu neměl. Ok, řekl bych si, Atlantik to vidí blbě, fajn. Ale jak jsem psal, píšeš bezmyšlenkovitě tyhle fráze a pak tím ovlivňuješ názory jiných o tom zápase, jelikož tě plno lidí tady někdy až přehnaně uznává. Chápu, že těžko můžeš myslet za ostatní a myslet na to u každého příspěvku, ale celkový dojem pak není dobrý.
tomasinho píše: Právěže tou citlivkou seš spíš ty. Mi je úplně jedno, jak to vidíš ty, že seš brutálně neobjektivní, na to jsem si zvykl. Spíš mě vytáčí, že to zaháníš do extrému těmi řečmi jako "mělo se hrát dál, tak se hrálo", "někdo chtěl prodloužení série" a těmihle podobnými hovadinami. Kdybys to napsal normálně, nic bych proti tomu neměl. Ok, řekl bych si, Atlantik to vidí blbě, fajn. Ale jak jsem psal, píšeš bezmyšlenkovitě tyhle fráze a pak tím ovlivňuješ názory jiných o tom zápase, jelikož tě plno lidí tady někdy až přehnaně uznává. Chápu, že těžko můžeš myslet za ostatní a myslet na to u každého příspěvku, ale celkový dojem pak není dobrý.
Nema to smysl.. ja si to totiz seriozne myslim, sice ze svyho pohledu ale myslim. Tenhle zapas proste na me neudelal po tyhle strance dobry dojem. Uz jen to ze te napadlo ze to budu resit asi neni jen tak, asi tam na to nejaky duvod behem toho zapasu byl. Rozhodne ten nazor neprezentuju proto abych cilene menil verejne mineni o serii. Jsou v tom nervy, jsou v tom emoce, jsou v tom Pens bryle, ale vzdycky se tam najde i nejaky ten odraz toho co se delo na lede.

Mimochodem pises tu o nejakych brutalnich extremech, vyhranenych nazorech, ktere se pravidelne opakuji.. Tak mi schvalne rekni kolikrat jsem letos behem sezony brutalne brecel a manipuloval verejnost.. :hmm:
Atlantik, kašli nechaj to tak. Mňa by zaujímal názor, koho dať do brány v 6. zápase - Fleury alebo Murray?
slavo píše:Atlantik, kašli nechaj to tak. Mňa by zaujímal názor, koho dať do brány v 6. zápase - Fleury alebo Murray?
Murray, tady neni co resit. Fleuryho nemuzes hned hodit do tak hluboky vody.
JKL píše:Hodil sem si dvoukorunou (bo druhé kolo) na 4 vítězné, líc Wsh, rub Pens (dle pořadí).

Série Wsh-Pit bude:

1-0
1-1
1-2
1-3
2-3
2-4 pro Pens (poslední zápas v OT, protože mi mince unfair spadla a zakutálela se)
:klobuk: :scare: :klobuk: :scare: Nelhala sfině :bitka3:
Nic méně výsledek :bee: :hroza:
Neboj, na misku to není.. jede se přesně podle mých not, dají Nyr, pak Wsh, ve finále konference dají Tampu a pak řachnou s Chicagem...

...oh wait!!!!

Obrázek
JKL píše:Hodil sem si dvoukorunou (bo druhé kolo) na 4 vítězné, líc Wsh, rub Pens (dle pořadí).

Série Wsh-Pit bude:

1-0
1-1
1-2
1-3
2-3
2-4 pro Pens (poslední zápas v OT, protože mi mince unfair spadla a zakutálela se)
History was made. The Legend :poklona: :poklona: :poklona: Dnes se bude slavit, pro me je to jako Stanley Cup :yahoo: :yahoo: :yahoo: Fantasticka serie, zaslouzeny vitez dnes, Washington tezil jen z presilovek..
Aspoň budú mať Rusi posilu...
To je nanič, že sme stratili taký náskok, ale hlavne, že v tom predĺžení to padlo. Kessel. :good: Som prekvapená z neho.
Kika píše:Aspoň budú mať Rusi posilu...
To je nanič, že sme stratili taký náskok, ale hlavne, že v tom predĺžení to padlo. Kessel. :good: Som prekvapená z neho.
Hagelin, Bonino, Kessel. Neskutecne co predvadeji a co predvedli dnes. Velky dik pro Rutherforda, nikdo z nich tu loni nebyl a ted nam vyhrali takovou serii.
JKL - jsme na tom dost podobně, ten západ je asi prokletej..:(

Obrázek
Dnes jsem se načapal, jak prožívám zápas Pens :hehe: Omlouvá mě snad jen, že jsem na ně měl naložené...jo a ještě to, že hrají hokej, kterému se nedá nefandit. Pitt si proto dnes šel, hodně to tedy zdramatizoval Sullivan, který dal instrukce - co nejvíce zdržujte :lol2: Jako 3 delayed game hned po sobě v takovýmto zápase...zase jsem něco viděl poprvé. Nejlepší zápas v tomto PO. Hagelin je jeden z mých nejoblíbenějších hráčů vůbec, celá ta lajna :klobuk: Bottom 6 caps propadla, Kuznětsovovi to taky nevyšlo, Ovečkin nezahrál optimálně a může jet znovu na svůj oblíbený turnaj :wf: , svůj standart odehrál Backstrom a velký dojem na mě udělal Osie, vzadu kvalitní práce Carlsona a Niskanena. Trotz má nad čím přemýšlet. Na druhé straně více kompaktní týmový výkon. Letang, Daley paráda. 2. lajna super, celá bottom 6 super. Série jako taková vyrovnaná byla, ale dle mě skončila spravedlivě.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS