Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#3] SAN JOSE SHARKS vs. NASHVILLE PREDATORS [#WC1]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

San Jose Sharks
77%
23
Nashville Predators
23%
7

Vypadá to, že Colin Wilson si formu nechal na PO. :thumbsup:
Co na to říct. No snad nám to nepodrazí nohy. Kazdopadně Nashville je teď na koni. Zamrzí to měli jsme dost šancí, ale bohužel. Musíme bojovat, je to NHL je jasne ze každou sérii nebudem vyhrávat 4:0 nebo 4:1 Preds jsou houževnati a nepřijemní. Pekka je pan :klobuk:
Guddy.44 píše:Vypadá to, že Colin Wilson si formu nechal na PO. :thumbsup:
Toho mi ani nespomínaj :x , takýto beast mode zapol aj minulý rok proti Hawks, dal v tej sérii hafo golov a ja som si hovoril že toho chlapa musím mať (v jahú) . Draftol som ho a čuráčik hádam za celú sezonu nedal tolko golov ako v tej sérii s Hawks :lol2: .


Inak už tu smrdí rybacina.. momentum je na strane Preds, vyrovnali neskoro a výhra v 3.OT.. ale je vidieť že je to hodne aj o štastí, keby to SJ udržia doma by to zavreli a bola by to jasná séria tak ako to väčšina predpokladala. Ja som písal že Bridgestone je tough building a že séria pôjde na 7, teraz som bližšie k pravde ja, tipujem že G5 a 6 vyhrajú hostujúce tímy a rozhodne sa v sedmičke. Ale čím dlhšia séria tím lepšie, potrebujem body od Burnsa v inej súťaži :jn: .
Fisher nakonec žraloka ulovil. Já jsem na straně Preds, musí se to trochu vyvážit. :good: Dnešní zápas Preds začali aktivněji, ale jak zápas pokračoval, tak byli SJ nebezpečnější a vyvrcholilo to v dlouhém OT, který stál za to. Zásluhou Rinneho je série rovná. Jenom Hertl to tam měl 3x na hokejce. Dnes jsem to i objektivně hokejově přál Preds > dokáže mi někdo popsat tu offside situaci SJ? Tam proběhla nějaká úprava pravidel? Vždyť i v tom opakovaným záběru bylo vidět, že rozhodčí avizuje automaticky offside a hned dává ruku dolů, jak kdyby si něco uvědomil a pak při Challenge se ukázal tak metrový offside, komentátoři to neobjasnili, celý trenérský štáb Preds u vytržení. Puk zaváží evidentně hráč SJ, prosím objasnit. :-O

Edit: Beru zpět, jsem se celou dobu soustředil jen na Warda a puk, z té vrchní kamery mi automaticky přišlo, že Martin je dávno za modrou. Z té kamery napříč modrou lze vidět, že Ward stihl jednu brusli vytáhnout z pásma ve chvíli, kdy Martin teprv zvedal druhou brusli při překročení modré čáry. Velký respekt sudímu, který toto rozluštil v daný moment. :respekt:
Guddy.44 píše:Vypadá to, že Colin Wilson si formu nechal na PO. :thumbsup:
Takovy hrac by nam bodnul, uz v serii s nami to byl mozna nejlepsi utocnik Preds. My tu zakladni cast povetsinou dame, ale v plejof by se nam hrac s takovou formou neskutecne hodil :yes:
Ja taky fandim preds novis :-)
Akorat ty zapasy ted nestiham :-(
Dnes v noci treba bezpodmienečne vybojovať mečbal! Verím, že táto séria sa bude niesť pod pravidlo Môj dom, môj hrad.
Logan píše:Ja taky fandim preds novis :-)
Akorat ty zapasy ted nestiham :-(
Parádní série, stojí za to. Víc, než jindy zde platí: jednou nahoře ti, poté oni a nejen v rámci Doma/Venku, ale i v rámci samotných zápasů. Uvidíme, jak se dnes projeví těch 120 minut. Po výhře se regeneruje líp, na druhou stranu v tom prodloužení SJ vyloženě dominovalo a hráči Preds tahali nohy.
Rolo56 píše:Dnes v noci treba bezpodmienečne vybojovať mečbal! Verím, že táto séria sa bude niesť pod pravidlo Môj dom, môj hrad.
Jestli to Preds dnes udělají, tak bude první hvězda Rinne. Očekávám od vás žraločí výkon.
Novis44 píše: Jestli to Preds dnes udělají, tak bude první hvězda Rinne. Očekávám od vás žraločí výkon.
V ten žraločí výkon veríme všetci :) Každopádne sa na ten zápas teším, pretože všetky doterajšie zápasy série mali správny náboj a množstvo šancí na oboch stranách.
Začátek zápasu byl diametrálně odlišný oproti tomu minulému, kdy do toho Preds vlétli neskutečným způsobem, neúnavně napadali a naše hra v defensive zone byla úplně tragická. Dnes byli od počátku utkání aktivnější hráči Sharks - i když.. kdo ví, jak by to vypadalo, kdyby Forsbergova střela skončila v síti a né na tyčce. Výborně hrála druhá lajna, tentokrát ve složení Paddy-Logan-Donskoi, která se nakonec postarala i o úvodní branku. Jediné jejich mínus byla přítomnost u inkasované branky, kdy celá pětka nechala za sebou dva hráče a Fisher mohl pohodlně skórovat. Po vyrovnání přišla naštěstí rychlá odpověď a Pavs si připisuje další GW. :)

Gól Logana z kraje druhé třetiny byl víceméně rozhodující, potom naše aktivita směrem dopředu výrazně polevila a přišlo soustředění se hlavně na obranu. O moc lépe na tom ani nebyli hosté, což dokazuje zhruba devět a půl minuty druhé třetiny, kdy Sharks nevypálili na Rinneho ani jednou, hosté si však během té doby připsali na konto jen tři střely (z toho dvě od modré při PP).

Poslední třetina pokračovala v podobném duchu. Zase jsme tam měli podobně střelecky hluché místo v první desetiminutovce. Preds působili docela rezignovaně, žádnou velkou snahu s tím výsledkem něco udělat jsem nepozoroval.

Teď se pojede do Nashvillu s výhodou mečbolu mnohem lépe, ale něco mi říká, že se ještě série do SAP Center jednou vrátí. I když.. asi bych se nezlobil, kdyby to bylo jinak. :jn:
Této sérii bude 7. zápas slušet, přestože Nashville stále dotahuje a vítězné zápasy Preds jsou jednogólové a na krev. Dočkáme se reprízy série s Anaheimem? Snad bude rozhodující zápas vyrovnaný a vyvrátí to prozatím neúprosné pravidlo - můj dům, můj hrad. Pokud půjde zápas do OT, pak není o čem. :clap: Mimochodem ještě k Preds - tak nějak mimo světla reflektorů v Nashvillu dorůstá silné jádro hráčů, kteří budou vstupovat do nejlepších hokejových let. Josi bude Norris kalibr, Ekholm letos udělal obrovský pokrok, Ellis zestabilizoval výkony, Forsberg předvádí vysoký level, ale ještě to chce play-off experience, Johansen byl krok správným směrem. Toto doplněné o hráče jako Wilson, Smith a tvořené osou Rinne - Weber - Neal. :kajo:
Šance na ukončení série byla... promarněna. Dvougólové vedení sice vypadalo nadějně (Tierney dvakrát na správném místě), ale Preds se po šťastném snížení na rozdíl jediné branky vrátili zpět do zápasu a začali nás postupně přehrávat. Jejich vítězství rozhodně nebylo nezasloužené.

Nicméně naše tragická hra v def zone jim to trošku usnadnila, a i když to nebylo jen o nich, tak především obránci se předvedli. Braun - první gól ještě dejme tomu, ale jak snadno nechal Johansena zakončit při vyrovnání, nechápu. A potom Dillon.. to je kapitola sama pro sebe. Pozičně častokrát úplně mimo, byl na ledě u všech inkasovaných gólů v regular time. Přijde mi, že tu hru kolikrát ani nesleduje. Viz první dva góly Preds.

Top line se předvedla v hodně špatném světle. V G7 snad předvedou něco trochu lepšího, než takový malátný výkon. Oni by měli svým výkonem nabudit a strhnout celý tým. Rád bych viděl i větší aktivitu směrem dopředu, vyslat na Rinneho pouze 18 střel je žalostně málo, i přes to, že skončili 3 v síti. Nedařilo se ani faceoffs, Loganova úspěšnost 13%, Wardova 25%.

Před game 7 je to podle mého naprosto vyrovnané. Celá série taková je, přelévá se to jedné strany na druhou. Doufejme, že bude opět rozhodující domácí prostředí. Let´s go Sharks!
Gratulace Sharks k postupu :good:
Je to tam!! Jsem absolutně nadšený. :clap:

Famózní nástup do utkání a výkon v celé třetině v podstatě sérii rozhodl. Poměr střel 17-3 mluví sám za sebe (v G6 jsme vyprodukovali jen o střelu více v celém zápase). Opět výborné přesilovky (ze sedmi zápasů se povedlo v šesti případech proměnit min. jednu PP), Ward si podruhé v sérii jeden na jednoho povodil Rinneho.

Výborný výkon směrem dozadu, hlavně Polák se dnes předvedl v dobrém světle a výjimečně se mi líbil. Všechny lajny dneska šlapali skvěle, vyzdvihl bych především tu čtvrtou, která si vypracovala nějaké šance, vybojovala PP a většinu střídání odehráli v útočném pásmu. Co předváděl Logan v téhle sérii, smekám. :klobuk:

Preds vůbec zápas nezvládli, nechali se úplně přehrát. Top def pair Weber-Josi vyloženě zklamali, oba -3 a každý z nich má přímý podíl na jedné z inkasovaných branek. Tohle bych od hráčů takových kvalit nečekal.

Počtvrté jsou Sharks v konferenčním finále. Zmiňovat, že se v něm ani jednou uspět nepodařilo, nemusím. Proti Blues to bude mnohem těžší série než s Preds. Opět budeme outsideři, ale nějaká ta šance tu je vždycky a já doufám, že do toho kluci dají všechno a kdo ví... třeba to i vyjde. :)
Je to tam :clap: Nemám, čo dodať.. Od začiatku výborný výkon, vleteli sme na nich a bolo vidno, že dnes to bude náš deň! Sezóna sa nekončí a verím, že ju predĺžime o ďalší mesiac! :good:
Pasha píše:Sharks in 7
Aspoň raz som sa presne trafil :giggle: Gratulácia San Jose, aj po tých dvoch vyradeniach (10 a 11) vás vysoko rešpektujem a vášmu jadru prajem úspech. :thumbsup:
Tak přece jen existuje spravedlnost! Děkuji Sharks, že díky vám ještě můžu se zájmem sledovat PO
Tak nakonec byly všechny série 2. kola uzavřeny odpovídajíc předvedené hře. Dnes to byla asi ještě větší hegemonie, než jsme mohli očekávat :!: Ani Rinne není takový pán, aby vzdoroval něčemu takovému. Určitě nechci nějak hanit Preds za dnešní výkon, už to bylo prostě příliš velké sousto. Myslím, že postup přes Anaheim a vypadnutí v 7. zápase s Sharks je prozatimní maximum a v týmu může zavládnout spokojenost, především s ohledem do budoucna. Žralokům tleskám :clap: především za domácí drtivé výkony. Malá káď Sharkies ze základní části se opět proměnila ve správné Sharks territory. :klobuk:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG