Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. TAMPA BAY LIGHTNING [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Tampa Bay
53%
17
Pittsburgh
47%
15

Schultz o hodne lepsi nez Maatta, celkove mnohem lepsi zapas nez game1 a zaslouzena vyhra, diktovali jsme to vetsinu zapasu.. jen ta Tampa je brutalne oportunistickej mancaft, nemaj toho hodne ale kazdej jejich utok je stav nejvyssiho ohrozeni. Nakonec to rozhodl Crosby, snad se timhle golem vrati zpet na dobrou vlnu. Sully tim dost michal, posadil Shearyho, Malkin naskakoval ke Crosbymu, rekl bych ze progres.. venku by mohlo byt vic prostoru, ale bude dobre kdyz tam urveme 1 zapas, Tampa je legit.
Ja som sa včera nakoniec aj dočítal o tom Malkinovi a Crosbym, údajne to vzniklo v sérií s NYR. Tak aspoň viem. Každopádne keď dal včera Crosby gól, tak sa Malkin radoval jak malý a hneď na ňom bol zavesený, tak sa majú radi dúfam. :D

Prvých 10 minút jak z partesu, potom to bolo také nervózne. Tretia tretina bola nádherná, ale pri každom útoku Tampy som sa bál, to je pravda. A zase pravda je, že keď je teraz v bránke Murray, tak nemám z tých útokov taký strach, jak som mával, keď chytal Fleury, to som sa bál každej strely. Teraz som nejaký pokojnejší.

Dneska ma naštval snáď len Kunitz, ostatných som si nejak nevšímal, vždy mi udrie negatívne do očí len jeden. Minule Maatta, dneska Kunitz. Vyzvihnúť treba zase Cullena a HBK, plus potešil Crosby a asi aj Malkin. Myslel som, že bude hrať Bennet a Sundqvist, to som niekde čítal, že boli na tréningu.
Takovou dominanci na urovni ECF a venku jsem davno nevidel. Men against boys, totalni masakr. Vasil byl excelentni, jinak to mohl byt strasny debakl. Bude zajimave s cim ted Cooper prijde. Momentalne ma tech problemu spoustu, strely v serii jsou 124:69 pro Pens, vcera za posledni 2 tretiny outchanced 26:9 nebo tak.. ale nejvic ze vseho nezvlada reagovat na Kessela. Ted navic katastrofalni zapas Drouina a hned ho benchnul... No uvidime, tuhle serii jeste v kapse nemame, ale jestli pujdeme na tomhle levelu, tak nevim co by se muselo stat. My tu serii prohrat muzeme a muze se to i realne stat, ale bylo by to asi dost o tom, ze si to prohravame sami a ne ze by nas Tampa mohla prehrat..
Tampa :wave:
Atlantik píše:Takovou dominanci na urovni ECF a venku jsem davno nevidel. Men against boys, totalni masakr.
To jsem si dnes říkal po dvě třetiny ... :) :clap:
Vy ste jak potkani. Jednu tretinu niekto nad nami vyhrá a už sa tu odbavujete.

Ja som bohužiaľ v noci zaspal, môže mi tu niekto napísať, čo sa dialo?
game 3

Zápas ktorý sme proste mali stealnuť. Veľká škoda gólu na konci 2. keby sme im ukradli game kde boli oveľa lepší, mali by sme jasne navrch, ale inak sme proste na nich nemali.

V prvom rade VASIL. :klobuk: v sezóne som bol z neho sklamaný, nechytal ako mal dostával ľahké zápasy ale parádny výkon podal minimálne. Dlho som nemal brankára tak v obľube ako momentálne jeho, ale videl som veľký prúser v injury Bisha. Každopádne Vasil znovu dokázal v čom je najlepší, v zápasoch kde ide o všetko. Tak ako bol fenomenálny na MSJ či PO-KHL teraz to dokazuje tu. Keď ho team potrebuje najviac a ide do tuhého chytá proste parádne.

"When you need a goal, it's best to have Drouin on the fourth line because he made one bad pass. That's just good coaching."

Cooper proste zase hviezdil :good: . Drouin nemal úplne top zápas, dal zlý pass z čoho pramenil gol na 1:0 a Drouin bol prdeli, išiel tam Callahan. Keby tam posunul aspoň Namestnikova! Ne pošle tam, Callahana čo je posraný grid ktorý je absolútne neschopný dať gol celú sezonu. Potrebujeme dať gól, a máme v top6 Callahana :hroza: . Týmto docieli akurát tak to že náš najkreatívnejší hráč nebude robiť krásne moves a passy aby neskončil mimo zostavu. Spraviť to Val tak sa absolútne nič nedeje....

Hedman si neodohral svoje, nebol tak dominantný zaistil nám gól. Bolo to proste cítiť že nehrá v úplnej pohode ako vždy, a k tomu tragický Coburn....on je celkovo schopný bek čo vie bezpečne vyviesť puk, ale občas je to fakt tragéd čo si nevie upratať pred bránou.

k tomu Cedric čo je absolútne nepotrebný a neostalo v ňom takmer nič z min.PO.

-nejde to inak, ale musím samostatne spomenúť Kessela. to čo predvádzal v game 3 :-O žiadny Crosby Malkin. Toto bol jasne Kesselov match, 9 scoring changes. Bol úplne všade. Takúto hviezdu zápasu som toto Play-off nevidel.


Game 4
Atlantik píše:ale bylo by to asi dost o tom, ze si to prohravame sami a ne ze by nas Tampa mohla prehrat..
Ne vôbec sme vás neprehrali 40min dnes....samozrejme posledných 20min to bolo o inom ale pointa toho že vás prehrať nie je problém ostáva.

Hovor si ako chceš že ste excelentný team a na vaše porazenie musíme byť 100% zdravý, v životnej forme a aj tak sa musíte poraziť sami. Je to 2:2 a právom, oba teamy vyhrali zápasy kde boli lepší. Nič viac nič menej. NIekoľko faktorov ukazuje že ste lepší ale je to minimum ktoré je v PO bezvýznamné.

Kúzlo Murrayho je fuč, Daley je DTD. A máme PK ktorá na vás celkom dobre funguje.
Ale vy to prehráte iba sami...

K Zápasu: Skvelé dve tretiny kde sme jasne dominovali a do 3tretiny sme už proste neprišli. :hroza: zbytočné zdramatizovanie zápasu, ale samozrejme dôležitý je win a fakt že súpera dokážeme prebiť.

Callahan ktorý vyššie dostal hate, sa dneska predviedol. :yes: TOto je hráč za 6mega ktorý dáva góly je extrémne tvrdý a hituje o život. Škoda že takto hrá raz za 15zápasov. OD začiatku ako dal gól, bol úplne všade už v 3min mohol 1v1 v PP zvýšiť na 2:0 a dokopy mal za prvé 3min IT 5 striel. Excelentný hit na Malkina, po ktorom padol takmer ďalší gól atď... Dneska proste kľúčový prvok ale už v ďalšom zápase to bude klasický Callahan....

Vasil to zase ale schytal, pri famóznom zápase inkasuje 3x. Aj keď tá strela Kessela sa zrejme chytiť dala, ale bolo to mierené pod ruku do rohu kde sa to naozaj ťažko chytá.

BTW Killorn :rono: príde mi že je strašne podceňovaný a neviditeľný ale ten chlap hrá proste neskutočne. Bál som sa že min. play-off bola len náhoda ale nie. V PO je to úplne iný hráč, TOP3 útočník. Hockey IQ neskutočne vysoké, chápe Kucherove prihrávky, defenzívne je spoľahlivý a na ľade necháva všetko, a body zbiera úplne pravidelne.

Chce to vyhrať game 5 ale prehru vôbec tragicky nevidím. Dôležité bolo vyhrať včera čo sa podarilo.
Souhlas, jen výtka k té střele Kessela. Je to jeho jeho parketa, zprava na vzdálenější tyč, toto bylo přesně nad beton. Myslím, že to moc chytatelný nebylo.
Tampa :jupi: Oléééé :wave:
Bolts :clap:
Tesim se az si zase prectu od Atlantika , ze si to vlastne prohrali sami protoze chtej a protoze je to bavi , páč jinak by to bylo už dávno 4:0.
Anger píše:Tesim se az si zase prectu od Atlantika , ze si to vlastne prohrali sami protoze chtej a protoze je to bavi , páč jinak by to bylo už dávno 4:0.
No takhle ti tu nic nenapise :hroza:
lubo-86 píše:Vy ste jak potkani. Jednu tretinu niekto nad nami vyhrá a už sa tu odbavujete.
Jo povest si kazdej buduje sam :neviem:
Povídá jeden Skot svýmu vnukovi:
"Vidíš támhle tu velkou kamenou ohradu?
Tu sem postavil já sám, vlastníma rukama. A
říkají mi McCormick-co-postavil-velkou zeď? Neříkají.
A vidíš támhle to velký molo u jezera?
Tak to sem taky postavil sám. A říkají mi McCormick-co-postavil-velký-molo? Neříkají.
Ale člověk jednou ošuká kozu..."
MArc Andre fleury svoji hrou v game 5 znicil organizaci Penguins celou sezonu. Vykony MAF od roku 2009 opakovaně ničí šance na jakýkoliv uspěch v play off. Pokud je kouč Sullivan tak genialní musi toho blbce po sezoně vykopat z klubu kamkoliv jinam. Idealne do Edm, tam nabrat za něj kvalitu do utoku
Radsi nic nekomentuju, aby se tu panáčci neodbavovali a nevytahovali kazde slovicko :wink2:

:pray: :pray: :pray:

Jo, snad jen jedna vec, ze at uz to vse skonci jakkoliv, tak jsem na ten team hrdej a vy co tu vyskakujete ze svych antiPens bandwagonu by jste meli jen souchat nohama pri pohledu na hru Pens a Tampy resp. pri pohledu na vase oblibene teamy..
Atlantik píše:souchat nohama
:hmm: :neviem:
Když Pens prohrají tak sem nepáchneš. Jak vyhrajete tak jsi chytrej. :jn:
Creeper píše:
Atlantik píše:souchat nohama
:hmm: :neviem:
Když Pens prohrají tak sem nepáchneš. Jak vyhrajete tak jsi chytrej. :jn:
Ale no taaak.. to by slo aplikovat na jine nez ja, jsem myslel ze uz mne znas lip.. Ale seriozne.. proc bych sem prispival, myslis ze to ma nejakej smysl? Po obou prohrach jsem toho napsal do chatu vic nez dost. I k veci. I kritiku. I kredit pro Tampu. Kdo chtel, nasel si to. Ale tady v topiku po vyhrach Pens skape pes a po prohrach bych jen krmil zdejsi trolly.

Pak beztak prijde nekdo a vytahuje kazdou jednu vetu a tesi se z neuspechu uzivatele, jeste vic nez z neuspechu teamu.. viz posledne Anger. Proste se tomu nediv, je to tak.
Atlantik píše:...
Ty to vždycky děláš jak se ti to hodí. ... Přišel jsi po prvním zápase a napsal koment, ok. pak Game 2 a 3 kdy se vyhrálo tak to byla dominance a že prohrát můžete jen sami. Pak jste 2x prohráli a tvoje komenty si teda máme hledat v chatu a teď zase přijdeš až při výhře .... chtěl by to nějakou konzistenci ... no, whatever :)
Logan píše: Ty to vždycky děláš jak se ti to hodí. ... Přišel jsi po prvním zápase a napsal koment, ok. pak Game 2 a 3 kdy se vyhrálo tak to byla dominance a že prohrát můžete jen sami. Pak jste 2x prohráli a tvoje komenty si teda máme hledat v chatu a teď zase přijdeš až při výhře .... chtěl by to nějakou konzistenci ... no, whatever :)
Kdyz vidim co se tu deje, tak uz nemam pomalu chut psat ani po vyhrach.. maximalne tak to dat sezrat tem provokaterum. K samotnym zapasum se tu toho moc nenapise, at uz je vysledek jakykoliv. Bohuzel. Fans Tampy mimochodem taky strkaji hlavu do písku, provokateri tu po game 3 ani nepáchli atd atd.. Zas se ukazuje jenom na mne :lol2: Jak rikas, byl jsem tu po game 1, pak po dalsich zapasech jsem to hodnotil v chatu, nebylo to ze bych se odmital o tom bavit.. Ted vicemene taky nerikam nic konkretniho, sam netusim jak to dopadne ani netusim kdo je pro game7 favoritem.. Nicmene nevim co konkretne ode mne (kor v dany situaci jaka tu panuje vuci Pens) chces a co bys v dany situaci delal ty?
mně je jedno co píšou nebo nepíšou ostatní. Na tohle já jsem se nikdy nesoustředil a vždy když jsem danný zápas viděl (mluvím o nás) a měl k němu říct cokoliv co ještě nepadlo, tak jsem to udělal. Nevidímdůvod se hlížet na to co píšou ostatní, ať už jsou to provokace nebo posměšky. Musíš to brát trošku s nadhledem a přenést se přes to. Mně imp ty zápasy většinou popisuje ještě v jiné diskuzi, tak proto nekritizuju fans tampy, i když i od nich by to mohlo být víc postřehů.
Víš co, já zase nemám čas prjíždět 20 stránek chatu a hledat tam co kdo napsal, projedu max poslední stranu a tam už většinouo nic není, takže přijdu sem a doufám, že si přečtu něco víc než co bylo v highlightech .... :)
A k tomu jsi tu nejlepší ty (i když občas trochu zaslepenej, ale to každej :) )
Obrázek
Logan píše:mně je jedno co píšou nebo nepíšou ostatní. Na tohle já jsem se nikdy nesoustředil a vždy když jsem danný zápas viděl (mluvím o nás) a měl k němu říct cokoliv co ještě nepadlo, tak jsem to udělal. Nevidímdůvod se hlížet na to co píšou ostatní, ať už jsou to provokace nebo posměšky. Musíš to brát trošku s nadhledem a přenést se přes to. Mně imp ty zápasy většinou popisuje ještě v jiné diskuzi, tak proto nekritizuju fans tampy, i když i od nich by to mohlo být víc postřehů.
Víš co, já zase nemám čas prjíždět 20 stránek chatu a hledat tam co kdo napsal, projedu max poslední stranu a tam už většinouo nic není, takže přijdu sem a doufám, že si přečtu něco víc než co bylo v highlightech .... :)
A k tomu jsi tu nejlepší ty (i když občas trochu zaslepenej, ale to každej :) )
OK, tak kdyz chces neco k hokeji, tak se vratim k tomu co jsem psal i po game 5 v chatu, skutecne to tam bylo.. Nic se na tom nemeni ani po dnesku, je to spise generalni postreh k serii a tak nejak celkove. Tampa hraje jak hraje, celkovy obraz jejich hry nebudi tak brutalne dobry dojem jako to bylo napr. v pripade Capitals. Mame lepsi rozehravku nez oni, jsme lepsi ve strednim pasmu, ale to je tak nejak jedno propojeno s druhym. Celkove v ty serii mame o dost vic tech dominantnich useku, i kdyz i oni jsou schopni nas na jednu tretinu poradne zatlacit. Nicmene je pravda, ze letmej pohled na pocet strel a Corsi cisla muze klamat, psal jsem mimochodem o tom jak jsou Bolts sikovnejsi v exekuci v utocnem pasmu nez my, jak maj smrtici wristery a krizny pasy, u kterych hledam na nasi strane vinnika golu a nemuzu ho najit.. Ano, tak dobri v tom jsou. Celkove je ta serie velmi otevrena a vyrovnana, game 7 tomu slusi, i kdyz bych rekl ze mirne navrch mame v celkovem souctu my, ale to je nam k nicemu pokud nezvladneme game 7.

Na druhou stranu tak nejak nevidim duvod tu psat k zapasum v tomhle stylu kdyz se tu jede vrabejka style a kdyz jsou tu lidi co vytahuji slovicka i z techhle typu "analytickych prispevku".. To pak radsi taky jen zatrolluju :neviem:
My jsme to věděli Tampa je v prd*li
Jinak Sullivan udělal geniální tah, a mafa už snad nikdy neuvidíme v brance pit. Jinak malkin fenomenální, Sidney král a velký Phil prostě totální pán hokejista a Mike Sullivan genius
martin83 píše:My jsme to věděli Tampa je v prd*li
Jen otazka, ty jses historik.. Kdy naposledy jsme ten domaci game 7 zvladli..? Ja seriozne nevim.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO