Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Král draftu 7.0

7. ročník populárnej HF hry.

Tak jsem vám chtěl udělat totálního outsidera a koukám, že mi kisin vyfoukl tým. Tak nic. :giggle:
som zvedavy kto si vyberie Las Vegas Black Knights :giggle:
TT1905 píše:Tak jsem vám chtěl udělat totálního outsidera a koukám, že mi kisin vyfoukl tým. Tak nic. :giggle:
Keď chceš byť totálny outsider, tak by som si na tvojom mieste vzal Tampu :hmm:. Uvažoval som nad tým, že by som rituálne a sebedeštrukčne si ju vzal a doku*vil ako sa len dá.
Atlanta má tu výhodu, že se dokurvit nedá.
Okej, jdu do toho. Jako naprostý rookie v týhle soutěži si nemůžu vybrat nic jinýho než tým, který i ve skutečnosti vede zelenáč - Arizona Coyotes.
ThrashersFan píše:Keď chceš byť totálny outsider, tak by som si na tvojom mieste vzal Tampu :hmm:. Uvažoval som nad tým, že by som rituálne a sebedeštrukčne si ju vzal a doku*vil ako sa len dá.
Pozor, já chtěl být outsider, ne absolutní nula :sarcasm:
ak ide do toho Jakub idem aj ja :D
Tak ja se taky pridam, jelikoz uz je vybrany jediny normalni existujici tym :-D tak mi dej Rono Las Vegas.
Selly8 píše:Tak ja se taky pridam, jelikoz uz je vybrany jediny normalni existujici tym :-D tak mi dej Rono Las Vegas.
Klidně ti Ducks přepustím, jsi služebně starší :-D
Las Vegas není možné, nemají logo, bohužel. tomasinho se ale vyjádřil, že ti Ducks přenechá klidně. :moj:
Rono píše:Las Vegas není možné, nemají logo, ...
Dej tam logo nhl.
To ne, byl by bordel. Týmů v NHL je dost na to, abychom nemuseli využít Las Vegas.
tomasinho píše:
Selly8 píše:Tak ja se taky pridam, jelikoz uz je vybrany jediny normalni existujici tym :-D tak mi dej Rono Las Vegas.
Klidně ti Ducks přepustím, jsi služebně starší :-D
Ty zase aktivnější a rychlejší a navíc tu to nemá vliv, že já si pak vezmu něco co zbyde :)
Tak už je nás 17! :good: Marman teda se nakonec odhlásil, ale nevadí, už i tak je hráčů dost na to, abych mohl říci:

7. ROČNÍK KD SE LETOS KONAT BUDE!!!

Dle ankety to také vypadá, že poprvé budou týmy hodnodit sami účastníci. Dnes večer nebo zítra pak bude přidána anketa, jaký systém trejdů preferujete.

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE DO PÁTKU VEČERA! Los bude streamován v sobotu před polednem! :salute:
Selly8 píše:Ty zase aktivnější a rychlejší a navíc tu to nemá vliv, že já si pak vezmu něco co zbyde :)
Už jsme ti Ducks napsali, tomas si vzal Dallas. Může být, ne? :)
Jestli je ještě místo, určitě jdu do toho! :-) Ottawa
ak bude naplnena kvota 20 ludi zacneme skor?
:ee:

Nebudeme do toho už vrtat, višhcni počítají s tím 9. - 10. červencem, teď se stejně bavíme na FA okně a cílem KD je si co nejvíc zkrátit léto.
hneď 9. sa začne snáď :pray:
Je to v plánu. Po losování se může začít pickovat (if teda topicy už budou vytvořeny, ale snad ano). Ale s tím, že čas bude pro všechny zmražen a oficiálně se 6 hodin na pick bude odpočítávat až od neděle od těch cca 11:00 hodin, jak je to domluvené.
WOW, UŽ 19 LIDÍ!

Pokud ještě dnes, resp. zítra dopoledne naplníme kvótu 20ti hráčů, tak LOSOVAT SE POŘADÍ PRO 7. ROČNÍK KD BUDE JIŽ ZÍTRA (V NEDĚLI) VE 14:00 HODIN!

Ať víte předem z jakých pozic budete draftovat, ať si dle toho můžete nastavit příp. taktiku.

Díky za pochopení.
Rono píše:WOW, UŽ 19 LIDÍ!

Pokud ještě dnes, resp. zítra dopoledne naplníme kvótu 20ti hráčů, tak LOSOVAT SE POŘADÍ PRO 7. ROČNÍK KD BUDE JIŽ ZÍTRA (V NEDĚLI) VE 14:00 HODIN!

Ať víte předem z jakých pozic budete draftovat, ať si dle toho můžete nastavit příp. taktiku.

Díky za pochopení.
losovat uz mozes zajtra tak ci tak s jednou Free poziciou
PRAVIDLA AKTUALIZOVÁNA.
viz. body 5 a 11.

:!: :!: :!:
Přehled pořadí:

1. Rono - Obrázek
2. Anty - Obrázek
3. Cathy - Obrázek
4. kisin - Obrázek
5. danny111 - Obrázek
6. Heny - Obrázek
7. Selly8 - Obrázek
8. Joe S. - Obrázek
9. tomasinho - Obrázek
10. JKL - Obrázek
11. Leon - Obrázek
12. Logan - Obrázek
13. Esem - Obrázek
14. Redy - Obrázek
15. imp - Obrázek
16. The Rev - Obrázek
17. andy_hawk - Obrázek
18. Connor McDavid - Obrázek
19. Captain Crunch - Obrázek
20. ThrashersFan - Obrázek


Záznam losování: https://www.youtube.com/watch?v=Fa4F6Gw0awM" onclick="window.open(this.href);return false; (cca od 17:30).
Tak kde to vázne? Člověk nemá co sledovat... :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO