Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Král draftu 7.0

7. ročník populárnej HF hry.

KRÁL DRAFTU 7.0


Zdravím všechny uživatele HF,

je na plánu uspořádat již sedmý ročník Krále draftu, věřím, že najdeme min. 15-20 zájemců o tuto hru, abychom mohli v létě další ročník skutečně odehrát. Tato hra je zřejmě tou nejoblíbenější, nejvyhrocenější, nejodborničtější na tomto fóru, která každému z vás jistě vyplní pár dní (cca 15-25) v off-season.

Potvrzení účastníci:
1. Joe S. - St. Louis Blues
2. JKL - Detroit Red Wings
3. Rono - Philadelphia Flyers
4. kisin - Atlanta Thrashers
5. Leon - Vancouver Canucks
6. Captain Crunch - Toronto Maple Leafs
7. andy_hawk - Chicago Blackhawks
8. Cathy - Boston Bruins
9. Connor McDavid - New York Rangers
10. Redy - Colorado Avalanche
11. danny111 - Edmonton Oilers
12, Logan - Nashville Predators
13. tomasinho - Dallas Stars
14. ThrashersFan - Tampa Bay Lightning
15. imp - Arizona Coyotes
16. Anty - San Jose Sharks
17. Selly - Anaheim Ducks
18. Esem - Ottawa Senators
19. Heny - Carolina Hurricanes
20. The Rev - Buffalo Sabres

Potvrzení komisaři:
AndyF

________________________________

PRAVIDLA
1. Počet tímov 15-20

2. Draftuje sa 22 hráčov: 2 brankári, 7 obrancov, 13 útočníkov

3. V hre je stanovený platový strop na úrovni 73 mil. dolárov, započítavať sa bude plat pre sezónu 2016/17 vrátane bonusov (včetně signing bonusu). Pre hráčov, ktorí budú v čase výberu RFA[1] alebo UFA sa berie do úvahy plat zo sezóny 2015/16 taktiež vrátane bonusov. Hráčov bez zmluvy v NHL (Kovaľčuk, Šipačjov, Červenka...), pre nováčikov (Matthews, Laine), alebo pre tých čo nehrali v minulej sezone NHL (platí to aj pre zranených hráčov pod zmluvou, ktorí neodohrali minulý ročník) nebude možné draftovať.


[1] RFA: Pokud-li hráče draftujete v období, když již podepísal offer-sheet, pak-li už se mu bude počítat plat, který obdržel v offer-sheetu. Řeším to takto, neboť čtyři roky zpět Joe S. draftoval S. Webera, který již měl podepsaný offer-sheet od Philadelphie, ale vzhledem k tomu, že ho draftoval zase předtím, než Preds offer-sheet dorovnali, tak dle tehdejších pravidel se mu počítal salary cap z 11/12, což byl tak trochu o*eb.

4. Tím, ktorý po 22. kole presiahe cap hit nad úrovňou 73 miliónov, sa bude musieť vzdať svojho výberu z 1.kola a zobrať lacnejšieho hráča, aby sa pod platový strop dostal.

5. Trejdy budou povolené, ale bude na ně dohlížet komise. V tom smyslu, že pokud se hráči ozvou, že s trejdem nesouhlasí, pak se pořádá komise, aby trejd odhlasovala.

6. Poradie draftu je klasický had. Pořadí určím já losováním, které budu streamovat (a komentovat :giggle:).

7. Znázornění jak zapsat výběr v draftu:
Výber hráča (Poradie výberu/logo draftujúceho tímu/Meno a Priezvisko/Pozícia/a plat v sezone)
1. Shea WEBER Obrázek - D ($xx,xxx,xxx)

8. Čakacia doba na jednotlivých hráčov bude max. 6 hodín, (medzi 1:00 a 6:00 ráno je čas zmrazený), po uplynutí tohto času, ostane výber voľný a pokračuje sa v drafte ďalej. Hráč, ktorý bol takto preskočený, môže dodraftovať, keď to vopred oznámi (např. v mchatu) vo svojej najbližšej prítomnosti po preskočení (aby nedošlo k zmätkom, že toho istého hráča vezmú 2 tímy po sebe). Preto sa odporúča že ak dotyčný vie že by tu byť nemal, nech prenechá svoj wishlist niekomu z HF, alebo organizátorovi súťaže.

9. Bližšie informácie budú prístupné čo najskor ako sa nás nazbiera alespoň 15, a ja zapomoci areka vytvorím topicy.

10. Hodnotiaca komisia by mala byť v zložení: AndyF, zbytek doplníme
Hodnotit by se mělo opět takto: Brankáři (5 bodů), obrana (10 bodů), TOP6 (10 bodů), bottom-six (5 bodů).

11naste petrikove pravidlo - V hre bude tiež fungovať aj waivers listina, takže ak nekomu niekto nebude zapadať do koncepcie tak ho dá na listinu: Ak niekto stiahne hraca z waiveru tak jeho najblizsi pick dostane GM ktory toho hraca na waiver umiestnil.
Ak hraca nikto z waiveru nestiahne tak dany GM dostane pick v doplnujucom 23. kole – tzv. “waiver kolo” – v tomto kole sa bude pickovat v poradi v akom boli umiestnovani hraci ktorych nikto nestiahol na waiver.
A samozrejme hraci ktorych do 24h. nikto z waiver nestiahne su opat UFA a moze si ich standardne picknut hocikto bude prave na rade.
+ hráče, kterého umístíte na waiver listinu a tedy se ho zbavíte, tak se vám stále bude do capu počítat 20% jeho platu :!:

12. Momentálně je v plánu, aby se hra odehrála mezi 10. červencem - 31. červencem.

13. Vyhradzujem si právo v špeciálnych prípadoch pravidlá meniť.

//////////////// (Pravidlá su mixom Joeových a Henyho)

__________________________

Pokud máte nějaké své nápady, tak sem s nimi.
Po zkusenostech bych rozhodne hodnoceni nechal na hracich. Ja klidne budu fungovat jako anonymni vyhodnocovatel s tim, ze vlastni tym hrac nehodnoti a budou se skrtat nejlepsi a nejhorsi hodnoceni.
Takže se už můžu zapsat?

JKL -> Detroit
AndyF píše:Po zkusenostech bych rozhodne hodnoceni nechal na hracich. Ja klidne budu fungovat jako anonymni vyhodnocovatel s tim, ze vlastni tym hrac nehodnoti a budou se skrtat nejlepsi a nejhorsi hodnoceni.
Jenže to je časově o dost náročnější. Já jsem pro to, aby stále hodnotila komise.

Ale pokud bude více lidí s tebou, může se založit anketa.
ANO, UŽ SE PŘIHLAŠUJTE!
Rono píše:Já jsem pro to, aby stále hodnotila komise.
Pak ale riskujete
a) moje hodnoceni :dudo:
b) ze zadne nebude
Canucks
k tomu ci sa zucastnim sa zatial nevyjadrujem

len k pravidlam..este by som pridal podmienku ze musi mat hrac odohrane minimalne 50 zapasov v NHL (myslim ze je to uplne minimum ktore by mal mat hrac odohrane aby mohol byt "hodnotitelny")..inak su pravidla velmi dobre napisane..najlepsie za posledne roky :thumbsup:
:stop: KOMISI :stop:

Alternativa?
Budiž má představa.
Ideálně upravit TOTO do podoby, jenž by odpovídala oficiálnímu vyhodnocení. Pořadí by bylo delší než top4. Minimálně top5, případně i víc. Výsledný osobní žebříček by hráči nepostovali do topicu, ale poslali zprávou např. Andymu (kvůli ovlivňování), který by to následně, po obdržení všech zpráv, příslušně obodoval, posléze vyťukal do své třiosmšestky :andy: a přednesl výsledky místní veřejnosti.
Jo, teď si možná říkáte: "Ale to nebudeme znát celkové pořadí." No, nebudeme - nebudeme vědět, kdo byl poslední či předposlední, a možná to je i dobře, o to přece nejde. Jde o to, dozvědět se vítěze způsobem jiným, než roky zaběhnutým a ne příliš fungujícím. Dozvědět se vítěze způsobem novým, způsobem rychlým a samotnými hráči rozhodnutým. Jde o to, prostě zkusit něco nového, když to staré dosluhuje...
Nejsem proti, abychom o tom hlasovali samotní hráči.
A pravda, tenhle nápad nezní špatně.

Osobně bych byl pro to, aby hráči hlasovali pro TOP10.

TOP1 - 15 bodů
TOP2 - 13 bodů
TOP3 - 11 bodů
TOP4 - 8 bodů
TOP5 - 7 bodů
TOP6 - 6 bodů
TOP7 - 5 body
TOP8 - 4 body
TOP9 - 3 body
TOP10 - 1 bod

S tím ale, že nemůžete zařadit SVŮJ tým do TOP10 (tedy prostě sebe nehodnotit).


Takhle bych navrhoval hlasování kdyžtak já.

ZALOŽENA ANKETA, HLASUJTE!
u mňa by som bol za kombináciu bodu 1 a 2. Nech to hodnotí pár členov komisie (napr. dedek, lukas, možno p*trik - ak už prestal byť analfabetom, atď.) a zároveň podľa tých istých kritérií aj účastníci KD (by som to dal ako povinnosť) s tým, že samozrejme nemôže nikto hodnotiť svoj tím. A následne by sa tie jednotlivé hodnoty spriemerovali a vyhodnotilo by sa to

ale hodnotil by som aj kategóriu 5, celkový dojem tímu, ako to vyerá celé na papieri, či je to zladené, alebo je to na pixu už na prvý pohľad
LOS POŘADÍ KD NAPLÁNOVÁN NA 9. 7. - 11:30 hodin.
Já bych to hodnocení nekomplikoval. Klasická anketa jako při tipování draftu juniorů by měla být dostačující nebo hodnocení z ProHockeye kde každá pozice dostane 0-10 bodů případně útok rozdělit na TOP6 a bottom.
Můj postoj je jasný. Jsem za bod č. 3, ale ze zásady neťukám hlasy do anket, tudíž si tam virtuálně představte (k bodu č. 3) +1. Díky.
Boston Bruins by Cathy!!! wohooo prosim prihlasic
New York Rangers
Connor McDavid píše:New York Rangers
Rangers nemuzou hrat, ty zadny draft picky nemaji :neviem:
S velkou radostí hlásím, že za necelých 36 hodin máme již 11 přihlášených účastníků!

PŘIHLAŠUJTE SE I DALŠÍ!

Nyní věřím, že bychom mohli dát do kupy i 20 (aktivních) týmů. Uzávěrka přihlášek je stanovena na příští pátek (8. 7.). cca 20:00 hodin.
tak mi dej Naschville prosím :)
Tohle se mi líbí. Sice trochu plavu v pravidlech, ale o to radši to tu budu sledovat, jak vám to půjde :)
To klidně hraj, je to docela no-brainer, když na to dojde. Akorát si nesmíš brát k srdci ty případné poznámky, jak je tvůj kádr k ničemu. Čím víc lidí, tím to bude trošku komplikovanější s časováním, ale zase kdyby bylo třeba ke dvaceti lidem, tak to bude mít skrz strop výběru a případné trejdy větší drajv, protože bude těžší si vybrat all-star výběr.

Jinak poznámka k bodu 5, resp. připomínka, že by bylo fajn tohle doladit a nastavit jasná pravidla.

Trejdy probíhaly stylem N:N, ale mně by se třeba líbil i systém N:M s tím, že pokud nenaplním kvótu, tak dopickuju na samotném závěru. Taky, v pozdějších kolech už ten pool klesá dolů, takže by mi to dalo možnost třeba trejdnout hráče z desátého kola za dva picky 14,15 s tím, že prostě do bottomu picknu z posledního místa. Jen takový nápad.
Trejdy hracu nebrat! Povolil bych trejd picku, tam neni problem. Ale uz zadny vojebavky :andy:
No, já bych právě ponechal i trejdy hráčů s tím, že ty jako komisař bys např. s Antym, který zřejmě taky půjde do komise, byste rozhodli, jestli je trejd fair a uznáte ho, či nikoliv.

Ale zatím to vidím tak, že do pátku/soboty nechám nynější anketu rozhodnout o hodnocení a od soboty/neděle spustím anketu k trejdům do pátku, ať víme, co preferuje většína.

Jinak rethone, svým zpusobem je to KD uplne easy, jsi na řadě, odpickuješ, jde další. Ale jak chceš. :wink2:
Rono píše:No, já bych právě ponechal i trejdy hráčů s tím, že ty jako komisař bys např. s Antym, který zřejmě taky půjde do komise, byste rozhodli, jestli je trejd fair a uznáte ho, či nikoliv.
Jen malickost, ja budu od 10 do 17 na dovolene, takze by se vam ten spoleh na komisi mohl v tu dobu dost protahnout.
Dobré vědět. Takže příp. buď sehnat ještě nějaký lidi, nebo ono stačí i kdybys na to mrknul jen večer, příp. ti to někdo jen pošle na FB, at to nemusis tady hledat a pak např. Antymu jen pošleš PMku, jestli ANO-NE k trejdu. :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS