Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Philadelphia Flyers - Rono

7. ročník populárnej HF hry.

Obrázek


PHILADELPHIA FLYERS
Rono

Vítám vás v organizaci Flyers, kde se snažíme vybudovat tým, který k 50. výročí od založení samotného klubu se pokusí získat prvenství v Králi Draftu 7.0. :flyer:
____________________________________________

Brandon Saad - Ryan Getzlaf "C" - Leon Draisaitl
Johnny Gaudreau - Jordan Staal - Jakub Voráček
Andreas Athanasiou - Nick Cousins - Patrick Eaves
Dmitrij Jaškin - Matt Cullen - Bryan Rust
Joel Armia

Roman Josi - Anton Strålman
Andy Greene "A" - Damon Severson
Dan Hamhuis "A" - Mark Pysyk
Erik Gustafsson

Jonathan Quick
Darcy Kuemper

____________________________________________

DRAFT:
1. kolo (8. výběr): ROMAN JOSI (4.250)
2. (33.): JONATHAN QUICK (7.000)
3. (48.): EVGENY KUZNETSOV (3.400)
4. (73.): ANTON STRÅLMAN (4.500)
5. (81.): RYAN GETZLAF (9.250)
6. (113.): BRANDON SAAD (5.750)
7. (128.): JORDAN EBERLE (6.000)
8. (153.): MARK PYSYK (1.250)
9. (170.): ANDY GREENE (5.000)
10. (191.): GUSTAV NYQUIST (4.250)
10. (197.): DAMON SEVERSON (0.8325)
11. (208.): NICK FOLIGNO (5.500)
13. (248.): ANDREAS ATHANASIOU (0.8325)
14. (273.): BRYAN RUST (0.620)
15. (288.): MATT CULLEN (0.800)
15. (296.): JAKUB VORÁČEK (10.000)
16. (313.): DAN HAMHUIS (4.500)
16. (317.): NICK COUSINS (0.840)
17. (325.): JORDAN STAAL (6.000)
18. (353.): DMITRIJ JAŠKIN (1.000)
19. (368.): PATRIK EAVES (1.000)
20. (393.): DARCY KUEMPER (1.550)
21. (408.): ERIK GUSTAFSSON (0.925)
22. (433.): JOEL ARMIA (0.875)


TREJDY:
Leon Draisaitl + 10. kolo :arrow: PHILADELPHIA FLYERS
Jordan Eberle + 11. kolo :arrow: ATLANTA THRASHERS

Jakub Voráček + 16. kolo :arrow: PHILADELPHIA FLYERS
Gustav Nyquist + 17. kolo :arrow: BUFFALO SABRES

Johnny Gaudreau + Jordan Staal :arrow: PHILADELPHIA FLYERS
Evgeny Kuznetsov + Nick Foligno :arrow: EDMONTON OILERS

PLATOVÝ STROP: 73 000 000
UTRACENO: 72 950 000
VOLNÝ PROSTOR: 0 050 000
Philadelphia Flyers dlouho váhala nad svým prvním výběrem, až na konec si vybrala ROMANA JOSIHO. Franchise defensman. V uplynulé sezóně přes 60 bodů, TOP5 bek ligy lig. A to, prosím dámy a pánové, za pouhých čtyři a čtvrt miliónů!

Ba co víc. Hned tři hráči se nasrali, takže si do našeho deníčku můžeme zapsat +3 body :jupi:.
EDIT: Tak už 4 hráči. So +4. :ciga:

Obrázek
Se svojí druhou volbou jsem trochu musel improvizovat, neboť když jsem šel na řadu, byl dostupný poslední z elitních brankářů, přičemž jsem měl v plánu brát Aarona Ekblada či Clauda Girouxa.

No, nakonec jsem usmyslel, že mít v bráně držitele dvou prstenů, vítěze Conn Smythe Trophy, stříbrného olympionika, který odchytá přes +65 zápasů v základní sezóně, jistě dodá mému týmu jistou pohodu. Když hráči budou vědět, že za sebou mají JONATHANA QUICKA, to se jistě i jim bude hrát o něco lépe.

Obrázek
Svoji třetí volbu jsem využil na hráče se sympatickým úsměvem, který se mi zdál poměrem cena/výkon nejlepším na trhu mezi centry. Jak ohodnotí ostatní odborníci 77-bodového středního útočníka, to už visí ve hvězdách.

Zatím není jisté, které formaci bude EVGENY KUZNETSOV šéfovat. Momentálně jsem ho zapsal do druhé formace, avšak není skutečně vyloučeno, že nakonec skončí v té první, na kterou dle mě tento Rus rozhodně má. Moderní, elitní centr, kterému se však nepovedlo poslední play-off a zřejmě jen proto vydržel až do 48. místa.

Obrázek
Ve Philadelphii mohou fanoušci rozebírat a diskutovat o mých dalších třech volbách, které jsme provedli v posledních dvou dnech. Ve čtvrtém kole jsem se rozhodl získat possession machine beka k efektivnímu Romanu Josimu. No, a když jsem viděl, že trh stále nabízí jméno ANTON STRÅLMAN, tak jsem ani chvíli neváhal. Věřme, že evropské zadní duo si na ledě podmaní každou pětku soupeře.

Obrázek

V následujícím kole jsem díky trejdu s Joe S. vybíral hned z prvního místa, avšak jen díky nepozornosti Antyho na mě zbyl RYAN GETZLAF, nový první centr týmu. Od začátku bylo mým cílem letos mít silné první dva centry a musím říci, že s duem Getzlaf-Kuznetsov jsem velmi spokojený, tak snad k nim seženu i správné parťáky. O Getzlafovi jako takovém se snad nemusím více rozepisovat, elita ligy, kterého zná celý svět.

Obrázek

Z celkové 113. pozice bylo pak na čase ulovit první křídlo do TOP6. Po velmi dlouhém, opravdu dlouhém přemýšlení jsem se nakonec rozhodl tahat sirky a volba nakonec připadla na BRANDONA SAADA, který letos dokázal zářit i v tak tragickém celku jakým Columbus rozhodně byl. A věřím, že i po boku Getzlafa či Kuznetsova dokáže nastřílet minimálně 30 branek. K tomu už ve svých 23 letech má po zisku hned dvou Stanley Cupů zkušenosti na rozdávání.

Obrázek
Tak od mého posledního přispěvku pro hokejové obecenstvo uběhlo už několik hodin, možná i dnů, už ani nevím, měl jsem teď i jiné plány, než študovat mé výběry i ostatních, (ne)alkoholického totiž bylo prolito nemálo. Ale když byly ty narozeniny, navíc náš šéf sakutingu také slavil, tak to utíkalo rychleji a koneckonců i pickovalo trošku víc bez přemýšlení, jestli to byly dobré kroky nebo ne, se uvidí, ale my všichni po oslavách domů trefili, to je dobré znamení.

Na začátek si necháme asi to nejhorší a na konec to nejlepší. I když, sto lidí, sto chutí, že?
Hned po Saadovi jsem vybral dalšího TOP6 wingera, a sice JORDANA EBERLEHO, který však v našem týmu nyní již nepůsobí. Heh, aneb vítejte v časech Holmgrena :dudo:, nikdo tu nemá místo jisté. Rozhodně nedoporučuju klukům, aby si tu kupovali domy za milióny, pronájem zní výhodněji. No, a opačným směrem z Atlanty Thrashers přišel LEON DRAISAITL a díky tomu, že Ebs je přecijen víc proven a ještě lepší forvard než německý rodák, tak jsme získali i vyšší příčku na draftu, kde jsme si polepšili o cca třicet míst, abychom na něm pak vybrali DAMONA SEVERSONA, který sice za sebou nemá úplně dobrou sezónu jako předloni, ale stále patří do kategorie pravorukých puck-moving beků, kterých je sakra málo a svoji více než solidní hru na touču potvrdil i letos.

Obranu Philadelphie vyztužili také MARK PYSYK, ANDY GREENE a DAN HAMHUIS. Prvně jmenovaný patří k nejvíce podceňovaným hráčům ligy, co se týče possession, shot generation a dalších advanced stats, patří k elitě. Ovšem je málo efektivní a mladý, to že bude mít vedle sebe zkušeného mazáka, jednoho z TOP10 shut-down obránců ligy - Greenea, mu jistě jen a jen pomůže. No, a Hamhuis až z 16. kola? Člen vítězného olympijského týmu z roku 2014, jeden z nejspolehlivějších beků Canucks poslední dekády, jenž podepsal u contender teamu? Věřím, že dobrý pičk. Snad tento názor budou sdílet i ostatní.

Další dva výběry do útoku po Eberlemu už také nepůsobí v týmu, heh. Jsou jimi GUSTAV NYQUIST a NICK FOLIGNO, kteří byli součástí výměn, které, věřím, ještě vylepšili snad náš tým jako celek. Prvně jmenovaný se před 296. výběrem stěhoval do Buffala Sabres, abychom přivedli do Philadelphie miláčka fanoušků - JAKUBA VORÁČKA!

Obrázek

Druhý jmenovaný pak našim fandům, resp. jeho trejd udělal snad ještě větší radost. Do Philly se totiž vrátil rodák JOHNNY GAUDREAU, jenž je již od malička fandou Flyers a sám prohlásil, že by zde rád kariéru jednou ukončil. A on ukončí. TOP5-7 left winger a TOP10 right winger ve Philadelphii. Spokojenost.

Obrázek

A to byly zřejmě ty nejlepší zprávy. Na závěr ještě teda třeba dodat, že jsme přivedli již pár útočníků do bottom-six. Nejprve Flyers přivedli hned dva ze tří forvardů, kteří tvořili vloni zřejmě nejlepší 4th line v lize. MATTA CULLENA a BRYANA RUSTA. Těm by měla opět patřít čtvrtá formace týmu a o útok výše by se mohli pohybovat podceňovaný NICK COUSINS, který vyniká především výborným čtením hry, jeho two-way hra se podceňuje a také dost není vidět jeho velký impact na spoluhráče, a rychlík ANDREAS ATHANASIOU.

Jak asi lze vidět, každý pick nějaký smysl dává, dá se obhájit, takže občasné pičkování s pár promilemi v krvi asi nebylo nejhorší. Na závěr se omlouvám všem hráčům, kteří se těšili do Philadelphie, ale bohužel byli i třeba jen pár hodin od draftu vytrejdování jinam. Ale to je sport. Byznys. :sorry:

Tak zase příště, to snad už budou formace kompletní a nenastanou už větší čachry, machry. But who knows... :jn:
preco je krpaty v druhom utoku za saadom?
Protože se mi víc hodí k Jordanovi a Vorasovi do lajny než ke Getzlafovi.
Prohod si Greeneho a Hamhuise (detail) a hlavne Cullena a Cousinse.. Cullen hral sice vetsinu sezony jakozto 4C (za Crosbym, Malkinem a Boninem, cili pochopitelne), ale pri zranenich zaskakoval i na 2C, mel zapasy kde daval i 18-19 minutovy porce a to velmi dobre. Cousins mel zatim jen zablesky, role 4C by mu svedcela pro tuhle hru rozhodne víc. Jinak velmi solidní. Athanasiou, Eaves a Rust tak trosku schovane rychlostni typy, chvalim.. V nizsich kolach si prisel k solidnim hracum jako J.Staal, Voras a Hamhuis, tudiz je predpoklad ze ten team musi mit nejakou kvalitu. Nevim jak vysoko to bude, ale z tebou budovanych teamu v draftech se mi tenhle libi asi nejvic.
Už jsem ti děkoval v mchatu za komentář, ale musím poděkovat znovu. Super hodnocení, díky za názor, vyjádření se. :good: Ty beky jsem teda prohodil, byť, jak jsi sám napsal, menší detail asi. Co se týče Cullena X Cousinse, asi to nechám takhle, kdo bude chtít, může si představit Cullena na 3C, ale takhle mi to přijde lepší, když bude "hrát" po boku Rusta, se kterým tvořil 2/3 jednu z nejlepších '4th line' loňské sezóny. Cousins sice neodehrál moc zápasů a tedy budu chápat, když za něj dostanu menší kredit, ale svýma očima si myslím, že na to má, věřím mu. Jeho two-way hra se (ještě) podceňuje, velmi slušná střela, velkej impact na své spoluhráče, skill, speed, progres year-to-year, má upside, aby jednou byl monstrum v corsi/fenwick stats. Letos hrál s VandeVeldem, Bellemarem, Laughtonem, Readem či Umbergerem (LOL) a držel tu lajnu, dostával minimum gólů, když byl na ledě. Ale jak říkám, nemám problém s tím, když si je někdo při hodnocení prohodí a představí si ho jako 4C.

Jinak se závěrečnou větou souhlasím, z mých KD týmů se i mně tento líbí nejvíc. Tak uvidíme teda, jestli to půjde poznat i na konečném hodnocení, ovšem letos je konkurence fakt velká, všichni hráči odvedli kus dobré až skvělé roboty.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO